|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
jak na dzis to zdecydowanie widze jedno wydarzenie do zagrania under 23.5 bramki jak dla mnie to pewniak ze wzgledu na w miare wyrownanie sie poziomow druzyn w dol!! jedyne zagrozenie stanowi mecz USA-SLOWENIA gdzie moze pasc duzo goli!! Według mnie jest jeszcze jedno zagrożenie i duży znak zapytania w meczu szwedów z ukrainą - tu może być ilość bramek trudna do przewidzenia - bardziej pewne wydaje się zagranie dubla - usa over + niemcy under . pozdrawiam wydaje mi sie ze klasowe druzyny jezeli w 1 tercji osiagna wyrazna przewage nie beda forsowaly tempa bo w koncu to jest turniej i wygrana 11-0 nie wiele daje dokladnie tyle co 3-0!!-pozdrawiam aha jeszcze mecz niemcy-kazachstan moze byc bardzo zaciety i trudno wskazac faworyta choc mysle ze delikatne wskazanie na niemcow!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024 |
dodal bym tez: swiss-cze under
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
wie ktoś może czy dzisiaj prof jest otwarty i od której?? dzieki disiaj od 10 do 15 chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
wie ktoś może czy dzisiaj prof jest otwarty i od której?? dzieki disiaj od 10 do 15 chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czy musisz w kazdym temacie zadawac to pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />chyba ze jestes niepelnosprawny!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na dzisiaj trudne mecze do przeiwidzenia : Czechy - Szwajcaria - dla mnie no bet , a jak ktos chce to proponuje nie wiecej niz za 10 zl na kupon, i bron boze na system na poewniaka,, wg mnie ten mecz moze zakonczyc sie niespodzianka (nie sensacja), no remisem i jezeli ktos ;lubi taka zabawe to goraco !!! polecam grac tu za wieksza kaske X, a juz napewnoi X w pierwsej tercji, scenariusz tego meczu - prawdopodobny : mecz jak wczorajszy slowakow, z lekkim wskazaniem na czestsze ataki szwajcarow, ktorych sila to badz co badz oifensywa i technika, czesi moga byc zaskoczenie TTYP 1 - 5/10, X 7/10, 2 - 3/10
Niemcy - Kazachstan : wg mnie buki zrobily wsazsytkim prezent z okazji swieta pracy - 1,55 - spory kurs, warto grac grubo,, Niemcy od lat w niezlej formie, solidny zepsol co pokazal w sparingach z USA;; kazachowie - chyba spadna w tym roku - w zeszlym ledwo sie uratowali, tam hokej jest na nienajgforszym poziomie ale nie widac ulepszen w ich grze , chyba tendencja spadkowa, niemcy natomiast przyjechali tu po cwiercfinal, a w przypadku nei wygranai z kazachami - jakies psychiczne oslabienie - ii klops w postaci spadku hehehe , fajnie ale raczej nierealne TYP 1 - 9/10, X - 4/10, 2 - 2/10
USA - Slowenia : druzyna pelna gwiazd nhl nie moze przegrac meczu z zespolem ktory ledwo ogrywa nasza slabiutka reprezentacje - to nie jest pilka i takei niespodzianki nie wchodza w rachube, tym bardziej ze USa znow jest niedoceniane a druzyna pelna gwiazd nhl moim zdaniem jest tutaj w stanie nawet wygrac - pozyjemy zobaczymy, ten mecz wygrany Jak wiadomo ruski hpokej to ruski hokej wiec nei sugerujcie sie wczorajszym emczem bialorusi oraz finlandii z dania (to takie derby skandywanii - prestiz), mysle ze ten mecz bedzie jedynym pewnym wysokim zwyciest3wem faworytow w 1 serii TYP 1 - 10/10, X - 2/10, 2 - 0/10, ew. OVER lub 1t. 1
Szwwecja - Ukraina : analiza podobna do w.w wiec nei bede sie rozpisywal - szwedzi jedna z pretendentow do tytulu (jak zwykle tez omijany w analizach, po kanadzie i czechach wymi9eniany) i slaba ukraina - chyba najslabszy obok kazachow i slowenii team tych rozgrywek, TYP 1 - 10/10, X - 2/10, 2 - 0/10
polecam na dzisiaj grac faworytow procz czechow, ale moge sie mylic oczywiscie (co do czechow), po prostu nie ryzykujmy bo nei widzielismy ich jeszcze w akcji - ja nie ryzykuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na dzisiaj trudne mecze do przeiwidzenia : Czechy - Szwajcaria - dla mnie no bet , a jak ktos chce to proponuje nie wiecej niz za 10 zl na kupon, i bron boze na system na poewniaka,, wg mnie ten mecz moze zakonczyc sie niespodzianka (nie sensacja), no remisem i jezeli ktos ;lubi taka zabawe to goraco !!! polecam grac tu za wieksza kaske X, a juz napewnoi X w pierwsej tercji, scenariusz tego meczu - prawdopodobny : mecz jak wczorajszy slowakow, z lekkim wskazaniem na czestsze ataki szwajcarow, ktorych sila to badz co badz oifensywa i technika, czesi moga byc zaskoczenie TTYP 1 - 5/10, X 7/10, 2 - 3/10 heh co ty pieprzysz pablobytom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Czechy - Szwajcaria 1bankier (Jagr i spółka rozpierodolą Helvetów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
ja nie pieprze tylko staram sie znalezc jakas niespodzianke - a moim zdaniem (pisze ze moim tylko) jest ten mecz - w innych sobie nei wyobrazam - poza tym zawse sa jaies niespodzianki *statystycznie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024 |
ziomek nie byl bym taki pewny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dla mnie NO BET
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 126 |
Witam
Na dziś gram tak:
105863 Ukraine - Sweden 2 1,10 open 01.05.2005 20:15 105935 Germany - Kasachstan 1 1,35 open 01.05.2005 20:15
Poszło to za 400 złociszy
A więc Niemcy i Szwecja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Ja pojechałem ostro tylko na Szwedow,ale na hokeju się nie znam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781 |
Pablobytom SPADAJ STAD Albo nie pisz takich BZDUR jak rano pisales. Jak NIEMCY NIE WYGRAJA to.....mam do wyrzucenia kupon z wygrana ponad 10 tys ZL !!!!!!
Zasugerowalem sie twoim typem 9/10 !!!! na Niemcy i wyrzucilem z kuponu Maltaya - Galatasaray a wziąlem Niemcow? byl taki sam kurs 1.52 w Prof !!!
Jezeli Niemcy nie wygraja to znaczy ze wchodzenie na TO FORUM JEST TYLKO STRATA CZASU A PRZEDE WSZYSTKIM PIENIEDZY ...
Po co to pisales....jak sie nie znasz !!!
"na dzisiaj trudne mecze do przeiwidzenia : Czechy - Szwajcaria - dla mnie no bet , a jak ktos chce to proponuje nie wiecej niz za 10 zl na kupon, i bron boze na system na poewniaka,, wg mnie ten mecz moze zakonczyc sie niespodzianka (nie sensacja), no remisem i jezeli ktos ;lubi taka zabawe to goraco !!! polecam grac tu za wieksza kaske X, a juz napewnoi X w pierwsej tercji, scenariusz tego meczu - prawdopodobny : mecz jak wczorajszy slowakow, z lekkim wskazaniem na czestsze ataki szwajcarow, ktorych sila to badz co badz oifensywa i technika, czesi moga byc zaskoczenie TTYP 1 - 5/10, X 7/10, 2 - 3/10
Niemcy - Kazachstan : wg mnie buki zrobily wsazsytkim prezent z okazji swieta pracy - 1,55 - spory kurs, warto grac grubo,, Niemcy od lat w niezlej formie, solidny zepsol co pokazal w sparingach z USA;; kazachowie - chyba spadna w tym roku - w zeszlym ledwo sie uratowali, tam hokej jest na nienajgforszym poziomie ale nie widac ulepszen w ich grze , chyba tendencja spadkowa, niemcy natomiast przyjechali tu po cwiercfinal, a w przypadku nei wygranai z kazachami - jakies psychiczne oslabienie - ii klops w postaci spadku hehehe , fajnie ale raczej nierealne TYP 1 - 9/10, X - 4/10, 2 - 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Wyluzuj się,przeciez mecz sie jeszcze nie skończył
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Pablobytom SPADAJ STAD Albo nie pisz takich BZDUR jak rano pisales. Jak NIEMCY NIE WYGRAJA to.....mam do wyrzucenia kupon z wygrana ponad 10 tys ZL !!!!!!
Zasugerowalem sie twoim typem 9/10 !!!! na Niemcy i wyrzucilem z kuponu Maltaya - Galatasaray a wziąlem Niemcow? byl taki sam kurs 1.52 w Prof !!!
Jezeli Niemcy nie wygraja to znaczy ze wchodzenie na TO FORUM JEST TYLKO STRATA CZASU A PRZEDE WSZYSTKIM PIENIEDZY ...
Po co to pisales....jak sie nie znasz !!!
"na dzisiaj trudne mecze do przeiwidzenia : Czechy - Szwajcaria - dla mnie no bet , a jak ktos chce to proponuje nie wiecej niz za 10 zl na kupon, i bron boze na system na poewniaka,, wg mnie ten mecz moze zakonczyc sie niespodzianka (nie sensacja), no remisem i jezeli ktos ;lubi taka zabawe to goraco !!! polecam grac tu za wieksza kaske X, a juz napewnoi X w pierwsej tercji, scenariusz tego meczu - prawdopodobny : mecz jak wczorajszy slowakow, z lekkim wskazaniem na czestsze ataki szwajcarow, ktorych sila to badz co badz oifensywa i technika, czesi moga byc zaskoczenie TTYP 1 - 5/10, X 7/10, 2 - 3/10
Niemcy - Kazachstan : wg mnie buki zrobily wsazsytkim prezent z okazji swieta pracy - 1,55 - spory kurs, warto grac grubo,, Niemcy od lat w niezlej formie, solidny zepsol co pokazal w sparingach z USA;; kazachowie - chyba spadna w tym roku - w zeszlym ledwo sie uratowali, tam hokej jest na nienajgforszym poziomie ale nie widac ulepszen w ich grze , chyba tendencja spadkowa, niemcy natomiast przyjechali tu po cwiercfinal, a w przypadku nei wygranai z kazachami - jakies psychiczne oslabienie - ii klops w postaci spadku hehehe , fajnie ale raczej nierealne TYP 1 - 9/10, X - 4/10, 2 - 2/10 Człowieku to lepiej Ty stąd spadaj, albo następnym rqazem kilka razy zastanów się co piszesz. Po pierwsze mecz jeszcze trwa, a po drugie czy ktoś Cię zmuszał do stawiania na Niemców?!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Pablobytom SPADAJ STAD Albo nie pisz takich BZDUR jak rano pisales. Jak NIEMCY NIE WYGRAJA to.....mam do wyrzucenia kupon z wygrana ponad 10 tys ZL !!!!!! 10tys zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czego to ludzie niewymysla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Niech sobie postawi na Rockyego.Pewna wygrana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Jezeli Niemcy nie wygraja to znaczy ze wchodzenie na TO FORUM JEST TYLKO STRATA CZASU A PRZEDE WSZYSTKIM PIENIEDZY ... [/quote]
Bo wchodzenie na to forum to strata czasu ,oprocz dzialu pilka reczna ,tam gdzie typy podaje nawoj !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
uwielbiam te forum za takie posty znafcówww <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
hehe nom jasne dzieki chlopaki za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wysmianie kolegi timeek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, nie no fakt ze rabnalem sie pare raz yw MS Dyw 1, wiec moimi postami nie musi sie nikt sugerowac - ja zawsze staram sie pisac "dla mnie no bet" itp Poza tym jak ktos stawia 10 tys zl to albo wal iscieme bo fest mu sie nudzi na chacie zamiast isc sie na..bac z kolegami siedzi przed kompem i szuka problemow d oinnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> albo jest starsznym losiem ktory sie sugeruje opiniami forum i puszcza kuponik za 10 tys heheh !! a propos TIMEEK - kot ci puscil kupon za 10 tys _ STS czy prof <hahaha> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
uwielbiam te forum za takie posty znafcówww <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ziomuś...ja już Twoich 'super-extra-genialnych' postów nie będę Ci już przypomniał, bo by Ci się jeszcze przykro zrobiło ;[ ;-) Co tam jutro gramy? ;-) Dzięki Onda, za `underowyoverek`  <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|