|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
bet4life powiedz mi tylko dlaczego swoją tezę "Denko nie jest wałkarzem, bo mu nic nie udowodnili" argumentujesz tak: takie sytuacje zdarzały sie nieraz co to ma wspólnego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
temat zyje, temat zyje  Panowie wyluzujcie, niepotrzebnie sie klocicie... prawda jest taka ze obaj macie racje i obaj przy nich pozostaniecie... co do tego, ze Bullet jest bardziej uznanym typerem, z kolei bet4life zyje na quasi - nie widze tu nic zlego, zreszta prawda jest taka ze teraz az strach sie wychylic z typami w temacie, bo podasz 5 typow dobrych, szosty padnie i za chwile pod swoim adresem dostaniesz pare  ... smutne, lecz prawdziwe... nieskromnie tez dodam ze mialem przyjemnosc cos kolo 2 miesiecy ciagnac tematy tenisowe wraz z ondą i do tej pory bardzo milo to wspominam... co prawda obaj mamy zupelnie inne poglady na granie, wazniejsze jednak ze obaj pozostajemy w grze  co do Nikołaja... ja akurat bardzo lubie jego styl gry i uwaga - dla mnie jeden z bardziej stabilnych zawodnikow w tourze... tak, tak, jednak rzecz jasna nalezy go grac w turniejach w ktorych walczy... wielki szlem, walka o masters, davis cup (choc w tym ostatnim mozna sie naciac  ) ... ja tam Nikolaja bardzo lubie, a ze walek z niego - no coz nie tylko on... a z tego co widze to niektorzy poszliby sladem Listkiewicza i stwierdzili ze to jedyna czarna owac w srodowisku  ... i sie nie oburzac jak sie pisze o Nikolaju - walek... bo to u niego brzmi wrecz sympatycznie - niczym koń u Stepanka...  dobrej nocy Panowie udanych typow - rano nasz debel walczy o finał, pozniej Isia walczy o final - piekne czasy nastaly 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Dyskusję o wałkach proszę prowadzić w tym temacie. Na korcie skupmy się na typach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Goget  ... Boze juz sie balem ze przez godzine sie produkowalem a cenzura wykasowala bezpowrotnie  dobrze, dobrze bo pozniej na 3 podstronach jeszcze bedzie latwo przegapic wartosciowy temat... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
i jeszcze jedna prosba... zmiencie nazwe tematu bo do 80% naszych wypracowan BF nic na to... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
bet4life powiedz mi tylko dlaczego swoją tezę "Denko nie jest wałkarzem, bo mu nic nie udowodnili" argumentujesz tak: takie sytuacje zdarzały sie nieraz co to ma wspólnego ? odpowidalem Gogetowi ze takie sytacje sie zadzrały iz zawodnik kreczował a w przyszłym tygodniu rozgrywał dobry turniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Ale ten krecz to najmniejszy problem. Chociaż przy 6-0, 1-0 nic nie wskazywało, że Denko skreczuje.
Cała afera wybuchła ze względu na wysokość zakładu na Sargsiana, moment przerwania spotkania i miejsce z którego zagrano ten zakład (hotel zawodników).
To, że są dobrymi kumplami a Sargsian dobrej opinii nie miał to tylko wzmacnia podejrzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
[quote=bet4life A moje analizy których było pelno na qc w te 4 miesiace mojego pobytu tutaj mozliwe ze byly wiele cenniejsze dla niektorych niz te twoje. ja w odróznieniu od ciebie nie traktuje tego forum jak swiatyni wiec sobie pisze chcoby i analizy na qc a nie w tematach [/quote]
Zapewne kolejny raz i jak zwykle masz rację. Z racji tego, że nie wchodzę w dyskusję z osobami, które okazują brak szacunku dla drugiej osoby pisząc do niej per "ty" z małej litery kończę me wypociny. Ty pisz sobie dalej gdzie chcesz i uważaj, że Kolia jest czysty jak łza, a ja będę sobie pisał gdzie indziej, a może i nie bo w końcu jestem amator i piszę głupoty oraz nie znam się na tenisie i nie wierzę w czystość Mikołaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Wy sobie dyskutujcie w swoim "wałeckim gronie" Poruszcie teamt moze Radwanski Team  A moze Jo wczoraj sprzedał Robinowi tak jakos niewyraznie grał  Albo lepsze Monfils kreczował ze Stepą  Albo ta masa sytuacji jak player przyjerzdza na turniej czy to "250" czy chelendzerowiec na swoj kolejny chel. i "przechodzi obok meczu" bo akurat dzis przeciwnik lepeij gra a jemu osobiscie dzis nie za bardzo idzie i juz mysli o kolejnym tygodniu. Takich sytuacji tydzien w tydzien jest masa No ale Davy sie wyzywa bo jakis rozpaczony buk zrobil afere z wypłatami  A moze jeszcze z innej strony... Sa ludzie bogaci w rosji takich pelno i tych 9 czy tam ilu rosjan co gralo porazke z Vassalo poprostu zauwazylo ze davy w tej serii 250-tek na clayu przed USO jest bez formy i tak sobie zagralo. Niektorym z duzą kasą rozne przychodza pomysly do glowy jak juz wszystkiego w zyciu spróbowali. Niekoniecznie davy musial w to maczac palce i podkreslam nic mu nie udowdnili tak jak np Starace itp
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
bullet pierwszy to ty mnie obraziles i wiesz w ktorym momencie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,497 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,497 Likes: 11 |
bet4life ty naprawde jestes tak naiwny czy tylko sie nudzisz i nie masz z kim podyskutowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
zrozum ze z toba o tenisie nie ma o czym  Lepiej pograj sobie sam z soba w pokera  Zreszta czy ty musisz sie zawsze pojawiac jak cos sie wokol mnie dzieje a potem zbanujesz  Nie lecz swoich kompleksow moja osoba 34 latku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,497 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,497 Likes: 11 |
Zabawna odpowiedz Akurat pojawiam sie we wszystkich tematach gdzie cos sie dzieje a z twoja osoba ma to najmniej wspolnego .Oprocz pokera i kasyn wypowiadam sie bardzo malo .No chyba ,ze cos lub ktos mnie zadziwi Temat zaraz wroci do postu Gogeta bo faktycznie jesli ktos nie wie gdzie i o czym dyskutowac to moze isc na zasluzony odpoczynek  To zart nie grozba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,497 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,497 Likes: 11 |
Zmiana nazwy tematu .
Miłej dyskusji i dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
bet4life... ja tez lubie Nikolaja... i to bardzo ... ale sprawy oczywiste dostrzegac trzeba... Nikuś wałkiem byl,jest i zdziwie sie jezeli nim nie bedzie... choc tak jak pisalem ... nie jest jedyna czarna owca..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
ale jakie masz dowody odnosnie meczu z vasallo ? to ze przyjechał do Sopotu bez formy przegrywajac wczesniej w 3 turniejach podobnej rangi w 1 rundach i ktos po tym zagrał na jego porazke za duza kase a on skreczował to jest dowód ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
to ze przyjechał do Sopotu bez formy przegrywajac wczesniej w 3 turniejach podobnej rangi w 1 rundach i ktos po tym zagrał na jego porazke za duza kase a on skreczował to jest dowód ?  to nie, ale to, że przed meczem był na niego kurs @1.35 (jakoś tak) a po wygranym secie na przeciwnika było @1.4 mimo, że nie było żadnych wskazówek na jakąkolwiek kontuzję Nikolaya (oglądaliśmy ten mecz z muppetem, Leonem, Shanem i jeszcze paroma osobami z forum, których nie chce mi się teraz przypominać  na żywo na korcie)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
kurs sie zmienil bo ktos wtedy zagrał .... i nie musiał miec nic wspolnego z davym 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
"Dodatkowo Dawidienko odmówił również przekazania billingów rozmów telefonicznych swojej małżonki, a także brata-trenera. Zdaniem śledczych mogą one być jednym z kluczowych dowodów w sprawie."
Myślę, że to typowe zachowanie dla kogoś kto jest czysty jak łza i nie ma nic do ukrycia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Ty sie zgadzasz by byle kto przeczesywał Ci mieszkanie bez nakazu... Jakby byla taka koniecznosc to pewnie by je udostepnil, gdyby musial a widocznie nie musiał Wiec nie beda czytac jego prywatych rozmow z zona  Moze Ty lubisz jak Ci tak obcy zagladaja głeboko w zycie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|