Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#326107 18/04/2005 22:44
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
ml - 7-6 -0,08j
uo - 0-1 -1,00j
----------------------------
NY Mets v PHL Phillies @1.80 Nordicbet
DET Tigers v BAL Orioles @1.70 Centrebet
TB Devil Rays v NY Yankees -1.5 @1.91 Pinnacle

STL Cardinals v PIT Pirates over9 @2.03 Pinnacle

Bonus: Unibet
#326108 18/04/2005 23:36
Dołączył: Apr 2005
Posty: 16
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 16
NY 3-0, w koncu musza wygrac.

#326109 18/04/2005 23:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Yankees juz 13-0 i to w jednym inningu. jestem poprostu w szoku, chyba takiego czegoś jeszcze nie widziałem

#326110 19/04/2005 03:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Jednak wygrali spokojnie 18:9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bardzo dobrze bo juz najwyzsza pora była <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#326111 19/04/2005 05:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
LOL ale YANKESI pojechali ostro w 2 iningu 13 punktow LOL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Detroit tez pokazalo w czoraj klase 13-3 walneli BAltimore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />ladnie ladnie bardzo ladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.

Ale najwieksza zagatka jest dla mnie Pittsburgh co oni zrobili w 9 iningu ???? walki stracily 9 punktow qwa :/ i zaprzepascili szanse na win

#326112 19/04/2005 06:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 126
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 126
Quote
witam

dzisiaj troche popieprzyłem no ale trudno...
18.04.2005.r.

1) Boston--> 1 + Yankees-->1 z(-1,5)-->(1,48 x 1,93= 2,85)--> za 100 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2) Florida vs Washington 1 (1,69)--> za 100 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
3) San Diego vs San Francisco 1 (1,59)--> za 100 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
mógłbym zawsze tak popieprzyć...
tylko na tej kolejce + 313 euro (coś około 1250 złotych)!!!!!!!!!!!
miejmy nadzieje że kolejne dni będą niewiele gorsze...

pozdrawiam "serdecznie"

#326113 19/04/2005 06:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
BEHEMOTH gratuluje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oto duzy plus stawiania w &#8364; <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jakos latwiej stawia sie 100&#8364; niz 400zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na kupon przynajmniej dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.owodzenia i oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#326114 19/04/2005 07:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Właśnie podsumowaniem z dnia poprzedniego zakończyłem testownie 1 systemu (przyjętego do gry - pseudoprogresów na -1,5hp). Tydzień przyniósł 6% straty - po co ciagnąć. od dziś test nr 2 - mocno podobny - wyj. redukcja -1,5pkt.

#1 DZIEŃ 18.04 - stan wyjśiowy 1000 (stawka standardowa 10

1) Baltimore - Detroit - 1 /1.67/ stawka 10 - (początek 4-stopniowej progresji DET+DET+BOS+BOS) 3-13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

2) NYY - Tampa Bay - 1(-1,5) /1.80/ stawka 20 - (początek 7-stopniowej (a dniem wczorajszym 8-mio) 2xTAM+2xTOR+3xTEX - stawka podwojona - wczoraj brak trafienia) 19-8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

3) Philadelphia - NYM - 1 /1.77/ stawka 10 - (poczatek 4-stopniowej NYM+NYM+COL+COL) 5-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

4) Cincinnati - CHC - 1 /2.15/ stawka 10 - (początek 4-stopniowej 2xCHC+2xPIT) 7-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

5) Houston - Atlanta - 1 /1.87/ stawka 10 - (poczatek 4-stopniowej 2xATL+2xMIL) 0-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

6) CWS - Minnesota - 1 /1.83/ stawka 10 - (poczatek 2-stopniowej MIN+MIN - w przyp. 1 wygranej juto przerwanie progresu. W jego miejsce wskoczy od 20.04 STL i tu max. 8-stopni 2xCHC+3xHOU+3xMIL) 5-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

7) LAA - CLE - 1 /1.65/ stawka 10 - (poczatek 4-stopniowej 2xSEA+2xCLE) 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
KRAJAN
Podsumowanie dzień #1
1000 - 80 + 110 = 1030 (+30)
Jak na początek nie ma powodów do narzekań - szkoda tylko Houston bo w 10 i 11 iningu miało zdecydowane przewagi, których nie wykorzystało - sprawdziło się stare porzekadło o nie wykorzystanych sytuacjach. W 9-ini. zajęte były wszystkie bazy przy 1-out, a w 10 dwie bazy również przy 1-out.
Troszkę nerwów było w Philadelphii, gdzie po 8iningach stan rywalizacji wynosił 5-0, ale tu szczęśliwie się skończyło.
Jak widać ucieczka od grania -1,5 dziś znalazła potwierdzenie. Tak trzymać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
KRAJAN

#326115 19/04/2005 07:45
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Quote
Los Angeles Dodgers -1,5 @2,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Baltimore -1,5 -@2,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
San Diego -1,5 -@2,2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

takie 3 single sobie upatrzyłem i zagrałem ostatecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jankesi coś mi śmierdzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Coś nie wyniuchałem tych jankesów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kolejny raz przekonałem się, że MLB jest szalonym sportem. Piczer dodżersów po 6 inningach miał ERA 1,05 ! a grał od początku, w 7 inningu dwa walki, zmiana na jakiegoś Buraka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i z 4-0 na 4-3. A że to było w tym samym momencie co finał popisu indiany, wyłączyłem kompa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na szczęście rano pozytywna niespodziewajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> aha, dla równowagi dziś baltimore powinno wygrać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#326116 19/04/2005 08:18
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Wczoraj 0-2-1 i -2.1j

bilans ogólny +8,8j

Pzdr

#326117 19/04/2005 16:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Quote
Ostatnio w singlach cieniutko (8 na 15), więc przerzucę się chwilowo na progresję.

1)LAA na zwycięstwo - seria 2L, najbliższe spotkania SEA,SEA,CLE,CLE,OAK,OAK,OAK - kurs 1.65 za 2j
2)SFG na zwycięstwo - seria 1W, atSD,atSD,ARI,ARI,MIL,MIL,MIL - 2.55 za 1j
3)LAD na przegraną - seria 5W, atMIL,atMIL,atSD,atSD,atCOL,atCOL,atCOL - 2.10 za 1j
4)PHI na przegraną - seria 2W, NYM,NYM,COL,COL,atATL,atATL,atATL - 2.10 za 1j

Dotychczas te zespoły niezanotowały długich serii zwycięstw/przegranych i liczę że moje konto w B&W nie wyschnie przez te progresje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Po wczorajszej nocy jedna progresja została zakończona na pierwszym poziomie
1)LAA zwycięstwo 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,3j

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1