Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405
Originally Posted by margaret76
mozecie sie teraz zalogowac??mi wyskakuje takie cos??

Error 503--Service Unavailable
From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:
10.5.4 503 Service Unavailable
The server is currently unable to handle the request due to a temporary overloading or maintenance of the server. The implication is that this is a temporary condition which will be alleviated after some delay. If known, the length of the delay may be indicated in a Retry-After header. If no Retry-After is given, the client SHOULD handle the response as it would for a 500 response.

Note: The existence of the 503 status code does not imply that a server must use it when becoming overloaded. Some servers may wish to simply refuse the connection.


no dokładnie mi też. Coś modernizują

Bonus: Unibet
Golffour #3285183 22/07/2009 17:08
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Originally Posted by Golffour
Ile przewaznie trwa wyplata na konto bankowe...
bo czekam od piatku, wyplaty zrealizowane ok 10:40...
tylko nie wiem czy przypadkiem ich nie cofneli frown
i masz ta kase juz?????czekam od piatku rowniez ,maila dostalem ze kasa wyszla a na koncie pucha

Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Originally Posted by margaret76
Originally Posted by Golffour
Ile przewaznie trwa wyplata na konto bankowe...
bo czekam od piatku, wyplaty zrealizowane ok 10:40...
tylko nie wiem czy przypadkiem ich nie cofneli frown
i masz ta kase juz?????czekam od piatku rowniez ,maila dostalem ze kasa wyszla a na koncie pucha
Nie otrzymalem... czekam tez...
Pewnie maja problemy z tym earthport (ich wyplaty realizuje...)
Czekam wciaz smirk

Golffour #3285235 22/07/2009 18:03
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405
Originally Posted by Golffour
Originally Posted by margaret76
Originally Posted by Golffour
Ile przewaznie trwa wyplata na konto bankowe...
bo czekam od piatku, wyplaty zrealizowane ok 10:40...
tylko nie wiem czy przypadkiem ich nie cofneli frown
i masz ta kase juz?????czekam od piatku rowniez ,maila dostalem ze kasa wyszla a na koncie pucha
Nie otrzymalem... czekam tez...
Pewnie maja problemy z tym earthport (ich wyplaty realizuje...)
Czekam wciaz smirk


no ja też wypłaciłem kase w poniedziałek z rana i jeszcze nie mam, a zazwyczaj juz były u mnie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
jedna wyplata zlecona w niedziele - do dzis brak
druga zlecona we wtorek - rowniez brak

:|

Cholo #3285711 22/07/2009 21:42
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
no ja od piatku 4 wyplaty zlecilem i brak,ciekawe co sie dzieje

Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Originally Posted by margaret76
no ja od piatku 4 wyplaty zlecilem i brak,ciekawe co sie dzieje
Zlecane na MB czy konto bankowe?

Golffour #3285769 22/07/2009 22:13
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
Kase predzej czy pzozniej kazda uczciwa osoba otrzyma. Niemniej jednak bardzo nieprofesjonalnie z ich strony, ze nie racza poinformowac swoich klientow ktorzy zlecili wyplaty o problemach, ktore wystapily. Dodatkowo na live czacie nic o zadnych problemach nie wiedza.
Duzy minus dla Unibetu.

kujas #3285777 22/07/2009 22:16
Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134
wcześniejsza zlecona w tamtą środę na koncie była w piątek. w piątek zlecona kolejna niestety do dziś nie ma kasy.

Golffour #3285795 22/07/2009 22:21
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Originally Posted by Golffour
Originally Posted by margaret76
no ja od piatku 4 wyplaty zlecilem i brak,ciekawe co sie dzieje
Zlecane na MB czy konto bankowe?
na kontnigdy problemu niebylo,

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
no to juz przegiecie kasy z piatku niema na koncie,i teraz cholera wie wyplacac czy nie nastepna kase???a jak u was ktos dostal juz wyplate

Dołączył: May 2006
Posty: 134
member
member
Dołączył: May 2006
Posty: 134
także dalej nie ma wypłaty zleconej w piątek

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by margaret76
no to juz przegiecie kasy z piatku niema na koncie,i teraz cholera wie wyplacac czy nie nastepna kase???a jak u was ktos dostal juz wyplate

nie

a na maila odp. ze już zrealizowali.. parodia

Cholo #3287214 23/07/2009 03:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Jeżeli wypłata nie pojawi się po upływie 5 dni roboczych od jej zlecenia proszę o przesłanie "print screena" historii konta bankowego pokazującą wszystkie transakcje na koncie od dnia zgłoszenia wypłaty do dnia dzisiejszego.

Taką odpowiedź dostałem. Wiszą mi 3 wypłaty smile

Piostar #3287316 23/07/2009 04:36
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
Zlecałem wypłatę całkiem niedawno, i od momentu informacji na maila, że środki zostały wypłacone na moje konto bankowe czekałem raptem 24h, ale widocznie jestem szczęściarzem.

MaTHiaS #3287814 23/07/2009 15:26
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
no i dalej niema kasy karwa juz mnie to wkurza 2 tys piechota niechodza

Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
ludzie co Wy tak panikujecię z tą kasą!
przeciez wyraźnie jest napisane że może to potrwac do 5 dni roboczych,jeżeli kasy nie będzie po 5 dniach to mozna interwenjowac a tak to trzeba cierpliwie czekać.
Unibet zawsze wypłaca!!

pitus #3287821 23/07/2009 15:31
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Originally Posted by pitus
ludzie co Wy tak panikujecię z tą kasą!
przeciez wyraźnie jest napisane że może to potrwac do 5 dni roboczych,jeżeli kasy nie będzie po 5 dniach to mozna interwenjowac a tak to trzeba cierpliwie czekać.
Unibet zawsze wypłaca!!
zawsze wyplacal owszem po 2 dniach,ale juz mija 6 dzien i dalej echo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
6 dzień ,czy 6 dzień roboczy?

pitus #3287825 23/07/2009 15:34
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
jeżeli chcesz się dowiedzieć o wypłacie ,zadzwoń na polska infolinię,spoko można się dogadać

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1