..." ..."
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
TOTOMIX

Cervanova - Parra 1 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
Dulko G. - Foretz S. 1
Safina D. - Schaul C. 1
Moya C. - Mantilla F. 1
Lopez F. - Corretja A. 1

Które trzy z tych czterech typów sa pewniejsze?? Postawiłbym jutro za rubsza kase... Pomóżcie..

Dołączył: Mar 2005
Posty: 233
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 233
A wie ktos moze ktora runda bedzie grana w czwartek???? miala byc 2 ale czy bedzie?

Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
mysle ze Domachowska piwnna se poradzic z Razzano, gra u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i pierwsza runde przejdzie, widac bylo ze po dzisiejszym deblu byla zadowolona ogladalem z nia wywiad. Mysle ze powinna se poradzic w Wloszka

Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
bladz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

z Francuzka oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
na jutro DUBEL za GRRRUBBBOOO proponuje: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

[color:"blue"]Cervanova [/color] - Parra typ:1 10/10
Razzano - [color:"blue"] Domachowska [/color] typ:2 9/10


Nie wiem gdzie zagram poczekam jak PROF pokaże kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Quote
TOTOMIX

Cervanova - Parra 1 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

zobaczymy co prof pokaże, ale po tym kursie w ciemno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
No ja też myśle, ale myśleć a zagrać to 2 rózne sprawy
Piomil tym kortem nr 1 toś zagiął :"P

Dołączył: Mar 2005
Posty: 359
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 359
Cukier skąd wziąłeś typ Cervanova - Parra na jutro????W profie Parra gra jutro z Crybas a Cervanova z Llagostera.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
są zmiany w drabince bo wycofały sie Llagostera i Medina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
a co wg was przemawia za tym typem? Cervanova - Parra na 1??

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Ondraskova <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Może ktoś wie co jest z drabinką , a także planem gier turnirju w Warszawie , bo nie pokrywa się ona z ofertą wystawioną przez buki internetowe . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
wyz, szybki jestem , nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Mecz Cervanova - Parra to spotkanie I rundy turnieju w Estoril. Dla mnie zdecydowaną faworytką jest Słowaczka. Jest kilka argumentów przemawiających na jej korzyść. Pierwszy to fatalne wyniki Parry w tym sezonie. Dwa mecze przegrywała 0-6 0-6, miesiąc temu podczas wygranego meczu 2-1 z bliżej nieznaną Gruzinką Tatishvili także przegrała seta do zera. Szczerze mówiąc trudno mi przypomnieć sobie zawodniczkę z pierwszej setki rankingu, która miałaby tak kompromitujące wyniki. Drugi argument to niezła dyspozycja Cervanovej na przestrzeni całego sezonu. W ubiegłym tygodniu w mniejszym turnieju we Francji pokonała utalentowaną Szwajcarkę Bacszinsky, przegrywając w III rundzie z niezłą Czeszką Ondraskovą. I po trzecie Cervanova w tym sezonie wygrała już z Parrą gładko 6-2 6-3 podczas turnieju w Acapulco, na identycznej nawierzchni jak w Estoril. Tak więc bardzo duże szanse Słowaczki na zwycięstwo po niezłym kursie 1.65 [ u naziemnych np.w Totomix 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ]. Powodzenia.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
z wawy wycofaly sie momo, groenefled i shaughnessy dzis rano jak byscie nie wiedzieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
Quote
wyz, szybki jestem , nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Mecz Cervanova - Parra to spotkanie I rundy turnieju w Estoril. Dla mnie zdecydowaną faworytką jest Słowaczka. Jest kilka argumentów przemawiających na jej korzyść. Pierwszy to fatalne wyniki Parry w tym sezonie. Dwa mecze przegrywała 0-6 0-6, miesiąc temu podczas wygranego meczu 2-1 z bliżej nieznaną Gruzinką Tatishvili także przegrała seta do zera. Szczerze mówiąc trudno mi przypomnieć sobie zawodniczkę z pierwszej setki rankingu, która miałaby tak kompromitujące wyniki. Drugi argument to niezła dyspozycja Cervanovej na przestrzeni całego sezonu. W ubiegłym tygodniu w mniejszym turnieju we Francji pokonała utalentowaną Szwajcarkę Bacszinsky, przegrywając w III rundzie z niezłą Czeszką Ondraskovą. I po trzecie Cervanova w tym sezonie wygrała już z Parrą gładko 6-2 6-3 podczas turnieju w Acapulco, na identycznej nawierzchni jak w Estoril. Tak więc bardzo duże szanse Słowaczki na zwycięstwo po niezłym kursie 1.65 [ u naziemnych np.w Totomix 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ]. Powodzenia.

bez kitu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a tak na powaznie, to kurs w BAWie na Cervanova 1,5 jest, czyli jest niby "faworytka" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

no walsnie sie tez zastanawiam nad dublem taki Domachowksa + Cervanova, bo mialem grac Domachowska raczej, to moze dorzuce i to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
z wawy wycofaly sie momo, groenefled i shaughnessy dzis rano jak byscie nie wiedzieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a przed chwilą kurs na Henin - Groenefeld z 1.1 spadł na 1.08 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, po 12 godzinach buki oferty nie uaktualniły , LOL

Dołączył: Dec 2004
Posty: 34
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 34

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Gregov, podoba mi sie twoj typ na pewniaku.pl na Cervanova -Parra. Nie wiesz może czy któraś z nich już kiedyś grała w Warszawie? thx i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Grały. Cervanova w 1998 i 2002 , a Parra w 2003 , a czy to ważne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1