Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 18 1 2 6 7 8 9 10 17 18
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Nie pomylilo Ci sie cos ?
Marin to nie Martin i chyba zaden z nich nie jest kobieta.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
witam. Jestem dzienikarzem sportowym, w kazda niedziele miedzy 21 a 23 prowadze z partnerami audycje sportowa w internetowym, akademickim RADIU LUZ. Jest to podsumowanie sportwego tygodnia, mowimy o futboli, koszykowce ale tazke tenisie./ aktualne turniej, sylewetki zawodnikow, typy bukmacherskie / zwracam sie z pytaniem czy jest mozliwosc na waszych łamach podania naszego adresu i zachecenia waszych czytelnikow do słuchania naszego programu... ? Oczywsicie kwestia wspolpracy i waszych propozycji ,ktore mogłyby sie znalezc na naszej antenie jest do uzgodnienia. Jest to radio akademickie, non -profit,spoleczne, ale bardzo perspektywiczne, ze swietnym zapleczem i sprzetem niejednoktronie przewyzszajacym jakoscia sprzet w rozglosniach radiowych. Za kilka miesiecy spodziemy sie uzysyskac koncesje i wtedy radio to jako pierwsze w polsce akademickie radio bedzie dostepne na falach . Prosze o rozpatrzenie mojej propozycji, w kazdej audycji staramy sie zapraszac atrakcyjnych gosci , niebawem spodziewany jest udział jesli chodzi o tenistów łukasza kubota czy michała przysieznego, zapraszam z powazaniem andrzej g. www.radioluz.pwr.wroc.pl [radioluz.pwr.wroc.pl] niedziela 21-23 sport na luzie

Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Quote
Quote
Witam,

w baw jakies 1-2godz temy były takie kursy:
Marin, J-A - Calleri, A 4,55-1,12
aktualnie
Marin, J-A - Calleri, A 4,95-1,10


Może to jakiś znak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ? Wzrost w ciągu 120 min na Martin az o 40gr :/

Tak znak ze ludzie stawiaja duzo kasy na calleriego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A po takim kursie to sie moga slono przejechac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

jak juz chcesz grac ten mecz to idz do naziemnego i zagraj za 1.3

w naziemnym po odjeciu podatku mi wyjdzie 1,17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
a w expie jets 1,20 . Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Quote
Nie pomylilo Ci sie cos ?
Marin to nie Martin i chyba zaden z nich nie jest kobieta.

Raczej mi sie nic nie pomyliło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Kolejny dzien na j&s minął bardzo szybko... Mecze Fariny i Cijsters bez historii.. Natomiast Hantuchova-Bovina.. bardzo ciekawy, dramatyczny.. Widać było juz od poczatku ze bedzie dlugi i zaciety pojedynek, obie zawodniczki prezentowały podobny poziom... Bowina wyszła jednak zwycięsko chociaz niewykorzystala bodajze 5 lub 6 meczboli... Ogólną wesołość wzbudziła Daniela krzyknąwszy w pewnym momencie po nieduanym zagraniu: "j...ny forehand" ;-))

Kuznetsova to jak dla mnie na ten moment najmocniejsza zawodniczka spośró potencjalnych zwyciężczyń.. Wiadomo jakie są mecze ze Smashnovą, nigdy łatwo nie jest, Ana biega do wszystkiego... dziś jednak oprócz 2 seta w 1 i 3 nie miala nic do powiedzienia i Sveta zaliczyła mnóstwo wygrywających piłek... Gra mocno, płasko po rogach, zaprezentowała bardzo rózne warianty gry, i drop-shoty i serve&volley.. Z faworytek jeszcze do zaprezentowania się zostala Zvonarewa ale to juz jutro..

Po dzisiejszym dniu bez wahania stawiałbym na Kuznetsovą...

Piomil wróce jeszcze do dopingu... Nigdy moim zamiarem nie bylo porównywania kibiców piłki, kosza do tenisa hahah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> po prostu chciałem napisać że uczestniczyłem w wielu wydarzeniach i moim zdaniem wczoraj wiekszosc rzeczy byla ok... Śpiewy w przerwac? Chodzi Ci o "Dalej Marta!!" ? Odspiewanie 100 lat hehe niech sobie spiewaja...:) Co do liniowych to dzisiaj bylo sporo kontrowersyjnych decyzji, jakos liniowi średnio wywiązują sie ze swoich obowiazkow i naciąganie ale mozna zrozumiec niektore gorace glowy, ktore cos tam krzykna... Poza tym nie ladujmy wszystkich do jednego wora... Dzisiaj niesamowicie wqrwialy mnie telefony ktore nagminnie gdzies tam dzwonily.. Czy niektorzy nie rozumieja co sie do nich mowi???? To jest wies...

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Quote
Ogólną wesołość wzbudziła Daniela krzyknąwszy w pewnym momencie po nieduanym zagraniu: "j...ny forehand" ;-))

Wlasnie tak krzyknela? Bo nie uslyszalem i zalowalem pozniej, ze nie wiem o co chodzilo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Niezla jest zatem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Quote
Dzisiaj niesamowicie wqrwialy mnie telefony ktore nagminnie gdzies tam dzwonily.. Czy niektorzy nie rozumieja co sie do nich mowi???? To jest wies...

Zgadzam sie... Nie potrafie zrozumiec czy ludzie, ktorzy ich nie wylaczaja od razu maja cos nie tak z glowa? Co chca udowodnic? Komu zaszpanowac? Nie da sie zyc bez tego? Nie mozna sciszyc? Zenada... Mi by bylo okrutnie wstyd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Oberwalo sie tez Kurowskiemu (tak sie zwie?) z TVP, ktory jakby nigdy nic w czasie gry zaczal na glos nagrywac jakies wstawki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ludzie Go zjechali, ochrona niemal wyprosila, potem przeprosil... Hehe...

Kuznetsova grala naprawde niezle w pierwszym i ostatnim secie, ale: 1. w trzecim secie widac bylo od poczatku, ze Smashnova nie ma juz sil i ochoty do walki, zwlaszcza po szybkim przelamaniu, 2. pierwszy set i pojedyncze pilki w pozostalych rzeczywscie imponujace w wykonaniu Kuznetsovej, 3. drugi set pokazal, ze tez potrafi moooocno psuc...

Faktycznie, na pierwszy rzut oka pokazala sie z najlepszej strony sposrod dzisiejszych zawodniczek, ale poczekajmy... Warto pamietac, ze Smashnova serwuje pierwszy z predkoscia 130, a Clijsters siegala po 190 km/h... Warto pamietac, ze Smashnova drugi posyla z predkoscia okolo 100, a Clijsters 140 km/h... Zatem i gra Kuznetsovej moze wowczas inaczej wygladac. Nie wierze, zeby Kim miala jakiekolwiek problemy z Bovina. A ze Svietlana ma genialny H2H i wygrywala w sposob zazwyczaj bardzo latwy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Maxdyzio tak krzyknęla Daniela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> U Słowaków to znaczy to samo co u nas.. wiem bo mialem kiedys dziewczyne Słowaczkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Musiales siedziec gdzies niedaleko mnie, bo Kurowski z Paulina Chylewska zaczeli nagrywac te wstawki wlasnie nade mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Myslalem ze sie pobija hehehe... Oproznij skrzynke bo nie moge Ci priva poslac...

Co do meczu Clijsters - Bovina zgadzam sie ze Kim nie powinna dać szans Rosjance... Elena ma jeszcze zapas w sile swoich uderzen, przy swoim wzroscie (189) uderza lzej niz Kuznetsova... Mysle ze Clijsters doswiadczeniem wygra z Rosjanka... ale te emocje dopiero w piatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jutro oczywiscie spotkaniem dnia dla nas jest mecz Marty Domachowskiej z Nathalie Dechy... i jest wiele opinii na temat tego meczu.. Stary wyjadacz, starszy czlowiek widac ze znajacy sie na tenisie powiedzial mi ze Marta juz gorzej niz z Razzano zagrac nie moze i ma szanse z kolejna Francuzka... Optymistyczne stwierdzenie... Bardzo ciekawie zapowiada sie pierwszy mecz na korcie centralnym mianowicie Zwonareva-Ivanovic.. Ana w pierwszej rundzie uciekla na rowerku ;-) czy sprawi jakies problemy Werze? Ma szanse...

Poza tym widze dosc pewne zwyciestwa Schnyder i Henin i... prawdziwy tenis zacznie sie od piatku... kazdy z ćwierćfinałów zapowiada sie szalenie smakowicie ;-)

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Quote
Jutro oczywiscie spotkaniem dnia dla nas jest mecz Marty Domachowskiej z Nathalie Dechy... i jest wiele opinii na temat tego meczu..

Okiem laika (czyli moim) Marta wcale zle nie grala... Albo inaczej: Dechy mi niczym nie zaimponowala, poza tym, ze wykorzystala zupelna niechec do gry w wykonaniu Maleevej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Quote
Bardzo ciekawie zapowiada sie pierwszy mecz na korcie centralnym mianowicie Zwonareva-Ivanovic..

I przyznam, ze kursy na ten mecz, gdzie Ivanovic jest traktowana jako faworytka, troche mnie dziwia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Quote
Poza tym widze dosc pewne zwyciestwa Schnyder i Henin

Gram na Vakulenko... Schnyder nigdy nie grala dobrze w Polsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zbyt nudno, jezeli wszystkie faworytki mialyby wygrac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Fajna relacja g00niek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - czekamy na wiecej tego typu raportow ... moze ktos gdzie indziej siedzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Vonseb właśnie sie zastanawiałem czy to komukolwiek potrzebne jest... Mam nadzieję że komuś się przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
g00niek bardzo dobra relacja;) oby tak dalej;)

Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
sorki ze z innej beczki zapytam o estoril.Czy wie ktos moze z kim jutro graja skosnookie zheng i li bo od 2 dni poluje na ich odpadniecie i chce zagrac grubo

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Guniek, a w końcu było jakieś spotkanie ludzi z meczu czy niet? Odnośnie Słowaczek to mają sporo interesujących textów, wiem bo zna tamte regiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
Experto a te Slowaczki to są chodz troszke ładne:D:D:D

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Experto a te Slowaczki to są chodz troszke ładne:D:D:D
[i]Ładne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ogólnie poziom Polek, chociaż jeśli ktoś chce zobaczyć najwięcej ładnych kobiet na kilometr kwadratowy to polecam Petersburg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
Polki ladne..Czeszki to i Slowaczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ogladal ktos mecz Dechy - Maleeva - czytalem ze Bulgarka "gdzies sie spieszyla" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Postawilem na Marte, w koncu gra u siebie w domu a jak wszyscy wiedza gospodarzom pomagaja.. sedziowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ivanovic - Vera - decyzja zapadla juz wczoraj, Ana powalczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sucha nie sprawila jej zadnego problemu, mysle ze placzaca Vera tez nie powinna wiele ugrac w tym meczu

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Słowaczki są piękne.. Moja Darinka była... ;-P
Experto to już mamy jutro załatwione ;-)

Co do Marty to pewnie że ma szanse.. Tak jak pisałem, jeśliby miała serwis na poziomie który na razie prezentuje tylko czasami, to byłaby w pierwszej 20... a jakby się ruszała przynajmniej jak 3/4 Smashnovej to byłaby w 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ma potencjał dziewczyna... I dla kibiców musi walczyć...:)
Co do Very to mamy połowę tygodnia a Ona wczoraj miała sparing z jakąś 40-ką dzieciaków i zagrała w deblu z dziewczynką 120 cm przeciwko Schnyder i Jankowi 130cm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Śmiechu bylo co niemiara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Często jest tak że zawodniczka która juz grala (Ivanovic) ogra tą która dopiero zaczyna... Ale żeby Zvonareva była w tym meczu dogiem....

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
heh, zwróćcie uwagę co gra w tym sezonie Zvonareva, katastrofa to może jeszcze nie jest, ale ogólnie prezentuje sie słabo..... Dla mnie Ivanovic, chociaż podobno ma opatrunek na kostce , co sugerowałoby jakies problemy zdrowotne.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Na dzisiaj z panienek najpewniejszym zakładzikiem wydaje mi się meczyk:

Ludmila Cervanova - Jill Craybas

kurs: 1,50 (Totomix)

Nie jest to taki pewniak jak wczoraj ktoś zapodał Eltis/Rodriguez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, ale uważam, ze babcia Jill (nie mylić z babcią Jill z "Powrót do Edenu") nie ma większych szans z nieźle grającą na cegle Słowaczką.
Laluchny spotkały się do tej pory tylko raz, a było to lata świetlne temu (2001 r) na hardzie podczas Indian Wells i wówczas bezproblemowo, bo 6:2,6:4 wygrała Ludmila.
Ogranie wysoko młodej rumunki przez Craybas nie robi na mnie wiekszego wrazenia, i mimo, ze Cervanova, na cegle nie gra ostatnio za równo, to uważam, ze dzisiaj powinna zdecydowanie zwyciężyć, a kurs jaki nam zaoferował Totosyfek, jest do przyjęcia...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
Mecz Marty dzisiaj na EUROSPORT 2 o 15 na żywo. Jak oceniacie jej szanse z Dechy ?

Strona 8 z 18 1 2 6 7 8 9 10 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1