|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2009
Posty: 126 |
gdzie można oglądać na live zawody ? tv , internet ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176 |
prosze o link wyniki live
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Uwagi wstępne. Podobnie jak w Paryżu możliwe opady deszczu. yyy... tyle uwag wstępnych Debbie Ferguson McKenzieDebbie w świetnej formie co pokazuje na 100m jak i na dwa razy dłuższym dystansie. Jej ostatni występ w Rethimno 20.lipca dał jej prowadzenie na tegorocznych listach światowych na dystansie 200m z rezultatem 22,32. Dziś reprezentantka Wyspa Bahama do gry w każdej dostępnej parze I.Williams - Padgett @1,64Ivory podobnie jak Ferguson imponuje formą. Wygrane meetingi w Szwajcarii i Rethimno z bardzo przyzwoitymi czasami (a 9,93 z Grecji to już naprawdę świetne osiagnięcie). Ich ostatni wspólny start, to deszczowa Lozanna(7.07) i wówczas lepszy Williams o 0,07sek. Jeśli dziś pobiegnie na podobnym poziomie jak w ostatnich występach to być może na Bolta, Powella, Bailey'a czy Blake'a będzie to za mało, jednak na Travisa powinno wystarczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Czas nagli, więc na szybko. HARPER - McLellan @1,60Jak już mówiłem przy okazji wcześniejszych meetingów, Dawn jako jedyna wg mnie wybija się ponad niezwykle wyrównana stawkę płotkarek. Nawet gdy nieco zaśpi na starcie, to potrafi nadrobić to świetnie na dystansie, a po zejściu z ostatniego płotka jest wprost piorunująca CLEMENT - Jackson @1,65Dziś na płotkach cała światowa elita, skład finału podczas MŚ w Berlinie bedzie w 90% taki sam jak w dzisiejszych zawodach. Kerron pokonał Batmana w ostatnim wystepie. Powinien sobie poradzić również dziś. Clement biegnie z 3. toru i Bernshawa ma bezpośrednio przed sobą, więc może kontrolować poczynania swojego rodaka. Ben 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
DN Galan - Super Grand Prix - Sztokholmhttp://www.dngalan.com/main/Ostatni poważny meeting przed rozpoczynającymi się 15.sierpnia mistrzostwami świata w Berlinie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630 |
ciekawa oferta wiec jedziemy!
Clement K - Jackson B 1.33 (unibet)
obaj panowie wola 400m pokonywac przez plotki , ale jak trzeba to i bez plotkow pobiegna , clemet uzyskiwal na 400m lepsze rezultaty od jacksona , ma slaba technika przez plotki gdzie nadrabia szybkoscia , dlatego tu (bez plotkow) powinien sobie dac rade.
Powell V - Foster Hylton B 1.45 (expekt)
Foster biega ostatnio czesto i dosc rowno osiagajac rezultaty lepsze od Powell , ktora nie startuje tak czesto jak rywalka. Ostatnio spotkaly sie 28 lipca i lepsze byla FH z czasem 12,62 a amerykanka osiagnela 12,70.
Lopes-Schliep P - McLellan S 1.35 (expekt)
McLellan prezentuje sie znakomicie , 12,50 w Monaco robi wrazenie , styl takze , mysle ze wygra ten bieg a przynajmniej z Lopes.
Kaki- Lagat 1.25 (unibet)
1000m to troche malo popularny dystans ale Kaki , ktory ostatnio jest w dobrej formie na pewno sobie na nim poradzi. 2.13 z 2008 roku jak najbardziej mnie przekonalo.
Brown - Richardson 2.00 (unibet)
na poczatku jakos ta para nie przyciagnela mojej uwagi ale po malej analizie wyszla z tego mala perelka , Brown ostatnio poczyna sobie dosc dobrze , nawet lepiej , 13,27 z 15 lipca wyglada dosc dobrze. ale nie to sklonilo mnie do tego typu tylko wyniki richardsona co prawda az tak nie odstaje z czasem od Browna ale wszystkie 4 najlepsze wyniki byly osiagane z dodatnim wiatrem i to sporo 13.29(1,2) , 13.31(1,7) , 13,32(1,5) , 13.34(1.5) gdy nie zawieje rewelacji nie ma z Brown 13.27(-0,1) , 13.34(-0,4) takze powinno byc dobrze po takim kursie grzech nie zagrac
Felix A - Stewart K 2.15 (expekt,unibet)
oj juz dawno nie bylo takiego kursu na Felix i to na jej ulubionym dystansie w tym roku za czesto nie biegaja na 200m , stewart preferuje 100m , Felix probowala cos na 400m zwojowac. w tym roku stewart najlepszy rezultat osiagnela 11 kwietnia 22.62 ale przy wietrze (1.1) a Felix 16 maja 22.66 ale przy bardzo nie sprzyjajacym wietrze (-1.9) roznica w czasie nie duza a dodajac wiatr ogromna. wiecej argumentow za Felix wiec po takim kursie musimy zagrac
Wurth-Thomas- Rowbury 1.55 (unibet)
dwie amerykanki dwie rozne preferencje , Wurth lubi mniejsze Rowbury wieksze dystanse , spotkaly sie w tym roku na mistzrostwach ameryki , zdecydowanie lepsza Wurth wiec tzreba zagrac
Reese B - Sokolova Y 2.20 (expekt)
troszke ryzykownie ale kto nie ryzykuje szampana nie pije , amerykanka co prawda kroluje na tablicy najlepszych wynikow w tym roku ale to bylo troche dawno a ostatnio nic nie pokazala , a pokazala 6,70 w Brasschaat co moze wskazywac na lekki brak formy... ? Sokolova ladnie 6,92 24 lipca co prawda w Rosji gdzie czasem zawyzaja rezultaty ale chyba nie az tyle
uff chyba koniec bo juz mi sie nie chce pisac , troche duzo no ale jak pisalem wczesniej jakos ta oferta przypadla mi do gustu zobaczymy co z tego wyjdzie POZDRO
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2009
Posty: 126 |
mam 2 par .... Powiedzcie czy warto je grac Oszczep Vadimis Vasilevskis (-Ainars Kovals) 1 1,37 800m men Yuriy Borzakovskiy (-Youssef Saad Kamel) 1 1,23
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
mam 2 par .... Powiedzcie czy warto je grac Oszczep Vadimis Vasilevskis (-Ainars Kovals) 1 1,37 800m men Yuriy Borzakovskiy (-Youssef Saad Kamel) 1 1,23 oszczepu staram się unikać, niby Vasilevskis lepszy na przekroju sezonu, a potrafi nawet odpalić pod 90m(jest liderem tegorocznych światowych list) z kolei biegów powyżej 400m nie gram w ogóle także sie nie wypowiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2009
Posty: 126 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2009
Posty: 126 |
macie gdzies wyniko oszczepu bo szukam na necie i nic a w tv tez cisza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
mam 2 par .... Powiedzcie czy warto je grac Oszczep Vadimis Vasilevskis (-Ainars Kovals) 1 1,37 800m men Yuriy Borzakovskiy (-Youssef Saad Kamel) 1 1,23 weszły ci oba
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2009
Posty: 126 |
vasil widziałem last place :/ o co biega nie poddał zadnego rzutu jak oba weszły ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
a sorry vasilevskis mi sie pomylil z kim innym,widzialem tylko ze kovals trzeci od konca
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|