Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#326861 19/04/2005 16:00
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Mam pytania:

Odbiorca betandwin.com Int.Ent. AG
Bank HYPO LANDESBANK
Kod banku 58000
IBAN AT14 5800 0152 7278 4156
SWIFT HYPVAT2B
Numer konta 15272784156

Czy ten nr jest prawidłowy? wzięty z BAW, więc powinno być oki, tylko zdawało mi się że mają konto w Deutsche Banku



I drugie - ważniejsze - jak to jest z wpłatami przelewem bankowym na konta w EURO - wpłata np. 140 pln będzie automatycznie przeliczona na euro?

Bonus: Unibet
#326862 19/04/2005 22:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
mam pytanie odnosnie tej promocji z polecaniem znajomych.
Wplacilem 30 EUR i od razu dostalem 25 bonusa.Od razu zagralem singla za 55 EUR i teraz....jesli trafie to brot bedzie liczony jako 55 eur a zeby wyplacic wplacone 30 eur trzeba raz obrocic wplata a zeby wypalcic bonus trzeba go 3 razy obrocic.czyli 30+25+25+25=105 EUR.Ale jesli ja tylko zagram za te 55 to czy bede mogl wyplacic te wplacone 30 EUR bez utraty tych 25 EUR bonusa??Po prostu za pozostala kase dalej obracac bonusem.Prosze o odpowiedz

#326863 20/04/2005 00:14
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40
Troche zawaliles, bo betandwin przez caly rok oferuje bonus rejestracyjny dla nowych uzytkownikow w wysokosci 140 zl, czyli 35 euro, no ale 25 euro to tez kasa:)

Jesli w warunkach promocji nie jest inaczej to aby wyplacic wplacana kwote musisz nia zrobic jeden obrot, a skoro postawiles juz 55 euro to jeden obrot bedzie, wiec bedziesz mogl spokojnie wyplacic depozyt.

Zeby wyplacic bonus musisz zrobic 3 obroty, musisz zawrzec 3 zaklady kwota bonusu, a nie obrocic lacznie za 105 euro tak jak napisales.

Ja jak dostaje bonus to zawsze obstawiam kwote depozyt + bonus 4 razy na rozne zaklady i wtedy jestem pewien, ze spelnilem warunki promocji.

Pozdrawiam,

#326864 20/04/2005 08:27
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Ponawiam pytanie, sorki, jeśli ktoś uzna to za spam ale bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi, bo ich support oczywiście milczy, jak to ma w zwyczaju.

Quote
Mam pytania:

Odbiorca betandwin.com Int.Ent. AG
Bank HYPO LANDESBANK
Kod banku 58000
IBAN AT14 5800 0152 7278 4156
SWIFT HYPVAT2B
Numer konta 15272784156

Czy ten nr jest prawidłowy? wzięty z BAW, więc powinno być oki, tylko zdawało mi się że mają konto w Deutsche Banku



I drugie - ważniejsze - jak to jest z wpłatami przelewem bankowym na konta w EURO - wpłata np. 140 pln będzie automatycznie przeliczona na euro?

#326865 20/04/2005 08:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
Nie moge przelac pieniazkow z banku do betandwin. Dostaje takie cos: "Instytucja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji."

Co to znaczy?

#326866 20/04/2005 08:40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
Czy wplacajac na betandwin trzeba wplacac z konta bankowego wystawionego na to samo nazwisko na jakie sie zarejestrowalo na betandwin?

#326867 20/04/2005 09:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Mam pytanie 30 EURO to ile jest w przeliczniu na złotówki.
Jest to 130 zł, tak ?

#326868 20/04/2005 09:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Mam pytanie 30 EURO to ile jest w przeliczniu na złotówki.
Jest to 130 zł, tak ?


TaK!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#326869 20/04/2005 10:08
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
A jeszcze jedno,chodzi mi o bonus przyjaźni.
Jak zwerbuję jakąś osobę. Ona zarejetruje się przez ten linki. Tam jest napisane że musi obrócić przynajmniej 1 raz wpłaconą kwotę(130 PLN)żebym ja dostał bonus.
Teraz nie wiem czy jeżeli obróci to po 30 kwietnia to czy dostanę tą kasę jako werbujący.

#326870 20/04/2005 12:00
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
a.k.a. "Stewie"
a.k.a. "Stewie"
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
Wplacilem kase wczoraj na poczcie ok. godz 13:00,czy moge sie jej spodziewac na koncie przed weekendem.
Dzieki za odpowiedz!!!

#326871 20/04/2005 12:42
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
Quote
Wplacilem kase wczoraj na poczcie ok. godz 13:00,czy moge sie jej spodziewac na koncie przed weekendem.
Dzieki za odpowiedz!!!

jak bozia da to bedzie w piatek

#326872 20/04/2005 12:49
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
Chce poraz pierwszy wplacic pieniazki na konto poprzez wybranie "Wplaty/Wyplaty" ze strony betandwin, wpisuje wszystki dane, karta visa itd ale wyskakuje mi napis czerwona czcionka " Ze względu na zastosowane przez nas środki bezpieczeństwa wpłata nie mogła zostać przeprowadzona. Wybierz inny sposób wpłaty!", Prosze poradzic probuje probuje i nic z tego

#326873 20/04/2005 14:36
Dołączył: Apr 2005
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 13
Chcialem zalozyc sobie konto BAW no ale wszyscy piszecie ze u nich kuleje support....ze olewaja ludzi wiec chyba wybiore innego buka....moze cos doradzicie??

#326874 20/04/2005 15:58
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Jak chcesz założyć konto to można polecić BAW - a dlaczego? Żeby załapać się na bonusa, potem możesz zacząć gdzieś indziej. Obecnie są dwa rodzaje promocje - albo z polecenia (za 30 euro bonus po 25 euro dla polecającego i Ciebie) oraz sing-up normalny (15/15 max 30/30 euro) - link do tego normalnego znajdziesz na mecz.pl w dziale promocje.

BAW nie jest taki zły, jak dla mnie to jeden z lepszych buków, bo często popełnia błędy, no i live ma diość rozbudowany.

Pozdrawiam;
Maverick

#326875 20/04/2005 16:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
Jak dlugo trzeba czekac na list od supportu? Wyslalem im maila z prosba o wytlumaczenie, dlaczego nie moge wplacic kasy z banku na ich konto. Wyskakuje cos takiego "Ze względu na zastosowane przez nas środki bezpieczeństwa wpłata nie mogła zostać przeprowadzona. Wybierz inny sposób wpłaty!"

#326876 20/04/2005 16:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
A jeszcze jedno,chodzi mi o bonus przyjaźni.
Jak zwerbuję jakąś osobę. Ona zarejetruje się przez ten linki. Tam jest napisane że musi obrócić przynajmniej 1 raz wpłaconą kwotę(130 PLN)żebym ja dostał bonus.
Teraz nie wiem czy jeżeli obróci to po 30 kwietnia to czy dostanę tą kasę jako werbujący.

Raczej tak, wazne by on sie zarejestrowal w czasie promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#326877 20/04/2005 17:13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 13
aha....czyli wpacajac 140 PLN to otrzymam bonus w wysokosci 140PLn(ktory musze obrocic 3 razy) ale to nie musze na jedno spotkanie...wystarczy ze na kilka meczy ale cala kwote??? z tego co tam pisza to jako tytulem przelewu trzeba tylko wpisac nr referencyjny ktory od nich otrzymalem...czy to wystarczy??? aha i jak dobrze rozumiem to ich numer konbta to jest to IBAN...dzieki z aodp:P

#326878 20/04/2005 17:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4
Ile można czekać na rozliczenie zdarzenia u tych ch...w.Ja czekam już 48 godz,od wczoraj do nich piszę i nic,O REAKCJI.Przyznam że można tu zarobić ale ich postępowanie mnie dobija.Czy mieliście podobny przypadek odnośnie rozliczania zdarzeń przez te mendy???

#326879 20/04/2005 19:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
mxk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Mam pytanie.... wzialem wyplate z BaW przez Visa/Visa Electron do inteligo. Pieniadze niby doszly na moje konto, ale sa tylko w saldzie, a w srodkach dostepnych nie. Dzwonilem do inteligo, i dowiedzialem sie ze jest zalozona na te pieniadze blokada 30 dni tzn ze nie moge korzystac z moich pieniedzy przez 30 dni Chyba ich calkiem poje.. ja mam teraz czekac 30 dni az bede mogl sobie korzystac z moich pieniedzy? czy ktos to inaczej rozwiazal? Potrzebuej tej kasy, nie moge czekac tyle czasu :/

#326880 20/04/2005 19:58
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Dlatego właśnie nie należy wypłacać na kartę (przynajmniej w inteligo) - niestety, jedyne co możesz robić to czekać

Pozdrawiam;
Maverick

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1