Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#326941 24/04/2005 17:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
PILNE!!!

Potrzebuje jeszcze dzisiaj miec kase na BAW ... 140 zl. Dzisiaj robie przelew osobie, ktora wplaci mi karta 140 zl. Po wyslaniu jej 190 zl wplaca mi na moneybookers lub karta na BAW 140 zl. Reszte czyli 50 zl bierze sobie za fatyge. KASE WYSYLA PO WYSLANIU PRZEZE MNIE POTWIERDZENIA przelewu ...

Dzisiaj w nocy PLAYOFFY a kasy na BAW nie mam jeszcze a musze dzisiaj zrobic kase ... Mam pewne info na temat meczykow i mozna latwo kase dzisiaj zrobic ...

1081109 to moj numer GG pisac JESTEM NIEWIDOCZNY

DO MODOW: Ja tutaj nie oferuje zadnych linkow partnerskich wiec nie banowac mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#326942 24/04/2005 19:05
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Jutro mam wpłacać kase do BAW... czy na banku wpłaci się normalnie? Bo tam jest podany bank z Austrii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Norm,alnie druk wpłaty przelewem się wypełnia czy trzeba to robić jakoś specjalnie ?

#326943 24/04/2005 23:00
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Czy do pierwszej wyplaty z B&W (przelew bankowy) trzeba im wysylac skan dowodu osobistego?
Pozdro

#326944 24/04/2005 23:19
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Tak

#326945 24/04/2005 23:24
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
@modo_p

"KASE WYSYLA PO WYSLANIU PRZEZE MNIE POTWIERDZENIA przelewu ..."

Sorki, ale może jestem niufny, może to co innego, ale jedno wiem - w weekend nie działają żadne przelewy międzybankowe, wszystko to co zlecone w weekend rozliczane jest na porannej sesji w poniedziałek, a do tego czasu to każdy przelew możesz cofnąć bez żadnego problemu, więc to potwierdzenie jest komuś jak ... potrzebne, gdybyś (o co nie daj Boże Ciebie nie posądzam) okazał się oszustem

Tak więc pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#326946 25/04/2005 05:48
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
czesc,

wiecie co, mam zagrane za 320 na tym bonusie przyjazni ( ja bylem polecajacym) i jeszcze nie moge wyplacic o co chodzi? moze ktos wie??

#326947 25/04/2005 08:50
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
sory nie wiecie jaki kod swift ma INVEST BANK??

albo gdzie uzyskac? bo na ich stronce nic takiego nie ma

#326948 25/04/2005 09:32
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
a.k.a. "Stewie"
a.k.a. "Stewie"
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
Odpisuje wam support polski lub angielski,bo pisze do nich od soboty i jeszcze nie mam odpowiedzi???

#326949 25/04/2005 09:40
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
Quote
Odpisuje wam support polski lub angielski,bo pisze do nich od soboty i jeszcze nie mam odpowiedzi???

w sobote i niedziele polski ma odpoczynek, bo wiesz caly tydzien "ciezko" pracuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#326950 25/04/2005 11:05
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
a.k.a. "Stewie"
a.k.a. "Stewie"
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
Quote
Quote
Odpisuje wam support polski lub angielski,bo pisze do nich od soboty i jeszcze nie mam odpowiedzi???

w sobote i niedziele polski ma odpoczynek, bo wiesz caly tydzien "ciezko" pracuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wiem ze maja wolne w weekend,ale dzisiaj to co kac:)
a pozatym anglicy nhie mieli wolnego.

#326951 25/04/2005 11:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Odpisuje wam support polski lub angielski,bo pisze do nich od soboty i jeszcze nie mam odpowiedzi???

tak jak pisal porzednik, w weekendy maja wolne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, musisz sie uzbroic w cierpliwosc, bo trzeba czekac minium 3 dni robocze az laskawie sie odezwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#326952 25/04/2005 13:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
cze

mam pystanie własnie kumpel przelał mi ze swojego konta w mbanku do b&w kase (tzn zlecił przelew) ile bede musiał czekac zeby przeszła na konto w betandwinie z jego konta w mbanku??

#326953 25/04/2005 14:09
Dołączył: Apr 2005
Posty: 16
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 16
Witam wszystkich!

Chciałam Wam opowiedzieć o moich problemach i doświadczeniach z firmą BetandWin, niech zostanie to potraktowane jako ostrzeżenie dla tych którzy chcą tam otworzyć konto...

Pierwszy poważny problem jaki napotkałam podczas współpracy z tą 'profesjonalną firmą ' ;-) dotyczył wypłaty 1500 zł którą próbowałam zrealizować 3 krotnie i za każdym razem moje zlecenie zostało odrzucane!
Po tym jak dodzwoniłam sie do nich ( gdyż na maile nie odpowiadali) okazało się że w podobno nnie podałam imienia w polu w którym program żądał podania wyłącznie nazwiska!
Pani z supportu stwierdziła iż to ich wina że skrypt działa nieprawidłowo i prosi tylko o Nazwisko kiedy powinien prosić także o imię, ale co to mnie obchodzi jako klienta- który zrobił dokładnie krok po kroku to czego od niego oczekuje program!
Osoba z supportu obiecała iż przelew na pewno wyjdzie następnego dnia i że jeszcze dziś oddzwoni jak tylko dział finansowy wyjaśni sprawę- nikt oczywiście nie oddzwonił a nast. dnia dostałam maila o ponownym odrzuceniu zlecenia wypłaty!!!
Znowu pisałam i dzwoniłam ( straciłam na telefony do nich ze 100zł) i w końcu przelew wyszedł... i tu niespodzianka ze zleconych 1500 zł do mojego banku doszło 1370!!!
Kiedy zadzwoniłam do supportu to powiedzieli że to dlatego iż wypłatę robili z oddziału banku w Austrii i to śa koszty przewalutowania itd...
Co za bzdury! Od kiedy te koszty sięgają 10% ?
NApisałam do nich maila (bez odpowiedzi) iż prawdopodobnie została mi błędnie naliczona opłata manipulacyjna gdyż była to moja 1-wsza transakcja w tym miesiącu, a ich program podawał że to 3-cia gdyż uwzględniał mi te 2 odrzucone zlecenia wypłaty!
Oczywiście obiecano wyjaśnić i oddzwonić ale znowu ECHO!



Druga sprawa jest moim zdaniem jeszcze poważniejsza gdyż podważa całkowicie zaufanie do kompetencji pracujących tam osób!

Zagrałam ponad tydzień temu na zakladach L!VE zdarzenie FREDRIKSTADT - VIKING (piłka nożna liga Norweska)
dotyczące tego jak zostanie strzelona druga bramka meczu.
Postawiłam że to będzie strzał!
Padł gol serwis L!VE podał iż to był strzał jakie więc było moje zdziwienie kiedy 2 moje combo zakłady na wygraną ponad 100 zł zostały rozliczone na czerwono- że niby ta bramka padła z główki!

Sprawdziłam więc oficjalne serisy sportowe w Norwegii i portale podające dokładny przebieg meczu minuta po minucie i wyszło iż to był strzał! Tak więc miałam rację!
Zobaczcie sobie zresztą sami na ten gol z 53 min... http://www.f-b.no/apps/pbcs.dll/article?AID=/20050418/FFK/50418008
Wyrażnie napisane iż to był strzał a nie głowka!

Napisałam do nich maila a ci odpowiedzieli iż cyt: "według posiadanych przez nas informacji zakład ten został rozliczony prawidłowo"

Nie zadali sobie nawet trudu sprawdzenia informacji!
Moje kupony nadal widnieją jako przegrane, ja jestem biedniejsza o konkretne pieniądze a BetAndWin po prostu olewa sobie klientkę!

Wnioski wyciągnijcie sobie sami

Ps. Wiecie może czy jeżeli będę chciała teraz zlikwidować u nich konto i wypłacić resztę pieniedzy to znowu przelew pójdzie z Austrii?
Bo mówili iż zamierzają powrócić do wypłacania z oddziału banku w Polsce ale nie wiem czy juz to zrobili...

Pozdrawiam
Lila

#326954 25/04/2005 15:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
Mam pytanie dotyczace wyplaty z B&W przelewem bankowym, co oznacza SWIFT-code/BIC-code. Wystarczy sam Swift banku wpisac czy jak ?

#326955 25/04/2005 15:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 101
O
member
member
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 101
Lila to dziewczyny też bawią się w zakłady bukmacherskie?? tongue

#326956 25/04/2005 20:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41
Witam. mam pytanie do znawcow.wplacilem kase do betandwin i teraz jednak chcialbym ja wyplacic.czy moge bez obracania wyplacic kase, czy to jednak niemozliwe??

#326957 25/04/2005 21:00
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Jeśli wpłaciłeś na jakiejkolwiek promo to nie możesz wypłacić bez obrotu, jak inaczej to szczerze mówiąc nie wiem

#326958 25/04/2005 21:02
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
ja wiedzialem ze BAW to dziady ale az takie ?? szok!!

#326959 25/04/2005 21:41
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
Witam panowie ma problem zapomiałem hasła i musze sie z baw skontaktowac . Skontaktowac sie moge z team support przez e-mail pisza jak zapomiałem hasła abym podał im nazwa użytkownika, imię, nazwisko, adres, datę urodzenia oraz na Twoim koncie zapisany e-mail . Wszystko rozumiem tylko o co chodzi z tym na Twoim koncie zapisany e-mail prosze o pomoc . Prosze was odpowiedzcie

#326960 25/04/2005 21:46
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
swoj email, ktory wpisywales razem ze swoimi danym gdy rejestrowales sie

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, 11kera11, Lukasz111, rafal08, burbon, Sensei, betowiec), 2,600 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,901
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1