|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
stary wałkarz Roitman powrócił w wielkim stylu jak za czasów meczyku z Korolevem gdzie prowadził 1-6 2-5 30-40 i wiecej gema nie ugrał 1-6 7-5 6-0  dzisiaj w meczu z Gilem prowadził 5-1 i jak to Roitmanw dupke 5-7 2-6  I co na to Betfair ? wypłaca kase  pojedynków o takim przebiegu w sezonie jest wiele. Trzeba systematycznie oglądać mecze, nie tylko rangi ATP, a wtedy nie szuka się cudów, gdzie ich nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
stary wałkarz Roitman powrócił w wielkim stylu jak za czasów meczyku z Korolevem gdzie prowadził 1-6 2-5 30-40 i wiecej gema nie ugrał 1-6 7-5 6-0  dzisiaj w meczu z Gilem prowadził 5-1 i jak to Roitmanw dupke 5-7 2-6  I co na to Betfair ? wypłaca kase  pojedynków o takim przebiegu w sezonie jest wiele. Trzeba systematycznie oglądać mecze, nie tylko rangi ATP, a wtedy nie szuka się cudów, gdzie ich nie ma   rozbawiłes Mnie do łez jak Louis de Funes 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
stary wałkarz Roitman powrócił w wielkim stylu jak za czasów meczyku z Korolevem gdzie prowadził 1-6 2-5 30-40 i wiecej gema nie ugrał 1-6 7-5 6-0  dzisiaj w meczu z Gilem prowadził 5-1 i jak to Roitmanw dupke 5-7 2-6  I co na to Betfair ? wypłaca kase  pojedynków o takim przebiegu w sezonie jest wiele. Trzeba systematycznie oglądać mecze, nie tylko rangi ATP, a wtedy nie szuka się cudów, gdzie ich nie ma   rozbawiłes Mnie do łez jak Louis de Funes  Wałków nie ma. Wynik zależy od psychiki zawodnika 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
stary wałkarz Roitman powrócił w wielkim stylu jak za czasów meczyku z Korolevem gdzie prowadził 1-6 2-5 30-40 i wiecej gema nie ugrał 1-6 7-5 6-0  dzisiaj w meczu z Gilem prowadził 5-1 i jak to Roitmanw dupke 5-7 2-6  I co na to Betfair ? wypłaca kase  pojedynków o takim przebiegu w sezonie jest wiele. Trzeba systematycznie oglądać mecze, nie tylko rangi ATP, a wtedy nie szuka się cudów, gdzie ich nie ma   rozbawiłes Mnie do łez jak Louis de Funes  Rozbawił, nie rozbawił faktem jest, że On ogląda tyle czelków w sezonie co ja z Tobą zapewne przez 10 lat nie zobaczymy. Pytanie tylko ile z tych meczów, gdzie dzieją się takie cuda jest wynikiem czysto sportowych aspektów lub kontuzji, psychiki, a ile jest klasycznymi ustawkami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
podsumowaniem Twoich postów w tym temacie, niech będzie ten z poprzedniej strony, pt "Ginepri i jego 4:1"  widzę, że wiesz w czym rzecz  bez odbioru
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285 |
podsumowaniem Twoich postów w tym temacie, niech będzie ten z poprzedniej strony, pt "Ginepri i jego 4:1"  widzę, że wiesz w czym rzecz  bez odbioru włodar zluzuj, ten mecz akurat byl ustawiony...i kazdy o tym dobrze wie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
podsumowaniem Twoich postów w tym temacie, niech będzie ten z poprzedniej strony, pt "Ginepri i jego 4:1"  widzę, że wiesz w czym rzecz  bez odbioru proponuje cwaniaczku byś pod nickiem wstawił Sobie podpis Pan Nieomylny  powinieneś wiedzieć jak tutaj traktujemy Tych co nabijają się z potknięc Innych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Trzeba być idiotą, żeby myśleć, że tenisista się ustawia z 0-5 na 7-5 [ Linked Image] Mania was ogarnęła niektórych WAŁEK, USTAWKA, SPRZEDAŻ
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
włodar ma rację, a pianie o wałku przy każdym meczu, gdzie się zmienia trochę dziwnie wynik -> 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
GINEPRI, Masz blade pojęcie o czymś o czym piszesz, wiedzę merytoryczną słabą, frustracje powstałe w wyniku słabych strzałów typerskich przelewasz na szukanie spisków, wałków.
Bullet zauważył pewną rzecz, a ja w tym kontekście, jako osoba, która widziała na poziomie chall, gdzie niby kontrola ATP jest niby trochę słabsza - rożne "cuda", śmieję się z takich pieniaczy jak Ty. Intensywna breja pozlepiana z Twoich fantazyjnych kuponów.. hmmm..w materii tenisa, na tym forum, to jedyne co możesz dać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
W życiu bym nie pomyślał Panie Nieomylny,że w trosce o Twój autorytet tenisowy tak Ci puszczą zwieracze,ze nawet nie wiesz do Kogo piszesz  ps.wiedzy Ci nigdy nie odmawiałem ale jeśli chodzi o kulture osobistą to z pewnością Ci jej brakuje BTW gdzie to niby Ja się tak "pienię" jasnowidzu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
W życiu bym nie pomyślał Panie Nieomylny,że w trosce o Twój autorytet tenisowy tak Ci puszczą zwieracze,ze nawet nie wiesz do Kogo piszesz  ps.wiedzy Ci nigdy nie odmawiałem ale jeśli chodzi o kulture osobistą to z pewnością Ci jej brakuje BTW gdzie to niby Ja się tak "pienię" jasnowidzu ? mam wrażenie, że piszesz do siebie  a co do tematu to nie masz racji, a jeszcze się kłócisz, w tenisie nie jest sprawą niemożliwą przegranie dobrych kilku gemów z rzędu zwłaszcza na clayu, więc skończ dyskusję, bo wszyscy (oprócz jakiegoś trolla, na którego nie zwracam uwagi) piszą, że to nie był fix, a Ty się mylisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Artuś wiesz chociaz o jakim meczu piszesz czy tylko przyszedłeś wspomóc kolegów? Każdy wie,że w sporcie są wałki i stąd ten temat czy to się podoba włodarowi czy nie i nie ma tutaj znaczenia kto ile oglądał meczów itd. ps. powiesz tak ładnie do Mnie : trollu na następnym zlocie bo juz wiem,że sobie nie odpuszczę ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Wyjaśniając nie mowił do Ciebie "trollu", ale pewnie będąc w takim wielkim gniewie po tej ustaffce nie zauważyłeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Takie coś dziś przeczytałem i jest to temat do dalszych rozważań wydaje mi się.
- w tym momencie na live był kurs ponad 300 na koubka, policz sobie ile można b yło zarobić..
oraz
- HA HA , PROWADZIł 5-1 i 40-0 5 mp i się zaciął....
Z tym zacięciem zawodnika to po obejrzeniu kilkuset z wiekszym "zacięciem" i można zorientować się co to. (podobno bo tak naprawde to wciąz niewjaśniona legenda)
A co do kursu 300 to można było zarobić ale jak na warunki "domowe" że tak powiem w c iul pieniedzy ale zauważcie że po tym kursie nie leżała góra kasy bo nikt normalny takiego kursu nie wystawia nawet przy takim wyniku - moża taki kurs wystawić (CHOĆ MOIM ZDANIEM TO NIEOPŁACALNE) gdy zawodnik przegrywa z widoczną kontuzją, np. A le pytanie poco? dla mnie gdy gram czasem zysk-strata na poziomie kukunastu eur to jest ruch który wynika zx mikroruchów kursów w ciągu nawet tych 5 sek legendarnych.
I dlatego nie patrze na takie rzeczy, ważne żeby być pod koniec dnia na plus.
Dlatego tez leżała tam malutka kupeczka wystawiona przez jakiegoś ubakanego gościa. Myślisz że dla mafii wygranie tych kulkuset nawet euro to jest coś z czym warto ich nawet kojarzyć?
No i dla ruskiej mafii hehehe śmieszna sprawa.
Taki jest tenis i tyle.
A wałek to był volandri i to nie pierwszy raz zresztą on. I tu chodziło o kaśę powiedzmy równej temu co kolo beirze za półfinał tego turnieju + 2 tyle na bf powiedzmy.
I JEMU się to opłaca, ale podejrzewam że ruskiej mafii też nie hihihi...
Niech ktoś idzie zobaczyć żywego nadzianego ruska w akcjii a potem pomyśłi co jest dla takiego OPŁACALNE.
Ale wałki są.
Np Ljuba - wąłek nad wałki - i jeszcze w komisji siedzi! Nie umie grac na cegle a w Rg dochodzi daleko - tak jak denko - 2 wałkarze powiedzccie jak tak wszędzie wałki widzicie. NAwet sie podłozył zjakimś emerytem u sibie!
Wałkarz?
Nic z tych - przeciez przed meczem otwarcie mówił że nic go ten turniewj nie interesuje - czysta postawa.
A Denko o ile go znam - a nam długo CHCIAŁ WYGRAĆ TEN TURNIEJ. Ale kontuzja - a niedługo US OPEN - ten ziemniak pewnie zrobi wałka i dojdzie do 3-4 rundy - wałek powiedzcie jak tak wszędzie wałki widzicie.
Bo co tam jakies oziołpen (ozi się skończył na killem all - reszta to komercha)
Zejdzcie na ziemie - taki jest tenis to nie wałki, to jest 1 na 1 - jeden krzywo pierdnie, a już drugiemu 4 punktzy z rzędu i po gemie a czasem meczu nawet.
O albo drugiemu majty do dupska włażą (sam się z niego śmieję już tyle czasu a wczoraj miąłem podobne tez jakoś tam lazły hehehe) - spoko tekt komentatora na sportklubie - coś mu te majty przeszkadzają chyba nowy model, jakies jedszcze niedopasowane - widać nadala dużo ogląda ale komentuje i jest git.
A te obroty na bf? Skąd sie biorą- masa ludzi kontruje, czasem nawet kilkukrotnie i obroty rosną - pamiętajćie że to są OBROTY, qrwa ludzie ktoś pierdyknie 10000 eur po 1,05 i ma zysku 500 eur i tak setki ludzi i patrz jaki obrót - bo faworyt wygrywa to ludzie łają po niskich kursach.
Jak grają 2 równorzędni nikt nie przyłoży po takim kursie więkzej kasy bo zaraz może być właśnie wygrany kurs 300 u kogoś.
I tyle jak napisałem kiedyś jak ten sucz włoski się znów podłoży to jak pasuję i tak robię , nawet nie patrze na mecze a wyniki z rana przy kawie se oglądam.
Nawet spoko - pomaga psychicznie.
No i dzisijeszy wynik skłonił mnie do pewnych przemyśleń.
Nie można krzywdzić denki bo jest mistrzem wszytkich mistrzów ale uwierzcie mi - ten mecz był czysty na 95% jak każdy zresztą bo więcej niż 5% fixów nie ma. od tego się zaczęło więc uznajmy raz na na zawsze,że tenis jest czysty i temat zamknijmy bo jest zbędny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
A poniekąd z tym "trollem" się właśnie zrównałeś, bo dyskusja taka sama jak z nim.
Nie cytuję dokładnie, to tylko nakreślenie metody konwersacji
Użytkownik 1 - Ale wał Roitman z 0-5 na 7-5 Użytkownik 2 - A co to za wał? Nic wielkiego. Użytkownik 1 - No wał. Użytkownik 3 - Wszędzie widzicie ustawki Użytkownik 1 - Tak, tak. Myślcie sobie dalej, że sport jest czysty
Zajebiste odniesienie do tego konkretnego meczu. Tylko ludzie o małym rozumku (żebym nie został posądzony o brak kultury) i frustraci kwiczą w takich sytuacjach lub po prostu ludzie nie mający pojęcia o tym, co mówią. Nie wspominając już o sytuacjach, gdy faworyt @1.10 jest przełamany w pierwszym gemie, jest rugany od wałkarzy, a wygrywa 6/2 6/3. Dawidienko też ciągle sprzedaje. Jak przegrywa 0-30 w gemie, to jest ewidentny znak, że coś przyhandlował.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147 |
Zadajcie sobie takie pytanie czy jakbyście byli zwodowacami grającymi w tenisa, czy w waszych głowach pojawiłby się pomysł ustawiania meczów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Agassi koledzy chcą Ci jedynie uświadomić, że szukasz wałków tam gdzie ich nie ma i takie zmiany wyniku to prawie normalka i zdarza się nawet w meczach Nadala z Federerem.
To że w trakcie sezonu jest kilkanaście jawnie "sprzedanych" spotkań to raczej nikt nie wątpi. Przez "sprzedane" rozumiem takie, gdzie wynik jest znany jeszcze przed początkiem meczu.
Np. w tym tygodniu był mecz Cipolla-Hernych, gdzie kursy na tego drugiego poleciały przed meczem z @1,8 do @1,1 na Betfair, a prawie wszystkie buki zdjęły go z oferty. Cipolla ostatecznie ugrał jednego gema, a usprawiedliwił się kontuzją nadgarstka.
Tylko, że to nie jest tak, że na jakiś mecz z udziałem dwóch ogórków idzie gruba kasa i nie ma żadnej widocznej reakcji na rynku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Po dzisiejszym meczu Ferrera nie wiem co o tym myśleć: stan 2:2, Ferrer wygrywa swoje podanie do 0, kolejny gem Ferrer przełamuje Massu do 0, wynik 4:2 w decydującym secie, co się pózniej dzieje ??? Ferrer zapomina jak sie gra w tenisa i przegrywa 4 gemy z rzędu z Massu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|