Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ziomek - jak dla mnie Heatley Smyth, Thornton, Morrow i reszta to juz, z calym szacunkiem dla starych gwiazd, już lepsi zawodnicy od Lemieux,Yzermana i Sakicia... Być może Iginla by sie przydal, ale sklad na pewno predestynuje Kanade do medalu...

Djlukee - te sklady nie są oficjalne na MŚ...

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
no nie sądze zeby pojawily sie jakies roszady,raczej nagle nikt nie powoła dodatkowych graczy,takie moje osobiste zdanie,tym bardziej ze sklady kadr podaje oficjalna strona mistrzostw

Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
to jak w koncu z tymi skladami? moim zdaniem te ktore sa na oficjalnej stronie moga sie co najwyzej skurczyc o 3-4 nazwiska ale to są te kadry....
widze ze rozgorzala ostra dyskusja czy hokeisci zza Oceanu maja jakies szanse na sukces. Kanada i USA zawsze wymieniani sa w gronie faworytow bo dysponuja ogromnym potencjalem zawodnikow, a to ze nie ma Iginli czy Sakica nie zmienia faktu, iz Klonowe Liscie zawsze beda odgrywac kluczowa role na MŚ i trzeba sie z nimi liczyc.

Jak dla mnie final tych mistrzostw to Szwecja - Słowacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a czarnym koniem raczej nie Szwajcarzy tylko Łotysze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
no nie sądze zeby pojawily sie jakies roszady,raczej nagle nikt nie powoła dodatkowych graczy,takie moje osobiste zdanie,tym bardziej ze sklady kadr podaje oficjalna strona mistrzostw
Zapewne z spoza listy nikogo nie powolaja, ale jest roznica czy z powolanych na mistrzostwa przyjada np. w Slowacji: Gaborik, Hossa i Demitra czy Bicek,Stefanka i Pucher - i to nawet nie chodzi tylko ze przegraja rywalizacje w druzynie, ale o kontuzje w ostatniej fazie przygotowan, czy sprawy rodzinne.

PS. Aczkolwiek szeroki sklad Slowakow jest najlepszym na jaki kiedykolwiek chyba mogliby zebrac. A do tego motywacje to oni zawsze maja duzo - wystarczy popatrzec jak ten maly kraj ostatnio walczy z tuzami w MS: 2004 4 miejsce, 2003 3 miejsce, 2002 1 miejsce.

Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
Vonseb nie zapominaj że na MŚ zazwyczaj nie grają najlepsi ze względu na NHL.Zobaczymy co pokażą teraz

Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
no wlasnie teraz maja wiecej wolnego bo juz ligi krajowe pokonczyly przeciez i mozna sie skupic na mistrzostwach wiec napewno prym beda wiodly druzyny z takim graczami w skladzie wiec nie wiele podejrzewam pograja sobie ekipy bialorusi ukrainy danii szwajcarii no i takze gospodarzy

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Vonseb nie zapominaj że na MŚ zazwyczaj nie grają najlepsi ze względu na NHL.Zobaczymy co pokażą teraz
Zaprzeproszeniem co kogo to obchodzi , skoro najlepsi Slowacy tez co roku graja za oceanem, ale i tak MS oprocz Olimpiad to najwieksze wydarzenia w sezonie jesli idzie o reprezentacje.Raz sklady zespolow sa lepsze , raz gorsze. Nie liczmy potencjalow panstw - ale na dzis Slowacy zebrali wszystko co najlepsze. Poza tym czy beda stanowic druzyne ?! Czasem same gwiazdy nie graja vide status MoDo w szwedzkim hokeju.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
To prawda co pisze Vonseb... Ja już napisałem o Słowacji w jednym z poprzednich postów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Uwielbiam Słowaków i za ich efektowną grę i za to że w przeciwieństwie do wielu pokoleń Rosjan nie dają się zmanierować i zawsze dają z siebie wszystko bez kunktatorstwa... Napisałem do wielu pokoleń, ponieważ to nowe pokolenie Kovalchuka, Aginogenowa, Chistova czy jeszcze mlodszego Ovechkina widać że na razie ma dobre podejscie do tego sportu... Tylko czy po zarobkach rzędu milionów dolarów dalej bedzie im się chciało w imprezach rangi mistrzowskiej? O Słowaków jestem spokojy... Życzę im zdobycia złotego medalu i życzę tego ich kibicom którzy są chyba najlepsi na świecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W razie zdobycia MŚ nic tylko jechać na Słowację bo będzie fiesta taka ja w Brazylii po mistrzostwie w piłkę nożną ;-)

Co do tych nieszczęsnych składów, to musimy pewni poczekać na oficjalnie otwarci mistrzostw i pierwsze mecze.. Ja składy Czechów i Słowaków brałem z oficjalnych stron federacji tych państw...

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Oto nowsze dzisiejsze info z obozu Slowacji. Na kadrze jest 28 zawdonikow ale problemy zdrowotne maja: ©trbák, Vi¹òovský i Handzu¹.
A oto sklady z dzisiejszego meczu Slowacji ze Szwecja ( mysle ze w wiekszosci Ci zawdonicy stworza 23 osobowa kadre na MS ):
LASAK (Stana) - CHARA, LINTNER; NAGY L., DEMITRA, HOSSA Marian - GRANAK, STEHLIK R.; SATAN, STÜMPEL, PALFFY - SUCHY, MAJESKY; ZEDNIK, STEFANKA, GABORIK - VYDARENY, OBSUT; BARTECKO, PUCHER, ORSZAGH.

LUNDQVIST (Liv) - KRONWALL,BACKMAN;ALFREDSSON ,PÅHLSSON,HÖGLUND - NORSTRÖM, LINDSTRÖM S.; WEINHANDL, ZETTERBERG, FRANZÉN - RHODIN, JÖNSSON K.; KAHNBERG, JÖNSSON J., NORDSTRÖM P. - JOHANSSON M., SUNDIN R.; SAMUELSSON M., SEDIN H., SEDIN D.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
ja ciepieprze jakie prof wystawił kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
1.09 lub 1.18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

(tlyko na niemców 1.52 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
no generalnie wasi Słowacy cieniutko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nawet bramki nie strzelili Szwedom

Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
no ale ziomek spodziewales sie czego??????
ze bedzie po 1.4 na te najlepsze druzyny????????
no chyba nie bylo na to zadnych szans

Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
nie ma sie co oszukiwac w 1 dniu niespodzianki być nie powinno i myśle że spokojnie można dać wszystkie 4 mecze na kupon

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Macie moze wyniki z ostatnich lat MS ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
TOTO-MIX wystawil bardzo interesujaca oferte na to czy zawodnik strzeli bramke w mistrzostwach tylko nie wiem czy to dotyczy serii kwalifikacyjnej czy calych mistrzostw jezeli ktos sie dowiadywal o tym w TOTO to prosze o informacje ,poza tym kursy dosc ciekawe!!!!

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Quote
Macie moze wyniki z ostatnich lat MS ?

www.iihf.com [iihf.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
TOTO-MIX wystawil bardzo interesujaca oferte na to czy zawodnik strzeli bramke w mistrzostwach tylko nie wiem czy to dotyczy serii kwalifikacyjnej czy calych mistrzostw jezeli ktos sie dowiadywal o tym w TOTO to prosze o informacje ,poza tym kursy dosc ciekawe!!!!
to strzeli/nie strzeli dotyczy poszczegolnych pierwszych meczy druzyn nie calych Mistrzostw czy 1 fazy - tylko pierwszego meczu sie tyczy

Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
dla mnie kursy w bukach są niskie wiec warto sie przyjrzec "overkom" dla mnie takie padną prawdopodobnie w meczach USA- Słovenia, i Rosja - Austia.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
aha zaznaczam ze pisze o bramkach pow. 5,5 bo w niektórych bukach są pow 6,5

Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
mam pytanie do osób które znają sie na hokeju , który mecz z jutrzejszych wydaje sie najpewniejszy ? Generalnie mam swojego faworyta ale ciekaw jestem opinii innych

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, Sensei, aker, forty, alfa, Lukasz111), 2,553 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1