Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 28 1 2 18 19 20 21 22 27 28
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
bet4life powiedz mi tylko dlaczego swoją tezę "Denko nie jest wałkarzem, bo mu nic nie udowodnili" argumentujesz tak:
Originally Posted by bet4life
takie sytuacje zdarzały sie nieraz


co to ma wspólnego ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
temat zyje, temat zyje grin

Panowie wyluzujcie, niepotrzebnie sie klocicie... prawda jest taka ze obaj macie racje i obaj przy nich pozostaniecie... co do tego, ze Bullet jest bardziej uznanym typerem, z kolei bet4life zyje na quasi - nie widze tu nic zlego, zreszta prawda jest taka ze teraz az strach sie wychylic z typami w temacie, bo podasz 5 typow dobrych, szosty padnie i za chwile pod swoim adresem dostaniesz pare puke ... smutne, lecz prawdziwe...

nieskromnie tez dodam ze mialem przyjemnosc cos kolo 2 miesiecy ciagnac tematy tenisowe wraz z ondą i do tej pory bardzo milo to wspominam... co prawda obaj mamy zupelnie inne poglady na granie, wazniejsze jednak ze obaj pozostajemy w grze piwo

co do Nikołaja... ja akurat bardzo lubie jego styl gry i uwaga - dla mnie jeden z bardziej stabilnych zawodnikow w tourze... tak, tak, jednak rzecz jasna nalezy go grac w turniejach w ktorych walczy... wielki szlem, walka o masters, davis cup (choc w tym ostatnim mozna sie naciac wink ) ... ja tam Nikolaja bardzo lubie, a ze walek z niego - no coz nie tylko on... a z tego co widze to niektorzy poszliby sladem Listkiewicza i stwierdzili ze to jedyna czarna owac w srodowisku grin ...

i sie nie oburzac jak sie pisze o Nikolaju - walek... bo to u niego brzmi wrecz sympatycznie - niczym koń u Stepanka... wink

dobrej nocy Panowie udanych typow - rano nasz debel walczy o finał, pozniej Isia walczy o final - piekne czasy nastaly piwo


Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Dyskusję o wałkach proszę prowadzić w tym temacie. Na korcie skupmy się na typach.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Goget piwo ... Boze juz sie balem ze przez godzine sie produkowalem a cenzura wykasowala bezpowrotnie wink grin

dobrze, dobrze bo pozniej na 3 podstronach jeszcze bedzie latwo przegapic wartosciowy temat... piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
i jeszcze jedna prosba... zmiencie nazwe tematu bo do 80% naszych wypracowan BF nic na to... grin

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by ArtekPotito
bet4life powiedz mi tylko dlaczego swoją tezę "Denko nie jest wałkarzem, bo mu nic nie udowodnili" argumentujesz tak:
Originally Posted by bet4life
takie sytuacje zdarzały sie nieraz


co to ma wspólnego ?

odpowidalem Gogetowi ze takie sytacje sie zadzrały iz zawodnik kreczował a w przyszłym tygodniu rozgrywał dobry turniej

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Ale ten krecz to najmniejszy problem. Chociaż przy 6-0, 1-0 nic nie wskazywało, że Denko skreczuje.

Cała afera wybuchła ze względu na wysokość zakładu na Sargsiana, moment przerwania spotkania i miejsce z którego zagrano ten zakład (hotel zawodników).

To, że są dobrymi kumplami a Sargsian dobrej opinii nie miał to tylko wzmacnia podejrzenia.

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
[quote=bet4life A moje analizy których było pelno na qc w te 4 miesiace mojego pobytu tutaj mozliwe ze byly wiele cenniejsze dla niektorych niz te twoje. ja w odróznieniu od ciebie nie traktuje tego forum jak swiatyni wiec sobie pisze chcoby i analizy na qc a nie w tematach
[/quote]

Zapewne kolejny raz i jak zwykle masz rację. Z racji tego, że nie wchodzę w dyskusję z osobami, które okazują brak szacunku dla drugiej osoby pisząc do niej per "ty" z małej litery kończę me wypociny. Ty pisz sobie dalej gdzie chcesz i uważaj, że Kolia jest czysty jak łza, a ja będę sobie pisał gdzie indziej, a może i nie bo w końcu jestem amator i piszę głupoty oraz nie znam się na tenisie i nie wierzę w czystość Mikołaja.

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Wy sobie dyskutujcie w swoim "wałeckim gronie" wink

Poruszcie teamt moze Radwanski Team smile A moze Jo wczoraj sprzedał Robinowi tak jakos niewyraznie grał wink Albo lepsze Monfils kreczował ze Stepą smile Albo ta masa sytuacji jak player przyjerzdza na turniej czy to "250" czy chelendzerowiec na swoj kolejny chel. i "przechodzi obok meczu" bo akurat dzis przeciwnik lepeij gra a jemu osobiscie dzis nie za bardzo idzie i juz mysli o kolejnym tygodniu. Takich sytuacji tydzien w tydzien jest masa No ale Davy sie wyzywa bo jakis rozpaczony buk zrobil afere z wypłatami laugh A moze jeszcze z innej strony... Sa ludzie bogaci w rosji takich pelno i tych 9 czy tam ilu rosjan co gralo porazke z Vassalo poprostu zauwazylo ze davy w tej serii 250-tek na clayu przed USO jest bez formy i tak sobie zagralo. Niektorym z duzą kasą rozne przychodza pomysly do glowy jak juz wszystkiego w zyciu spróbowali. Niekoniecznie davy musial w to maczac palce i podkreslam nic mu nie udowdnili tak jak np Starace itp

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
bullet pierwszy to ty mnie obraziles i wiesz w ktorym momencie ...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,497
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,497
Likes: 11
bet4life ty naprawde jestes tak naiwny czy tylko sie nudzisz i nie masz z kim podyskutowac tongue

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
zrozum ze z toba o tenisie nie ma o czym wink

Lepiej pograj sobie sam z soba w pokera wink

Zreszta czy ty musisz sie zawsze pojawiac jak cos sie wokol mnie dzieje a potem zbanujesz wink

Nie lecz swoich kompleksow moja osoba 34 latku wink tongue

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,497
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,497
Likes: 11
Zabawna odpowiedz

Akurat pojawiam sie we wszystkich tematach gdzie cos sie dzieje a z twoja osoba ma to najmniej wspolnego .Oprocz pokera i kasyn wypowiadam sie bardzo malo .No chyba ,ze cos lub ktos mnie zadziwi smile

Temat zaraz wroci do postu Gogeta bo faktycznie jesli ktos nie wie gdzie i o czym dyskutowac to moze isc na zasluzony odpoczynek laugh wink

To zart nie grozba smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,497
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,497
Likes: 11
Zmiana nazwy tematu .

Miłej dyskusji i dobranoc

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
bet4life... ja tez lubie Nikolaja... i to bardzo ... ale sprawy oczywiste dostrzegac trzeba... Nikuś wałkiem byl,jest i zdziwie sie jezeli nim nie bedzie... choc tak jak pisalem ... nie jest jedyna czarna owca..

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
ale jakie masz dowody odnosnie meczu z vasallo ?

to ze przyjechał do Sopotu bez formy przegrywajac wczesniej w 3 turniejach podobnej rangi w 1 rundach i ktos po tym zagrał na jego porazke za duza kase a on skreczował to jest dowód ? smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by bet4life
to ze przyjechał do Sopotu bez formy przegrywajac wczesniej w 3 turniejach podobnej rangi w 1 rundach i ktos po tym zagrał na jego porazke za duza kase a on skreczował to jest dowód ? smile

to nie, ale to, że przed meczem był na niego kurs @1.35 (jakoś tak) a po wygranym secie na przeciwnika było @1.4 mimo, że nie było żadnych wskazówek na jakąkolwiek kontuzję Nikolaya (oglądaliśmy ten mecz z muppetem, Leonem, Shanem i jeszcze paroma osobami z forum, których nie chce mi się teraz przypominać wink na żywo na korcie)

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
kurs sie zmienil bo ktos wtedy zagrał .... i nie musiał miec nic wspolnego z davym wink

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
"Dodatkowo Dawidienko odmówił również przekazania billingów rozmów telefonicznych swojej małżonki, a także brata-trenera. Zdaniem śledczych mogą one być jednym z kluczowych dowodów w sprawie."

Myślę, że to typowe zachowanie dla kogoś kto jest czysty jak łza i nie ma nic do ukrycia.

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Ty sie zgadzasz by byle kto przeczesywał Ci mieszkanie bez nakazu... Jakby byla taka koniecznosc to pewnie by je udostepnil, gdyby musial a widocznie nie musiał Wiec nie beda czytac jego prywatych rozmow z zona wink Moze Ty lubisz jak Ci tak obcy zagladaja głeboko w zycie

Strona 20 z 28 1 2 18 19 20 21 22 27 28

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, aker, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, ANZELMO), 2,437 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,925
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1