|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> J&S Cup <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Place: Warsaw, Poland Date: April 25 - May 1, 2005 Prize Money: $585,000 Draw: 28M/32Q Surface: Clay Website: www.jandscup.pl [ jandscup.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Estoril <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Place: Estoril, Portugal Date: April 25 - May 1, 2005 Prize Money: $140,000 Draw: 32M/32Q Surface: Clay Website: www.estorilopen.net [ estorilopen.net] Strony pomocnicze http://www.wtatour.com http://www.wtaworld.com http://www.itftennis.com/womens/players/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 33 |
Są juz znane pary na jutro. Moze ktos z grona specjalizujacych sie w tej dyscyplinie rozpocznie jakas owocna dyskusje. pozdrawiam
Anna Chakvetadze vs Elena Vesnina Julia Vakulenko vs Eleni Daniilidou Hana Sromova vs Michaela Pastikova Maria Kirilenko vs Gabriela Navratilova Tatiana Perebiynis vs Dominika Nociarova Liga Dekmeijere vs Silvija Talaja Denisa Chladkova vs Anastassia Rodionova Cara Black vs Zuzana Ondraskova
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826 |
1 2 2 1 1 1 1 2
tak mi wychodzi, ale gdzie to mozna zagrac?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Jutro w profie będa kwalfikacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Najpewniejsze to Kirilenko i Perebiynis i Chakvetadze
Na kirilenko powinien być nawet spory kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Anna Chakvetadze vs Elena Vesnina 2 Julia Vakulenko vs Eleni Daniilidou 1 Hana Sromova vs Michaela Pastikova 2 Maria Kirilenko vs Gabriela Navratilova 1 Tatiana Perebiynis vs Dominika Nociarova 1 Liga Dekmeijere vs Silvija Talaja 1 Denisa Chladkova vs Anastassia Rodionova 1 Cara Black vs Zuzana Ondraskova 2 wszystkie dzisiaj widzialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
a i tak najladniej dzisiaj grala hradecka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> szkoda ,ze na pastikova trafila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
POLECAM :
Hana Sromova vs Michaela Pastikova typ:1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
POLECAM :
Hana Sromova vs Michaela Pastikova typ:1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Hana Sromova vs Michaela Pastikova 5/7 4/6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> chyba Kirilenko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
a tu mnie ktos w błąd wprowadził
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
NIE ZNAJĄC kursów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kirilenko vs Pastikova typ:1 10/10 Dekmeijere/Miyagi vs Farina Elia/Zvonareva typ:1 7/10 Kiszczynska/Radwanska vs Hradecka/Sromova typ:2 9/10 Chakvetadze vs Talaja typ:2 7/10 Chladkova vs Vakulenko typ:1 7/10 Perebiynis vs Ondraskova typ:2 8/10
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878 |
Domachowska - Razzano Najprawdopodobniej we wtorek dojdzie do arcyciekawego meczu na kortach Warszawianki, w którym Marta Domachowska, zajmująca 63 pozycję w rankingu WTA, podejmie Francuskę Razzano sklasyfikowaną na 36 miejscu. Dla nasz będzie to bardzo ciekawy mecz i myślę, że Polka pokona tą zawodniczkę pomimo, że Razzano jest bardzo dobrą tenisistką. Napiszę może pare słów o obu tenisistkach. Marta Domachowska urodziła się 16.01.1986 roku w Warszawie, więc turniej J&C odbywa się na jej „śmieciach”. Marta ma 176 cm wzrostu a waga jej wynosi 60 kg. Jest zawodniczką prawo ręczną, ale preferuje oburęczny back-hand. W obecnym sezonie Marta wygrał 9, a przegrła 8 pojedynków. Po drugiej stronie siatki stanie Francuska Virginie Razzano. Virginie urodziła się 12.05.1983 roku w Dijon ma 173 cm wzrostu a jej waga wynosi 64 kg. Jest praworęćzną zawodniczką. Jak widać Marta jest szczuplejsza, a co za tym idzie – sprawniejsza, od swojej francuskiej rywalki, a to może mieć duże znaczenie. Na temat sznas Domachowskiej w meczu z Razzano fachowcy mają różne zdanie i szansę Marty określa się na 50%. Podonie też reagują bukmacherzy, stąd bardzo wyrównane kursy. No ale ktoś musi wygrać, ja myślę, że będzie to Domachowska, a dlaczego? To może przedstawię po kolei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Zawsze na początku staram się przedstawić ostatnie mecze obu zawodniczek oraz bezpośrednie pojedynki, jednak w tym przypadku takowych nie było. Ostanim turniejem dla Domachowskiej był turniej w Amelia Island. Marta odpadła w tym turniej w 1/8 ale nie z byle kim, bo z samą Venus Williams i po zaciętej walce 6-3,4-6,2-6. Razzano odpadła w tym turnieju dopiero w półfinale z Fariną Elią 1-6,3-6. Co ciekawe zawodniczki rozegrały w tym turnieju tyle samo meczy singlowych, a to dlatego, że Domachowska musiła walczyć od kwalifiacji. Do meczu z Williams Marta pokonała kolejno takie zawodniczki: Gagliardi 7-5,7-5; Mamic 6-3,6-2; Morigami 6-3,6-4; Ruano Pascual 6-3,3-6,6-4. Natomiast Razzano pokonała kolejno: Loit 7-5 i krecz; Molik 6-4,6-4; Sugiyama 6-4,6-7,7-5; Zvonareva 6-4,6-4. Klasa zawodniczek jakie pokonała Francuska robi wrażenie, ale jedną z cech Razzano jest jej chimerycznosć i to, że potrafi zagrać genialny turniej, a potem całkowicie zawieść. Podobnie było tym razem, gdyż po wielkim sukcesie w Amelia Island Razzano pojechała na turniej w Charleston gdzie uległa w 1 rundzie po słabej grze z ostatno słabą Lisą Raymond 3-6,0-6. Zresztą wcześniejsze turnieje Razzano kończyły się często porażkami w pierwszych rundach,a ostatni turniej w AI był czymś niespodziewanym, chyba do tego stopnia, że w najbliższym czasie się nie powtórzy. Choć fachowcy w Polsce podkreślają, że Razzano jest dobrą i klasową zawodniczką i że Marcie będzie cięzko ją pokonać, sama Domachowska jest zadowolona z losowania: „Nigdy nie grałam z Razzano, ale znam jej styl. Na pewno wymyślimy dobrą strategię na ten mecz. Jestem zadowolona z losowania - mówi Domachowska. - Razzano gra bardzo urozmaicony tenis, ciągle zmienia rytm. Lubi atakować przy siatce, ale świetnie gra też z głębi kortu - podkreśla Iwona Kuczyńska, nowa trenerka Domachowskiej”. A także: ”Nie miałam jeszcze okazji grać przeciwko Razzano, ale na pewno nie jest to łatwa rywalka. Mamy teraz trochę czasu z moją trenerką, żeby przygotować odpowiednią taktykę na ten mecz- powiedziała Domachowska, która uczestniczyła w losowani”. Na pewno wielkim atutem Domachowskiej jest to, że gra przed własna publiką, w swoim mieście, a także to, że bedzie miała jutro ( w poniedziałek) swoistą rozgrzewkę, gdyż będzie ona grała w deblu w parze z Kirlienko. Obie zawodniczki podejmą parę Korrytseva i Tvaroskova i myślę, że wygrają ten pojedynek. Taka gra może dać dużo Marcie w kontekście wtorkowego meczu, po pierwsze zapoznanie się z kortem, po drugie pewna rozgrzewka i trening, i w końcu po trzecie umożliwi to kontakt z publicznością i dostosowaniem się do warunków jakie będą panować na turnieju głównym. Wspomnę jeszcze o biorytmach obu pań, Marta Domachowska ma rytm fizyczny na wysokości + 51% i jest w fazie wzrostowej co wróży bardzo dobrze odnośnie jej kondycji fizycznej. Drugi rytm-psychiczny, równie ważny w tenisie, Marta ma na wysokim poziomie +43% ale w fazie spadkowej. Rytm intelektualny na poziomie +86% w spadku. Natomiast Razzano ma rytm fizyczny na poziomie -94% w spadku co nie wróży najlepiej jej możliwoscią fizycznym gdyż w tym stanie organizm jest narazony na kontuzje oraz bardzo szybko ulega zmęczeniu, a człowiek nie ma ochoty na nic, tym bardziej na grę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Rytm psychiczny francuski waha się na poziomie +43% w spadku a najmniej ważny, w tym przypadku, intelektualny jest u niej na poziomie +18% we wzroście. Wg mnie wiele przemawia za tym, że to Marta awansuje do następnej rundy. Przede wszystkim zdecydowanie lepsze biorytmy, poza tym gra na własnych śmieciach, a także to, że Marta rozegra jutro mecz deblowy, który nie jako wdrąży ją w oblicz tego turnieju. Myślę, że Domachowska jest w na tyle wysokiej formie, że powinna poradzić sobie z Francuską i mam nadzieję, że ujrzymy ją w 2 rundzie. Domachowska - Razzano typ 1; kurs 1.80 Interwetten; 4U Więcej typów na www.pewniak.net [ pewniak.net] pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Warsaw
Akurat co do meczu Domachowska - Razzano to uwazam, ze analiza jest zbedna. Z tegoz powodu, ze w przypadku tych zawodniczek zadecyduje po prostu dyspozycja dnia. Dlaczego? Dlatego, ze tak naprawde formy Marty dobrze nie znamy, Razzano przeplata dobre wystepy ze zlymi. Sa to dwie zawodniczki malo regularne, ktore potrafia w danym dniu zagrac bardzo dobrze badz kiepsko. Stawiam na Marte bo gra u siebie, powinna sie tu dobrze czuc a kurs nie jest maly. Mysle, ze wymienianie monotonne ich porpzednich wystpow itd nie jest potrzebne. Nie mowie tego w kontekscie analizy powyzszej, po prostu uwazam, ze w tym przypadku to nie potrzebne. Dwie himeryczne postacie, 1 runda, kobiety.
Domachowska - Razzano 1, 1.8
Poza tym propozycje na 1 runde:
Ivanovic - Sucha 1, 1.15 Henin - Groenefeld 1, 1.1 Farina - Schiavone 1, 1.6
Estoril
Pennetta - Kloesel 1, 1.2 Diaz Oliva - Gloria 1, 1.2 Dulko - Foretz 1, 1.25 Serra Z. - Pratt 1, 1.7
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Bardzo ciekawie wyglądają dzisiejsze mecze 3 rundy kwalifikacyjnej w Estoril,jako że [color:"blue"] Czink,Safarova i Nagyova [/color] są już w pierwszej rundzie turnieju głównego jako LL mozna się spodziewać zwycięstwa ich rywalek szczególnie [color:"red"] Bondarenko i Savchuk . [/color]
Czekamy na profka czy wystawi, sądze że jest na to duża sznasa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
ani kwali do wawy ani do estoril prof nie wystawil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
No to niestety ani sts ani profek nie wystawili kwalifikacji a szkoda,co mi tu śmierdzi niekonsekwencją wczoraj kwale były widocznie 3 runda to za wysokie progi dla panów analityków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
|
|
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383 |
jest w sts-sie. na Marte 1.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
jest w sts-sie. na Marte 1.75 W profku 1.89 więc olać sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Farina/Zvonar.-Dekmeij./Miyagi 2 4.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 119 |
CUKIER DLACZEGO TAK OBSTAWIASZ BARDZO WYSOKI KURS!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
CUKIER DLACZEGO TAK OBSTAWIASZ BARDZO WYSOKI KURS!!!! Bo to niezły debel i mogą powalczyc a kurs ZAWYŻONY, to typowe deblistki w porównaniu z Fariną i Vera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|