Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
#32738 20/09/2001 22:33
Dołączył: May 2001
Posty: 24,124
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,124
Likes: 9
Witam!
Mam problem bo nie moge wejsc na strone betroyal'a.
Wczoraj kupilem sobie nowy modem i udalo mi sie tylko raz wejsc na ich strone.
Dzisiaj ani rusz! Moze to przez to wlasnie ze zmienilem sprzet albo oni cos kreca!
Czy ktos moze sprawdzic, czy da sie wejsc na ich strone dzisiaj?
z gory dzieki! powodzonka! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#32739 21/09/2001 00:00
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
rymoholik rano betroyal nie działał ale od 14 już jest ok
masz konto w betroyalu czy w footballroyale'u który się 3 dni temu z niego wyłączył?
nie wiem co będzie w razie wypłaty kasy ale jak na razie oprócz krótkich momentów kiedy strona nie działa jestem bardzo z nich zadowolony
mają bardzo dobrą indywidualną obsługę na maila odpowiedzieli mi już po 2 godzinach
teraz pewnie się obrażą bo wczoraj i dzisiaj zdrowo ich ograłem a że pieniążki znów są w ruchu to kto wie... może niedługo wypłata będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#32740 21/09/2001 00:23
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]masz konto w betroyalu czy w footballroyale'u który się 3 dni temu z niego wyłączył?[/qb]

3 dni temu? Już przy pierwszej kolejce Bundesligii można było sie logowac do FootballRoyale na te same dane jakie sie mialo w betroyalu. I to jest bez roznicy gdzie logujesz się na strone - tylko logując się do strony rodzinnej(FootballRoyale) zawęzasz swoje typowania do danej dziedziny sportowej.

#32741 21/09/2001 01:22
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
miałem testdrajwa w betroyalu ale gralem tam głównie piłkę
w poniedziałek czy wtorek po wejściu na betroyal na soccer wyświetlił mi się komunikat że piłkę wyłączyli i mogę sobie przenieść kasę do footballroyale co też niezwłocznie uczyniłem
upieram się przy fakcie że w tej chwili w betroyalu piłki grać nie można

#32742 21/09/2001 05:59
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Otworzyłem dzisiaj konto w footballroyale.com i chciałem zrobić depozyt, ale niestety nie udało mi się. Czy ktoś już dokonywał tam wpłaty za pomocą karty kredytowej?

#32743 21/09/2001 20:53
Dołączył: May 2001
Posty: 24,124
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,124
Likes: 9
Dzieki! Juz wszystko w porzadku!
To oni cos cwiczyli z ta strona.
Co do tego footbalroyal'a to nie bede zakladal zadnego nowego konta.
I tak pilke nozna obstawialem tylko czasami.
Najwazniejsze sa dla mnie amerykanskie sporty.
Ale mam jedno pytanko do wszystkich grajacych w betroyal:
co oznaczaja zaklady: straight, parlay i teaser, no i jak sie zmienia te cholerne amerykanskie mnozniki na europejskie bo nie wiem za bardzo jakie mam kursy i dopiero jak dam place bet to widze ile mam do wygrania i sie domyslam.
Ale zauwazylem ze w pilce noznej sa nawet 3 rodzaje mnoznikow, a w innych sportach tylko amarykanskie.
Jesli nie da sie tego zmienic albo nikt nie wie jak to zrobic to prosilbym o jakies wskazowki jak to przeliczac?
Z gory wielkie dzieki! Powodzonka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#32744 21/09/2001 21:49
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]
Co oznaczaja zaklady: straight, parlay i teaser, no i jak sie zmienia te cholerne amerykanskie mnozniki na europejskie[/qb]

Staright - inymi słowy Singiel

Parlay - przeiwnieństwo Singla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Combo

Teaser - nigdy nieuzywałem, ale chyba powiększenie Handicapu (sprostujcie jeśli tak nie jest)

Mnozników na Us Sports nie zmienisz - głownie i najczęsciej pojawia się Linia -110 czyli 1.91

W piłce nożnej stosuj odpowiednik europejskich kursów - Decimel

#32745 23/09/2001 20:48
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli ktoś gra w footballroyale.com to proszę o podanie kilka przykładowych kursów.

#32746 23/09/2001 21:42
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
kursy są zadziwiająco podobne do profa różnią się nie więcej niż 0.1 (przynajmniej dzisiaj na włochy i hiszpanię a to grałem)

#32747 25/09/2001 22:50
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
To naprawde solidna firma klopoty z czekiem zostaly rozwiazane kase otrzymalem przez western union wraz z dodatkowymi 25$. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#32748 26/09/2001 16:29
Dołączył: May 2001
Posty: 24,124
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,124
Likes: 9
Skorpion to jak w koncu najlepiej wyplacac kase z betroyal, czekiem? czy przez western union? a moze na karte kredytowa bo zauwazylem ze jest i taka mozliwosc.
Powodzonka! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#32749 26/09/2001 17:48
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Odpowiem Ci za Scorpa bo sam wyplacałem od nich kaskę. Odpowiedź brzmi WU!

Czek nie dośc że jest drogi (jesli przez FedEx) to jescze musisz czekać na inkaso i starcić 10zł na oddanie go do rozliczenia bankowi.

A przez WU czekasz góra 2 dni - przysylają Ci kod idziesz do banku wypelniasz forularz wyplaty w USD i koniec. Sparawa załatwiona w ciągu 48 godzin.

Do Skorpiona: Za pomocą czego odsyłałeś czek?

#32750 26/09/2001 18:55
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Odeslalem czek za pomoca fedexu ale koszty te porkyl betroyal.Nastepnie przyslali mi numer oraz swoje dane.Pozostalo mi jedynie odebranie kasy poszdlem do banku wypelnilem formularz western union i kase otzymalem po 15 mintach.To sie nazywa szybkosc.Napewno lepiej jest wyplacac kase przez western union niz czekiem(fedexem).W przypadku czeku trzeba poczekac tydzien az on do ciebie dojedzie o potem jeszcze dodatkowo 1.5 miesiaca do inkasa.Co do karty kredytowej mozesz nia sie poslugiwac ale tylko w przypadku gdy wplaciles do nich kase i taka tez sume mozesz wyplacic reszte trzeba inny srodkiem.

#32751 26/09/2001 18:58
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Odeslalem czek za pomoca fedexu ale koszty te porkyl betroyal.Nastepnie przyslali mi numer oraz swoje dane.Pozostalo mi jedynie odebranie kasy poszdlem do banku wypelnilem formularz western union i kase otzymalem po 15 mintach.To sie nazywa szybkosc.Napewno lepiej jest wyplacac kase przez western union niz czekiem(fedexem).W przypadku czeku trzeba poczekac tydzien az on do ciebie dojedzie o potem jeszcze dodatkowo 1.5 miesiaca do inkasa.Co do karty kredytowej mozesz nia sie poslugiwac ale tylko w przypadku gdy wplaciles do nich kase i taka tez sume mozesz wyplacic reszte trzeba inny srodkiem.

#32752 26/09/2001 19:00
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
A gdzie są placówki fedEx`u w Polsce?

#32753 26/09/2001 19:07
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Podaję bezpłatny numer do FedExu: 0-800-4-FEDEX

#32754 27/09/2001 16:51
Dołączył: May 2001
Posty: 24,124
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,124
Likes: 9
Moze ktos napisac jak dziala to western union? co to takiego? czy w kazdym banku moge otrzymac kase z betroyal wyplacajac przez WU? Szakal pisales ze przysylaja jakies kody, pozniej idzie sie z tym do banku, wypelnia sie formularz i dostajesz od razu kase? Jak duza sume mozna wyplacic w ten sposob (jednorazowo)? I ile wezma za to prowizji? Czy nic sie nie traci w ten sposob z zarobionych w betroyal pieniedzy?

#32755 27/09/2001 17:33
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
www.westernunion.com.pl [westernunion.com.pl]

Tu bedziesz mial wszystko podane.Jesli chodzi o placowka fedexu miesci sie ona w warszawie ale oni odbieraja ta przesylke od Ciebie z domu.Jest to przeprowadzane bardzo szybko i sprawnie

#32756 27/09/2001 19:13
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Szakal pisales ze przysylaja jakies kody, pozniej idzie sie z tym do banku, wypelnia sie formularz i dostajesz od razu kase?[/qb]

Na stronie którą podał Skorp jest napisane to dośc pobieżnie ale przed wyplaceniem przez Wu upewnij się czy w Twoim mieście jest placówka WU. Zasada wyplacania kasy jest banalna - dla betroyalu przyklad:

Wchodzisz i wypleniasz formularz wyplaty przez WU. Z konta znika kasa ktora chciales wyplacic. Na maila przesylaja Ci 12-kod (ciąg cyfry) i swoje dane. Idziesz z tym do banku bierzesz do reki zielony formularz Wu i przepisujesz to w rubryki. I stajesz w kolejce i czekasz na kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#32757 28/09/2001 20:14
Dołączył: May 2001
Posty: 24,124
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,124
Likes: 9
Dobra! Wielkie dzieki!
Ale powiedzcie mi jeszcze jaka prowizje pobiera to western union? Powiedzmy ze wyplacam sobie 200$ to ile do mnie dotrze? No i jak duza sume mozna jednorazowo wyplacic w ten sposob bo nie znalazlem informacji na ten temat na ich stronie.
Powodzonka! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, forty, $-man, alfa, burbon, aker), 2,842 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,560
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1