|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Pierwszym hitem tych mistrzostw będzie dzisiejsze spotkanie pomiędzy Rosja a Słowacją.. Zapowiada się fantastyczny mecz.. Obie ekipy nie zachwycziły w swoich pierwszych występach, Rosja w końcówce ograła gospodarzy 4-2, widziałem tylko bramki.. Natomiast oglądałem cały mecz Słowaków z Białorusią i muszę przyznać że spodzieałem sie więcej... Mimo ogromnej przewagi w strzałach Słowacy zapewnili sobie wygraną dopiero w połowie 3 tercji.. Potencjał ofensywny mają niesamowity, gorzej z defensywą gdzie klasowi są Visnovsky i Chara a reszta to średniacy... Rosjanie też dużo więcej gwiazd mają w ataku niż obronie... Jeśli chodzi o 1x2 to będę kibicował Sowakom, tak jak przez całe mistrzostwa, jednak jak znajdziecie kursy powwyżej 2 na Rosję to opłaca się je wziąć.. Rosja chyba w lepszej formie.. Jeśli znajdzeicie z kolei na Słowaków powyżej 2,8-2,9 też brać Zapowiada sie pasjonujace widowisko...
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
w sts obstawilem ruskich za 2,10 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiec polecam wbijac do sts i grac UWAGA na 1X daja 1,40 zl !!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Pablo na papierze atak Słowaków jest najsilniejszy ze wsyztskich na tych mistrzostwach... ale to na papierze.. Powinno być dobrze i w grze ponieważ sporo zawodników grało ze sobą w klubach chocby wielka trójka Demitra-Hossa-Gaborik w Trenczynie.. Na pewno przez ten czas zdąrzyli się ze soba zgrać.. Gorzej jest z obroną i bramkarzem.. Ja zdecydowałem sie i zagrałem ale za niweielką stawkę Słowację DNB czyli w razie remisu zwrot stawki @2,18 w Pinnacle... Czekam niecierpliwi na mecz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Piekny mecz, naprawde bardzo dobre widowisko... Słowacja - Rosja 3-3 czyli zwrot dla mnie choć było blisko Bardzo podoba mi się u Rosjan formacja Ovechkin-Malkin-Afinogenov, wszyscy mlodzi 19,18 lat Afinogenov troszke starszy.. Grali naprawdę ładny hokej. Ogólnie mecz wyrównany i zasłużenie Rosjanie wyrównali.. U Słowaków świetnie zagrał Zigi Palffy wybrany graczem meczu, a także bardzo podobają mi się Richard Zednik i Michal Handzus którzy wykonali kawał dobrej roboty.. Marian Hossa już 2 gole i astysta..
O 20,15 kolejny mecz do oglądania Szwecja-Dania, ale chyba bez historii, powinno być zdecydowane zwycięstwo Szwedów.. W drugim meczu popoludniowym Finlandia planowo 4-1 z Ukrainą..
Zagrałem natomiast Austrię -0,5 @1,99.. Myślę że gospodarze poradzą sobie z Białorusinami..
Refleksja jaka sie nasuwa to fatalny stan lodu... To wręcz koszmar, kałuży wody.. mam nadzieje ze organizatorzy cos z tym zrobią bo dalsze fazy turnieju na takich lodowiskach to żenada...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Nie ma co sie oszukiwac, ze przez ten stan lodu over w dzisiejszym meczu to lut szczescia, mimo ze bylo sporo sytuacji, to jednak warunki strasznie przeszkadzaja w strzelaniu bramek. Gdyby nie to sadze, zeby nie bylo takich nerwowek. Rosja - Słowacja - jak do tej pory chyba najlepszy mecz, a co do Bialorus - Austria to postawilem na Bialorus z podporka, grali bardzo ladnie ze Slowakami i mysle, ze sam Grabovsky jest w stanie wybic hokej Austriakom z glowy, na dzien dzisiejszy jak dla mnie oni chyba jednak beda walczyc o utrzymanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
ONDA gratuluje overa ale ,odnosze wrazenie ze w tych mistrzostwach granie overami niesie za soba duze ryzyko-mysle ze bedzie ciekawe zrobienie na koniec mistrzostw statystyki under/over mysle ze bedzie to spora przewaga underow chocby ze wzglaedu na to co pisze powyzej POLSKIGNON i chyba jednak poziom druzyn grajacych nie jest razaco odbiegajacy od siebie co do meczu austria-bialorus typuje remis ze wskazaniem na bialorus, -pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781 |
dzieki wszystkim za slowa otuchy, po wczorajszej beznadziejnej wtopie.
tych Niemcow wzilem tez dlatego w Profie bo dawali kurs 1,52, a w sieci max byl 1.35. to tez zadecydowalo niestety. Wydaje mi sie ze Prof jednak ma bardzo dobrych analitykow hokeja i tenisa... "wiedza co w trawie piszczy". Najciekawsze bylo to ze w sieci gralem podobny zestaw meczy z mala kase i tam Niemcow nie wziolem ( bo kurs byl z niski !!!)
Ogladalem mecz Rosja-Austria 4:2 i Austriacy grali z Rosja 100% lepiej od Niemcow w meczu z Kazchstanem!!!! Nie wiem jak grali bailorusimi wiec nie stawiam dzis...wcale Wirzeac w wiedze analitykow Profesjonla powinno byc zwyciestwo Austrii. ale jezeli Bialorus zagra taki antyhokej obronny jak Kachstan i wyjdzie z kontrami to moze byc tez 0:3
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
ONDA gratuluje overa ale ,odnosze wrazenie ze w tych mistrzostwach granie overami niesie za soba duze ryzyko-mysle ze bedzie ciekawe zrobienie na koniec mistrzostw statystyki under/over mysle ze bedzie to spora przewaga underow chocby ze wzglaedu na to co pisze powyzej POLSKIGNON i chyba jednak poziom druzyn grajacych nie jest razaco odbiegajacy od siebie co do meczu austria-bialorus typuje remis ze wskazaniem na bialorus, -pozdrawiam Dzieki za gratki - ale powinno byćoverów chyba........... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />(finowie tysz ) - uprzedzałem o linii ktOrą gram - czyli 4,5 . Na wieczór dwa meczyki - zero grania - tylko dla sportu ( podkreślam !!! ) swe over 2/10 . Dla mnie mecz aut-blr może mieć każdy mozliwy scenariusz - poczekamy na jutrzejszy dzień .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Pamiętaj,Timeek,że buki naziemne a szczegolnie prof jest nie do ogrania!!Mają znakomitych expertow i zabezpieczają się a to 3 komb,a to limit np 50zł.Ale do rzeczy :zagralem Szwedow,ze wygrają w 1 tercji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781 |
Racja nawoj.
Jeszcze jedna ciekawostka przez przypadek ktora zobaczylem odnosnie profa i ktora daje duzo do myslenia dla nas wszystkich !!!
Wysylalem w sobote kupon za 300 zl z 3 meczami hokejowymi. Przez pomylke dalem jedynke na Austrie z Rosja. zamiast na Rosje po kursie 1.18. Kurs na Austrie tego meczu byl 8,1. Gosc z profa oczywiscie zadzwonil i co......powiedzial ze moze przyjac moj kupon tylko za 100 zl !!!!! Ja kupon wziolem zobaczylem ze jest pomyklowo dane na Austrie i poprosilem o cofniecie... Oczywiscie cofnal mi kupon, wydrukowal prawidlowy i NIE DZWONIAC !!!! przyjal za 300 zl...
Czegos tu nie rozumiem...
PS. Jednym ze sponsorow MS w hokeja jest BetandWin. Trzeba bedzie uwazac w ostatnich meczach grupowych !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
wiesz,jak jest kurs na jakies zdarzenie powyżej 2,a stawka powyżej 100zl,to dzwonią i jest rozkaz,ze nie możesz wygrac 1000zl na kupon.Ale Szwecja 1 tercje wygrala i jest lekki przod,bo na hokeju sie nie znam..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328 |
ONDA gratuluje overa ale ,odnosze wrazenie ze w tych mistrzostwach granie overami niesie za soba duze ryzyko-mysle ze bedzie ciekawe zrobienie na koniec mistrzostw statystyki under/over mysle ze bedzie to spora przewaga underow chocby ze wzglaedu na to co pisze powyzej POLSKIGNON i chyba jednak poziom druzyn grajacych nie jest razaco odbiegajacy od siebie co do meczu austria-bialorus typuje remis ze wskazaniem na bialorus, -pozdrawiam przewaznie jak graja dobre druzyny to monustwo sytuacji wiec to zalezy tez czesto od dyspozycji strzeleckiej jak i bramkarzy wszyscy mysleli ze slowacja bedzie malo goli a bylo duzo szcescia zalezy czy sie trafi over czy under pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
No to Grabovsky slaby nie jest, a na jutro: Sui-Kaz 1 - Szwajcarzy nie powtorza bledu Niemcow, nie zlekcewaza rywala, a poza tym sa zespolem raczej lepszym od szwabkow Cze-Ger 1 - faworyt zawiesc nie powinien, nie moga ryzykowac w 1. fazie straty punktow, bo one moga byc pozniej doliczone do 2. fazy, Czesi maja taka grupe, ze powinni wszystkim dziekowac, trafili na druzyny, na ktorych moga doszlifowac zgranie itd. Usa-Lat i Can-Slo - szkoda uzasadniac, wydaje sie, ze 2 najmocniejsze druzyny to druzyny za oceanu i ich rywale szans wielkich nie maja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Co do Usa-Łotwa nie bylbym taki pewien:) Dlaczego??? Chociazby dlatego ze Amerykanie zawsze meczyli sie z Łotyszami i wyjatkowo im ta ekipa ni lezy!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328 |
WITAM WSZYSTKICH CO MYSLICIE O TYPIE KANADA-SLOVENIA OVER 5.5 ZA 1.4 STS JA TO GRAM POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
WITAM WSZYSTKICH CO MYSLICIE O TYPIE KANADA-SLOVENIA OVER 5.5 ZA 1.4 STS JA TO GRAM POZDRAWIAM mysle ze bedzie wielki problem z overem!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328 |
WITAM WSZYSTKICH CO MYSLICIE O TYPIE KANADA-SLOVENIA OVER 5.5 ZA 1.4 STS JA TO GRAM POZDRAWIAM mysle ze bedzie wielki problem z overem!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ciekawe czemu slovenia cieniutka mysle ze spokojnie wejdzie a jak myslsiz inaczej to zagraj under za 2.4 pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534 |
Co do Usa-Łotwa nie bylbym taki pewien:) Dlaczego??? Chociazby dlatego ze Amerykanie zawsze meczyli sie z Łotyszami i wyjatkowo im ta ekipa ni lezy!! To moze warto zagrać H 0:3 na Łotwe kurs 1,8 w Admiralbet z Kanadą przegrali tylko róznicą 2 bramek ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
WITAM WSZYSTKICH CO MYSLICIE O TYPIE KANADA-SLOVENIA OVER 5.5 ZA 1.4 STS JA TO GRAM POZDRAWIAM mysle ze bedzie wielki problem z overem!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ciekawe czemu slovenia cieniutka mysle ze spokojnie wejdzie a jak myslsiz inaczej to zagraj under za 2.4 pozdro uwazam tak z powodu zasadniczego -te mistrzostwa wygladaj na wyjatkowo underowe!! teraz zdarzy sie kilka overow ale w pozniejszej fazie bedzie ich jak na lekarstwo(lod) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,963 |
Wydaje mi sie że over w tym meczu to dobry typ! Słowenia słaba, odstaje od kanadyjczyków w każdym elemencie hokejowego rzemiosła.. Będą wykluczenia, a kanadyjczycy pokazali w pierwszym meczu ze jak nikt inny potrafia wykorzystywac przewagę liczebną!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|