Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 18 1 2 3 4 5 6 17 18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ja sie jutro, a właściwie już dzis wybieram na Warszawianke (z Wilanowa mam bliziutko ;-)) zobaczyć naszą Martuchnę... Poszły juz pieniążki na nią...

Cervaonowa to bedzie typ Gregova <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak dowiedzialem sie o zmianie par to też od razu mi sie rzucila w oczy.. potem na pewniaku przeczytałem Grześka i... poszła Cervanowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Także po pojedynku Marty wsiadam do odrzutowca i lęcę do Estoril <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

BTW może jutro spotkam Piomilów i jakieś inne ufoludki na Warszawiance ;-))))))))))

Pozdrawiam
Dominik

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Grały. Cervanova w 1998 i 2002 , a Parra w 2003 , a czy to ważne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Rzeczywiście mało ważne... DJ za dużo w piłce siedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Inaczej by pewnie było jakby to Estoril grało z Legią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Gregov & gOOniek - si, za dużo w piłce siedze ale od czasu do czasu troche odmiany się przyda, dzięki za informacje i powodzenia na pewniaku <piwo>

PS: Henin, Clijsters czy jakiś jocker? who'll beat the Warsaw? ;-)

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Quote
Gregov & gOOniek - si, za dużo w piłce siedze ale od czasu do czasu troche odmiany się przyda, dzięki za informacje i powodzenia na pewniaku <piwo>

PS: Henin, Clijsters czy jakiś jocker? who'll beat the Warsaw? ;-)

Clijsters or Domachowska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
BTW może jutro spotkam Piomilów i jakieś inne ufoludki na Warszawiance ;-))))))))))
[i]Też mam blisko, ale nie wiem czy wstane na 11h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A Hantuchova o 11h gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Rok temu specjalnie na nią poszedłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

No i rownież, różnych ufoludków z meczu może bym tam spotkał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Ile osób z meczu idzie na ta Warszawianke jutro, bo samemu mnie się za specjalnie nie chce iść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
[i]Ile osób z meczu idzie na ta Warszawianke jutro, bo samemu mnie się za specjalnie nie chce iść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
WItam.Na pewno bede ja,mam karnet a wiec dokladnie siedze,trybuna b,sektor I rzad 5, miejsce 7..wiec mam nadzieje ze ktos podejdzie i sie pogada..zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
Karolina Kosinska vs Daniela Hantuchova jak myslicie?? roznica klas chyba bedzie widoczna, chce Hantuchova dorzucic jako pewniaka?? hmm?? czekam na Wasze opinie

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
zaden buk w necie nie uaktualnil jeszcze oferty w zwiazku ze zmianami w drabince <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
żenada
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Warszawy w 1R nie tykam, 3 meczyki z Portugali:

Dulko-Foretz 1

Argentynka nie schodzi nigdy ponizej pewnego poziomu, a Foretz ostetnie turnieje to porazki z zawodniczkami z miejsc w rankingu 200-300...

Safina-Schaul 1

W Rosjanka duza wieksze umiejetnosci, + nawierzchia ziemna na korzysc siostry pokerzysty...

Diaz-Oliva-Gloria 1

Dla Kanadyjki jest to 1 "powazny" turniej, z pewnoscia nie bedzie miala do powiedzenia za duzo... rozwazany jest "rover".


P.S.Wyz co do Hantuchowej, to nie oceniam szans Karoliny az w takim stosunku, jak znajdziesz gdzies kurs na Slowaczke powyzej 1.25 to graj, pewnie, ale za 1.10 (albo i nizej) to siech na sali

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
Safina-Schaul 1

nawierzchia ziemna na korzysc siostry pokerzysty...
a przypadkiem schaul nie zdobyla swojego jedynego jak dotad tytulu wlasnie na ziemi pokonujad w finale davenport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
Quote
Warszawy w 1R nie tykam, 3 meczyki z Portugali:

Dulko-Foretz 1

Argentynka nie schodzi nigdy ponizej pewnego poziomu, a Foretz ostetnie turnieje to porazki z zawodniczkami z miejsc w rankingu 200-300...

Safina-Schaul 1

W Rosjanka duza wieksze umiejetnosci, + nawierzchia ziemna na korzysc siostry pokerzysty...

Diaz-Oliva-Gloria 1

Dla Kanadyjki jest to 1 "powazny" turniej, z pewnoscia nie bedzie miala do powiedzenia za duzo... rozwazany jest "rover".


P.S.Wyz co do Hantuchowej, to nie oceniam szans Karoliny az w takim stosunku, jak znajdziesz gdzies kurs na Slowaczke powyzej 1.25 to graj, pewnie, ale za 1.10 (albo i nizej) to siech na sali

ok dzieki,

wiec tochyba odpuszcze, wole zagrac Marte+Cervanova ale musze sie bardziej przekonac do tego, bo narazie na 60% jestem pewien tych dwoch spotkan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Quote
Quote
Safina-Schaul 1

nawierzchia ziemna na korzysc siostry pokerzysty...
a przypadkiem schaul nie zdobyla swojego jedynego jak dotad tytulu wlasnie na ziemi pokonujad w finale davenport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Zdobyla w Strasbourgu rok temu, ale "raz to i kura pierdnie"-Boruc A.

Safina 3 krotnie juz wygrywala ziemie, i to ona ma zdecydowanie lepsze wyniki na tej nawierzchni, jednak to nie ma za duzego znaczenie... bo w przypadku tego "rodu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> decyduje chec gry, i aktualna potrzeba zarobienie hajsu;)...

P.S.Apropos WWA to ciekawie wyglada pojedynek Jasowej i ROsolskiej z czeszkami... Kursy w granicach 2.7-2.8... A nasze dziewczyny nie stoja na straconej pozycji... Opinie specjalistow od kobiecego debla poprosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Schaul tydzien temu w Antalyi grala z Karolina... 6-4 4-6 6-4... to jest jej aktualna forma... a Karolina w meczu ze Szwecja przegrala z rywalka ktora nie ma zadnych osiagniec nawet na imprezach ITF

Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
Quote
Schaul tydzien temu w Antalyi grala z Karolina... 6-4 4-6 6-4... to jest jej aktualna forma... a Karolina w meczu ze Szwecja przegrala z rywalka ktora nie ma zadnych osiagniec nawet na imprezach ITF

sorki teraz mowisz o Karolinie Kosinskiej?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Quote
Quote
Schaul tydzien temu w Antalyi grala z Karolina... 6-4 4-6 6-4... to jest jej aktualna forma... a Karolina w meczu ze Szwecja przegrala z rywalka ktora nie ma zadnych osiagniec nawet na imprezach ITF

sorki teraz mowisz o Karolinie Kosinskiej?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
tak

P.S.sorry, Arvidsson wygrala 1 turniej w Sunderlandzie cyklu ITF, a najwiekszy jej sukcesem tegorocznym jest wygrana w Hobrat ze Skovronskaia,

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Quote
Quote
[i]Ile osób z meczu idzie na ta Warszawianke jutro, bo samemu mnie się za specjalnie nie chce iść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
WItam.Na pewno bede ja,mam karnet a wiec dokladnie siedze,trybuna b,sektor I rzad 5, miejsce 7..wiec mam nadzieje ze ktos podejdzie i sie pogada..zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

hahahahah Mankiet, a ja mam b, sektor I, rząd 4, miejsce 7... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
Witam all...nie ma jeszcze kursów u bukow wiec postaram sie wytypowac mecze na dzień dzisiejszy na J&S...

Karolina Kosinska vs Daniela Hantuchova typ 2
Kim Clijsters vs Tatiana Perebiynis typ 1
Justine Henin-Hardenne vs Denisa Chladkova typ 1

CHYBA NIE BEDE SIE TU ROZPISYWAL SPECJALNIE...KAZDY WIE CZEMU

Virginie Razzano vs Marta Domachowska typ 2
Dobry kurs-dobry mecz...po wycofaniu sie Momo mam nadziej,ze MArta zwietrzy swoją szanse i pokona Virginię..widziałem trening Marty...gra dobrze..Razzano nie miałem okazji...ale wierze,ze sobie z nią poradzi

Silvia Farina Elia vs Michaela Pastikova typ 1
Róznica klas...Pastikova słabo w eliminacjach grała..oj słabo i niech nikogo nie zmyli urwany set Kirlenko..Maria po prsotu odpusciła sobie mocno ten mecz.

Maria Vento-Kabchi vs Francesca Schiavone typ 1
Tutaj licze na niespodziankę..Vento w dobrej formie a włoszka jakoś nie moze sie odnaleźć..

Vera Douchevina vs Zuzana Ondraskova typ 2
Widziałem Zuzę na eliminacjach..imponujaco gra..jest zmotywowana i moim zdaniem jest w stanie pokonać Verę...

Maria Kirilenko vs Iveta Benesova typ 1
mam nadzieje,ze Maria zacznie wreszcie grac swoje i przestanie olewac mecze tak jak zrobiła to z PAstikova i Navratilovą w eliminacjach...gdyby nie to wrzuciłbym to do 3 pewniaków

Martina Sucha vs Ana Ivanovic typ 2
Sucha zupelnie nic nie graa Ivanovic jest dobrej formie...moim zdaniem 2-0 dla Any..

innych meczy nie ruszam...pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
Quote
Quote
Quote
[i]Ile osób z meczu idzie na ta Warszawianke jutro, bo samemu mnie się za specjalnie nie chce iść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
WItam.Na pewno bede ja,mam karnet a wiec dokladnie siedze,trybuna b,sektor I rzad 5, miejsce 7..wiec mam nadzieje ze ktos podejdzie i sie pogada..zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

hahahahah Mankiet, a ja mam b, sektor I, rząd 4, miejsce 7... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja bede głównie na trybunie D...ale jak bedzie czas to moze podskocze do was..POZDRAWIAM

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Dabbert chyba nie ogladales spotkania Pastikova - Kirilenko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Michaela grala bardzo dobrze , duzo konczyla, a kirilenko i chakvetadze dalej udowadniaja ze sa overrated

Strona 4 z 18 1 2 3 4 5 6 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,803 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1