|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
TOTOMIX
Cervanova - Parra 1 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103 |
Dulko G. - Foretz S. 1 Safina D. - Schaul C. 1 Moya C. - Mantilla F. 1 Lopez F. - Corretja A. 1
Które trzy z tych czterech typów sa pewniejsze?? Postawiłbym jutro za rubsza kase... Pomóżcie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 233 |
A wie ktos moze ktora runda bedzie grana w czwartek???? miala byc 2 ale czy bedzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
mysle ze Domachowska piwnna se poradzic z Razzano, gra u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i pierwsza runde przejdzie, widac bylo ze po dzisiejszym deblu byla zadowolona ogladalem z nia wywiad. Mysle ze powinna se poradzic w Wloszka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
bladz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
z Francuzka oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
na jutro DUBEL za GRRRUBBBOOO proponuje: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
[color:"blue"]Cervanova [/color] - Parra typ:1 10/10 Razzano - [color:"blue"] Domachowska [/color] typ:2 9/10
Nie wiem gdzie zagram poczekam jak PROF pokaże kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
TOTOMIX
Cervanova - Parra 1 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> zobaczymy co prof pokaże, ale po tym kursie w ciemno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268 |
No ja też myśle, ale myśleć a zagrać to 2 rózne sprawy Piomil tym kortem nr 1 toś zagiął :"P
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 359
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 359 |
Cukier skąd wziąłeś typ Cervanova - Parra na jutro????W profie Parra gra jutro z Crybas a Cervanova z Llagostera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
są zmiany w drabince bo wycofały sie Llagostera i Medina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
a co wg was przemawia za tym typem? Cervanova - Parra na 1??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Ondraskova <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Może ktoś wie co jest z drabinką , a także planem gier turnirju w Warszawie , bo nie pokrywa się ona z ofertą wystawioną przez buki internetowe . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
wyz, szybki jestem , nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Mecz Cervanova - Parra to spotkanie I rundy turnieju w Estoril. Dla mnie zdecydowaną faworytką jest Słowaczka. Jest kilka argumentów przemawiających na jej korzyść. Pierwszy to fatalne wyniki Parry w tym sezonie. Dwa mecze przegrywała 0-6 0-6, miesiąc temu podczas wygranego meczu 2-1 z bliżej nieznaną Gruzinką Tatishvili także przegrała seta do zera. Szczerze mówiąc trudno mi przypomnieć sobie zawodniczkę z pierwszej setki rankingu, która miałaby tak kompromitujące wyniki. Drugi argument to niezła dyspozycja Cervanovej na przestrzeni całego sezonu. W ubiegłym tygodniu w mniejszym turnieju we Francji pokonała utalentowaną Szwajcarkę Bacszinsky, przegrywając w III rundzie z niezłą Czeszką Ondraskovą. I po trzecie Cervanova w tym sezonie wygrała już z Parrą gładko 6-2 6-3 podczas turnieju w Acapulco, na identycznej nawierzchni jak w Estoril. Tak więc bardzo duże szanse Słowaczki na zwycięstwo po niezłym kursie 1.65 [ u naziemnych np.w Totomix 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ]. Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
z wawy wycofaly sie momo, groenefled i shaughnessy dzis rano jak byscie nie wiedzieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
wyz, szybki jestem , nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Mecz Cervanova - Parra to spotkanie I rundy turnieju w Estoril. Dla mnie zdecydowaną faworytką jest Słowaczka. Jest kilka argumentów przemawiających na jej korzyść. Pierwszy to fatalne wyniki Parry w tym sezonie. Dwa mecze przegrywała 0-6 0-6, miesiąc temu podczas wygranego meczu 2-1 z bliżej nieznaną Gruzinką Tatishvili także przegrała seta do zera. Szczerze mówiąc trudno mi przypomnieć sobie zawodniczkę z pierwszej setki rankingu, która miałaby tak kompromitujące wyniki. Drugi argument to niezła dyspozycja Cervanovej na przestrzeni całego sezonu. W ubiegłym tygodniu w mniejszym turnieju we Francji pokonała utalentowaną Szwajcarkę Bacszinsky, przegrywając w III rundzie z niezłą Czeszką Ondraskovą. I po trzecie Cervanova w tym sezonie wygrała już z Parrą gładko 6-2 6-3 podczas turnieju w Acapulco, na identycznej nawierzchni jak w Estoril. Tak więc bardzo duże szanse Słowaczki na zwycięstwo po niezłym kursie 1.65 [ u naziemnych np.w Totomix 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ]. Powodzenia. bez kitu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a tak na powaznie, to kurs w BAWie na Cervanova 1,5 jest, czyli jest niby "faworytka" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no walsnie sie tez zastanawiam nad dublem taki Domachowksa + Cervanova, bo mialem grac Domachowska raczej, to moze dorzuce i to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
z wawy wycofaly sie momo, groenefled i shaughnessy dzis rano jak byscie nie wiedzieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a przed chwilą kurs na Henin - Groenefeld z 1.1 spadł na 1.08 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, po 12 godzinach buki oferty nie uaktualniły , LOL
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 34 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Gregov, podoba mi sie twoj typ na pewniaku.pl na Cervanova -Parra. Nie wiesz może czy któraś z nich już kiedyś grała w Warszawie? thx i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Grały. Cervanova w 1998 i 2002 , a Parra w 2003 , a czy to ważne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|