|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698 |
Hej, podobno maja problemy techniczne i jak pisal Piostar, jak do 5 dni roboczych pieniazki nie pojawia sie na koncie to nalezy wyslac im historie rachunku od daty zlecenia wyplaty. P.S. Czyzby nie wiedzieli komu wyplaty zrealizowano a komu nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
No tak, to raczej przesada, abym im wysyłał skany moich operacji na koncie bankowym Poczekamy co dzisiejszy dzień przyniesie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569 |
no to dzisiaj 5 dzien roboczy,zobaczymy co mi support odpisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252 |
Wie ktos ile maja czasu na rozliczenie zakladu na pilke ktory zostal odwołany? 24h 36h ? Albo moze mi ktos podeslac linka do ich zasad rozliczania takich rzeczy bo nie moge znalezc na stronie demyt;/
Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Coś na MB też opornie wypłacają - czekam grubo ponad dobę ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698 |
Jakies nowe wiesci Panowie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018 |
ja tez czekam od piatku na kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
kasa zamrożona od blisko tygodnia.. parodia :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569 |
Witam serdecznie Panie Krzysztofie !
Dziękuje za kontakt z Unibet. Nasz Wydział Finansowy poinformował mnie, że wystąpił generalny problem techniczny związany z wypłatami na osobiste konto bankowe za pośrednictwem firmy Earthport. Pana wszystkie wypłaty zostały zrealizowane z konta gracza Unibet, dlatego bardzo proszę o wyrozumiałość w tej sprawie, gdyż Wydział Unibet w porozumieniu z bankiem i firmą Earthport pracuje już nad rozwiązaniem sprawy. Przepraszam za niedogodności z tym związane i proszę o odrobinę cierpliwości.
W razie jakichkolwiek wątpliwości bardzo proszę o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta.
Pozdrawiam,
Aneta TAKIE COS MI PRZYSLALI
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
No mają jakieś problemy techniczne odnośnie strony finansowej serwisu, bo ani wpłacać, ani wypłacać w tym momencie nie można.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
już widzę, że zarówno wpłaty jak i wypłaty zopstały odblokowane.
A jeszcze pytanko: czy jak wpłaciłem kasę kartą to mogę ją wypłacić na MB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776 |
Jesli kiedykolwiek robiłeś depo przez mb to tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
"Uprzejmie informuję, że ostatnio zlecona wypłata powróciła na konto Unibet z przyczyn technicznych serwisu Moneybookers. Proszę o ponowne zlecenie wypłaty. Przepraszamy za utrudnienia." Zleciłem ponowną wypłatę przed tym mailem (mail o 19.30 a kasa wróciła około 14) i znów mam kasę na koncie (2 raz). Brawo ! Europejski bukmacher sezonu !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569 |
kasy dalej niema,od 1 mojej wyplaty tydziem mija ,a juz 5 zlecilem od tego czasu,ciekawe ile to potrwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405 |
No mi też od poniedziałku wiszą wypłatę. Mam nadzieje ze szybko to naprawią
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Dzwoniłem dzisiaj na infolinie i wypłaty podobno zostały zlecone ale nie wiadomo gdzie sa, bo problemy ma ta firma co je realizuje Eaport. Wysłałem skan wyciagu z banku i beda szukac kasy. W waszym przypadku pewnie bedzie to samo, na pieniadze w tym tyg nie ma chyba co liczyc niestety. Robcie skany wyciagow i wysyłajcie niech szukaja kasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569 |
Dzwoniłem dzisiaj na infolinie i wypłaty podobno zostały zlecone ale nie wiadomo gdzie sa, bo problemy ma ta firma co je realizuje Eaport. Wysłałem skan wyciagu z banku i beda szukac kasy. W waszym przypadku pewnie bedzie to samo, na pieniadze w tym tyg nie ma chyba co liczyc niestety. Robcie skany wyciagow i wysyłajcie niech szukaja kasy. a po cholere im wyciag z mojego konta?jeszcze czego
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,569 |
niech lepiej zajma sie ta firma ktora wysyla pieniadze,a nie ludzia kaza dane bankowe ujawniac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698 |
Podobno usuwaja usterki, ale nie wiadomo ile to moze jeszcze potrwac.... "Prosze uzbroic sie w cierpliwosc :D"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405 |
Dzwoniłem dzisiaj na infolinie i wypłaty podobno zostały zlecone ale nie wiadomo gdzie sa, bo problemy ma ta firma co je realizuje Eaport. Wysłałem skan wyciagu z banku i beda szukac kasy. W waszym przypadku pewnie bedzie to samo, na pieniadze w tym tyg nie ma chyba co liczyc niestety. Robcie skany wyciagow i wysyłajcie niech szukaja kasy. a po cholere im wyciag z mojego konta?jeszcze czego Dokładnie, nie bede im pokazywał swojego konta bankowego. Ocipieli chyba
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|