|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
ml - 7-6 -0,08j uo - 0-1 -1,00j ---------------------------- NY Mets v PHL Phillies @1.80 Nordicbet DET Tigers v BAL Orioles @1.70 Centrebet TB Devil Rays v NY Yankees -1.5 @1.91 Pinnacle
STL Cardinals v PIT Pirates over9 @2.03 Pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 16 |
NY 3-0, w koncu musza wygrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
Yankees juz 13-0 i to w jednym inningu. jestem poprostu w szoku, chyba takiego czegoś jeszcze nie widziałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
Jednak wygrali spokojnie 18:9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bardzo dobrze bo juz najwyzsza pora była <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
LOL ale YANKESI pojechali ostro w 2 iningu 13 punktow LOL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Detroit tez pokazalo w czoraj klase 13-3 walneli BAltimore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />ladnie ladnie bardzo ladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.
Ale najwieksza zagatka jest dla mnie Pittsburgh co oni zrobili w 9 iningu ???? walki stracily 9 punktow qwa :/ i zaprzepascili szanse na win
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 126 |
witam
dzisiaj troche popieprzyłem no ale trudno... 18.04.2005.r.
1) Boston--> 1 + Yankees-->1 z(-1,5)-->(1,48 x 1,93= 2,85)--> za 100 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2) Florida vs Washington 1 (1,69)--> za 100 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3) San Diego vs San Francisco 1 (1,59)--> za 100 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> mógłbym zawsze tak popieprzyć... tylko na tej kolejce + 313 euro (coś około 1250 złotych)!!!!!!!!!!! miejmy nadzieje że kolejne dni będą niewiele gorsze... pozdrawiam "serdecznie"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
BEHEMOTH gratuluje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oto duzy plus stawiania w € <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jakos latwiej stawia sie 100€ niz 400zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na kupon przynajmniej dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.owodzenia i oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Właśnie podsumowaniem z dnia poprzedniego zakończyłem testownie 1 systemu (przyjętego do gry - pseudoprogresów na -1,5hp). Tydzień przyniósł 6% straty - po co ciagnąć. od dziś test nr 2 - mocno podobny - wyj. redukcja -1,5pkt.
#1 DZIEŃ 18.04 - stan wyjśiowy 1000 (stawka standardowa 10
1) Baltimore - Detroit - 1 /1.67/ stawka 10 - (początek 4-stopniowej progresji DET+DET+BOS+BOS) 3-13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
2) NYY - Tampa Bay - 1(-1,5) /1.80/ stawka 20 - (początek 7-stopniowej (a dniem wczorajszym 8-mio) 2xTAM+2xTOR+3xTEX - stawka podwojona - wczoraj brak trafienia) 19-8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
3) Philadelphia - NYM - 1 /1.77/ stawka 10 - (poczatek 4-stopniowej NYM+NYM+COL+COL) 5-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
4) Cincinnati - CHC - 1 /2.15/ stawka 10 - (początek 4-stopniowej 2xCHC+2xPIT) 7-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
5) Houston - Atlanta - 1 /1.87/ stawka 10 - (poczatek 4-stopniowej 2xATL+2xMIL) 0-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
6) CWS - Minnesota - 1 /1.83/ stawka 10 - (poczatek 2-stopniowej MIN+MIN - w przyp. 1 wygranej juto przerwanie progresu. W jego miejsce wskoczy od 20.04 STL i tu max. 8-stopni 2xCHC+3xHOU+3xMIL) 5-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
7) LAA - CLE - 1 /1.65/ stawka 10 - (poczatek 4-stopniowej 2xSEA+2xCLE) 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam KRAJAN Podsumowanie dzień #1 1000 - 80 + 110 = 1030 (+30) Jak na początek nie ma powodów do narzekań - szkoda tylko Houston bo w 10 i 11 iningu miało zdecydowane przewagi, których nie wykorzystało - sprawdziło się stare porzekadło o nie wykorzystanych sytuacjach. W 9-ini. zajęte były wszystkie bazy przy 1-out, a w 10 dwie bazy również przy 1-out. Troszkę nerwów było w Philadelphii, gdzie po 8iningach stan rywalizacji wynosił 5-0, ale tu szczęśliwie się skończyło. Jak widać ucieczka od grania -1,5 dziś znalazła potwierdzenie. Tak trzymać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Los Angeles Dodgers -1,5 @2,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Baltimore -1,5 -@2,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> San Diego -1,5 -@2,2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
takie 3 single sobie upatrzyłem i zagrałem ostatecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jankesi coś mi śmierdzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Coś nie wyniuchałem tych jankesów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kolejny raz przekonałem się, że MLB jest szalonym sportem. Piczer dodżersów po 6 inningach miał ERA 1,05 ! a grał od początku, w 7 inningu dwa walki, zmiana na jakiegoś Buraka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i z 4-0 na 4-3. A że to było w tym samym momencie co finał popisu indiany, wyłączyłem kompa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na szczęście rano pozytywna niespodziewajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> aha, dla równowagi dziś baltimore powinno wygrać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Wczoraj 0-2-1 i -2.1j
bilans ogólny +8,8j
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Ostatnio w singlach cieniutko (8 na 15), więc przerzucę się chwilowo na progresję.
1)LAA na zwycięstwo - seria 2L, najbliższe spotkania SEA,SEA,CLE,CLE,OAK,OAK,OAK - kurs 1.65 za 2j 2)SFG na zwycięstwo - seria 1W, atSD,atSD,ARI,ARI,MIL,MIL,MIL - 2.55 za 1j 3)LAD na przegraną - seria 5W, atMIL,atMIL,atSD,atSD,atCOL,atCOL,atCOL - 2.10 za 1j 4)PHI na przegraną - seria 2W, NYM,NYM,COL,COL,atATL,atATL,atATL - 2.10 za 1j
Dotychczas te zespoły niezanotowały długich serii zwycięstw/przegranych i liczę że moje konto w B&W nie wyschnie przez te progresje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Po wczorajszej nocy jedna progresja została zakończona na pierwszym poziomie 1)LAA zwycięstwo 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,3j
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|