|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Panowie uznaje wyższość Tych którzy grali na Nadala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hiszpan to kosmos chyba jest poza zasięgiem Clejowców obecnie, Genialny chłopak aż same ręce składają się do Oklasków
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Nadal - Ferrero 1, 1.28
Tutaj bez komentarza.
Oraz po mniejszej stawce:
Nadal - Ferrero (3:0) 2.9
Strasznie duzy kurs, spodziewalam sie 2.1-2.2 maksymalnie. Z obecna forma Nadal spokojnie jest w stanie ograc Juana do zera. Z Coria stracil jednego seta po slabym poczatku, pozniej poszlo do zera ale watpie aby stac bylo Ferrero na taki wyczyn. Moze mu sie jednego seta ugrac uda, kto wie ale za 2.9 sobie lekko zaryzykuje. Kasa podwojna, Rafael Nadal jest naprawde w wybornej formie i troszke sie dziwie, ze troche osob dalo Ferrero, mnie korcilo 3:0 i udalo sie za 2.9 brawo Rafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 41 |
ewelina co myślisz o finale debla został mi tylko ten mecz nie wiem czy się ubezpieczyć
|
|
|
Link skopiowany do schowka