Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14
pitus #3288029 23/07/2009 18:24
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Hej,
podobno maja problemy techniczne i jak pisal Piostar, jak do 5 dni roboczych pieniazki nie pojawia sie na koncie to nalezy wyslac im historie rachunku od daty zlecenia wyplaty.
P.S. Czyzby nie wiedzieli komu wyplaty zrealizowano a komu nie?

Bonus: Unibet
Golffour #3288033 23/07/2009 18:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
No tak, to raczej przesada, abym im wysyłał skany moich operacji na koncie bankowym wink

Poczekamy co dzisiejszy dzień przyniesie.

Piostar #3288034 23/07/2009 18:29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
no to dzisiaj 5 dzien roboczy,zobaczymy co mi support odpisze

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
Wie ktos ile maja czasu na rozliczenie zakladu na pilke ktory zostal odwołany? 24h 36h ? Albo moze mi ktos podeslac linka do ich zasad rozliczania takich rzeczy bo nie moge znalezc na stronie demyt;/

Dzieki

Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Coś na MB też opornie wypłacają - czekam grubo ponad dobę ...

wtapiacz #3288568 23/07/2009 22:24
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Jakies nowe wiesci Panowie??

Golffour #3288676 23/07/2009 23:34
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
ja tez czekam od piatku na kase

walben #3288939 24/07/2009 01:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
kasa zamrożona od blisko tygodnia.. parodia :/

Cholo #3289034 24/07/2009 02:04
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569



Witam serdecznie Panie Krzysztofie !

Dziękuje za kontakt z Unibet. Nasz Wydział Finansowy poinformował mnie, że wystąpił generalny problem techniczny związany z wypłatami na osobiste konto bankowe za pośrednictwem firmy Earthport. Pana wszystkie wypłaty zostały zrealizowane z konta gracza Unibet, dlatego bardzo proszę o wyrozumiałość w tej sprawie, gdyż Wydział Unibet w porozumieniu z bankiem i firmą Earthport pracuje już nad rozwiązaniem sprawy. Przepraszam za niedogodności z tym związane i proszę o odrobinę cierpliwości.


W razie jakichkolwiek wątpliwości bardzo proszę o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta.

Pozdrawiam,

Aneta
TAKIE COS MI PRZYSLALI

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
No mają jakieś problemy techniczne odnośnie strony finansowej serwisu, bo ani wpłacać, ani wypłacać w tym momencie nie można.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
już widzę, że zarówno wpłaty jak i wypłaty zopstały odblokowane.

A jeszcze pytanko: czy jak wpłaciłem kasę kartą to mogę ją wypłacić na MB?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 776
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776
Jesli kiedykolwiek robiłeś depo przez mb to tak

Emxx #3289674 24/07/2009 09:30
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
"Uprzejmie informuję, że ostatnio zlecona wypłata powróciła na konto Unibet z przyczyn technicznych serwisu Moneybookers. Proszę o ponowne zlecenie wypłaty. Przepraszamy za utrudnienia."
Zleciłem ponowną wypłatę przed tym mailem (mail o 19.30 a kasa wróciła około 14) i znów mam kasę na koncie (2 raz). Brawo ! Europejski bukmacher sezonu !!!

wtapiacz #3289705 24/07/2009 15:04
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
kasy dalej niema,od 1 mojej wyplaty tydziem mija ,a juz 5 zlecilem od tego czasu,ciekawe ile to potrwa

Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405
No mi też od poniedziałku wiszą wypłatę. Mam nadzieje ze szybko to naprawią

Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Dzwoniłem dzisiaj na infolinie i wypłaty podobno zostały zlecone ale nie wiadomo gdzie sa, bo problemy ma ta firma co je realizuje Eaport.
Wysłałem skan wyciagu z banku i beda szukac kasy.
W waszym przypadku pewnie bedzie to samo, na pieniadze w tym tyg nie ma chyba co liczyc niestety.
Robcie skany wyciagow i wysyłajcie niech szukaja kasy.

dampan #3289936 24/07/2009 20:16
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Originally Posted by dampan
Dzwoniłem dzisiaj na infolinie i wypłaty podobno zostały zlecone ale nie wiadomo gdzie sa, bo problemy ma ta firma co je realizuje Eaport.
Wysłałem skan wyciagu z banku i beda szukac kasy.
W waszym przypadku pewnie bedzie to samo, na pieniadze w tym tyg nie ma chyba co liczyc niestety.
Robcie skany wyciagow i wysyłajcie niech szukaja kasy.
a po cholere im wyciag z mojego konta?jeszcze czego

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
niech lepiej zajma sie ta firma ktora wysyla pieniadze,a nie ludzia kaza dane bankowe ujawniac

Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Podobno usuwaja usterki, ale nie wiadomo ile to moze jeszcze potrwac.... "Prosze uzbroic sie w cierpliwosc :D"

Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405
Originally Posted by margaret76
Originally Posted by dampan
Dzwoniłem dzisiaj na infolinie i wypłaty podobno zostały zlecone ale nie wiadomo gdzie sa, bo problemy ma ta firma co je realizuje Eaport.
Wysłałem skan wyciagu z banku i beda szukac kasy.
W waszym przypadku pewnie bedzie to samo, na pieniadze w tym tyg nie ma chyba co liczyc niestety.
Robcie skany wyciagow i wysyłajcie niech szukaja kasy.
a po cholere im wyciag z mojego konta?jeszcze czego


Dokładnie, nie bede im pokazywał swojego konta bankowego. Ocipieli chyba

Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, aker, Lukasz111, JelineK), 2,516 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,163
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1