|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
Austria - Slovakia +2,5 1 2,10 6j
Słowacja nie jest w tak wielkiej formie, a Austria w tak słabej by mecz skończył się 3-bramkową wygraną naszych sąsiadów, tym bardziej że Austria jest gospodarzem mistrzostw i będą chcieli się zrehabilitowac za ostatnią wysoką porażkę sprzed kilku dni. Kurs wręcz wyborny na tak wysoki handicap. Zagram za medium stake...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 9 |
siema
Co myślicie o meczu Szwecja - Finlandia. Ja stawiam na Szwecję. Czy ktoś się ze mną zgodzi.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Jezeli mialbym grac ten mecz to tylko under 5,5;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 861 |
iloma bramkami musi wygrać Slowacja żeby mieć 1 miejsce w grupie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775 |
kurcze oplacalo sie grac na ilosc goli 0-4 w profie kursy na rosje 2,9 a na ukraine 2.6 mam kupon za 2 zl 4 mecze na ilosc goli 0-4 ale nie wierze zebu w meczu austria -slowacja padlo od 0-4 bramek kurs byl 3,6 ale malo prawdopodobne
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775 |
ale po co slowacja ma wysoko wygrywac skoro i tak ten mecz pozniej nie bedzie sie liczyl w dalszej punktacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 861 |
a nie ma tak że pierwsz gra z trzecią druzyna innej grupy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775 |
beda pozniej 2 grupy po 6zespolow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 861 |
no to może Ci wejdzie 0-4 będą się oszczędzać!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775 |
licza sie tylko te punkty ktora druzyna uzyskala z 2 druzynami ktore rowniez byly w jej grupie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775 |
na to wlasnie licze.ale bedzie ciezko
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 775 |
tak wiec pozniej kazda druzyna bdzie miala do rozegrania 3 mecze.pozniej polfinaly 1z gra z 2 zgr.b i na odwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Na jutro ciekawy typ: Słowenia(2)-Łotwa(0) hc @1.75 (admiralbet) Łotysze mimo dwoch porazek z Kanada i USA zaprezentowali sie bardzo dobrze, pokazujac ze nawet tak silnym druzynom moga strzelac bramki.Zeby awansowac dalej musza ten mecz wygrac, natomiast Słoweńcy udowadniaja, ze obecnie sa chyba najslabsi wsrod calej stawki tegorocznych MS. Mysle ze Łotysze nie beda miec wiekszych problemow aby wygrac conajmniej 3 bramkami (a ze bramki strzelac potrafia swiadcza 4 strzelone reprezentacji Kanady).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
zgadzam sie z rudzikiem, ale bez handi zagram, lotwqa POWINNA wygrac, chyba kanada tez zagra o prestiz i wygra ze slabyszm USA, szwajcarow podpowiada serce i sumienie ale ... niemcy to niemcy, wiec kij to wie, natomiast mozna grac czechow, tylko czy sie oplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
tak wiec pozniej kazda druzyna bdzie miala do rozegrania 3 mecze.pozniej polfinaly 1z gra z 2 zgr.b i na odwrot Blad !!! pozniej beda cwiercfinaly 1f-4e 2f-3e 3f-2e 4f-1e
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Stawki:
Rosja -2,5 4/10 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ukraina 6/10 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Słowacja -2,5 8/10 8-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki dobremu rozłożeniu stawek dzień na mistrozstwach skonczyl sie swietnie... Ogladalem mecz Bialorusi z Rosja i musze przyznac ze Bialorusini niezle sobie radzili.. Slowacja nie miala wyjscia, handi -2,5 to byla promocja od bukow... Po porazce Austrii z Bialorusia 0-5 dziwie sie ze taki niski spread.. Pewnie syndrom gospodarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ukraina wymęczyła szczęśliwie, ale w naszym "sporcie" trzeba miec szczescie.. Wlasnie ogladam retransmisje meczu Szwecja - Finlandia... Bardzo ladne widowisko zwlaszcza w 1 tercji.. Zwyciestwo Szwedów, ale Finowie jeszcze powalczą w tym turnieju...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Cadana + Szwajcaria 1.8 + 2.40
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283 |
wczoraj hokej piekniutko, oby dzis bylo podobnie. Moze i bedzie znow dobrze, ale na pewno widze ze w mojej opinii bedzie inaczej niz Waszym zdaniem. Dziś gram na Kanadyjczykow i jednak Niemcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> juz przed turniejem nie moglem sie zgodzic z Waszymi opiniami ze Helweci beda rewelacja imprezy. dla mnie tytul czarnego konia przypisywalem Lotyszom i tego zdania nie zmieniam. Natomiast nie mam wystarczajacego przekonania do tego, zeby grac na Szwajcarow. Niemcy wyraznie zbytnio zlekcewazyli Kazachow iteraz ten mecz moze odbic sie u nich czkawką, ale moze sie uda i tak nie bedzie. Jak dla mnie dzis Niemcy podejda do tego pojedynku maksymalnie zmotywowani (no tak Szwajcarzy tez ), ale ja dzis gram naszych sąsiadow. Kanada @1.72 Niemcy @2.33
ale malo tego a propos Niemcow jest jeszcze jedna sprawa. Moze ktos sie z tym nie zgodzic, ale ja mam jeszcze jedna spiskowa teorie dziejow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mianowicie moze bedzie to zbyt przerazajaca dla niektorych teza, ale uwazam ze Niemcom nie oplaca sie wygrywac wysoko i pokonaja Szwajcarow jedną bramką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
jesli Niemcy wygraja dzis ze Szwajcaria zdobeda 2 punkty - to oczywiste. Wtedy po 2 oczka na koncie beda mialy az trzy druzyny (takze Kazachowie). o tym kto awansuje do dalszej fazy a kto spadnie do grupy walczacej o utrzymanie zadecyduje mala tabelka bezposrednich spotkan. W tej chwili sytuacja w tej tabelce jest taka: KZK 2 mecze 2 punkty bilans 3-3 SUI 1 mecz 2 punkty bilans 2-1 GER 1 mecz 0 punktow bilans 1-2
i teraz najciekawsza sytuacja jest wprzypadku win Niemcow 2-1 -wtedy kazdy bedzie mial 3-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> natomiast jesli Niemcy wygraliby np. 3-1 bedzie to dla nich niezwykle niekorzystne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> KZK 3-3 SUI 3-4 NIE 4-3 Wtedy dalej graja KZK i NIE. Niemcy graja dalej, ale zostaje im zaliczona porazka z KZK, a to im sie nie oplaca. Tak więc moja teoria jest taka , ze Niemcy wygrywaja ten mecz roznica jednej bramki 3-2 lub 4-3. wowczas Niemcy i Helweci graja dalej z zaliczeniem dzisiejszego wyniku. No tak wiem, ze wtedy nie oplaca sie to Szwajcarom, ale ja zalozylem sobie ze to Niemcy siegaja dzis po 2 punkty i scenariusz ustalilem wlasnie pod nich. Czekam na kursy w profie i gram 2 singielki na 3-2 i 4-3 dla Niemcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
a reszta niech gra tych Szwajcarow, ja ich nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283 |
no tak, ale widze ze prof nie wystawil na dzis meczu Niemcy-Szwajcaria na dokladny wynik, lipa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|