Na pewno kurs ..."> Na pewno kurs ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 21 1 2 18 19 20 21
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
Quote
Dokladnie zagram dla samego kursu bez analizy ... Nadal to nie maszyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na pewno kurs , kusi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />,
Dokładnie zgadzam sie Nadal , to nie maszyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />,
ale nie sadzisz że gdyby nie był pewien swojej kondycji,
formy fizycznej , psychicznej , grałby też w deblu ??
a poza tym , ten mecz ma też inny aspekt ,
nie wiem czy ogladałeś mecz na Australian Open , Moya - Garcia Lopez ??? i czy zauwazyłes ,
kto siedział na trybunach w grupie szkoleniowej Zawodników ???
wiadomo Nadal , jest wychowankiem (Coached by Jofre Porta and Joan Bosch of Mallorca )...
a Garcia -Lopez (wychowanek tennis school Equalite J.C. Ferrero" of Villena),
Mecz bardzo prestizowy, zwłaszcza że Rafael po zdobyciu "skalpu" Corii,
bedzie chciał udowodnić że jest też Numer One w Hiszpanii na kortach ziemnych .

Rafael Nadal
3-1 @ 2,85
3-2 @ 6,25 (B&W)

ps.
a w deblu gra dlatego że ma bardzo duze braki w grze wolejowej ...
a jak sam mówi , chciałby bardzo powtórzyć triumf jedynego Hiszpana w .....Wimbledonie !!!!

pozdr E.Cayce

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Quote
Ja dzisiaj gram Ferrero po kursie 3,3 w betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ten buk ocipiał dawać taki kurs na ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co do Nadala to ile można grać na takim poziomie i z takim poświęceniem. Ivan też grał aż wreszcie się skończył i dzisiaj to samo będzie z Nadalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ferrero nie odpusci za Chiny zwycięstwa w Barcelonie, jego serwis coraz bardziej mocniejszy. Chyba Juan powraca do formy z przed kilku lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dokladnie zagram dla samego kursu bez analizy ... Nadal to nie maszyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
kurs 3,3 to niby value?? IMO szanse to jakies 75-25 na korzysc Nadala, zakladajac ze sie pomylilem o 5% to i tak 3,3 nie reprezentuje value. Powyzej 4 mozna grac...

Dołączył: Jun 2004
Posty: 189
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 189
Przepraszam, orientuje się ktoś, czy dzisiejszy finał transmituje jakaś telewizja? Thx za info i sorki za off topic...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Quote
Quote
Ja dzisiaj gram Ferrero po kursie 3,3 w betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ten buk ocipiał dawać taki kurs na ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co do Nadala to ile można grać na takim poziomie i z takim poświęceniem. Ivan też grał aż wreszcie się skończył i dzisiaj to samo będzie z Nadalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ferrero nie odpusci za Chiny zwycięstwa w Barcelonie, jego serwis coraz bardziej mocniejszy. Chyba Juan powraca do formy z przed kilku lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dokladnie zagram dla samego kursu bez analizy ... Nadal to nie maszyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
kurs 3,3 to niby value?? IMO szanse to jakies 75-25 na korzysc Nadala, zakladajac ze sie pomylilem o 5% to i tak 3,3 nie reprezentuje value. Powyzej 4 mozna grac...


Nie przesadzasz czasem z tą oceną szans?Możesz przedstawić jak ją uzyskałeś?Koleś brednie piszesz szanuję twoje zdanie i rozumiem że to twoja subiektywna opinia ale się z nią nie zgadzam!!

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Biorąc pod uwagę spore rozbieżności w ocanie dzisiejszego pojedynku proponuję 2 godz. sondo-zabawę - kto wygra finał turnieju w Barcelonie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
KRAJAN
Kto wygra w dzisiejszym finale w Barcelonie?
single choice
NADAL (64%, 32 Votes)
FERRERO (36%, 18 Votes)
Total Votes: 50
Voting on this poll ends: 0 seconds ago

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
hmmm, no coz arktos ja Cie przekonywac nie bede, ale w moim przekonaniu (i nietylko w moim, ale o tym nie mowmy) jezeli zagraliby 100 meczy to 70-75 wygralby Nadal. Dlaczego? Wiekszy atut serwisu, solidniejszy, szybszy, bardziej umotywowany (!), na fali (niepodwazalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )... no i co moze przeciwstawic Ferrero w tej chwili? Solidnosc? Przebijanie i czekanie na bledy? Czy moze zaatakuje ze zdwojona moca? Trzeba tez dodac ze ten clay w Barcelonie jest niezwykle szybki i to tez faworyzuje Nadala. Chociaz fakt, ze w Monte Carlo pokonal Corie jest juz dosc przekonywujacy. Nie twierdze ze Nadal wygra ten mecz, ale nie widze value w braniu Ferrero za 3,3 skoro dostepne sa kursy powyzej 4 w sieci...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
i na nastepny raz taka prosba ode mnie... nie wyjezdzaj mi z textami typu "koles brednie piszesz", bo po takim czyms to nie mam ochoty Ci odpowiadac. Nie jestem dla Ciebie zaden koles, takze wystarczylo napisac Lokus nie zgadzam sie z Twoja opinia, bo ... i czy moglbys podac dlaczego tak nisko oceniasz szanse Ferrero? byloby milej prawda? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
hmmm, no coz arktos ja Cie przekonywac nie bede, ale w moim przekonaniu (i nietylko w moim, ale o tym nie mowmy) jezeli zagraliby 100 meczy to 70-75 wygralby Nadal. Dlaczego? Wiekszy atut serwisu, solidniejszy, szybszy, bardziej umotywowany (!), na fali (niepodwazalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )... no i co moze przeciwstawic Ferrero w tej chwili? Solidnosc? Przebijanie i czekanie na bledy? Czy moze zaatakuje ze zdwojona moca? Trzeba tez dodac ze ten clay w Barcelonie jest niezwykle szybki i to tez faworyzuje Nadala. Chociaz fakt, ze w Monte Carlo pokonal Corie jest juz dosc przekonywujacy. Nie twierdze ze Nadal wygra ten mecz, ale nie widze value w braniu Ferrero za 3,3 skoro dostepne sa kursy powyzej 4 w sieci...

Ok może trochę przesadziłem z tym "koleś" nie bierz tego do siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />ale z której strony bym nie podchodził do tego meczu to szanse oceniam maksymalnie na 60% do 40% dla Nadala a może nawet mniej, dlatego trochę się zdziwiłem że tak leką ręką piszesz że 75% dajesz Nadalowi.Jakby nie partzeć to nie gra z Matkowskim tylko z Ferrero i mimo że ten nie jest w optymalnej dyspozycji to na pewno ma więcej szans na zwycięstwo niż 25 %.I nie będę tu przytaczał kto to jest Ferrero i co osiągnął bo to każdy wie i mijałoby się to z celem.Zauważyłem również u Ciebie skłoność do takiego oceniania procentowego nie popartego w zasadzie niczym.Myślę że w przyszłości przy takich próbach oceny pokusisz się chociaż o zdanie komentarza.

Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Lokus z tego co pamietam to Ty wlasnie szacunku nie ukazujesz innym wiec nie wymagaj aby ktos mial szacunek do Ciebie. A ja piszac na temat to rzeczyiscie ciezko jest sie zgodzic z taka ocena szans i tutaj kurs akurat takiego znaczenia nie ma, z drugiej strony jestem ciekawa jak Ty wyliczasz procentowe szanse graczy.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Ehhh, Ewelina jestes jedna (jezeli nie jedyna) osoba, ktora uwaza, ze ja nie okazuje szacunku innym. Bardzo nad tym ubolewam, ale co zrobic... Przykro mi, ale jak wyliczam szanse % graczy tego sie nie dowiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale jedno wiem na pewno - napisac ze "tutaj kurs akurat takiego znaczenia nie ma" jest co najmniej niedorzecznoscia! W bukmacherce licza sie tylko kurs i prawdopodobienstwo!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
No to lokus teraz mnie przekonałeś że te oceny wyciągasz po prostu z kapelusza.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
No i oczywiscie blad - mialo byc jedna z niewielu osob...
Chyba jednak nie bede sie tutaj wypowiadal, bo tylko zaklocam Wasz spokoj... wybaczcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
arktos mysl sobie co chcesz, ja Ci moge tylko powiedziec, ze sie mylisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Quote
Chyba jednak nie bede sie tutaj wypowiadal, bo tylko zaklocam Wasz spokoj... wybaczcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Nie, dlaczego? Wypowiadaj sie, bo akurat Ty masz racje i widac, ze sie orientujesz... Jezeli ktos pisze, ze "kurs nie ma znaczenia", to... tylko sie zdziwic! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Oczywistym jest, ze dzisiejszy Nadal wygralby 70-75 na 100 meczow z Juanem Carlosem. Za miesiac, dwa mogloby byc juz inaczej, ale dzis jest dzis. Radosci z powodu kursu 3.3 tez nie rozumiem, bo to kurs najnizszy z dostepnych. Jak moze nie miec znaczenia czy zagram dane zdarzenie za 3.3, a moglbym za 4.1? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Lokus, pisz dalej, bo madrze prawisz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
każdy ma swoje przemyślenia na temat danego meczu, argumenty za i przeciw. Jednemu wyjdzie 75-25, drugiemu 65-35. A najlepiej prawdopodobieństwo i tak szacują buki, chociaż oczywiście nie zawsze . I my te pomyłki w oszacowaniu szans musimy wyłapywać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Można policzyć %, mozna pobawić się w statystyki, można długo sprzeczać się nad tym kto dziś będzie lepszy. Każdy ma prawo do swoich wypowiedzi, a inni nie powinni ich krytykować - co najwyżej można się z nimi zgadzać lub nie. Ale to nie powód do wszczynania kłótni i robienia bałaganu w temacie - przecież on ma czemuś służyć? Narawdę czytanie ble, ble przeplatanaego pyskówką i "łaciną" nie jest przyjemne i nic nie wnosi - poza tym że wystawia opinię piszącemu!
Wracając do dzisiejszego pojedynku. Zdecydowanie wyżej na obecną chwilę notowany jest młodziutki Nadal, ale z drugiej strony jego starszy kolega który poszeregu kontuzji i braku formy (ubiegłe 1,5 roku) powoli powraca do swojego normalnego wysokiego poziomu (przynajmniej jeżeli chodzi o clay!). Zbliża się drugi turniej "szlemowy", a wszystkie turnieje tuż przed nim mają służyć do jak najlepszego przygotowania się do niego.
Chodzi tu nie tylko o czynniki fizyczne (forma, technika, szybkość, ogranie itp.), ale dochodzi czynnik mentalny. Juan będzie się starał dziś pokazać swojemu młodszemu koledze, że jak się wygra 1 turniej (i pokona Corie?!), to nie znaczy że tak musi być systematycznie - pozatym brakuje mu jakiegoś spektakularnego zwycięstwa - a takowe podnosi morale. Dochodzi jeszcze chęć rewanżu za niedawną porażkę.
Obu zawodników uważam za jednych z faworytów do wygrania "Rolanda", nie oceniam ich %/%. Wiem jedno - napewno będzie decydowała dyspozycja w danym dniu. Umiejętonśći - myślę że są porównywalne, temeperament i serwis zdecydownie po stronie Nadala, ale doświadczenie i umiejętność gry w kulminacyjnych pkt. meczu po stronie Ferrero.
Jak będzie wszystko zweryfikuje kort - mam nadzieję, że wygra lepszy i okaże się nim Juan - od początku roku widać u niego zdecydowany progres formy i niech ten turniej będzie tego ukoronowaniem.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Gregov bez manipulacji. Wyciales kawalek. Sens zdania jest taki, ze kurs nie ma znaczenia wpewnych okolicznosciach o ktorych tam mowa. Chyba, ze grasz sure a tutaj nie bylo o tym nic. Za to wymyslanie procentowe jest dziwne, ktos sobie napisze np. 60% i po czym tak wnosi?

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
NADAL 1
PECHA/ZIMNY 1 10/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Ewelina, masz racje ze pisanie procentow niewiele wnosi do dyskusji jednak NIGDY PRZENIGDY sie z Toba nie zgodze ze kurs w jakimkolwiek przypadku nie ma znaczenia!

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
Quote
Ja dzisiaj gram Ferrero po kursie 3,3 w betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ten buk ocipiał dawać taki kurs na ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co do Nadala to ile można grać na takim poziomie i z takim poświęceniem. Ivan też grał aż wreszcie się skończył i dzisiaj to samo będzie z Nadalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ferrero nie odpusci za Chiny zwycięstwa w Barcelonie, jego serwis coraz bardziej mocniejszy. Chyba Juan powraca do formy z przed kilku lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tyle, że Ljubo to rutyniarz trafił z optymalną formą.Nadal to nie jest żaden przeciętniak to jest wielki talent i takie mówienie, że dzisiaj skończy się jego gra na dobrym poziomie bez żadnego uzasadnianie jest dla mnie bez sensu.Założę sie o każde pieniądzę, że JCF nie ugra więcej niż jednego seta.Mówisz, że serwis Ferrero funkcjonuje coraz lepiej??Gdzie kiedy??Wczoraj z Davydenko jego drugi serwis wyglądał fatalnie, nie trweirdze, że Juan jest słaby ale twierdzę, że obecnie Nadal przewyższ go jeszcze o przynajmniej jedna klasę

Pozdrawiam m_k_polska

Strona 20 z 21 1 2 18 19 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 2,274 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,198
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1