|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105 |
no znac to ja sie nie znam ale wydaje mi sie ze najpewniejsze jest zwyciestwo SLOWACJI nad BIALORUSIA...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277 |
dla mnie najpewniejszym meczem jest niedzielny mecz szwecji z ukraina
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Jutrzejsze mecze: Austria - Rosja 2 1,15 9/10, Ros -2,5 1,75 3/10 /kursy BAW/ Kursy na zwyciestwo Rosji mizerne, chyba ze w handi , Austriacy sa gospodarzami, ale Rosjanie zebrali niezly zespol m.in; Kovalev, Datsyuk, Kovalchuk, Yashin, Ovechkin - podobno problemem jest pozycja bramkarza, ale to moze dotyczyc meczy z trudniejszymi przeciwnikami. Mecze Rosji w ostatnim okresie przygotowan (19-28.04): ze SZWECJA 2-1 (wyj), SZWECJA 5-2 (dom) - oba w ramach finalu Eurohockey , SŁOWENIA 4-0 (wyj) Austria: SLOWENIA 2-2 (wyj), 2-2 (wyj), SZWAJCARIA 0-1 (wyj) przerwany po 2 tercjach z powodu klopotow z lodem
Kanada - Łotwa 1 1,20 9/10 Mecze w ostatnim okresie przygotowan (19-28.04): Kanada: z USA 3-1 i 4-5, z CZECHAMI 2-1 Łotwa: z Niemcami 4-2 i 3-3, oraz z FINLANDIA 2-3 (wyj)
Słowacja - Bialorus 1 1,10 9/10 Mecze w ostatnim okresie przygotowan (19-28.04): SLowacja; ze SZWECJA 2-5 (wyj) i 0-3 (dom) Bialorsu: z NIEMCAMI 1-4, SZWAJCARIA 1-3 i 1-4, DANIA 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
No coz bukmacherzy nas nie rozpieszczaja kursami, ale czzego moglismy sie spodziewac... Musowo trzeba grac jutro Rosje, Kanade, Słowacje i Finlandie.. Mialem obawy co do Finow ale oni moga byc czarnym koniem turnieju... Niby najmniej znanych nazwisk ale sklad bardzo silny i wyrownany... Nie widzialem niestety w skladzie Olli Jokinena.. jesli nie gra to spore oslabienie...
Zastanawialem sie nad handicapami, ale ze to pocztaek turnieju na razie same emelki, zobaczymy komu bardziej zalezy a komu mniej.. Jednak majac na uwadze brak sezonu NHL to jedyna okazja aby sprawdzic sie pośród najlepszych i moim zdaniem drużyny będą walczyć i nikt nie odpuści...
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
Panowie jak myslicie dzis o Kanadzie i Rosji? bo dorzucilem je do NBA i kosz galdko wszedl i teraz czekam na to, aha no gralem je z X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
mam nadzieje ze wejda spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Dzis poczatek MŚ, ciekawy zaklad propnuje toto-mix: 24,5 bramki w 1. dniu 2 1.80 wydaje sie, ze padnie spokojnie powyzej, gdyz po pierwsze faworyci beda chcieli pokazac sile, przynajmniej tak mi sie wydjae i beda grali do konca, po drugie graja 2 dobre druzyny na overki, czyli Dania i Austria, jakos mnie nie przekonuje fakt, ze Austriacy sa gospodarzami. A poza tym nie grala NHL, wiec zawodnicy beda wypoczeci i beda chciekli sie sprawdzic, przynajmniej mam taka nadzieje.
Poza tym mozna zagrac na wszystkich dzisiejszych faworytow, bo nie widze szans na niespodzianke, choc dzis to nie wiem czy sie bedzie oplacac, bo kursy pewnie spadna do granic mozliwosci, wczoraj w sts jeszcze mozna bylo je zagrac przynajmniej po 1.20:).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Ja zabardzo się nie znam na hokeju, ale neidawno oglądałem Sparing Rosji i chyba mi sie wydaję że oni w tej chwili mogą mieć njalepszą paczkę. Z kolei Austryjacy to ziema do kwiatków, jeden zawodnik coś ze sobą prezentuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629 |
Panowie jak myslicie dzis o Kanadzie i Rosji? bo dorzucilem je do NBA i kosz galdko wszedl i teraz czekam na to, aha no gralem je z X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
mam nadzieje ze wejda spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Z x?????? Po jakim kursie?????? 1,0000001? Ktoś w ogóle wystawił kurs na 1x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
Panowie jak myslicie dzis o Kanadzie i Rosji? bo dorzucilem je do NBA i kosz galdko wszedl i teraz czekam na to, aha no gralem je z X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
mam nadzieje ze wejda spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Z x?????? Po jakim kursie?????? 1,0000001? Ktoś w ogóle wystawił kurs na 1x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />? no Baw na Kanade 1,06 a na Rosjie 1,1 z X jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629 |
Heh, no to muszę sobie założyć konto u buka netowego:P
Ja tylko u naziemnych:)
Wiem, że w necie są lepsze stawki, ale jakoś nie wiem...strasznie by mi się nie chciało buszować po x-nastu willhilach, bawach i innych sportingetach żeby wyłowić najlepszy kurs:P
Pozdrawiam i życzę powodzenia, a wejść wejdą, bo MUSZĄ (ja dzisiaj też stawiam Kanadę i Rosję jako najbardziej pewne, a Finlandie i Słowację zobaczę - trochę mnie wyniki Słowaków z okresu przygotowawczego odrzucają, ale...powinno wszystko wejść bez kłopotów - te 4 mecze + Gretna z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> (4. liga szkocka, kurs też 1,15) i AKO ok. 2,2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D Nic tylko grać... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
Heh, no to muszę sobie założyć konto u buka netowego:P
Ja tylko u naziemnych:)
Wiem, że w necie są lepsze stawki, ale jakoś nie wiem...strasznie by mi się nie chciało buszować po x-nastu willhilach, bawach i innych sportingetach żeby wyłowić najlepszy kurs:P
Pozdrawiam i życzę powodzenia, a wejść wejdą, bo MUSZĄ (ja dzisiaj też stawiam Kanadę i Rosję jako najbardziej pewne, a Finlandie i Słowację zobaczę - trochę mnie wyniki Słowaków z okresu przygotowawczego odrzucają, ale...powinno wszystko wejść bez kłopotów - te 4 mecze + Gretna z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> (4. liga szkocka, kurs też 1,15) i AKO ok. 2,2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D Nic tylko grać... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ja gram tylko w BAWie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a dorzucilem te meczyki do ladnego kuponiku razem z NBA i teraz czkam na wynik i wlasnie licze ze jako faworyci to powinni pierwsze mecze jakos wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo nie wypada mmiec wapdke na pocztaku mistrzostw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
mhm aktorek nie bylbym taki pewien co do austriakow - oni obok szwajcarow moga byc wg mnie czarnym koniem turnieju. fakt faktemn ze w hokeju sa rzadiej niespodzianki niz w pilce, ale mysle ze jutro moze byc roznie, rosjanie graja rzadziutko taka paczka (1 raz od wielu wielu lat) ze wzgledu na nhl, wiec juz maja teoretycznie 1 minus, 1 rok grnaia ze soba to za malo w hopkeju, gdzie zgranie liczy sie najbardziej - trzeba sie rozumien i znac na pamiec. poza tym austria uczynila ogromne postepy i w przeciagu bodaj 5 lat z "wahadelka" miedzy gr A i B wstala sie solidnym sredniakiem grupy A. Poza tym aja mistrzost2wa u siebie - co wyszyscy wiedzieli w przypadku wegier niektorym naprawde pomaga, naszym akurat nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D, ale innym owszem - wegrzy jakby grali w innym kraju pewnie wygraliby tylko z chinolami . Wracajac do asutrii - maja solidny zespol, graja nmiezly techniczny hokej - nie unikaja walki, dla mnie spokojnie wyjscie z grupy, raczej szansa na cwierfinal- wariant hurra optymalny - polfinal i sensacja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
jest gdzies jakis livescorem z dokładnym czasem bo na w/w stronce nie znalazłem zadnego live
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781 |
Ogladalem wlasnie na ORF Austria - Rosja live i powiem Wam ze mecz stal na naprawde wysokim poziomie. Nie bylo widac tak wielkiej roznicy miezdzy druzynami jak np. w maczach dywizji I Norwegia-Polska gdzie hokej byl chyba puszczany na "stop klatce w TV" hehehehe.
Tu gra byla plynna i Austracy zrobili na mnie dobre wrazenie. Troche nie wytrzymali przyspieszenia gry ruskich w 3 tercji, ale i tak myslalem ze sa blizej poziomu Naszych niz grupy A > a tu widac teraz dokladnie jak Nam poziom hokeja Odjechal o lata swietlne do przodu !!1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Od dawien dawna wiadomo że Gospodarze zawsze stawiają cholerne opory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale zwyciestwo austrii albo remis nie mógł mieć miejsca, Rosja chyba mierzy w tym turnieju w czołowe miejsca
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
mhm aktorek juz pisales o pewniaku i prawie sie przeliczyles - ja nic nie mowie ale wlasnie jestem w trakcie ogladanie slowacja - biialorus - i powiem wam szczerze ze te mistrzostswa napewno beda przelomowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, nie ma juz slabyc hdruzyn
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Wczorajsze wyniki czyli męki znanych marek potwierdzają to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale któraś drużyna poprostu będzie lepsza ja upatruje to w Rosji lub ewentualnie Kanadzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
jak na dzis to zdecydowanie widze jedno wydarzenie do zagrania under 23.5 bramki jak dla mnie to pewniak ze wzgledu na w miare wyrownanie sie poziomow druzyn w dol!! jedyne zagrozenie stanowi mecz USA-SLOWENIA gdzie moze pasc duzo goli!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
jak na dzis to zdecydowanie widze jedno wydarzenie do zagrania under 23.5 bramki jak dla mnie to pewniak ze wzgledu na w miare wyrownanie sie poziomow druzyn w dol!! jedyne zagrozenie stanowi mecz USA-SLOWENIA gdzie moze pasc duzo goli!! Według mnie jest jeszcze jedno zagrożenie i duży znak zapytania w meczu szwedów z ukrainą - tu może być ilość bramek trudna do przewidzenia - bardziej pewne wydaje się zagranie dubla - usa over + niemcy under . pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 480 |
wie ktoś może czy dzisiaj prof jest otwarty i od której?? dzieki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|