Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Austria - Slovakia +2,5 1 2,10 6j

Słowacja nie jest w tak wielkiej formie, a Austria w tak słabej by mecz skończył się 3-bramkową wygraną naszych sąsiadów, tym bardziej że Austria jest gospodarzem mistrzostw i będą chcieli się zrehabilitowac za ostatnią wysoką porażkę sprzed kilku dni. Kurs wręcz wyborny na tak wysoki handicap. Zagram za medium stake...

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 9
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 9
siema

Co myślicie o meczu Szwecja - Finlandia.
Ja stawiam na Szwecję. Czy ktoś się ze mną zgodzi.

Pozdrawiam.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Jezeli mialbym grac ten mecz to tylko under 5,5;)

Dołączył: Apr 2005
Posty: 861
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 861
iloma bramkami musi wygrać Slowacja żeby mieć 1 miejsce w grupie?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
kurcze oplacalo sie grac na ilosc goli 0-4 w profie kursy na rosje 2,9 a na ukraine 2.6 mam kupon za 2 zl 4 mecze na ilosc goli 0-4 ale nie wierze zebu w meczu austria -slowacja padlo od 0-4 bramek kurs byl 3,6 ale malo prawdopodobne

Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
ale po co slowacja ma wysoko wygrywac skoro i tak ten mecz pozniej nie bedzie sie liczyl w dalszej punktacji

Dołączył: Apr 2005
Posty: 861
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 861
a nie ma tak że pierwsz gra z trzecią druzyna innej grupy?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
absolutnie

Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
beda pozniej 2 grupy po 6zespolow

Dołączył: Apr 2005
Posty: 861
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 861
no to może Ci wejdzie 0-4 będą się oszczędzać!

Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
licza sie tylko te punkty ktora druzyna uzyskala z 2 druzynami ktore rowniez byly w jej grupie

Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
na to wlasnie licze.ale bedzie ciezko

Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
tak wiec pozniej kazda druzyna bdzie miala do rozegrania 3 mecze.pozniej polfinaly 1z gra z 2 zgr.b i na odwrot

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
Na jutro ciekawy typ:
Słowenia(2)-Łotwa(0) hc @1.75 (admiralbet)
Łotysze mimo dwoch porazek z Kanada i USA zaprezentowali sie bardzo dobrze, pokazujac ze nawet tak silnym druzynom moga strzelac bramki.Zeby awansowac dalej musza ten mecz wygrac, natomiast Słoweńcy udowadniaja, ze obecnie sa chyba najslabsi wsrod calej stawki tegorocznych MS.
Mysle ze Łotysze nie beda miec wiekszych problemow aby wygrac conajmniej 3 bramkami (a ze bramki strzelac potrafia swiadcza 4 strzelone reprezentacji Kanady).

Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
zgadzam sie z rudzikiem, ale bez handi zagram, lotwqa POWINNA wygrac, chyba kanada tez zagra o prestiz i wygra ze slabyszm USA, szwajcarow podpowiada serce i sumienie ale ... niemcy to niemcy, wiec kij to wie, natomiast mozna grac czechow, tylko czy sie oplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Quote
tak wiec pozniej kazda druzyna bdzie miala do rozegrania 3 mecze.pozniej polfinaly 1z gra z 2 zgr.b i na odwrot

Blad !!!
pozniej beda cwiercfinaly
1f-4e
2f-3e
3f-2e
4f-1e

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Stawki:

Rosja -2,5 4/10 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ukraina 6/10 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Słowacja -2,5 8/10 8-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Dzieki dobremu rozłożeniu stawek dzień na mistrozstwach skonczyl sie swietnie... Ogladalem mecz Bialorusi z Rosja i musze przyznac ze Bialorusini niezle sobie radzili.. Slowacja nie miala wyjscia, handi -2,5 to byla promocja od bukow... Po porazce Austrii z Bialorusia 0-5 dziwie sie ze taki niski spread.. Pewnie syndrom gospodarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ukraina wymęczyła szczęśliwie, ale w naszym "sporcie" trzeba miec szczescie..

Wlasnie ogladam retransmisje meczu Szwecja - Finlandia... Bardzo ladne widowisko zwlaszcza w 1 tercji.. Zwyciestwo Szwedów, ale Finowie jeszcze powalczą w tym turnieju...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Cadana + Szwajcaria 1.8 + 2.40

Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
wczoraj hokej piekniutko, oby dzis bylo podobnie. Moze i bedzie znow dobrze, ale na pewno widze ze w mojej opinii bedzie inaczej niz Waszym zdaniem.
Dziś gram na Kanadyjczykow i jednak Niemcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
juz przed turniejem nie moglem sie zgodzic z Waszymi opiniami ze Helweci beda rewelacja imprezy. dla mnie tytul czarnego konia przypisywalem Lotyszom i tego zdania nie zmieniam. Natomiast nie mam wystarczajacego przekonania do tego, zeby grac na Szwajcarow. Niemcy wyraznie zbytnio zlekcewazyli Kazachow iteraz ten mecz moze odbic sie u nich czkawką, ale moze sie uda i tak nie bedzie. Jak dla mnie dzis Niemcy podejda do tego pojedynku maksymalnie zmotywowani (no tak Szwajcarzy tez ), ale ja dzis gram naszych sąsiadow.
Kanada @1.72 Niemcy @2.33

ale malo tego a propos Niemcow jest jeszcze jedna sprawa. Moze ktos sie z tym nie zgodzic, ale ja mam jeszcze jedna spiskowa teorie dziejow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mianowicie moze bedzie to zbyt przerazajaca dla niektorych teza, ale uwazam ze Niemcom nie oplaca sie wygrywac wysoko i pokonaja Szwajcarow jedną bramką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

jesli Niemcy wygraja dzis ze Szwajcaria zdobeda 2 punkty - to oczywiste. Wtedy po 2 oczka na koncie beda mialy az trzy druzyny (takze Kazachowie). o tym kto awansuje do dalszej fazy a kto spadnie do grupy walczacej o utrzymanie zadecyduje mala tabelka bezposrednich spotkan.
W tej chwili sytuacja w tej tabelce jest taka:
KZK 2 mecze 2 punkty bilans 3-3
SUI 1 mecz 2 punkty bilans 2-1
GER 1 mecz 0 punktow bilans 1-2

i teraz najciekawsza sytuacja jest wprzypadku win Niemcow 2-1 -wtedy kazdy bedzie mial 3-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> natomiast jesli Niemcy wygraliby np. 3-1 bedzie to dla nich niezwykle niekorzystne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
KZK 3-3
SUI 3-4
NIE 4-3
Wtedy dalej graja KZK i NIE. Niemcy graja dalej, ale zostaje im zaliczona porazka z KZK, a to im sie nie oplaca. Tak więc moja teoria jest taka , ze Niemcy wygrywaja ten mecz roznica jednej bramki 3-2 lub 4-3. wowczas Niemcy i Helweci graja dalej z zaliczeniem dzisiejszego wyniku.
No tak wiem, ze wtedy nie oplaca sie to Szwajcarom, ale ja zalozylem sobie ze to Niemcy siegaja dzis po 2 punkty i scenariusz ustalilem wlasnie pod nich.
Czekam na kursy w profie i gram 2 singielki na 3-2 i 4-3 dla Niemcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

a reszta niech gra tych Szwajcarow, ja ich nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
no tak, ale widze ze prof nie wystawil na dzis meczu Niemcy-Szwajcaria na dokladny wynik, lipa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rafal08, JelineK), 2,567 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,192
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1