|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ja sie jutro, a właściwie już dzis wybieram na Warszawianke (z Wilanowa mam bliziutko ;-)) zobaczyć naszą Martuchnę... Poszły juz pieniążki na nią...
Cervaonowa to bedzie typ Gregova <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak dowiedzialem sie o zmianie par to też od razu mi sie rzucila w oczy.. potem na pewniaku przeczytałem Grześka i... poszła Cervanowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Także po pojedynku Marty wsiadam do odrzutowca i lęcę do Estoril <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
BTW może jutro spotkam Piomilów i jakieś inne ufoludki na Warszawiance ;-))))))))))
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Grały. Cervanova w 1998 i 2002 , a Parra w 2003 , a czy to ważne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Rzeczywiście mało ważne... DJ za dużo w piłce siedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Inaczej by pewnie było jakby to Estoril grało z Legią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Gregov & gOOniek - si, za dużo w piłce siedze ale od czasu do czasu troche odmiany się przyda, dzięki za informacje i powodzenia na pewniaku <piwo>
PS: Henin, Clijsters czy jakiś jocker? who'll beat the Warsaw? ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Gregov & gOOniek - si, za dużo w piłce siedze ale od czasu do czasu troche odmiany się przyda, dzięki za informacje i powodzenia na pewniaku <piwo>
PS: Henin, Clijsters czy jakiś jocker? who'll beat the Warsaw? ;-) Clijsters or Domachowska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
BTW może jutro spotkam Piomilów i jakieś inne ufoludki na Warszawiance ;-)))))))))) [i]Też mam blisko, ale nie wiem czy wstane na 11h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A Hantuchova o 11h gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Rok temu specjalnie na nią poszedłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No i rownież, różnych ufoludków z meczu może bym tam spotkał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Ile osób z meczu idzie na ta Warszawianke jutro, bo samemu mnie się za specjalnie nie chce iść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
[i]Ile osób z meczu idzie na ta Warszawianke jutro, bo samemu mnie się za specjalnie nie chce iść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> WItam.Na pewno bede ja,mam karnet a wiec dokladnie siedze,trybuna b,sektor I rzad 5, miejsce 7..wiec mam nadzieje ze ktos podejdzie i sie pogada..zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
Karolina Kosinska vs Daniela Hantuchova jak myslicie?? roznica klas chyba bedzie widoczna, chce Hantuchova dorzucic jako pewniaka?? hmm?? czekam na Wasze opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
zaden buk w necie nie uaktualnil jeszcze oferty w zwiazku ze zmianami w drabince <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> żenada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
Warszawy w 1R nie tykam, 3 meczyki z Portugali:
Dulko-Foretz 1
Argentynka nie schodzi nigdy ponizej pewnego poziomu, a Foretz ostetnie turnieje to porazki z zawodniczkami z miejsc w rankingu 200-300...
Safina-Schaul 1
W Rosjanka duza wieksze umiejetnosci, + nawierzchia ziemna na korzysc siostry pokerzysty...
Diaz-Oliva-Gloria 1
Dla Kanadyjki jest to 1 "powazny" turniej, z pewnoscia nie bedzie miala do powiedzenia za duzo... rozwazany jest "rover".
P.S.Wyz co do Hantuchowej, to nie oceniam szans Karoliny az w takim stosunku, jak znajdziesz gdzies kurs na Slowaczke powyzej 1.25 to graj, pewnie, ale za 1.10 (albo i nizej) to siech na sali
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Safina-Schaul 1
nawierzchia ziemna na korzysc siostry pokerzysty... a przypadkiem schaul nie zdobyla swojego jedynego jak dotad tytulu wlasnie na ziemi pokonujad w finale davenport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
Warszawy w 1R nie tykam, 3 meczyki z Portugali:
Dulko-Foretz 1
Argentynka nie schodzi nigdy ponizej pewnego poziomu, a Foretz ostetnie turnieje to porazki z zawodniczkami z miejsc w rankingu 200-300...
Safina-Schaul 1
W Rosjanka duza wieksze umiejetnosci, + nawierzchia ziemna na korzysc siostry pokerzysty...
Diaz-Oliva-Gloria 1
Dla Kanadyjki jest to 1 "powazny" turniej, z pewnoscia nie bedzie miala do powiedzenia za duzo... rozwazany jest "rover".
P.S.Wyz co do Hantuchowej, to nie oceniam szans Karoliny az w takim stosunku, jak znajdziesz gdzies kurs na Slowaczke powyzej 1.25 to graj, pewnie, ale za 1.10 (albo i nizej) to siech na sali ok dzieki, wiec tochyba odpuszcze, wole zagrac Marte+Cervanova ale musze sie bardziej przekonac do tego, bo narazie na 60% jestem pewien tych dwoch spotkan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
Safina-Schaul 1
nawierzchia ziemna na korzysc siostry pokerzysty... a przypadkiem schaul nie zdobyla swojego jedynego jak dotad tytulu wlasnie na ziemi pokonujad w finale davenport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Zdobyla w Strasbourgu rok temu, ale "raz to i kura pierdnie"-Boruc A. Safina 3 krotnie juz wygrywala ziemie, i to ona ma zdecydowanie lepsze wyniki na tej nawierzchni, jednak to nie ma za duzego znaczenie... bo w przypadku tego "rodu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> decyduje chec gry, i aktualna potrzeba zarobienie hajsu;)... P.S.Apropos WWA to ciekawie wyglada pojedynek Jasowej i ROsolskiej z czeszkami... Kursy w granicach 2.7-2.8... A nasze dziewczyny nie stoja na straconej pozycji... Opinie specjalistow od kobiecego debla poprosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
Schaul tydzien temu w Antalyi grala z Karolina... 6-4 4-6 6-4... to jest jej aktualna forma... a Karolina w meczu ze Szwecja przegrala z rywalka ktora nie ma zadnych osiagniec nawet na imprezach ITF
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
Schaul tydzien temu w Antalyi grala z Karolina... 6-4 4-6 6-4... to jest jej aktualna forma... a Karolina w meczu ze Szwecja przegrala z rywalka ktora nie ma zadnych osiagniec nawet na imprezach ITF sorki teraz mowisz o Karolinie Kosinskiej?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
Schaul tydzien temu w Antalyi grala z Karolina... 6-4 4-6 6-4... to jest jej aktualna forma... a Karolina w meczu ze Szwecja przegrala z rywalka ktora nie ma zadnych osiagniec nawet na imprezach ITF sorki teraz mowisz o Karolinie Kosinskiej?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> tak P.S.sorry, Arvidsson wygrala 1 turniej w Sunderlandzie cyklu ITF, a najwiekszy jej sukcesem tegorocznym jest wygrana w Hobrat ze Skovronskaia,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826 |
[i]Ile osób z meczu idzie na ta Warszawianke jutro, bo samemu mnie się za specjalnie nie chce iść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> WItam.Na pewno bede ja,mam karnet a wiec dokladnie siedze,trybuna b,sektor I rzad 5, miejsce 7..wiec mam nadzieje ze ktos podejdzie i sie pogada..zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hahahahah Mankiet, a ja mam b, sektor I, rząd 4, miejsce 7... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724 |
Witam all...nie ma jeszcze kursów u bukow wiec postaram sie wytypowac mecze na dzień dzisiejszy na J&S...
Karolina Kosinska vs Daniela Hantuchova typ 2 Kim Clijsters vs Tatiana Perebiynis typ 1 Justine Henin-Hardenne vs Denisa Chladkova typ 1
CHYBA NIE BEDE SIE TU ROZPISYWAL SPECJALNIE...KAZDY WIE CZEMU
Virginie Razzano vs Marta Domachowska typ 2 Dobry kurs-dobry mecz...po wycofaniu sie Momo mam nadziej,ze MArta zwietrzy swoją szanse i pokona Virginię..widziałem trening Marty...gra dobrze..Razzano nie miałem okazji...ale wierze,ze sobie z nią poradzi Silvia Farina Elia vs Michaela Pastikova typ 1 Róznica klas...Pastikova słabo w eliminacjach grała..oj słabo i niech nikogo nie zmyli urwany set Kirlenko..Maria po prsotu odpusciła sobie mocno ten mecz.
Maria Vento-Kabchi vs Francesca Schiavone typ 1 Tutaj licze na niespodziankę..Vento w dobrej formie a włoszka jakoś nie moze sie odnaleźć..
Vera Douchevina vs Zuzana Ondraskova typ 2 Widziałem Zuzę na eliminacjach..imponujaco gra..jest zmotywowana i moim zdaniem jest w stanie pokonać Verę...
Maria Kirilenko vs Iveta Benesova typ 1 mam nadzieje,ze Maria zacznie wreszcie grac swoje i przestanie olewac mecze tak jak zrobiła to z PAstikova i Navratilovą w eliminacjach...gdyby nie to wrzuciłbym to do 3 pewniaków
Martina Sucha vs Ana Ivanovic typ 2 Sucha zupelnie nic nie graa Ivanovic jest dobrej formie...moim zdaniem 2-0 dla Any..
innych meczy nie ruszam...pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724 |
[i]Ile osób z meczu idzie na ta Warszawianke jutro, bo samemu mnie się za specjalnie nie chce iść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> WItam.Na pewno bede ja,mam karnet a wiec dokladnie siedze,trybuna b,sektor I rzad 5, miejsce 7..wiec mam nadzieje ze ktos podejdzie i sie pogada..zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hahahahah Mankiet, a ja mam b, sektor I, rząd 4, miejsce 7... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja bede głównie na trybunie D...ale jak bedzie czas to moze podskocze do was..POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Dabbert chyba nie ogladales spotkania Pastikova - Kirilenko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Michaela grala bardzo dobrze , duzo konczyla, a kirilenko i chakvetadze dalej udowadniaja ze sa overrated
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|