#7 Dzień - 24.04.05 - stan konta 1071,55
1) NYY - Texas 1(-1,5) /1.91/ stawka 40 (krok 8z8, ostatnio dwie porażki, wprowadzam -1,5, na ML niski kurs - ostatni krok nie zależnie od wyniku progresu) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />11-1
2) STL-Houston 1(-1,5) /2.10/ stawka 10 (krok 5z8, powrót do stawki wyjściowej, wprowadzam -1,5, na ML niski kurs) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />8-5
3) Toronto-Baltimore 1 /1.71/ stawka 50 (krok 3z6, ostatnio dwie porażki, podniesiono stawkę (40) z powodu niskiego kursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />1-7
4) SF-Milwaukee 1 /1.71/ stawka 10 (krok 3z6, powrót do stawki wyjściowej) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />5-8
Wydano - 110
Po dzisiejszym dniu pozostaną mi 3 otwarte progresje, trzeba będzie pomyśleć o nowych.
Pozdrawiam
KRAJAN
Podsumowanie - #7 dzień 24.04.05 - 1TYDZIEŃ
1071,55-110+76,4+21+0+0 = 1058,95 = 1060
Po tygodniu testowania (i grania) II systemu - osiągnąłem 6% zysku od kwoty wyjściowej. Niewiele (planowano 10%), ale okazuje się w miarę bezpiecznym, jak do tej pory grając tylko bezpieczne progresy (max. 3,4 stpniowe - bo nie było potrzeby dokonywania większej ilości), dwa z nich zakończyły się niepowodzeniem - na poczatku KC i ostatnio 3-stopniowe Baltimore (a szkoda, bo po skończeniu progresu Bal 3-krotnie wygrali z Toronto - na które właśnie rozpoczynałem progres!
Pozostało mie jeszcze niedokończone 3 progresy (TOR - wchodze na 4 stopień (stawka jak do tej pory najwyższa ok. 100 oraz STL powrót do początkowej 6z8 i SF krok drugi w progresie stawka 20 (4z6)
Co do Toronto to zaplanowałem 6 kroków jestem na 4 po 3 porażkach, jeżeli nie trafię jutro (dziś nie grają), ani pojutrze - skończę progres o 1 krok wcześniej - czyli na 5 kroku (duże ryzyko przy kroku 6 (stawka=400???)
Drugi tydzień zaczynam od podwyższenia stawki na wszyskie zakłady (z wyjątkiem ww. Toronto) x 2
Czyli:
stawka podstawowa = 20
2-krok = 40 (50-przy niskim kursie)
3-krok = 80-100
4-krok = 160-200
i właśnie 4 stopnie progresji będą zaplanowanymi jako max. Szkoda się pchać na większe stawki - najwyżej będzie przegrana -trudno takie życie.
Moja główna zasada - nie dokładać!, a jak się uda to zarobić.
Pozdrawiam
KRAJAN