|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
wczoraj widzialem farinke na treningu, wygladala bardzo dobrze, volleye piekne, tylko tez nie wiem co bedzie wyprawiac vera i kiedy ona przyleciala do wawy... Dekmejere zagrala w singlu bardzo ladnie, nie wiem jak ta Miyagi sie prezentuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895 |
jest w sts-sie. na Marte 1.75 W profku 1.89 więc olać sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ale ejszcze w profku nie ma oferty na tenis
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Na Li - Cohen Aloro 2 2.5
Kurs dla mnie na młodą Francuzkę trochę za wysoki więc gram. Pozycja w rankingu wprawdzie wskazuje na Chinke (41 miejsce, Cohen Aloro - 101 miejsce) jednak Li Na wszystkie punkty praktycznie zdobywała na kontynencie azjatyckim bądź amerykańskim. W Europie podczas całej swojej kariery pojawiała się sporadycznie i tylko raz zagrała w Europie w oficjalnym turnieju WTA (4 lata temu na Wimbledonie). Styczności z cegłą nie miała od ponad 3 lat (kiedyś radziła sobie nieźle ale w chalach). Chinka podobnie jak większość Azjatek preferuje raczej tenis siłowy co na cegle nie ma większego zastosowania. Aloro nie jest zbyt wybitną zawodniczką ale na cegle gra dość cyklicznie. Rok temu w Estoril doszła tutaj do półfinału a jak wiadomo historia lubi się powtarzać.
Z innych spotkań : Sanchez Lorenzo - Osterloh 1 1.4 Serra Zanetti - Pratt 1.7
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
jest w sts-sie. na Marte 1.75 W profku 1.89 więc olać sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ale ejszcze w profku nie ma oferty na tenis Wejdz na Nabidke 314 Razzano-Domachows. 1.72 1.89
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940 |
CUKIER DLACZEGO TAK OBSTAWIASZ BARDZO WYSOKI KURS!!!! Bo to niezły debel i mogą powalczyc a kurs ZAWYŻONY, to typowe deblistki w porównaniu z Fariną i Vera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> W toto-mixie 5,0
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 126 |
Witam
Dziś zabardzo nie ma co grac,ale za małą stawke coś takiego:
104949 Bondarenko A. - Dokic J. 1 1,60 open 25.04.2005 13:00 104914 Arthurs W. - Labadze I. 2 1,85 open 25.04.2005 13:30 104991 Serra-Zanetti A. - Pratt N. 1 1,50 open 25.04.2005 14:30
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
a co myslicie o deblu Domachowska/Kirilenko??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
M. Koryttseva / L. Tvaroskova kto to wogle jest? pierwszo slysze!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
o której wogóle grają w warszawie? Betandwin wystawił kursy i możliwość obstawiania do godz. 23 a zwczesniejszych meczy nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
o której wogóle grają w warszawie? Betandwin wystawił kursy i możliwość obstawiania do godz. 23 a zwczesniejszych meczy nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Turniej zaczyna się jutro (przynajmniej gra singlowa).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207 |
Co sądzicie o Martuni jutro warto zaryzykować na nią za 200?;] Za 200 czego ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> jednostek ?? pln ?? $ ? euro ?? Teoretyczne rozwazania nic tu nie pomogą , bardzo dobrze o tym meczu napisała Ewelina : ...." uwazam, ze analiza jest zbedna. Z tegoz powodu, ze w przypadku tych zawodniczek zadecyduje po prostu dyspozycja dnia. Dlaczego? Dlatego, ze tak naprawde formy Marty dobrze nie znamy, Fakty sa takie że ostatni mecz w Amelia Island , prawie 2 tygodnie temu , nigdy nie grały ze sobą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, tak więc h2h , czyli jeden z elementów analizy nic nam w tym przypadku nie daje . Oczywiście trzeba wziąc pod uwage także czynniki obiektywne - formę z ostatnich meczy, rodzaj nawierzchni, miejsce w którym rozgrywany jest turniej , ja odpowiem tak : bardzo rzadko gram przeciwko "gospodarzom", <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a Marcie bardzo dobrze gra się na kortach Warszawianki , publika sponsorzy , sedziowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, rodzina , przyjaciele, to sa wazne czynniki . W/g Kuczynskiej nowej opiekunki Marty , wylosowała dobrze, bardziej obawiała sie zawodniczek grających technicznie zmieniajacych rytm gry , natomiast styl gry Razzano --> mocne pilki , bez zmiany rytmu powinien Marcie odpowiadać. Jak już wspomniałem duza role odegra tu Motywacja , ktora zapewne bedzie wieksza u Marty .... ale z drugiej strony , może to obócic sie przeciwko niej , oby nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Podsumowanie : - Serwis zdecydowanie po stronie Marty - publicznosc tez, - motywacja , jak najbardziej Francuzka na pewno jest zdecydowanie umiejetnosciami w zasiegu Marty a szczegolnie na Polskiej ziemi ( dosłownie i w przenośni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) myślę ze za 200 można singla zaryzykować pozdr. E.Cayce
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 13 |
Pewnie wiekszosc wie ale informuje tych ktorzy przeoczyli ze na www.itvp.pl [ itvp.pl] bedzie mozna od czwartku ogladac na livie relacje z wszystkich kortow na Warszawiance:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207 |
Hmm, poza tym Martusia to ma mature w trakcie.. Poza tym chyba z 2 kilogramy ma za dużo :=P A moze nie chodziło o Marte, tylko o MAGDE Domachowską ? :lol: Sam jesteś lol !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak cos wiesz to mów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, a nie sypiesz zagadkami jak Sfinks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> hmmm , a jak myslisz LACOSTE , czy mógłbym pomylić wysoką , zgrabną blondynkę z ... hmm dużo nizszą Brunetką ???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ps. A nawiasem mowiąc zbyt dużo wróbelków ( nie tylko LACOSTE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />)... na Mokotowie i okolicach dziś ćwierkało o tej maturze i 2 ..kg conajmniej , tak więc już jestem tak skołowany że raczej odpuszcze sobie ten mecz do obstawienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
marta najblizszy egazmin ma 5 maja figure ma bezbledna.... dzisiaj calkiem ladnie zagrala, i bardzo dobrze serwowala...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268 |
Hehe, Piomil, oglądałeś dzisiaj czy jak wczoraj się bawiłes telefonem ?:-P
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
??? nie biere na korty telefonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268 |
Heh pisałeś gdzieś, że siedziałeś wczoraj na głównym korcie kolo gościa co bawil się sie laptopem zamiast wyniku pilnować( o tym, że tablica do mierzenia szybkosci serwisu też szwankowała to insza historia) No wiec, z Centr, to mi utkwił Pan co non stop ziewał i bawił się nokią..;-P,
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
siedzialem kolo goscia od livescora na korcie 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268 |
Hm edycja postów nmie dziala:/ to ww off topic a mnie kusi 12.00 Julia Vakulenko vs Anna Chakvetadze 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Hm edycja postów nmie dziala:/ to ww off topic a mnie kusi 12.00 Julia Vakulenko vs Anna Chakvetadze 1 nie ma takiej opcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|