|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 9 |
Siemka.
Wie ktoś, może coś o meczu SCHNYDER-WAKULENKO? Wydaje mi się że się nie odbył, czy w tym przypadku kupon z zakładami zawary w Totomix-ie będzie uniewazniony czy tylko to zdarzenie, czy też istnieje jakas inna ewentualność?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
O 15.00 mecz dnia dla nasz wszystkich, w przerwie pomiedzy meczami Ivanovic i Henin wybraliśmy się z Piomilem (pozdrawiam!!) sorki ze dzisiaj mialem tak malo czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> od jutra mam tez bilety na loze na trybunie B wiec bedzie wieksza okazja pogadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kim to win j&s <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268 |
Siemka.
Wie ktoś, może coś o meczu SCHNYDER-WAKULENKO? Wydaje mi się że się nie odbył, czy w tym przypadku kupon z zakładami zawary w Totomix-ie będzie uniewazniony czy tylko to zdarzenie, czy też istnieje jakas inna ewentualność? Źle Ci sie wydaje. Był przerwany w połowie II seta przy stanie 3-2 ? whatever. Wywiązała się nawet dyskusja czy bezpiecznie bedzie dla zawodniczek .. troszke zaczął padać deszczyk, wiec sedzia po analizie z expertem. przerwali mecz, . PO X minutkach wróciły na kort. II set i cały mecz wins Patty. http://www.jandscup.pl/wyn_live.php
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 9 |
Dzięki za informacje Lacoste.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439 |
najchętniej dla rozładowania napięcia zamordowałby jednego z chlopaczkow podających piłki... W pełni zasłużona porażka... Tjaaa... To prawda, zwyciestwo bezdyskusyjne, jak dla mnie to Ivanovic jest faworytka w meczu z Dechy, ktora niczego wielkiego nie pokazala, lecz wiedziala, iz musi tylko przebijac - Martusia zepsuje na pewno. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Inna sprawa, ze te dzieci do podawania pilek sa czasami tak slodko nieporadne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Marta mogła to wygrać gdyby wykorzystała połowę szans na breaki... I Marta psula... Psula w sposob juniorski, psula najwazniejsze pilki.. Co wiecej, Domachowska nie potrafi serwowac i przez to nie bedzie nigdy czolowa tenisistka. Smutne, ale brak umiejetnosci serwisowych to polska specjalnosc: Grzybowska, Domachowska, Kuczynska. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439 |
Kim to win j&s <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Piomilu, wycalowalbym Cie za to! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> P.S. Gdzie jestescie w sektorze B? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Ja jutro bede siedzial w loży <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> zaraz po prawej stronie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Cały turniej można oglądać na www.itvp.pl [ itvp.pl] . Jezeli ktos ma szybsze łącze to nie będzie problemów z obrazem i dzwiękiem. Ja dzis przez 1.5 godz sobie oglądałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> . Jakość obrazu bardzo dobra, a do tego czasami śmieszny komentarz red. Jońcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439 |
śmieszny komentarz red. Jońcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To wrecz synonimy - "smieszny" i "Jonca" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Tak se pomyslalem, ze warto jutro sprobowac:
Dulko G. - Zheng J. 2 2.00 - Argentynce, w przeciwienstwie do jej jutrzejszej rywalki, zbyt czesto nawala pierwszy serwis, a do policzenia podwojnych bledow nie wystarczy juz jedna reka. Jesli Zheng to wykorzysta i utrzyma serwis na poziomie, na ktorym utrzymuje sie przez ostatnie rundy to powinna poradzic sobie z Dulko w 2 setach.
POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Jutro jestem na pogrzebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> więc nie zagram, ale dał bym tak:
Kuznetsova-Farina 2 2.65 Chla/Drag-Hra/Sro 1 1.61 Dom/Kir-Pere/Stry 2 2.26 Li Na-Randriantef. 2 2.26 Dulko-Zheng 1 1.75
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
O 15.00 mecz dnia dla nasz wszystkich, w przerwie pomiedzy meczami Ivanovic i Henin wybraliśmy się z Piomilem (pozdrawiam!!) sorki ze dzisiaj mialem tak malo czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> od jutra mam tez bilety na loze na trybunie B wiec bedzie wieksza okazja pogadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kim to win j&s <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Spox Piomil, nie panikuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ty vip jestes hehehehe, jutro sie pewnie spotkamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dla wszystkich zainteresowanych zdjęciami.. Zalozylem sobie konto na o2.pl i przeslalem tam zdjecia.. na razie jakies 23 mega... ale jeszcze nie doszly... nie wiem co jest... W razie czego login: dominik106 haslo:daniela i prosze nic nie zmieniac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506 |
Ana - Dechy - 1 - 1.66 - Hill
U naziemnych bedzie moze 1.7, mysle ze warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie ma potrzeby wiele pisac, Ana powinna wygrac, na pewno bedzie ciezko ale da rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Kuznetsova poradzi sobie z Fariną? Farina w niezlej formie, ale jesli Sveta gra dobrze, to nei mamy chyba o czym mowic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Poza tym Ivanovic z dechy, wydaje mi sie, ze młoda piękność poradzi sobie w tym spotkaniu - Dechy bez rewelacji, w Fed Cupie tez nie blysnela formą...
g00niek i inni, ktorzy mieli okazje widzieć zawodniczki na zywo - przedstawcie swoje suche typy i prawdopodobienstwo (x/10)m jesli mozna prosic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ulatwi to decyzje ;>
pozdr!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Clijsters - Bovina 1 9/10 Henin - Schnyder 1 8/10 Ivanovic - Dechy 1 6/10 Kuznetsova - Farina 1 9/10
Kursy na belgijki i Rosjanke pewnie mizerne...
Tak jak napisalem wczesniej, troszke sie obawiam o Anę jak wytrzyma psychicznie, Dechy jest bardziej doświadczona i dzisiaj jak napisał Maxdyzio, grala na wyczekanie Marty az ta popelni blad i udawalo sie... Ana widac ze jest w formie, ale czy Dechy swoim sprytem jej nie powiezie... Nie chcialbym, bo chce widziec Ane w półfinale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506 |
Clijsters - Bovina 1 9/10 Henin - Schnyder 1 8/10 Ivanovic - Dechy 1 6/10 Kuznetsova - Farina 1 9/10
Kursy na belgijki i Rosjanke pewnie mizerne...
Tak jak napisalem wczesniej, troszke sie obawiam o Anę jak wytrzyma psychicznie, Dechy jest bardziej doświadczona i dzisiaj jak napisał Maxdyzio, grala na wyczekanie Marty az ta popelni blad i udawalo sie... Ana widac ze jest w formie, ale czy Dechy swoim sprytem jej nie powiezie... Nie chcialbym, bo chce widziec Ane w półfinale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ivanovic jest bardzo odporrna psychicznie - cos jak slynny Roger <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie przejmuje sie nieudanymi zagraniami (przynajmniej nie okazuje tego) W zeszlym roku z Zurichu w meczu z Golovin przegrywala chyba 5:2 w 3 secie odrobila straty i wygrala caly mecz. Widzialem ten mecz i od tej pory Jej kibicuje - owszem czasami przegra mecz, ma przeciez 17 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Walczyc bedzie na pewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Do tego Kim i powinno byc OK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Dzieki Wezme w zaleznosci od kursow, bo nie mam watpliwosci przy zadnym ze spotkan
Jak tak patrze na Dechy, to ona w zeszlym roku rozegrala zaledwie kilka spotkań na clayu. Jej forma od Australian Open nie jest zbyt imponujaca...
Skoro Marta potrafila z nia nawiazac walke i przegrala na wlasne zyczenia, to Ana chyba powinna ja rozniesc
Dziwi mnie tylko wysoki kurs, ale to chyba nie jest powod do narzekan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Rossiter i do tego nie jest zmanierowana (jeszcze)... właśnie dziś z Piomilem wymieniliśmy kilka uwag na temat tej młodej panny i doszliśmy do wniosku że jest zwykłą dziewczyną i nie czuje ze wokół niej zaczyna być głośno... I to się podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jutro na pewno będę dopingował Anę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> [Linked Image] [ img163.echo.cx] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506 |
Z pamietnika Patty Schnyder (28 kwietnia 2005):
"Back on court a drunken fan started whistling and making funny noise during my ball toss! Result: two doubles faults and my first break!! So I asked the umpire to seat him elsewhere! Security did a great job."
Nie wiem czy to pisze Patty czy nie ale to jest juz ponizej pasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Smutna polska rzeczywistosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|