|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Mam pytanie ile MB pobiera % od wpłat np na konto znajomego bo chcę mu wysłać 3000 ??? Czy to jest stały procent niezależnie od przelewanej kwoty czy np dla większych kwot jest jakaś maksymalna opłata ustalona ???
Z góry dzięki za odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Mam pytanie ile MB pobiera % od wpłat np na konto znajomego bo chcę mu wysłać 3000 ??? Czy to jest stały procent niezależnie od przelewanej kwoty czy np dla większych kwot jest jakaś maksymalna opłata ustalona ???
Z góry dzięki za odp http://www.moneybookers.com/app/faq.pl?gid=2&qid=203&l=PLIle kosztuje wysłanie pieniędzy? 1% (do 0,50 €) za przekaz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
a to luz myślałem że ok 1% wartości przelewu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
Mam pytanie- wyplacajac kase z Mb (konto w Euro) do bzwbk (konto w Euro) moge sie spodziewac jakiegos przewalutowania ?- bo tak mnie ostrzega w MB, byloby to chyba jednak troche nielogiczne i niewykonalne - zaksiegowanie PLN na koncie Euro - nie mowiac ze nieoplacalne dla mnie ;/
Z gory dzieki za odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
No niestety tak jest od pewnego czasu w mb..jesli chesz euro - euro to musisz do nich napisac ze chesz zeby przelali euro..tylko ze koszt tej operacji to okolo 30 euro:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
Dzieki, troche to smieszne, chyba trzeba bedzie przelac na konto w PLN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207 |
czołem , ile mniej więcej czasu idzie list weryfikacyjny adres
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
mi przysłali po jakichś 2-3 tygodniach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156 |
Świetnie. Wczoraj MB zablokowało mi konto, zadali pytania do czego służy mi konto. Odpowiedziałem, że do gry w pokera i do bukmacherki - często wpłacam do buków z pokerem. Dodałem, że konto ma zastosowanie "personal", a małe przelewy pomiędzy użytkownikami to wynik tego, że często ślemy sobie kase na jakieś pojedyncze turnieje. Oto co dostałem w odpowiedzi:
Following an audit of your account by our security department, we must advise that your account will now remain closed. Based on your transaction history, we have reasonable grounds to discontinue our business relationship. For more information please visit section 7.5 and 11 of our Terms and Conditions: It is strictly forbidden to send/receive payments in order to pay for: • tobacco products, • alcohol, • prescription drugs, • drugs and drug paraphernalia, • firearms and ammunition, • weapons and knives, • satellite and cable TV descramblers, • porn and hardcore content or services, • government IDs and licences, • unlicenced lotteries, • stored value cards or pre-paid debit cards, if they are not associated with a single vendor and don’t have a dedicated use, • illegal multi-level marketing and pyramid selling services or ponzi schemes, matrix programs, other “get rich quick” schemes or High-Yield Investment Programs (HYIP) as well as • illegal downloads or any other goods and services infringing intellectual property rights of a third party. 12.1.....................Moneybookers may at its sole discretion assert reasonable handling expenses the Company incurs by a Customers’ misuse of the Service and/or breach of these Terms of Use.
Przeczytałem punkty 7.5 i 11. Patrze na tą listę i nie widzę tam nic za co płaciłem. Ostatnio odesłałem koledze kasę którą posłał, zapłaciłem za hosting strony (mają ją wymienioną na liście)...o co tu może chodzić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Juz dawno wiele osob odkrylo, ze MB porabało się w główkach. Szukaja terrorystow i piorących brudne pieniadze wśród ludzi, którzy nimi nie są. Sami kwestionują zasade istnienia firmy, ktora sluzy do przesylania pieniedzy. Czepianie sie wysylania kasy miedzy ludzmi na terenie danego kraju jest bzdura. To tak jakby bank pytal mnie za co przesylam kase innej osobie. A co on do tego ma? Ale takie bzdety mogą tylko brytyjczycy wymyslec. Niedlugo ludziom w domach beda kamery instalowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156 |
update: po pytaniu czemu moje konto zostało zamknięte, otrzymałem odpowiedź, że na podstawie wspomnianego punktu - zapytałem o wskazanie, która tranzakcja była wg nich złamaniem regulaminu. Na pytanie co się stanie z pieniędzmi, odpisali mi poraz kolejny w sposób w poście powyżej dodając między punkty 7.5 a 12.1 że mogą policzyć karę za ich poniesione straty do 150€.
KPINA a nie poważna firma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
chcialem zarejestrowac karte kredytowa, ale doszedlem do pytania:
"Proszę zadeklarować cel niniejszej wpłaty*: Pieniądze zdeponowane przy użyciu tej karty kredytowej/debetowej, będą wykorzystane na cele NIE HAZARDOWE [?] Pieniądze zdeponowane przy użyciu tej karty kredytowej/debetowej, będą wykorzystane na cele związane z HAZARDEM [?]"
po co im to wiedziec?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Przez jaki okres czasu mieliście konto w MB? Ja przez 3 lata miałem jedna blokadę, konto udało mi się odblokować po wysłaniu kilku skanów dokumentów. Dwa razy w miesiącu robię przelew z MB na konto bankowe, ale staram się ograniczać wymiany między użytkownikami, chociaż jest to trochę dziwne, że blokują komuś konto za to, że wymienia się kasą użytkownikami przecież do tego właśnie "siebie stworzyli"...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
SJS nie tyle dziwne, co podeszli do tego od dupy strony. W netellerze działania weryfikacyjne następują w momencie zakładania konta. TRansfery miedzy uzytkownikami wymagały rozszerzonego statusu konta. Na mb nowe konto miało od razu pełną funkcjonalność bez żadnej weryfikacji - to ogromne pole do nadużyć, i muszą sobie jakoś z tym radzić ( tylko czemu nie weryfikują na starcie....)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
No bo pozniej moga sobie zwinac kase nalezaca do gosci, ktorych zweryfikowac nie mozna albo nie przeszli weryfikacji. Proste.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Pytanko odnośnie weryfikacji karty. Kartę mam w PLN a konto MB w EURO. Zostanie mi pobrana kwota w euro, a na karcie bede widzial pln. Czy moge jakos samemu sobie wyliczyc sume euro na podstawie pobranej kwoty w pln bez chodzenia do banku i pytania pracownika?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
nie dasz rady ,musi byc co do centa .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Przez jaki okres czasu mieliście konto w MB? Ja przez 3 lata miałem jedna blokadę, konto udało mi się odblokować po wysłaniu kilku skanów dokumentów. Dwa razy w miesiącu robię przelew z MB na konto bankowe, ale staram się ograniczać wymiany między użytkownikami, chociaż jest to trochę dziwne, że blokują komuś konto za to, że wymienia się kasą użytkownikami przecież do tego właśnie "siebie stworzyli"... ja konto mam juz bardzo dlugo i jeszcze ani jednej blokady ale nie mam zadnych wymian tylko kiedys na samym poczatku ze dwie byly
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
panowie mam taki problem wpłacałem kase przez MB do mojego buka i do tej chwili nie mam nigdzie kasy a z konta pieniądze znikneły
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|