|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Mam pytania:
Odbiorca betandwin.com Int.Ent. AG Bank HYPO LANDESBANK Kod banku 58000 IBAN AT14 5800 0152 7278 4156 SWIFT HYPVAT2B Numer konta 15272784156
Czy ten nr jest prawidłowy? wzięty z BAW, więc powinno być oki, tylko zdawało mi się że mają konto w Deutsche Banku
I drugie - ważniejsze - jak to jest z wpłatami przelewem bankowym na konta w EURO - wpłata np. 140 pln będzie automatycznie przeliczona na euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
mam pytanie odnosnie tej promocji z polecaniem znajomych. Wplacilem 30 EUR i od razu dostalem 25 bonusa.Od razu zagralem singla za 55 EUR i teraz....jesli trafie to brot bedzie liczony jako 55 eur a zeby wyplacic wplacone 30 eur trzeba raz obrocic wplata a zeby wypalcic bonus trzeba go 3 razy obrocic.czyli 30+25+25+25=105 EUR.Ale jesli ja tylko zagram za te 55 to czy bede mogl wyplacic te wplacone 30 EUR bez utraty tych 25 EUR bonusa??Po prostu za pozostala kase dalej obracac bonusem.Prosze o odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40 |
Troche zawaliles, bo betandwin przez caly rok oferuje bonus rejestracyjny dla nowych uzytkownikow w wysokosci 140 zl, czyli 35 euro, no ale 25 euro to tez kasa:)
Jesli w warunkach promocji nie jest inaczej to aby wyplacic wplacana kwote musisz nia zrobic jeden obrot, a skoro postawiles juz 55 euro to jeden obrot bedzie, wiec bedziesz mogl spokojnie wyplacic depozyt.
Zeby wyplacic bonus musisz zrobic 3 obroty, musisz zawrzec 3 zaklady kwota bonusu, a nie obrocic lacznie za 105 euro tak jak napisales.
Ja jak dostaje bonus to zawsze obstawiam kwote depozyt + bonus 4 razy na rozne zaklady i wtedy jestem pewien, ze spelnilem warunki promocji.
Pozdrawiam,
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Ponawiam pytanie, sorki, jeśli ktoś uzna to za spam ale bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi, bo ich support oczywiście milczy, jak to ma w zwyczaju. Mam pytania:
Odbiorca betandwin.com Int.Ent. AG Bank HYPO LANDESBANK Kod banku 58000 IBAN AT14 5800 0152 7278 4156 SWIFT HYPVAT2B Numer konta 15272784156
Czy ten nr jest prawidłowy? wzięty z BAW, więc powinno być oki, tylko zdawało mi się że mają konto w Deutsche Banku
I drugie - ważniejsze - jak to jest z wpłatami przelewem bankowym na konta w EURO - wpłata np. 140 pln będzie automatycznie przeliczona na euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564 |
Nie moge przelac pieniazkow z banku do betandwin. Dostaje takie cos: "Instytucja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji."
Co to znaczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564 |
Czy wplacajac na betandwin trzeba wplacac z konta bankowego wystawionego na to samo nazwisko na jakie sie zarejestrowalo na betandwin?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Mam pytanie 30 EURO to ile jest w przeliczniu na złotówki. Jest to 130 zł, tak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Mam pytanie 30 EURO to ile jest w przeliczniu na złotówki. Jest to 130 zł, tak ? TaK!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
A jeszcze jedno,chodzi mi o bonus przyjaźni. Jak zwerbuję jakąś osobę. Ona zarejetruje się przez ten linki. Tam jest napisane że musi obrócić przynajmniej 1 raz wpłaconą kwotę(130 PLN)żebym ja dostał bonus. Teraz nie wiem czy jeżeli obróci to po 30 kwietnia to czy dostanę tą kasę jako werbujący.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
a.k.a. "Stewie"
|
|
a.k.a. "Stewie"
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628 |
Wplacilem kase wczoraj na poczcie ok. godz 13:00,czy moge sie jej spodziewac na koncie przed weekendem. Dzieki za odpowiedz!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
Wplacilem kase wczoraj na poczcie ok. godz 13:00,czy moge sie jej spodziewac na koncie przed weekendem. Dzieki za odpowiedz!!! jak bozia da to bedzie w piatek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564 |
Chce poraz pierwszy wplacic pieniazki na konto poprzez wybranie "Wplaty/Wyplaty" ze strony betandwin, wpisuje wszystki dane, karta visa itd ale wyskakuje mi napis czerwona czcionka " Ze względu na zastosowane przez nas środki bezpieczeństwa wpłata nie mogła zostać przeprowadzona. Wybierz inny sposób wpłaty!", Prosze poradzic probuje probuje i nic z tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 13 |
Chcialem zalozyc sobie konto BAW no ale wszyscy piszecie ze u nich kuleje support....ze olewaja ludzi wiec chyba wybiore innego buka....moze cos doradzicie??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Jak chcesz założyć konto to można polecić BAW - a dlaczego? Żeby załapać się na bonusa, potem możesz zacząć gdzieś indziej. Obecnie są dwa rodzaje promocje - albo z polecenia (za 30 euro bonus po 25 euro dla polecającego i Ciebie) oraz sing-up normalny (15/15 max 30/30 euro) - link do tego normalnego znajdziesz na mecz.pl w dziale promocje.
BAW nie jest taki zły, jak dla mnie to jeden z lepszych buków, bo często popełnia błędy, no i live ma diość rozbudowany.
Pozdrawiam; Maverick
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564 |
Jak dlugo trzeba czekac na list od supportu? Wyslalem im maila z prosba o wytlumaczenie, dlaczego nie moge wplacic kasy z banku na ich konto. Wyskakuje cos takiego "Ze względu na zastosowane przez nas środki bezpieczeństwa wpłata nie mogła zostać przeprowadzona. Wybierz inny sposób wpłaty!"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A jeszcze jedno,chodzi mi o bonus przyjaźni. Jak zwerbuję jakąś osobę. Ona zarejetruje się przez ten linki. Tam jest napisane że musi obrócić przynajmniej 1 raz wpłaconą kwotę(130 PLN)żebym ja dostał bonus. Teraz nie wiem czy jeżeli obróci to po 30 kwietnia to czy dostanę tą kasę jako werbujący. Raczej tak, wazne by on sie zarejestrowal w czasie promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 13 |
aha....czyli wpacajac 140 PLN to otrzymam bonus w wysokosci 140PLn(ktory musze obrocic 3 razy) ale to nie musze na jedno spotkanie...wystarczy ze na kilka meczy ale cala kwote??? z tego co tam pisza to jako tytulem przelewu trzeba tylko wpisac nr referencyjny ktory od nich otrzymalem...czy to wystarczy??? aha i jak dobrze rozumiem to ich numer konbta to jest to IBAN...dzieki z aodp:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4 |
Ile można czekać na rozliczenie zdarzenia u tych ch...w.Ja czekam już 48 godz,od wczoraj do nich piszę i nic,O REAKCJI.Przyznam że można tu zarobić ale ich postępowanie mnie dobija.Czy mieliście podobny przypadek odnośnie rozliczania zdarzeń przez te mendy???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197 |
Mam pytanie.... wzialem wyplate z BaW przez Visa/Visa Electron do inteligo. Pieniadze niby doszly na moje konto, ale sa tylko w saldzie, a w srodkach dostepnych nie. Dzwonilem do inteligo, i dowiedzialem sie ze jest zalozona na te pieniadze blokada 30 dni tzn ze nie moge korzystac z moich pieniedzy przez 30 dni Chyba ich calkiem poje.. ja mam teraz czekac 30 dni az bede mogl sobie korzystac z moich pieniedzy? czy ktos to inaczej rozwiazal? Potrzebuej tej kasy, nie moge czekac tyle czasu :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Dlatego właśnie nie należy wypłacać na kartę (przynajmniej w inteligo) - niestety, jedyne co możesz robić to czekać
Pozdrawiam; Maverick
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|