|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Z kwali ciekawie wyglada Elsner z Heubergerem za 1.71 ale kto ich tam wie w jakiej sa formie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Oferta z profa.
306 Berrer-Klec 1.28 3.05 307 Mertinak-Pospisil 1.41 2.51 308 Ulihrach-Kohlmann 1.38 2.6 24/12.30 309 Pashans.-Bachinger 1.2 3.6 24/12.30 310 J.Nieminen-Gremel. 1.2 3.6 24/13.05 311 Lisnard-Uebel 1.29 3 24/13.05 312 Elsner-Heuberger 1.71 1.9 24/14.00 313 Luczak-DeChaunac 1.31 2.91 24/14.00
Elsner ostatnio strasznie cienki, a Heuberger za to słabo gra na clayu. Raczej no bet. Z tych meczy tylko Luczak który wczoraj rozgromił Petzshnera 6-1 6-0. De Chaunac nic nie gra, a wczoraj rzeźbił 3 godziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> z Izraelczykiem Selą. Nieminen tez powninien wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895 |
no to dizsj same jedyneczki byly ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
Order of play - Estoril Open 2005:
Monday, April 25, 2005
Centre Court start 12:00 NOON A Bondarenko (UKR) vs J Dokic (SCG) Not before 2:30 PM (3)G Blanco (ESP) vs L Tavares (POR) J Hernych (CZE) vs (2)G Gaudio (ARG) G Garcia-Lopez (ESP) vs I Karlovic (CRO)
Centralito start 11:00 AM (1)M Czink (HUN) vs (8)O Savchuk (UKR) Chela/Robredo vs (4)Novak/Pala (6)D Randriantefy (MAD) vs (WC)N Silva (POR) M Tabara (CZE) vs T Berdych (CZE)
Court 1 start 11:00 AM (2)L Safarova (CZE) vs K Bondarenko (UKR) (4)G Fraile (ESP) vs F Cermak (CZE) N Pratt (AUS) vs A Serra Zanetti (ITA) G Muller (LUX) vs S Ventura (ESP) Rodrigues/Wigan vs (4)Serra Zanetti/Serra Zanetti
Court 2 start 11:00 AM (4)M Muller (GER) vs S Gehrlein (GER) (2)T Cakl (CZE) vs (5)A Chadaj (POL) Ferreira/Gloria vs Muller/Osterloh
Court 3 start 11:00 AM (3)H Nagyova (SVK) vs (6)M Mihalache (ROM) (1)J Marin (CRC) vs (8)F Condor (ESP)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
NA dzisaj polecam:
Estroil:
Tabara M. v Berdych T. 1.39 typ2 Monachium:
Wessels P. v Srichaphan P. 1.57 typ1 Mello R. v Schuettler R. 1.63 typ2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
[color:"blue"] Juan Antonio Marin [/color] jako LL zastąpi w 1 rundzie turnieju głównego w Estoril kontuzjowanego Radka Stepanka, w związku z czym dzisiejszy mecz z hiszpanem [color:"red"] Frankiem Condorem [/color] wygląda dość apetycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Dość ładnie w profku wygląda dziś [color:"blue"] Zib [/color] ze Sluiterem za 1.61 można brać,tak mi się przynajmniej wydaje stosunkowo niezły kurs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
Monachium
16:30 Damm/Hood- Nieminen/Schuettler 1.50 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Fortuna wystawiła taki więc zapewne nie bedzie znacząco odbiegał w profku ,czynny chyba od 11.30 dziś ale nie na pewno bo dawno tam nie byłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301 |
Dziś ciekawie wygląda debelek Novak/Pala vs Chela/Robredo Może Czesi największymi wirtuozami debla nie są, ale grać z pewnościa potrafią. W tym roku jakieś mecze na cegle już zaliczyli. Natomiast ich rywale jak się zdaje pierwszy raz ze sobą grają, a w dodatku po tym co ostatnio pokazują kurs(1,60) wydaje się interesujący. Robredo wrócił po przerwie u siebie w Barcelonie, którą zawsze traktował priorytetowo i dostał totalne lanie od Alberto Martina. Chel też ni pamiętam kiedy ostatnio zagrał przyzwoity meczyk. Wydaje sie, że panowie formę będą szukać na Rolanda, ale dziś dostaną. Czy ktoś myśli inaczej....
Ale uwaga... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> pośpiech wskazany bo zaczynają o 13.15
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Na dzisiaj
Tomas Berdych - Michal Tabara 1 1.4
Berdych duży talent rodem z Czech, w niedalekiej przyszłości może stać się pociechą całych Czech. W tym roku narazie gra przeciętnie chociaż od Marsylii zawsze przechodził pierwszą rundę (nie licząc Miami gdzie skreczował) i pokonał już kilku dobrych zawodników (Beck,Ancic, Srichaphan). Na cegle ugrał w Davisie seta Corii a w Monte Carlo w I rundzie ograł Horne w 3 setach (na Rochusa zabrakło sił). Berdych w zeszłym roku jako jeden z jedynych pokonał Rogera Federera co dobitnie świadczy,że w tenisa grać potrafi. Na cegle w zeszłym roku wygrał już turniej z cyklu ATP w Palermo. Tabara - jego rodak to przeciętny chalangerowiec (trochę lepsza wersja naszego Kubota). W turniejach ATP nie odnosił większych sukcesów. Ostatnio przerzucił się na twarde nawierzchnie i na cleyu gra dość sporadycznie (coś tam jeszcze gra w chalach w Czechach lub na Słowacji). Ostatnio zrobił sobie wycieczke do Stanów gdzie na Bermudach w chalu przegrał z Brzezickim a w Houston z Agassim. Myślę, że jego młodszy kolega dzisiaj go ogra.
Na inne spotkania kursy mało interesujące.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
w profie Cakl z Chadajem 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> obaj w pierwszych rundach mieli za przeciwników amatorów ale o ile Cakl wygrywał swoje meczyki spokojnie po 6-1 6-1 to Chadaj sie dosc bardzo męczył i dawał łamac jak sucha kłoda . Do tego Cakl ograł na Bermudzie gładko Lapenttiego , który sprał Chadaja runde wczesniej. Cos mi sie nie cche wierzyc aby Adam tutaj wygrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Ja widzę piękny mecz:
Pavel-Waske typ2 2.71
Pavel jak wiadomo to największy dziad, gra w najmniej oczekiwanych momentach. ALe ostatnie jego wyniki niczym nie zachwycają Z kolei Wasake chyba cały rok przygotowywał się głównie do tego turnieju. W tamtym roku pięknie tutaj grał i uległ Rochusowi. Myślę że dzisaj po 3 setach powinien wygrac Niemiec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207 |
Dla mnie dziś ciekawie wygląda para Summerer - Schalken @2.30 w unibecie...
Tobias Summerer , szczerze mówiąc o Niemcu wiem niewiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />, w całym roku 2004 , obijał sie po Futuresach i challengerach , w zeszłym roku zresztą tak samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Teraz dostał Dziką Karte do turnieju głownego ( zapewne dzieki jakimś koligacjom rodzinnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) Naprzeciw niemu stanie dziś słynny Holenderski "sztywniak"...cierpiacy od dłuzszego czasu na powazne klopoty zdrowotne, dla którego zresztą jest to pierwszy mecz od ponad miesiąca , i to na nawierzchni która nigdy nie była dla niego atutem . A na przeciw niego "młody wilczek", Summerer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, ktory w tym roku na korcie zarobił przez prawie 4 -miesiące machania rakieta "aż" 10 tys zielonych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />, ... a tu po pokananiu Sjenga , który jest słaby na clayu i nie jest jeszcze w rytmie meczowym , chłopak może w przypadku awansu do 2 rundy , wzbogacic swoje konto sumą 5.300 Euro...ma o co walczyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Summerer @ 2,30 unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 126 |
Witam Na dziś cos takiego:
Arthurs W. - Labadze I. 2 1,85 open 25.04.2005 13:30
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207 |
Na dziś cos takiego:
Arthurs W. - Labadze I. 2 1,85 open 25.04.2005 13:30 W GB , nawet 1,95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Według nie sprawdzonych jeszcze informacji dziś na Stadionie Dziesięciolecia , czyli na słynnym najwiekszym Jarmarku Nowoczesnej Europy , ma byc to pick of the day <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ps. Podobno tłumy "sniadolicych handlarzy" z bazaru ustawiło się w długiej kolejce do punktu Milenium , przy Rondzie Wiatraczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ,a tak na serio , Labadze szuka uciekających punktów rankingowych i dziś łatwo pewnie skóry nie sprzeda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Monachium
Arthurs - Labadze 1 @1.90 Arthurs nieźlez zaprezentował sie w Barcelonie pokonujac Ramireza i tocząc równą walke przez całe spotkanie z Canasem . O Labadze mozna powiedziec tylko tyle , że szykuje sie do zawodów sumo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Arthurs napewno swoje sportowe obowiązki traktuje poważnie , jest ambitny w przeciwienstwie do Irakliego . I mimo że ziemia to nie jest jego nawierzchnia to potrafi na niej grac nienajgorzej. Ale coraz bardziej mi ten mecz śmierdzi - bo na betfair go wogóle nie ma a w innych bukach kurs rosnie na Arhursa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Pavel - Waske 2 @3.50 dla Pavla to pierwszy mecz od Indian Wells gdzie dostał baty od Andreeva . Waske miał małe przetarcie graja w kwalach Valencii i Barcelony . Zawodnik dosc dobrze i mocno serwujący - napewno nie jest go łatwo przełamać . Pamietam mecz z tamtego roku ze Spadeą - walka była ogromna - włozył w ten mecz mnóstwo wysiłku - widac było ze mu potwornie zalezy i sie udalo . Dzisiaj wg. mnie szanse na wygraną ma niemałą . Kurs jest smakowity <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oliver/Palmer - Andreev/Srichaphan 1 @1.55
Estoril
Muller - Ventura 1 @1.80 widziałem Venture w Casablance i nie zrobił na mnie najlepszego wrażenia . Muller co prawda troche zbłaźnił sie w meczu z Nadalem , ale któż tego ostatnio nie zrobił . Ba nawet taka porażka powinna go zmobilizowac do lepszej gry . Solidny zawodnik z głębi kortu , dobrze serwując i grając agresywnie z Venturą nie powinien mieć problemów .
Novak/Pala - Chela/Robredo 1 @1.57
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056 |
Witam wszystkich sugeruje odpuszczenie sobie turnieju BMW w Monachium bo na caly tydzien zapowiadane sa deszcze w Niemczech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|