podsumowanie dnia 24.04.2005 :..."> podsumowanie dnia 24.04.2005 :...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#331251 24/04/2005 23:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 126
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 126
Quote
1) Milwaukee vs San Francisco 1 (2,40)--> za 200 euro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


podsumowanie dnia 24.04.2005 :

bilans kolejki 1/1, bilans ogólny 17/23
zysk/strata kolejki--> + 280 euro ,
ogólny stan konta + 1501 euro , stan początkowy 500 euro

W 8 czy 9 dni grania potroiłem swoje konto, wygrywając 1001 euro czyli jakieś 4004 złotych
Samo Milwaukee pozwoliło mi zarobić tylko na jednym meczu 1120 złotych czystego zysku.

pisze to bo spodziewałem sie zysku ale nie tak dużego w tak którkim czasie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> nie ma co.- jutro napewno robie dzień przerwy. Trzeba to oblać i znów wziąźć sie do roboty bo sezon właściwie dopiero sie rozpoczyna (rozkręca) i nie wolno dopuścic do sytuacji: "Łatwo przyszło, łatwo poszło".

pozdrawiam

Bonus: Unibet
#331252 25/04/2005 04:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
Wczoraj miodzio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> :

STL OUUU OUUU OU - zakńczona na etapie nr 3
ARI - 6U - dziś na O - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - zakończona na etapie nr 2

oraz warte rozważenia:
TEX - LWW LWW - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale tego nie grałem
TOR OUOUOU - U <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
CHW 6W - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> do etapu nr 2
SD 5U - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SF 5U - weszło- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - ale SF gram dopiero od serii 6 U lub O

No i chyba czas na zwycięstwo LA. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Do tego w singlu over Bostonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#331253 25/04/2005 05:33
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Wczoraj 2-2-0 ; bilans +1,65j

Bilans ogólny +16,4j

Pzdr

#331254 25/04/2005 06:25
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
To i ja sie pochwale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Po wczorajszych przelamaniach bilans wyglada tak:
6-3 (+233)

#331255 25/04/2005 07:55
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040
ciekawie dzialo sie wczoraj w TB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jezeli kots chce obejrzec to filmik ze strony mlb.com nosi nazwe: The benches empty

#331256 25/04/2005 08:29
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
#7 Dzień - 24.04.05 - stan konta 1071,55

1) NYY - Texas 1(-1,5) /1.91/ stawka 40 (krok 8z8, ostatnio dwie porażki, wprowadzam -1,5, na ML niski kurs - ostatni krok nie zależnie od wyniku progresu) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />11-1

2) STL-Houston 1(-1,5) /2.10/ stawka 10 (krok 5z8, powrót do stawki wyjściowej, wprowadzam -1,5, na ML niski kurs) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />8-5

3) Toronto-Baltimore 1 /1.71/ stawka 50 (krok 3z6, ostatnio dwie porażki, podniesiono stawkę (40) z powodu niskiego kursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />1-7

4) SF-Milwaukee 1 /1.71/ stawka 10 (krok 3z6, powrót do stawki wyjściowej) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />5-8

Wydano - 110

Po dzisiejszym dniu pozostaną mi 3 otwarte progresje, trzeba będzie pomyśleć o nowych.

Pozdrawiam
KRAJAN
Podsumowanie - #7 dzień 24.04.05 - 1TYDZIEŃ
1071,55-110+76,4+21+0+0 = 1058,95 = 1060
Po tygodniu testowania (i grania) II systemu - osiągnąłem 6% zysku od kwoty wyjściowej. Niewiele (planowano 10%), ale okazuje się w miarę bezpiecznym, jak do tej pory grając tylko bezpieczne progresy (max. 3,4 stpniowe - bo nie było potrzeby dokonywania większej ilości), dwa z nich zakończyły się niepowodzeniem - na poczatku KC i ostatnio 3-stopniowe Baltimore (a szkoda, bo po skończeniu progresu Bal 3-krotnie wygrali z Toronto - na które właśnie rozpoczynałem progres!
Pozostało mie jeszcze niedokończone 3 progresy (TOR - wchodze na 4 stopień (stawka jak do tej pory najwyższa ok. 100 oraz STL powrót do początkowej 6z8 i SF krok drugi w progresie stawka 20 (4z6)
Co do Toronto to zaplanowałem 6 kroków jestem na 4 po 3 porażkach, jeżeli nie trafię jutro (dziś nie grają), ani pojutrze - skończę progres o 1 krok wcześniej - czyli na 5 kroku (duże ryzyko przy kroku 6 (stawka=400???)
Drugi tydzień zaczynam od podwyższenia stawki na wszyskie zakłady (z wyjątkiem ww. Toronto) x 2
Czyli:
stawka podstawowa = 20
2-krok = 40 (50-przy niskim kursie)
3-krok = 80-100
4-krok = 160-200
i właśnie 4 stopnie progresji będą zaplanowanymi jako max. Szkoda się pchać na większe stawki - najwyżej będzie przegrana -trudno takie życie.
Moja główna zasada - nie dokładać!, a jak się uda to zarobić.
Pozdrawiam
KRAJAN

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea], betowiec), 2,778 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,500
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1