Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 18 1 2 8 9 10 11 12 17 18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 9
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 9
Siemka.

Wie ktoś, może coś o meczu SCHNYDER-WAKULENKO? Wydaje mi się że się nie odbył, czy w tym przypadku kupon z zakładami zawary w Totomix-ie będzie uniewazniony czy tylko to zdarzenie, czy też istnieje jakas inna ewentualność?

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
O 15.00 mecz dnia dla nasz wszystkich, w przerwie pomiedzy meczami Ivanovic i Henin wybraliśmy się z Piomilem (pozdrawiam!!)
sorki ze dzisiaj mialem tak malo czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
od jutra mam tez bilety na loze na trybunie B wiec bedzie wieksza okazja pogadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kim to win j&s <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
Quote
Siemka.

Wie ktoś, może coś o meczu SCHNYDER-WAKULENKO? Wydaje mi się że się nie odbył, czy w tym przypadku kupon z zakładami zawary w Totomix-ie będzie uniewazniony czy tylko to zdarzenie, czy też istnieje jakas inna ewentualność?

Źle Ci sie wydaje.
Był przerwany w połowie II seta przy stanie 3-2 ? whatever.
Wywiązała się nawet dyskusja czy bezpiecznie bedzie dla zawodniczek .. troszke zaczął padać deszczyk, wiec sedzia po analizie z expertem. przerwali mecz, .
PO X minutkach wróciły na kort.
II set i cały mecz wins Patty.
http://www.jandscup.pl/wyn_live.php

Dołączył: Apr 2005
Posty: 9
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 9
Dzięki za informacje Lacoste.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Quote
najchętniej dla rozładowania napięcia zamordowałby jednego z chlopaczkow podających piłki... W pełni zasłużona porażka...

Tjaaa... To prawda, zwyciestwo bezdyskusyjne, jak dla mnie to Ivanovic jest faworytka w meczu z Dechy, ktora niczego wielkiego nie pokazala, lecz wiedziala, iz musi tylko przebijac - Martusia zepsuje na pewno. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Inna sprawa, ze te dzieci do podawania pilek sa czasami tak slodko nieporadne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Quote
Marta mogła to wygrać gdyby wykorzystała połowę szans na breaki...

I Marta psula... Psula w sposob juniorski, psula najwazniejsze pilki.. Co wiecej, Domachowska nie potrafi serwowac i przez to nie bedzie nigdy czolowa tenisistka. Smutne, ale brak umiejetnosci serwisowych to polska specjalnosc: Grzybowska, Domachowska, Kuczynska. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Quote
Kim to win j&s <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Piomilu, wycalowalbym Cie za to! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

P.S. Gdzie jestescie w sektorze B? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Ja jutro bede siedzial w loży <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> zaraz po prawej stronie

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Cały turniej można oglądać na www.itvp.pl [itvp.pl] . Jezeli ktos ma szybsze łącze to nie będzie problemów z obrazem i dzwiękiem. Ja dzis przez 1.5 godz sobie oglądałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> . Jakość obrazu bardzo dobra, a do tego czasami śmieszny komentarz red. Jońcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Quote
śmieszny komentarz red. Jońcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

To wrecz synonimy - "smieszny" i "Jonca" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Tak se pomyslalem, ze warto jutro sprobowac:

Dulko G. - Zheng J. 2 2.00 - Argentynce, w przeciwienstwie do jej jutrzejszej rywalki, zbyt czesto nawala pierwszy serwis, a do policzenia podwojnych bledow nie wystarczy juz jedna reka. Jesli Zheng to wykorzysta i utrzyma serwis na poziomie, na ktorym utrzymuje sie przez ostatnie rundy to powinna poradzic sobie z Dulko w 2 setach.

POWODZENIA

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Jutro jestem na pogrzebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> więc nie zagram, ale dał bym tak:

Kuznetsova-Farina 2 2.65
Chla/Drag-Hra/Sro 1 1.61
Dom/Kir-Pere/Stry 2 2.26
Li Na-Randriantef. 2 2.26
Dulko-Zheng 1 1.75

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Quote
O 15.00 mecz dnia dla nasz wszystkich, w przerwie pomiedzy meczami Ivanovic i Henin wybraliśmy się z Piomilem (pozdrawiam!!)
sorki ze dzisiaj mialem tak malo czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
od jutra mam tez bilety na loze na trybunie B wiec bedzie wieksza okazja pogadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kim to win j&s <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Spox Piomil, nie panikuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ty vip jestes hehehehe, jutro sie pewnie spotkamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dla wszystkich zainteresowanych zdjęciami.. Zalozylem sobie konto na o2.pl i przeslalem tam zdjecia.. na razie jakies 23 mega... ale jeszcze nie doszly... nie wiem co jest... W razie czego login: dominik106 haslo:daniela i prosze nic nie zmieniac...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
Ana - Dechy - 1 - 1.66 - Hill

U naziemnych bedzie moze 1.7, mysle ze warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie ma potrzeby wiele pisac, Ana powinna wygrac, na pewno bedzie ciezko ale da rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Kuznetsova poradzi sobie z Fariną? Farina w niezlej formie, ale jesli Sveta gra dobrze, to nei mamy chyba o czym mowic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Poza tym Ivanovic z dechy, wydaje mi sie, ze młoda piękność poradzi sobie w tym spotkaniu - Dechy bez rewelacji, w Fed Cupie tez nie blysnela formą...

g00niek i inni, ktorzy mieli okazje widzieć zawodniczki na zywo - przedstawcie swoje suche typy i prawdopodobienstwo (x/10)m jesli mozna prosic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ulatwi to decyzje ;>

pozdr!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Clijsters - Bovina 1 9/10
Henin - Schnyder 1 8/10
Ivanovic - Dechy 1 6/10
Kuznetsova - Farina 1 9/10

Kursy na belgijki i Rosjanke pewnie mizerne...

Tak jak napisalem wczesniej, troszke sie obawiam o Anę jak wytrzyma psychicznie, Dechy jest bardziej doświadczona i dzisiaj jak napisał Maxdyzio, grala na wyczekanie Marty az ta popelni blad i udawalo sie... Ana widac ze jest w formie, ale czy Dechy swoim sprytem jej nie powiezie... Nie chcialbym, bo chce widziec Ane w półfinale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
Quote
Clijsters - Bovina 1 9/10
Henin - Schnyder 1 8/10
Ivanovic - Dechy 1 6/10
Kuznetsova - Farina 1 9/10

Kursy na belgijki i Rosjanke pewnie mizerne...

Tak jak napisalem wczesniej, troszke sie obawiam o Anę jak wytrzyma psychicznie, Dechy jest bardziej doświadczona i dzisiaj jak napisał Maxdyzio, grala na wyczekanie Marty az ta popelni blad i udawalo sie... Ana widac ze jest w formie, ale czy Dechy swoim sprytem jej nie powiezie... Nie chcialbym, bo chce widziec Ane w półfinale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ivanovic jest bardzo odporrna psychicznie - cos jak slynny Roger <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie przejmuje sie nieudanymi zagraniami (przynajmniej nie okazuje tego) W zeszlym roku z Zurichu w meczu z Golovin przegrywala chyba 5:2 w 3 secie odrobila straty i wygrala caly mecz. Widzialem ten mecz i od tej pory Jej kibicuje - owszem czasami przegra mecz, ma przeciez 17 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Walczyc bedzie na pewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Do tego Kim i powinno byc OK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Dzieki
Wezme w zaleznosci od kursow, bo nie mam watpliwosci przy zadnym ze spotkan

Jak tak patrze na Dechy, to ona w zeszlym roku rozegrala zaledwie kilka spotkań na clayu. Jej forma od Australian Open nie jest zbyt imponujaca...

Skoro Marta potrafila z nia nawiazac walke i przegrala na wlasne zyczenia, to Ana chyba powinna ja rozniesc

Dziwi mnie tylko wysoki kurs, ale to chyba nie jest powod do narzekan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Rossiter i do tego nie jest zmanierowana (jeszcze)... właśnie dziś z Piomilem wymieniliśmy kilka uwag na temat tej młodej panny i doszliśmy do wniosku że jest zwykłą dziewczyną i nie czuje ze wokół niej zaczyna być głośno... I to się podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jutro na pewno będę dopingował Anę...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

[Linked Image] [img163.echo.cx]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
Z pamietnika Patty Schnyder (28 kwietnia 2005):

"Back on court a drunken fan started whistling and making funny noise during my ball toss! Result: two doubles faults and my first break!! So I asked the umpire to seat him elsewhere! Security did a great job."


Nie wiem czy to pisze Patty czy nie ale to jest juz ponizej pasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Smutna polska rzeczywistosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 10 z 18 1 2 8 9 10 11 12 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rafal08, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,132 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,908
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1