Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#32698 14/06/2001 17:42
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
W jaki sposób wypłacic kasę z konta betroyal: www.betroyal.com [betroyal.com]
Moze ktos juz wyplacal?

Bonus: Unibet
#32699 19/06/2001 04:42
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Szukałem na ich stronach informacji o wypłatach ale chyba trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem aby się czegoś dowiedzieć.

W jaki sposób dokonałeś do nich wpłaty? Jesli kartą kredytową to najprawdopodobniej do wysokości wpłaty dokonają wypłatę najpierw na kartę, a ewentualną nadwyżkę pewnie prześlą czekiem (kurierem) albo przelewem bankowym.

#32700 19/06/2001 07:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
ja jeszcze nie wyplacalem...nie zarobilem jeszcze tyle, zeby cos wyplacac (ale pracuje nad tym...moze sie uda, ale nie dzisiaj)

ale w opcjach My Account / My Bank mozna sobie wybrac jak chcemy wyplacic $$$.
Jedna z opcji Withdrawal jest czek wysylany przez FedEx (koszto wysylki 30$, powyzej 1000$ za free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ).
Maja tez opcje przelewu na konto bankowe lub Netteler-a.

pozdrawiam
arth

#32701 06/07/2001 19:38
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Chciałbym rowniez wypłacic kase w Betroyal co prawda nie zarobilem zbyt wiele 200$ z tego 50$ bylo darmowe i wiem ze przelew wyniesi 35$ ale reszte chcialbym przelac do HILL jesli to mozliwe.Nigdy jeszcze nie wypłacałem kasy wiec nie mam pojecia jak to sie robi.Sa tam takie mozliwosci wymienione:

Credit Card- z tym ze nie wiem czy moge sobie wyplacic karta jak nic nie wplacalem

Western Union

Quick Collect(non-U.Sclients)

Cashiers check(via Fedex)

Bank vire

Neteller

Najlepiej by bylo jak bym mogl przeslac ta kase nawet do swojego banku zalezy mi na tym aby bylo to jak najszybciej najwyzej potem przesle kase do Hilla.Jak otworzylem Crdit Card to mialem tylko podac soje haslo numer karty ilosc kasy ajka ma przelac ale wole sie upewnic czy jest taka mozliwosc jak nie wplacalem tam kasy.A i ile mam podac ze chce wyplacic cale 200$ czy 200- 50 czyli 150 a wprzypadku przlewu jeszce minus te 35 nie chce potem czkec a okaze sie ze podalem zbyt wiele i na prozno czekam i bede musial zaczynac wszystko od poczatku.

#32702 07/07/2001 15:23
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Zdecydowalem sie na western union.Tylko czy moglby mi ktos przetlumaczyc o co w tym chodzi:
Please read before processing Western Union withdrawal request.

Western Union payment are processed Monday through Friday with same day service if the request is received before 11 a.m. EST. After 11 a.m., the request will be processed the next business day.


All credit card deposits must receive credit back to the card prior to any direct cash withdrawal.


You will be e-mailed your Western Union control number usually by 5 p.m. EST.


Funds are available to be picked up at any Western Union location in the city and state specifed by the customer usually after 5 p.m. EST.


Payment will be made to the name of the individual owning the account. Proper identification is necessary to redeem the funds. It is the responsibilty of the customer to provide that identification.


Payment requests are subject to delay due to island holidays. In the event that a holiday will delay your payment, you will be notified by by Customer Service, usually via e-mail.


Applicable charges do apply. Please see the chart on the request form to calculate
charges for your requested amount.


Z gory dziekuje
]

#32703 07/07/2001 17:19
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
I jeszcze jedno wybieram western union i trzeba wpisac:
Ammount in U.S Dollars(czy to chodzi o kwote 200-50$ darmowych dolarow)

transfer feeco tu nalezy wpisac czy chodzi o kwte jaka sie plaic za przelew czyli te 36$

Ammount to be deductedfrom account balance nie mam pojecia co mam z tym zrobic

#32704 08/07/2001 21:26
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
widze ze nikt sie w tym nie orientuje moze wic ktos wie jak mam wyslac faks do nich:
main number(internatoinal acces code) (+599-9)465-1851
Tool free fax 1-800-772-3207

bylbym wdzieczny jak ktos podalby mi jak ma wygladac caly numer

#32705 09/07/2001 03:58
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
czesc
ile trzeba uzbierac zeby mozna bylo zrobic wyplate z tych darmowych $$$ ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam

#32706 13/07/2001 17:45
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał SKORPION:
[qb]

Please read before processing Western Union withdrawal request.

Western Union payment are processed Monday through Friday with same day service if the request is received before 11 a.m. EST. After 11 a.m., the request will be processed the next business day.


All credit card deposits must receive credit back to the card prior to any direct cash withdrawal.


You will be e-mailed your Western Union control number usually by 5 p.m. EST.


Funds are available to be picked up at any Western Union location in the city and state specifed by the customer usually after 5 p.m. EST.


Payment will be made to the name of the individual owning the account. Proper identification is necessary to redeem the funds. It is the responsibilty of the customer to provide that identification.


Payment requests are subject to delay due to island holidays. In the event that a holiday will delay your payment, you will be notified by by Customer Service, usually via e-mail.


Applicable charges do apply. Please see the chart on the request form to calculate
charges for your requested amount.

Z gory dziekuje
[/qb]

SKORPION zgodnie z obietnicą z chat`a:

Nie przetłumaczył brat tylko 3 akapitu bo nie wie o co chodzi - niby wszytsko pa nagielsku rozumie ale nie wiem jak to na polski przelozyc.

ZACZYNAM:

Proszę przeczytać przed ubieganiem się o wypłacenie pieniędzy.

Western Union wypłaca należności od poniedziałku do piatku i jescze w ten sam dzień jeżeli prośba o wypłacenie dotrze do biura prrzed 11 rano. Po 11 prosba o wypłacenie zostanie zrealizowana następnego kolejnego dnia robzoczego.

Około godziny 17 zostanie Ci przesłany numer identyfikacyjny Western Union.

Pieniądze sa do odebrania w każdej placówce Western Union w mieście i panstwie okreslonym przez klienta. Pieniadze sa do odebrania po 17.

Naleznosc zostanie wyplacona na nazwisko osoby posiadającej rachunek.

By wypłacić pieniądze potrzebny jes numer Id (przyslany przez W.Union) Obowiązakiem klienta jest jego podanie.

Prosba o wyplacenie moze się opożnic z powodu świat na wyspie. W takim przypadku o opoznieniu zostaniesz powiadomiony mailem przez dział obsługi klienta.

Może zostac pobrana prowizja. SPRAWDŹ tabelę znajdująca się na formularzu by obliczyc ją. (odnosnie wyplacanej gotówki)

---------
I tak to wlasnie wyglada SKORPION. Ja osbiscie polecam Ci wyplate przez czek ktory zostanie dostarczony w ciagu 3- dni roboczych.
---------

#32707 16/07/2001 17:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam

O co chodzi w firmie BetRoyal z "test drive"??? Z angielskim u mnie kiepsko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Za odp. dzięki!!!

#32708 16/07/2001 17:49
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Makos11:
[qb]Witam

O co chodzi w firmie BetRoyal z "test drive"??? Z angielskim u mnie kiepsko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Za odp. dzięki!!![/qb]

Dostajesz darmowe 50$ na konto i grasz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#32709 20/07/2001 12:18
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
jaka minimalna kwote mozna wyplacic? gram z tych darmowych 50$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czy wszystkie kupony musz byc >=50 ?

#32710 20/07/2001 17:57
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał PAWI:
[qb]jaka minimalna kwote mozna wyplacic? gram z tych darmowych 50$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czy wszystkie kupony musz byc >=50 ?[/qb]

Minimalna wartosc kuponu to 20$$

#32711 20/07/2001 22:06
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał Ahonen:
[qb]

Minimalna wartosc kuponu to 20$$[/qb]

sorki pomyslilo mi sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wlasnie o to mi chodizlo czy kazdy kupon musi byc >=20$ ?

#32712 23/07/2001 15:16
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
No i doczekałem się.Wyplacilem od nich kase wlasnie teraz dostałem czek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .A wiec grajcie za ta darmowa kase bo warto.

#32713 23/07/2001 15:28
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Próbowałem się tam zarejestrować. Dostałem pierwszego mejla z podziękowaniami za zapisanie się do nich i kazali czekać 24h na account number. Nic się nie dzieje. To normalne u nich czy mam ich pospieszyć ?!

#32714 23/07/2001 15:30
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Ufo nie denerwuj sie... ja czekalem 2 i pol dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale przyszlo i jest wszystko okej

#32715 23/07/2001 15:37
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Ufo czasmi trzeba troche dłużej poczekac podobnie jak ja za czekiem.A z tm czekiem to mysle ze to opoznienie to zasługa polskiej poczty ale nie chce juz tego komentowac nawet koperta był naderwana na szczescie z czekiem imiennym nic by nie zrobili.

#32716 23/07/2001 22:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał SKORPION:
[qb]Ufo czasmi trzeba troche dłużej poczekac podobnie jak ja za czekiem.A z tm czekiem to mysle ze to opoznienie to zasługa polskiej poczty ale nie chce juz tego komentowac nawet koperta był naderwana na szczescie z czekiem imiennym nic by nie zrobili.[/qb]


Skorp czyli mam rozumiec ze w koncu ci przyslali?????

#32717 03/09/2001 18:16
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
No pieknie czek dostalem poszedlem go zrealizowac.Powiedzieli ze po 6 tygodniach przysla mi potiwerdzenie do odbioru kasy.Ale oto co otrzymalem.Uprzejmie informuje ze w/w czek zostal nam zwrocony.W zwiazku z powzyszym prosimy o zgloszenie sie do nasze w celu za-lcenia kosztow Banku zagranicznego 15$.CO TO MA ZNACZyC JESLI NIE DOSTANE TAJ KASY ZROBIE IM TAKA REKLAME ze juz wiecej nikogo nie oszukaja.Chyba ze tak to powinno wygladac

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, bukma, rymoholik), 2,525 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,306
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1