Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 18 1 2 7 8 9 10 11 17 18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
z kobitek dzis bym gral cerwanow-craybs 1
diaz olivia-savchuk 1
ivanowic-zwonarewa 1
marta z wielkim znakiem zapytania

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Najpierw niech w ogole wyjda na kort poniewaz pogoda w Warszawie jest beznadziejna , w nocy caly czas lalo .Teraz kropi a nad Warszawa wisza czarne chmury.Jesli chodzi o Zvone to po tym co pokazala Ivanovic takze myslalem , iz to pewniak(z tym ze Suchą to we wtorek zmiazdzyla by nawet Kosinska ).Jednak kurs na zvone 1.9 to jakas kpina .Rozumiem , iz zawodniczka nic nie gra caly rok ale w koncu musi zaczac grac szczegolnie ,ze clay bardzo lubi.Wczoraj specjalnie poszedlem ogladac ja w deblu i grala rewelacyjnie a przegraly dzieki...Farinie ktora zagrala po prostu beznadziejny tenis a kazdy punkt praktycznie zdobywala zvona.Zapowiada sie ciekawy mecz a Zvona czesto lubi zagrac tak by ludzie na niej wtopili a wiec jesli dzis pelno ludzi gra na Ivanovic to na bank bedzie walczyla o zwyciestwo .Jesli oczywiscie bedzie jej sie chcialo aczkolwiek wczoraj w deblu to Farina caly czas sie wkurwiala a Zvona na zaskakujacym luzie.

Domachowska - Dechy....wszystko w glowie Domachowskiej poniewaz Dechy na pewno jest do ogrania

O Henin nie ma co pisac

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
czy w warszawie wogóle będą dzisiaj grac? bo jak pogoda w stolicy taka jak w Bydgoszczy to szanse marne

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Quote
czy w warszawie wogóle będą dzisiaj grac? bo jak pogoda w stolicy taka jak w Bydgoszczy to szanse marne
beda grac, zobacz sobie pogode na. na onecie i bedziesz wszystko wiedzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> : D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
na dzis:

Henin-Vento 1
no comments, w tym meczu martwie sie tylko o to, zeby pogoda dopisala

Schnyder-Vakulenko 1
Ciezko powiedziec co bedzie grala Szwajcarka, jednak analizujac, nijak nie wychodzi mi zwyciestwo Ukrainki. W 1R kwali blisko ogtania jest byla Madzia.

Cervanova-Craybas 1

Obie strasznie nieregularne, jednak czesciej pilki w dziecinny sposob psuje, grandma from JuEsEj
Slowaczka jest pozatym zawodniczka o wiekszych umiejetnosciach i powinn awygrac, a kurs 1.45-1.5 adekwatny

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
czy w warszawie wogóle będą dzisiaj grac? bo jak pogoda w stolicy taka jak w Bydgoszczy to szanse marne
czarne chmury nad wawa, rano padalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
caly dzisiejszy dzien to raczej oczekiwanie na deszcz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
obiecywali deszcz dzisiaj i sie doczekali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ano niestety, czarne chmury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ja biorę parasol i jadę, ale co sie dzisiaj uda ugrać?

Tak jak napisałem juz wcześniej zgadzam sie z kubą że taki kurs na Werę jest zdecydowanie do wzięcia.. Ale o której One zaczną i skończą to nikt nie wie...

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
T. Li/T. Sun (CHN/CHN) - M. Diaz-Oliva/G. Dulko (ARG/ARG)[color:"red"] typ 1[/color]

kurs: 1.25 (B&W)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Diaz Oliva-Savchuk 3,00 typ2
Li/Sun-Dulko/DiaOl 1.23 typ1
Ivan/Kriz-Jans/Ros 1.38 typ1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wysokich wygranych

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Cervanova - Craybas 1 1.42
Krajicek - Safarova 2 2.54
Krajicek/Nagyova - Muller/Osterloh 1 1.52

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 134
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 134
Viva, na pare Kraijicek/Nagyova ciagle widze @1.7 w STSie na przyklad ?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
włąsnie podali w radiu info ze Marta jest przeziebiona a jej mama boi sie ze to cos powazniejszego nawet moze grypa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 801
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 801
Post deleted by viva

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Post deleted by viva

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
No i większość poległa na TEJ SŁOWACKIEJ kupie gówna CERVANOVEJ BÓG mnie strzegł że nie zdążylem jej zagrać, za to IVANOVIC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
Quote
włąsnie podali w radiu info ze Marta jest przeziebiona a jej mama boi sie ze to cos powazniejszego nawet moze grypa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Usprawiedliwia sie juz przed meczem, w razie co zwali na przeziembienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Oj Polacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tak czy siak to Ana bedzie w polfinale, nie wazne z kim zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Troche mnie Cervanova rozczarowala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Nic walczymy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Witam,

Krótkie podsumowanki dnia do którego końca z powodu przeraźliwego zimna nie dotrwałem...

Nie wiem jakie meczyki lecialy w TV, chyba Marty był na Eurosporcie 2...

Pogoda fatalna, deszczyk padał tylko w trakcie meczu Mart z Natalie ale było koszmarnie zimno.. a na początek Wera i Ana wyszły w krótkich spódniczkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (kto chce zdjęcia zawodniczek, Any, Danieli, Marty na priv ;-)))) Nie wiem jak one mogly grac... I zaczęło się, Ivanovic wyglądała.... pięknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i świetnie grała, mocne piłki, Zvonareva nie mogła znaleźć odpowiedzi... Poza tym nie podobało mi sie troche zachowanie Wery, wydawało się że wszyscy ją denrwują i najchętniej dla rozładowania napięcia zamordowałby jednego z chlopaczkow podających piłki... W pełni zasłużona porażka...

Drugi mecz Justine vs Vento-Kabchi... Powalczyła pani Vento, nawet przez moment wydawało się że potrzebny będzie 3 set ale Justine wyszła z opresji obronną ręką, widać było jednak różnice poziomów, chociaż oba zawodniczki zaprezentowały sporo bardzo udanych zagrań...

O 15.00 mecz dnia dla nasz wszystkich, w przerwie pomiedzy meczami Ivanovic i Henin wybraliśmy się z Piomilem (pozdrawiam!!) na jeden z bocznych kortów gdzie trenowały sobie Marta z Marią Kirilenko.. Była oczywiście pani Kuczyńska (stranieri ;-)) Zdziwiłem się jak przeczytałem wasze doniesienia o chorobie... nic nie wskazywało że Marta jest podziębiona, żadnego kaszlu, kataru, wyglądałe bardzo dobrze... Zaczął się mecz i cóż, bez historii.. Marta mogła to wygrać gdyby wykorszaystał połowę szans na breaki... W 2 secie miałe 2 razy sytuację 0:40 przy serwisie Dechy i co? Ano nic....:( Ale pewnie sami to widzieliscie... Szkoda i teraz otwiera się pytanie... jak ćwierćfinał Dechy-Ivanovic... Chorwatka jest w gazie, naprawdę gra świetnie, ale Dechy to zawodniczka bardzo niewygodna i doświadczona... Trzeba będzie zerknąć na kursy jakie wystawią buki... Na jutro zdecydowane faworytki dla mnie to Kim i Sveta.. poza tym w półfinałach powinna znaleźć się Henin i dla tenisa byłoby lepiej Ivanovic (za piękno gry i... piękno)

Nie zdzierżyłem niestety wytrzymac do ostatniego meczu Schnyder-Vakulenko ale przewidywałem spokojne zwycięstwo Patty i tak sie pewnie stanie (6-2 1 set..) Oby jutro wróciła pogoda bo zapowiada się prawdziwe granie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
Quote
...Zvonareva nie mogła znaleźć odpowiedzi... Poza tym nie podobało mi sie troche zachowanie Wery, wydawało się że wszyscy ją denrwują i najchętniej dla rozładowania napięcia zamordowałby jednego z chlopaczkow podających piłki... W pełni zasłużona porażka...

Odnosnie Zvonarevej
, mecz transmitował Eurosport , g00niek masz racje odnośnie jej zachowania na korcie , to już nie denerwuje ale wkur......e jest , te jej grymasy twarzy , histeryzowanie , głupie miny , płacz jednym słowem ŻENADA, rozpamiętywanie zepsutych łatwych piłek z poprzednich gemów , ..... mnie sie wydaje że lepiej by było zeby nie mordowała tego chłopaczka ,
tylko rozładowała z nim napięcie w inny sposób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, chyba tego jej wyraznie brakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


Co innego Ana , po raz kolejny pokazała wrecz "Olimpijski Spokój " , silna psychika i to w tak młodym wieku , pewnośc siebie ...przecież 2 set zaczęła niekorzystnie od 0/2 ...i potrafiła bez okazywania zbednych emocji ułożyć grę w 2 secie w/g swojego scenariusza ...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Co mnie podkusilo zby grac Ane w debla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Wypada sie jutro odegrac na singlu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Mecz z Vera - planowo sie potoczyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
O/T - jako że dostałem juz mnostwo próśb o zdjęcia aby nie wysyłać każdemu z osobna może macie jakieś pomysły gdzie mógłbym je umieścić aby wszyscy sobie mogli pooglądać... W kolejnych dniach turnieju mam jeszcze zamiar troche ich porobic i dodać...Jeśli macie Pomysły proszę na priva ;-)

Strona 9 z 18 1 2 7 8 9 10 11 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Lukasz111, JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, kamel, alfa), 1,177 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,892
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1