|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
W któych godzinach oni księgują kase na konta graczy ? Bo wpłaciłem w poniedziałek i nie wiem kiedy mi kasa dojdzie... zalezy w jaki sposob wplacales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Bo nie napisales, ale nie martw sie, dojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Wpłacałem przez bank, a kasy nadal nie ma... pewnie coś źle wypełnione bylo :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Czym sie trzeba u nich zasluzyc zeby tak mnie docenili? Na razie tylko same limity dostaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Do Korver: policz se na podstawie kursu walut:P, czylo ok 42 zl no tak, ale w mailu napisali mi że nie mniej niż 10 euro i nie więcej i nie chcę żebym potem jakiś wałek był, że zagrałem np. za 10 groszy za dużo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Czym sie trzeba u nich zasluzyc zeby tak mnie docenili? Na razie tylko same limity dostaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wojtek poprostu musisz wypłacić od nich kasę i przez jakiś czas nie grać, w moim wypadku trwało to 2 miesiące (1 list) i 2 tygodnie (2 list) chyba mnie bardzo lubią, a kasy u nich nie przegrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Slyszalem o tym bonusie /50 ale /100 widze tutaj po raz pierwszy i nie wiem czy sie czesto zdarza w praktyce?
A co do kwoty zakladu to wg mnie sie nie przejmuj - zagraj wiecej i dadza tyle bonusa ile im wyjdzie z przeliczenia.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Chcę przelać kasę z mbanku do BaW ale wyskakuje mi komunikat, że wystąpił jakiś błąd w danych. Z wpłatą np. do expekta nie miałem takich problemów. Czy ktoś mógłby mi napisać jakie dane podać w poszczególnych polach. Wydaje mi się, że coś nie tak jest z ich numerem konta, bo wydaje mi się podejrzenie krótkie. Byłbym wdzęczny gdyby ktoś podał mi prawidłowy numer konta do BAW (oczywiście w Polsce) i pozostałe dane, które trzeba wpisać w rubrykach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja tez mam pyt, poszlismy z kolega na ten bonus przyjazni, promocja sie konczy 30 ale zdazmy, czyjak on ta kaseobroci po 30 to ja bonus i tak dostane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
W któych godzinach oni księgują kase na konta graczy ? Bo wpłaciłem w poniedziałek i nie wiem kiedy mi kasa dojdzie... zalezy w jaki sposob wplacales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Bo nie napisales, ale nie martw sie, dojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Wpłacałem przez bank, a kasy nadal nie ma... pewnie coś źle wypełnione bylo :/ a mi wlasnie doszla, a tez przez bank szlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> i wszystko ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
W któych godzinach oni księgują kase na konta graczy ? Bo wpłaciłem w poniedziałek i nie wiem kiedy mi kasa dojdzie... zalezy w jaki sposob wplacales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Bo nie napisales, ale nie martw sie, dojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Wpłacałem przez bank, a kasy nadal nie ma... pewnie coś źle wypełnione bylo :/ Po napisaniu tego posta jescze raz zobaczyłem i kasa jest już na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
Witajcie, Podobnie jak Wy otrzymałem list z propozycją wpłaty i otrzymaniem 50% bonusa. Nie grałem u nich ponad trzy miesiące, bo podobmnie jak niektórym pozakładali limity. Dokonałem wpłaty w poniedziałek przez kartę internetową więc natychmiast miałem zaksięgowaną(400 zł) i dotąd nie otrzymałem żadnego obiecanego bonusa. Napisałem do nich już kilka maili(nawet załączyłem scan listu od nich) i ZERO odpowiedzi !!! Dziś tak się wku...łem, że zadzwoniłem do polskiego suportu z pytaniem o mój bonus , jednocześnie poinformowałem pana z B&W, że rozmowa jest nagrywana przez reportera z POLSATU i wtym momencie Pan spanikował i odłożył słuchawkę. OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED WPŁACANIEM Z MYŚLĄ O BONUSIE BO SIĘ MOŻECIE PODOBNIE JAK JA ROZCZAROWAĆ !!!!
[color:"red"] OMIJAJMY TEGO BUKA SZEROKIM ŁUKIEM[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Witajcie, Podobnie jak Wy otrzymałem list z propozycją wpłaty i otrzymaniem 50% bonusa. Nie grałem u nich ponad trzy miesiące, bo podobmnie jak niektórym pozakładali limity. Dokonałem wpłaty w poniedziałek przez kartę internetową więc natychmiast miałem zaksięgowaną(400 zł) i dotąd nie otrzymałem żadnego obiecanego bonusa. Napisałem do nich już kilka maili(nawet załączyłem scan listu od nich) i ZERO odpowiedzi !!! Dziś tak się wku...łem, że zadzwoniłem do polskiego suportu z pytaniem o mój bonus , jednocześnie poinformowałem pana z B&W, że rozmowa jest nagrywana przez reportera z POLSATU i wtym momencie Pan spanikował i odłożył słuchawkę. OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED WPŁACANIEM Z MYŚLĄ O BONUSIE BO SIĘ MOŻECIE PODOBNIE JAK JA ROZCZAROWAĆ !!!!
[color:"red"] OMIJAJMY TEGO BUKA SZEROKIM ŁUKIEM[/color] [color:"blue"] Muszę zaprotestować ponieważ aż mi się wierzyć nie chce że prawdą jest to co piszesz.Miałem w BaW konto w euro dostałem bonusa wykorzystałem go bez problemu po jakimś czasie napisałem do nich żeby wymazali moje dane bo chcę otworzyc konto złotówkowe ,dostałem oczywiście szybką odpowiedź iż juz mogę to uczynić co zresztą zrobiłem.Mało tego oczywiście w e-mailu który dostałem było napisane że jesli otworzę konto to oczywiście przysługuje mi bonus,i tak też było.Odnośnie rozmów telefonicznych to zawsze kiedy do nich dzwoniłem telefon odbierała pani i to bardzo miła sprawnie rozwiązując wszelkie problemy. Reasumując gdyby nie limity to buk jest jak najbardziej godny polecenia niegdy nie miałem żadnych nawet najdrobniejszych problemów z tym bukiem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
Ja też do tej pory ich nie miałem, tylko napisałem, że nie reagują od kilkudni, a konkretnie od poniedziałku 25 kwietnia. Tak jak napisałem, żero odpowiedzi na 5 moich maili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Tak jeśli chodzi o korespondencję e-mail to faktycznie nie spieszą się dlatego ja zawsze wszelkie sprawy załatwiam telefonicznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
a.k.a. "Stewie"
|
|
a.k.a. "Stewie"
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628 |
Z meilami nie ma co sie denerwowac bo nawet jak wyslesz 50 (tak bylo w moim przypadku) to i tak odpowiedza po 3 dniach i przeprosza za cala sytuacje.wiec czekaj cierpliwie a napewno bedzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 16 |
Witam wszystkich! Zagrałam ponad tydzień temu na zakladach L!VE zdarzenie FREDRIKSTADT - VIKING (piłka nożna liga Norweska) dotyczące tego jak zostanie strzelona druga bramka meczu. Postawiłam że to będzie strzał! Padł gol serwis L!VE podał iż to był strzał jakie więc było moje zdziwienie kiedy 2 moje combo zakłady na wygraną ponad 100 zł zostały rozliczone na czerwono- że niby ta bramka padła z główki! Sprawdziłam więc oficjalne serisy sportowe w Norwegii i portale podające dokładny przebieg meczu minuta po minucie i wyszło iż to był strzał! Tak więc miałam rację! Zobaczcie sobie zresztą sami na ten gol z 53 min... http://www.f-b.no/apps/pbcs.dll/article?AID=/20050418/FFK/50418008Wyrażnie napisane iż to był strzał a nie głowka! Napisałam do nich maila a ci odpowiedzieli iż cyt: "według posiadanych przez nas informacji zakład ten został rozliczony prawidłowo" Nie zadali sobie nawet trudu sprawdzenia informacji! Moje kupony nadal widnieją jako przegrane, ja jestem biedniejsza o konkretne pieniądze a BetAndWin po prostu olewa sobie klientkę! Wnioski wyciągnijcie sobie sami Ps. Wiecie może czy jeżeli będę chciała teraz zlikwidować u nich konto i wypłacić resztę pieniedzy to znowu przelew pójdzie z Austrii? Bo mówili iż zamierzają powrócić do wypłacania z oddziału banku w Polsce ale nie wiem czy juz to zrobili... Pozdrawiam Lila Jeśli jesteś na 100% pewna swoich racji to postrasz buka skargą do SBR (SportsBook Review), a jeśli nie pomoże to zgłoś do nich (SBR) to oszustwo z całą dokumentacją. O problemach z wypłatą też możesz napisać. Im więcej ludzi bedzie zgłaszć tego typu sprawy do odpowiednich organizacji np. SBR tym lepiej, bo wtedy oceny w rankingach bedą jeszcze bardziej zgodne z rzeczywistością. Tak wogóle, z tego co ludzie wypisują w tym dziale można doiść do wniosku, że ten tzw. bukmacher "BetAndLost" lekceważy polskich graczy. Ciekawe czy podobnie obchodza sie z graczami innych nacji. Witam ponownie. Czy do tego SBR można napisać w języku polskim? Czy odpowiedzą w miarę szybko czy może być też tak,l iż to potrwa dłuższy czas... Wie ktoś może jak to teraz jest w B&w z tymi przelewami, idą z Austriackiego oddziału banku czy znowu z Polskiego? Dziękuję za odpowiedź Pozdr. Lila
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,068
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,068 |
Witajcie, Podobnie jak Wy otrzymałem list z propozycją wpłaty i otrzymaniem 50% bonusa. Nie grałem u nich ponad trzy miesiące, bo podobmnie jak niektórym pozakładali limity. Dokonałem wpłaty w poniedziałek przez kartę internetową więc natychmiast miałem zaksięgowaną(400 zł) i dotąd nie otrzymałem żadnego obiecanego bonusa. Napisałem do nich już kilka maili(nawet załączyłem scan listu od nich) i ZERO odpowiedzi !!! Dziś tak się wku...łem, że zadzwoniłem do polskiego suportu z pytaniem o mój bonus , jednocześnie poinformowałem pana z B&W, że rozmowa jest nagrywana przez reportera z POLSATU i wtym momencie Pan spanikował i odłożył słuchawkę. OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED WPŁACANIEM Z MYŚLĄ O BONUSIE BO SIĘ MOŻECIE PODOBNIE JAK JA ROZCZAROWAĆ !!!!
[color:"red"] OMIJAJMY TEGO BUKA SZEROKIM ŁUKIEM[/color] Ze mną jest identycznie wysyłam im już maile od tygodnia i o ile na pierwsze dwa o tym, iż musze słownie zaakceptować warunki promocji odpowiedzi przyszły dzień po dniu, o tyle teraz milczą jak grób, a ja zaczynam się już powoli denerwować. Na razie ten bukmacher mocno mnie zawodzi. Miejmy nadzieję, że po kolejnym mailu przyjdzie odpowiedź a bonus zostanie zapisany na moje konto gracza ... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543 |
Skorzystałem z kolejnego bonusu comeback w ktorym trzeba obrócić kwotę wpłaconą*1 i bonus*5 razy czyli od wpłaconej kwoty(48 euro) obrót powinien być prawie 300 euro. Ja już zrobiłem 400 euro obrotu lecz gdy chce wypłacićjest napisane że mogę wypłacić max 61 euro:/. Czy ktoś wie dlaczego - czy może to kolejny bład baw ( a może trzeba obrocić kwotę 6 razy - nie tak jak ja kwotę + bonus 4 razy)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28 |
Tak jeśli chodzi o korespondencję e-mail to faktycznie nie spieszą się dlatego ja zawsze wszelkie sprawy załatwiam telefonicznie. Jeśli mozesz to napisz nr tel polskiego supportu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28 |
Ja tez mam pyt, poszlismy z kolega na ten bonus przyjazni, promocja sie konczy 30 ale zdazmy, czyjak on ta kaseobroci po 30 to ja bonus i tak dostane Mam ten sam problem i oczekuje na odpowiedz... Wie ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55 |
Jutro wpłacam pieniadze do betandwin, z zwiąku z tym mam pytanko:)
1) Wpłacam po raz pierwszy musze im wyslac scan dowodu czy dopiero przy wypłacie, czy moge zrobic to wczesniej aby pozniej nie czekac na identyfikacje mojego dowodu?
Z góry dziekuje za odpowiedz.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|