Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
co myslicie o meczu
...
GARCIA LOPEZ - KARLOVIC ???
...

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Quote
co myslicie o meczu
...
GARCIA LOPEZ - KARLOVIC ???
...
Ja zagralem LOPEZA

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Ja dzisiaj bez dłuższych wywodów, z powodu braku czasu, ale w myśl zasady: dzień bez zakładów, to dzień stracony, zagrałem lekko trypelka:

Pavel+Sluiter+Berdych...

Pierwsze dwa pod prąd szanownego forum, a co do trzeciego to chyba nikt nie ma dzisiaj wątpliwości...

pozdr.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
kto ma live do monachium bo znaleac nie moge

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
M. Damm/M. Hood (2) - J. Nieminen/R. Shuettler

o myslicie o tym meczu, proszę o opinie, byle szybko, bo za 40 min. się zaczyna, a kurs na Damma i Hoda w granicach 1.5 mnie interesuje. I to bardzo!

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Ja mam wątpliwości i dałem lekko Tabarę 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
Co sądzicie o Martuni jutro warto zaryzykować na
nią za 200?;]

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Marta, grzechu warta... Myślę, że się opłaca...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Co jest z Monachium?! Leje deszcz, czy odwołali turniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />???

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
http://serwisy.gazeta.pl/pogoda/0,51887,1848328.html?region=2&miasto=101

Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
Quote
Co sądzicie o Martuni jutro warto zaryzykować na
nią za 200?;]

Za 200 czego ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> jednostek ?? pln ?? $ ? euro ??

Teoretyczne rozwazania nic tu nie pomogą , bardzo dobrze o tym meczu napisała Ewelina :

...." uwazam, ze analiza jest zbedna. Z tegoz powodu, ze w przypadku tych zawodniczek zadecyduje po prostu dyspozycja dnia. Dlaczego? Dlatego, ze tak naprawde formy Marty dobrze nie znamy,

Fakty sa takie że ostatni mecz w Amelia Island , prawie 2 tygodnie temu , nigdy nie grały ze sobą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, tak więc h2h , czyli jeden z elementów analizy nic nam w tym przypadku nie daje . Oczywiście trzeba wziąc pod uwage także czynniki obiektywne - formę z ostatnich meczy, rodzaj nawierzchni, miejsce w którym rozgrywany jest turniej , ja odpowiem tak :
bardzo rzadko gram przeciwko "gospodarzom", <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
a Marcie bardzo dobrze gra się na kortach Warszawianki , publika sponsorzy , sedziowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, rodzina , przyjaciele, to sa wazne czynniki .
W/g Kuczynskiej nowej opiekunki Marty , wylosowała dobrze, bardziej obawiała sie zawodniczek grających technicznie zmieniajacych rytm gry , natomiast styl gry Razzano --> mocne pilki , bez zmiany rytmu powinien Marcie odpowiadać.
Jak już wspomniałem duza role odegra tu Motywacja , ktora zapewne bedzie wieksza u Marty .... ale z drugiej strony , może to obócic sie przeciwko niej , oby nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Podsumowanie :
- Serwis zdecydowanie po stronie Marty
- publicznosc tez,
- motywacja , jak najbardziej

Francuzka na pewno jest zdecydowanie umiejetnosciami w zasiegu Marty a szczegolnie na Polskiej ziemi ( dosłownie i w przenośni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

myślę ze za 200 można singla zaryzykować

pozdr.
E.Cayce

Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
hmmm , powinno pójść w dziale WTA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Moze jakiś Mod , to przeniesie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Serwis pos tronie Marty? Ehh masz na mysli ironie jesli idzie o podwojne bledy czy piszesz serio? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
Hmm, poza tym Martusia to ma mature w trakcie..
Poza tym chyba z 2 kilogramy ma za dużo :=P
A moze nie chodziło o Marte, tylko o MAGDE Domachowską ? :lol:

Dołączył: Mar 2005
Posty: 359
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 359
Singles &#8211; First Round
J Monaco (ARG) vs L Burgsmuller (GER) - cancelled due to rain
(5)A Pavel (ROM) vs (WC)A Waske (GER) - cancelled due to rain
(WC)T Summerer (GER) vs S Schalken (NED)- cancelled due to rain
W Arthurs (AUS) vs I Labadze (GEO) - cancelled due to rain
T Zib (CZE) vs R Sluiter (NED) - cancelled due to rain


jak to wygląda w profesjonalu,chodzi mi czy jest zwrot jak spotkanie jest odwołane?????

Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
jezeli nie zostanie rozegrane w ciagu 2 albo 3 dni to wtedy robia zwroty

Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
A jak to wyglada w TOTO-MIX?? Bo nigdy sie do tej pory z tym nie spotkalem tzn nie dotyczylo to mnie. Z gory dziekuje

Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
CHYBA TAK SAMO NO NIE??

Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
No to ku... jeba... Berdych mnie urzadzil

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
No to ku... jeba... Berdych mnie urzadzil

Koleś tutaj sie podaje typy, sciana płaczu i gorzkie żale, na quasi czacie...

Albo zgłoś sie do TVN, tam maja tka ramówkę... "Kto was tak urządził..." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1