Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
wczoraj widzialem farinke na treningu, wygladala bardzo dobrze, volleye piekne, tylko tez nie wiem co bedzie wyprawiac vera i kiedy ona przyleciala do wawy... Dekmejere zagrala w singlu bardzo ladnie, nie wiem jak ta Miyagi sie prezentuje...

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Quote
Quote
jest w sts-sie. na Marte 1.75

W profku 1.89 więc olać sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
ale ejszcze w profku nie ma oferty na tenis

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Na Li - Cohen Aloro 2 2.5

Kurs dla mnie na młodą Francuzkę trochę za wysoki więc gram. Pozycja w rankingu wprawdzie wskazuje na Chinke (41 miejsce, Cohen Aloro - 101 miejsce) jednak Li Na wszystkie punkty praktycznie zdobywała na kontynencie azjatyckim bądź amerykańskim. W Europie podczas całej swojej kariery pojawiała się sporadycznie i tylko raz zagrała w Europie w oficjalnym turnieju WTA (4 lata temu na Wimbledonie). Styczności z cegłą nie miała od ponad 3 lat (kiedyś radziła sobie nieźle ale w chalach). Chinka podobnie jak większość Azjatek preferuje raczej tenis siłowy co na cegle nie ma większego zastosowania. Aloro nie jest zbyt wybitną zawodniczką ale na cegle gra dość cyklicznie. Rok temu w Estoril doszła tutaj do półfinału a jak wiadomo historia lubi się powtarzać.

Z innych spotkań :
Sanchez Lorenzo - Osterloh 1 1.4
Serra Zanetti - Pratt 1.7

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Quote
Quote
Quote
jest w sts-sie. na Marte 1.75

W profku 1.89 więc olać sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
ale ejszcze w profku nie ma oferty na tenis
Wejdz na Nabidke
314 Razzano-Domachows. 1.72 1.89

Dołączył: Jul 2004
Posty: 940
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940
Quote
Quote
CUKIER DLACZEGO TAK OBSTAWIASZ BARDZO WYSOKI KURS!!!!

Bo to niezły debel i mogą powalczyc a kurs ZAWYŻONY, to typowe deblistki w porównaniu z Fariną i Vera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
W toto-mixie 5,0

Dołączył: Mar 2005
Posty: 126
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 126
Witam

Dziś zabardzo nie ma co grac,ale za małą stawke coś takiego:


104949 Bondarenko A. - Dokic J. 1 1,60 open 25.04.2005
13:00
104914 Arthurs W. - Labadze I. 2 1,85 open 25.04.2005 13:30
104991 Serra-Zanetti A. - Pratt N. 1 1,50 open 25.04.2005 14:30


Pozdro

Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
a co myslicie o deblu Domachowska/Kirilenko??

Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
M. Koryttseva / L. Tvaroskova kto to wogle jest? pierwszo slysze!!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
o której wogóle grają w warszawie? Betandwin wystawił kursy i możliwość obstawiania do godz. 23 a zwczesniejszych meczy nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Quote
o której wogóle grają w warszawie? Betandwin wystawił kursy i możliwość obstawiania do godz. 23 a zwczesniejszych meczy nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Turniej zaczyna się jutro (przynajmniej gra singlowa).

Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
Quote
Quote
Co sądzicie o Martuni jutro warto zaryzykować na
nią za 200?;]

Za 200 czego ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> jednostek ?? pln ?? $ ? euro ??

Teoretyczne rozwazania nic tu nie pomogą , bardzo dobrze o tym meczu napisała Ewelina :

...." uwazam, ze analiza jest zbedna. Z tegoz powodu, ze w przypadku tych zawodniczek zadecyduje po prostu dyspozycja dnia. Dlaczego? Dlatego, ze tak naprawde formy Marty dobrze nie znamy,

Fakty sa takie że ostatni mecz w Amelia Island , prawie 2 tygodnie temu , nigdy nie grały ze sobą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, tak więc h2h , czyli jeden z elementów analizy nic nam w tym przypadku nie daje . Oczywiście trzeba wziąc pod uwage także czynniki obiektywne - formę z ostatnich meczy, rodzaj nawierzchni, miejsce w którym rozgrywany jest turniej , ja odpowiem tak :
bardzo rzadko gram przeciwko "gospodarzom", <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
a Marcie bardzo dobrze gra się na kortach Warszawianki , publika sponsorzy , sedziowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, rodzina , przyjaciele, to sa wazne czynniki .
W/g Kuczynskiej nowej opiekunki Marty , wylosowała dobrze, bardziej obawiała sie zawodniczek grających technicznie zmieniajacych rytm gry , natomiast styl gry Razzano --> mocne pilki , bez zmiany rytmu powinien Marcie odpowiadać.
Jak już wspomniałem duza role odegra tu Motywacja , ktora zapewne bedzie wieksza u Marty .... ale z drugiej strony , może to obócic sie przeciwko niej , oby nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Podsumowanie :
- Serwis zdecydowanie po stronie Marty
- publicznosc tez,
- motywacja , jak najbardziej

Francuzka na pewno jest zdecydowanie umiejetnosciami w zasiegu Marty a szczegolnie na Polskiej ziemi ( dosłownie i w przenośni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

myślę ze za 200 można singla zaryzykować

pozdr.
E.Cayce

Dołączył: Mar 2005
Posty: 13
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 13
Pewnie wiekszosc wie ale informuje tych ktorzy przeoczyli ze na www.itvp.pl [itvp.pl] bedzie mozna od czwartku ogladac na livie relacje z wszystkich kortow na Warszawiance:)

Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
Quote
Hmm, poza tym Martusia to ma mature w trakcie..
Poza tym chyba z 2 kilogramy ma za dużo :=P
A moze nie chodziło o Marte, tylko o MAGDE Domachowską ? :lol:

Sam jesteś lol !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jak cos wiesz to mów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, a nie sypiesz zagadkami jak Sfinks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />


hmmm , a jak myslisz LACOSTE , czy mógłbym pomylić wysoką , zgrabną blondynkę z ... hmm dużo nizszą Brunetką ???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ps. A nawiasem mowiąc zbyt dużo wróbelków ( nie tylko LACOSTE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />)... na Mokotowie i okolicach dziś ćwierkało o tej maturze i 2 ..kg conajmniej , tak więc już jestem tak skołowany że raczej odpuszcze sobie ten mecz do obstawienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
marta najblizszy egazmin ma 5 maja
figure ma bezbledna....
dzisiaj calkiem ladnie zagrala, i bardzo dobrze serwowala...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
Hehe, Piomil, oglądałeś dzisiaj czy jak wczoraj się bawiłes telefonem ?:-P

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
???
nie biere na korty telefonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
Heh pisałeś gdzieś, że siedziałeś wczoraj na głównym korcie kolo gościa co bawil się sie laptopem zamiast wyniku pilnować( o tym, że tablica do mierzenia szybkosci serwisu też szwankowała to insza historia)
No wiec, z Centr, to mi utkwił Pan co non stop ziewał i bawił się nokią..;-P,

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
siedzialem kolo goscia od livescora na korcie 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
Hm edycja postów nmie dziala:/
to ww off topic
a mnie kusi
12.00
Julia Vakulenko vs Anna Chakvetadze 1

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Quote
Hm edycja postów nmie dziala:/
to ww off topic
a mnie kusi
12.00
Julia Vakulenko vs Anna Chakvetadze 1



nie ma takiej opcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, forty, rafal08, aker, betowiec), 1,073 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,201
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1