|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Thu 4/21 951 Colorado Rockies +1.5 -113 +183 OVER 9.5 -121 J. Kennedy 10:05 AM 952 Philadelphia Phillies -1.5 +103 -194 UNDER 9.5 +111 J. Lieber
Thu 4/21 953 Chicago Cubs +1.5 -135 +160 OVER 9.5 +108 R. Dempster 10:10 AM 954 St Louis Cardinals -1.5 +125 -168 UNDER 9.5 -118 C. Carpenter
Thu 4/21 955 Atlanta Braves -1.5 +116 -139 OVER 8 -101 J. Smoltz 10:05 AM 956 Washington Nationals +1.5 -126 +131 UNDER 8 -109 J. Patterson
Thu 4/21 957 New York Mets -1.5 +143 -119 OVER 7 -105 P. Martinez 04:05 PM 958 Florida Marlins +1.5 -153 +111 UNDER 7 -105 A. Leiter
Thu 4/21 959 Pittsburgh Pirates +1.5 -140 +145 OVER 10 +103 K. Wells 09:35 AM 960 Cincinnati Reds -1.5 +130 -153 UNDER 10 -113 E. Milton
Thu 4/21 961 Milwaukee Brewers +1.5 -160 +134 OVER 8 -104 D. Davis 05:05 PM 962 Houston Astros -1.5 +150 -142 UNDER 8 -106 A. Pettitte
Thu 4/21 963 Los Angeles Dodgers +1.5 -156 +141 OVER 8 -113 S. Erickson 07:05 PM 964 San Diego Padres -1.5 +146 -149 UNDER 8 +103 A. Eaton
Thu 4/21 965 Arizona D-Backs +1.5 -133 +176 OVER 7.5 +103 R. Ortiz 07:15 PM 966 San Francisco Giants -1.5 +123 -184 UNDER 7.5 -113 J. Schmidt
Thu 4/21 967 Chicago White Sox +1.5 -230 -104 OVER 8.5 +103 M. Buehrle 10:05 AM 968 Detroit Tigers -1.5 +210 -104 UNDER 8.5 -113 J. Bonderman
Thu 4/21 969 Kansas City Royals +1.5 -130 +163 OVER 9.5 +108 B. Anderson 10:10 AM 970 Minnesota Twins -1.5 +120 -171 UNDER 9.5 -118 D. Gassner
Thu 4/21 971 Boston Red Sox +1.5 -189 +104 OVER 10 +102 M. Clement 04:05 PM 972 Baltimore Orioles -1.5 +179 -112 UNDER 10 -112 R. Lopez
Thu 4/21 973 New York Yankees -1.5 +118 -131 OVER 9.5 +101 M. Mussina 04:05 PM 974 Toronto Blue Jays +1.5 -128 +123 UNDER 9.5 -111 G. Chacin
Thu 4/21 975 Texas Rangers -1.5 +126 -130 OVER 9.5 +102 K. Rogers 04:15 PM 976 Tampa Bay Devil Rays +1.5 -136 +122 UNDER 9.5 -112 D. Brazelton
Thu 4/21 977 Cleveland Indians +1.5 -153 +141 OVER 9 +112 K. Millwood 07:05 PM 978 Los Angeles Angels of Anaheim -1.5 +143 -149 UNDER 9 -122 J. Washburn
Thu 4/21 979 Oakland Athletics -1.5 +156 -107 OVER 8 -104 R. Harden 07:05 PM 980 Seattle Mariners +1.5 -166 -101 UNDER 8 -106 R. Franklin
gospodarze na dole a czas polski = czas w/w + 9h
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
#4 Dzień 21.04.05 - stan konta 1047,60 Sporo progresów wczoraj się pokończyło zostało jeszcze 5 w tym 2 zostają dziś zakończone bez względu na wynik.
1) Baltimore - Boston 1 /1.87/ stawka 20 (krok 4z4 (ostatni), wczoraj porażka)
2) Philadelphia - Colorado 1(-1,5) /2.00/ stawka 40 (krok 4z4 (ostatni), ostatnio dwie porażki, wprowadzono -hp z powodu małego kursu ML i dużego prawdopodobieństwa zdacydowanego zwycięstwa)
3) Toronto - NYY 2 /1.74/ stawka 10 (krok 5z7, powrót do stawki wyjściowej)
4) STL-CHC 1 /1.61/ stawka 25 (krok 2z8, wczoraj porażka, podwyższenie stawki spowodowane niskim kursem)
5) Florida - NYM 1 /2.00/ stawka 10 (krok 2z5, powrót do stawki podstawowej)
Na zakłady wydano - 105
Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 126 |
witam
tak na szybko narazie poszło:
Atlanta vs Washington 1 (1,78)--> za 100 euro
dzisiaj strasznie mało czasu, jak wróce wieczorem to w zależności od wyniku Atlanty pomyślimy nad resztą.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Cze,
Washington Nationals ml żw 2j Chicago White Sox vs Detroit Tigers under 8.5 żw 2j Colorado Rockies ml żw 2j Chicago Cubs ml żw 3j Texas Rangers ml żw 3j
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
ml - 18-8 +7,22j rl - 1-0 +0,71j uo - 1-1 +0,03j ---------------------------- ATL Braves v WAS Nationals @1.72 Pinnacle CHI White Sox v DET Tigers @1.98 Pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Witam niestety dzisiaj nie zdazylem zagrac w totomixie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> wiec podam tutaj to co chcialem puscic.kursy z B&W tak dla orietacji.
New York Mets -1.83 Milwaukee Brewers -2.28 San Diego Padres-1.65 San Francisco Giants-1.91 Detroit-1.95 Pitsburgh-nie wiam jaki kurs byl na nich(juz graja)
Zobaczymy czy kasa mi przeszla kolo nosa ,czy uratowalem sie od bankructwa. oczywiscie wszystko mialo isc w sytemie 4z6 stawka 3 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Witam,
2 tyg. temu wróciłem na stałe do domu z placówki i już dłużej nie dało się zwlekać - żonka pogoniła mnie do remontu, więc troche zaniedbałem szukanie serii wszelakich do przerwania, nie mówiąc o analizie poszczególnych meczy. Mam nadzxieje że po weekendzie będę miał wystarczająco czasu.
Wczoraj na etapie 3 zakończonbe progresje z wygraną 3x stawka początkowa ne przełamanie serii: TEX LWLWLWLW --- W BAL LWWW LWWW LW --- L
obecnie nie mam nic otwartego, ale może później znajdę chwilkę aby czegoś poszukać. Nie omieszkam się podzielić informacjami jeżeli zauważę coś ciekawego.
Poza tym myślę o zagraniu jakiś ciekawych progresji w PO w NBA. Co prawda nie miałem w tym sezonie możliwości być cały czas na bieżąco, ale ostatnio nieco nadrobiłem zaległości i myślę że na progresje w PO powinno wystarczyć:)
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Rodacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mam takie lamerskie pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wyznaczony piczer do rzucania, rzuca sobie, rzuca...i kiedy trener może go zmienić i na kogo? jest pełna dowolność?/piąty,szósty...inning/ nie mogę nigdzie znaleźć takiej informacji. Gdyby jakiś Mędręk Mlb-owy odpowiedział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
@Kaligula
vide piłka nożna.
Trener zmienia zawodnika kiedy ten nie spełnia pokładanych w nim nadziei, doznał kontuzji lub w celu ustawieni gry na poziomie bardziej/mniej ofensywny/defensywnem:)
Z reguły wyjściowy miotacz gra przez 5,6 zmian, ale jeżeli podaja mnóstwo szmat to można go zmienić i w pierwszej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
#4 Dzień 21.04.05 - stan konta 1047,60 Sporo progresów wczoraj się pokończyło zostało jeszcze 5 w tym 2 zostają dziś zakończone bez względu na wynik.
1) Baltimore - Boston 1 /1.87/ stawka 20 (krok 4z4 (ostatni), wczoraj porażka)
2) Philadelphia - Colorado 1(-1,5) /2.00/ stawka 40 (krok 4z4 (ostatni), ostatnio dwie porażki, wprowadzono -hp z powodu małego kursu ML i dużego prawdopodobieństwa zdacydowanego zwycięstwa)
3) Toronto - NYY 2 /1.74/ stawka 10 (krok 5z7, powrót do stawki wyjściowej)
4) STL-CHC 1 /1.61/ stawka 25 (krok 2z8, wczoraj porażka, podwyższenie stawki spowodowane niskim kursem)
5) Florida - NYM 1 /2.00/ stawka 10 (krok 2z5, powrót do stawki podstawowej)
Na zakłady wydano - 105
Pozdrawiam KRAJAN KRAJANKU moglbys wytlumaczyc co znacza te slowa: Toronto - NYY 2 /1.74/ stawka 10 (krok 5z7, powrót do stawki wyjściowej bo za bardzo niekumam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
bardzo ostro nie szukałem, ale serie na późniejsze dzisiejsze mecze są takowe:
LA 8 W MIL 6 L CLE LLWWLL
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Dla mnie dziś pewniackie meczyki to:]
Seattle - Oakland ...typ 1 Houston - Milliwaukee ...typ 1
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
W ramach wprawiania się w u/o
SD-LAD over 8,0 Z emelek chodza mi po głowie:TEX,OAK i....MIL(tu nie chodzi o przełamanie,7L też dla ludzi,hehe).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
No cóż, tak jak mbzyk napisał 8 win Dodgersów i czas to przełamać... Dzisiaj dla Padres rzucać będzie Adam Eaton legitymujący się świetnym bilansem z L.A. 8-3 ERA 2,53 w 17 występach przeciwko Dodgers.. Kolejne derby Kalifornii.. ehh ta Kalifornia tych drużyn to ma ;-)
Dodgers @ San Diego 2 @1,685 Pinnacle Dodgers @ San Diego (-1,5) 2 @2,500 Pinnacle
Dla Bostonu rzuca dziś chudzielec z bródką Matt Clement ;-) Bardzo lubię gościa, 2,04 na Boston do akceptacji
Red Sox @ Baltimore 1 @2,04 Pinnacle
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
co myslicie o Yankeesach??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
ja na nich postawilem i mysle ze wejdą.. nie tylko ja na nich stawiam bo wybieralem typy z tych tu podawanych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Dzisiaj nie zauwazylem zadnej ciekawej serii do mojego systemu, wiec tylko napisze sobie bilans: 3-2 (-46).
Poza konkursem: over 8.5 LAD/SD, under 7.5 ARI/SF, Toronto.
Yankesi mnie przerazaja, graja jak panienki i poki sytuacja sie nie zmieni to nie radze na nich ostro stawiac. Szkoda mi tylko, ze Big Unit,a wczesniej Gary Sheffield, trafili do takiej cienkiej druzyny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
ehhh tylko Baltimore pozbawili mnie wygrania sporej kasy, reszta weszła elegancko ; ( ale i tak dzieki Krajan za typy, może dzisiaj sie uda ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
#4 Dzień 21.04.05 - stan konta 1047,60 Sporo progresów wczoraj się pokończyło zostało jeszcze 5 w tym 2 zostają dziś zakończone bez względu na wynik.
1) Baltimore - Boston 1 /1.87/ stawka 20 (krok 4z4 (ostatni), wczoraj porażka) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />0-1
2) Philadelphia - Colorado 1(-1,5) /2.00/ stawka 40 (krok 4z4 (ostatni), ostatnio dwie porażki, wprowadzono -hp z powodu małego kursu ML i dużego prawdopodobieństwa zdacydowanego zwycięstwa) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />6-3
3) Toronto - NYY 2 /1.74/ stawka 10 (krok 5z7, powrót do stawki wyjściowej) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />3-4
4) STL-CHC 1 /1.61/ stawka 25 (krok 2z8, wczoraj porażka, podwyższenie stawki spowodowane niskim kursem) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />4-0
5) Florida - NYM 1 /2.00/ stawka 10 (krok 2z5, powrót do stawki podstawowej) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />1-10
Na zakłady wydano - 105
Pozdrawiam KRAJAN Podsumowanie #4 Dzień 21.04.05: 1047,60-105+0+80+17,40+40,25+0=1080,25 Całkiem przyjemny wieczór i noc pomimo porażki w progresji na BAL (Boston po prostu jest mocny). Zgodnie z założeniami kończę progrey na BAL i PHI. Pozostają 3 i dzis do nich trzeba będzie wymyśleć jeszcze 3-5. Wyjaśnienie: Krótki opis granego przezemnie systemu 1. Wybieram i planuje 3-8 progresji od 2,3-krokowej (1-krok - zdarzenie w danym dniu) z reguły do 4,5 (max 8) krokowej (ale to tylko dla bardzo mocnych zespołów). Na wszystkie zdarzenia przyjmuję stawkę standardową - w moim przyp jest to 10 jednostek (powiem inaczej 10Euro), a później postępuje zgodnie z przyjętym kluczem - w przyp. wygranej podwyższam stawkę (aby uzyskać zysk zblizony do 1 kroku), albo powracam do stawki wyjściowej (po trafnym typie). ITD. Progresję kończę na wyznaczonym kroku (etapie), ale czasmi po serii wygranych opuszczam krok ostatni. Bardzo ważne - dana progresja kończy się z zaplanowanym krokiem - nawet gdy odnotowuję ją jako przegraną - nigdy nie próbuję przeciągać zaplanowanego terminu - "przegrałem" kończę i dalej nowe do roboty. Np. dzisiaj - BALTIMORE - można by było jeszcze ze dwa kroki pociągnąć - ale zgodnie z założeniami - END. Tak to mniej więcej wygląda. Jeżeli chodzi o profity - to po 4 dniach gry nowym systemem (wcześniej próbowałem (-1,5), jestem zadowolony. Gdybym grał tak jak BEHEMOT po 100Euro, ale grając tyle prograsów jednocześnie niemógłbym sobie na to pozwolić) - spokojnie mógłbym nie myśleć o finansach na mój wyjazd w ciepółe źródła Słowacji (Besenowa) - 02-08 maja - po prostu na dzień dzisiejszy miałbym przytulone ponad 800Eurasków (po 4 dniach), ale 80 też na drodze nie leży (będzie na paliwko) I jeszcze jedna rzecz dotycząca progresów. W przypadku ich wygrywania nie wpadajmu w samouwielbienie, bo zawsze wcześniej czy później trafi się ten gorszy dzień, kiedy nie będziemy tacy radośni. Sądzę że w miarę jasno przedstawiłem to co gram. Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Ewidentna pomyłka: kluczem - w przyp. nie wygranej!!!! tylko przegranej podwyższam stawkę (aby uzyskać zysk zblizony do 1 kroku), albo powracam do stawki wyjściowej (po trafnym typie). ITD. Sory za przekłamanie. Szkoda jednak że nie można edytować. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|