|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,963 |
Ja dorzuciłem jeszcze undera w meczu Niemcy-Czechy.. Jakos nie chce mi sie wierzyc w festiwal bramek w tym meczu.. Kurs 1,75 STS wart był grzechu!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590 |
juz 8-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
juz 8-0  jednak slowenia wyraznie odstaje!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
nie bylo mnie i nie puscilem se szwajcarii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />:( szkoda, ale coz , dzis chyba hokej puszcze ale te sciepki na czeszki i amerykanki chyba nie sa warte grania, jeszcze zobacze, zis proponuje sie all skupic na liv - chelsea 1 na awnas liv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
ze Szwjacarami troche strachu bylo, ale najwazniejsze, ze weszli. Jutro dosc ciekawe opcje:), wojna skandynawska, walka o zapewnienie sobie bytu itd, itp., na chwile obecna chyba sie skusze: UKR - DEN 1 - Ukraincy to druzyna raczej lepsza od Dunczykow, mimo, ze Ukr oraz Kaz byly przed MŚ faworytami do spadku, to teraz trzeba zmienic te opinie. Ukraina powinna spokojnie wygrac ten mecz, a poza tym to bedzie rozwiazanie lepsze dla nas, gdyz na mecze faworytow z Ukraina beda kursy wyzsze niz na mecze ze slabymi, niepodejmujacymi walki Dunczykami. RUS-BEL x2 - po takim kursiku az grzech nie zaryzykowac, co prawda szanse nie sa wielkie, ale jak gdzies 1 z 7 wielkich druzyn ma stracic punkty to najwieksze szanse daje chyba tutaj. Rosjanie nie przekonuja, co prawda w moim przekonaniu byli wczoraj ciut lepsza druzyna od Slowacji, ale pamietamy jak Slowacy sie meczyli, a poza tym Bialorusini mieli pelno w gaciach w tamtym meczu, a szkoda. Kolejny aspekt to nasze kochane ZSRR, ambichi Bialym Ruskom raczej nie zabraknie, a forma najwiekszych rosyjskich gwiazd oraz bramkarza nie napawaja tak wcale optymizmem. Na razie najwiecej dymu pod bramka rywala robia najmlodsi w kadrze sbornej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328 |
no i jak pisalem na luzaku over canday szkoda ze tenis do dupy jeden typ wszedl pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53 |
A ja postawiłem, że Białoruś wygra grupę, co przy odrobinie szczęścia może się zdarzyć. Zobaczymy, okaże się jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679 |
Witam!
Co sądzicie o meczu
Slowacja - Austria
Można to grać grubo na Słowację, czy węszycie tu jakąś niespodziankę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />??? PZDRW
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
ja bym jutro nie gral slowacjji, roznie moze byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, pewnie wygraja ale.. maja 3 pkt, bialorus 2 austria 0 i rosja ma 3 pkt, wiec prtzy odrobinie szczescia gospodarze moga wyjsc z grupy, no ale szczesciu bedzie chyba trza pomoc, mhm trudno cos powiedziec, a z drugiej strony moga tez ruskie jutro odpuscic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, bardziej bym sie skupil na finach i dunczykach - ale to zwykle przeczucie, chyab zagram finow 1x i danie 1, ale to jak moiwe trudno przeiwidziec, podfobnie jak dzisiejszy polfinal LM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679 |
Nie uważam, żeby Austria coś wywalczyła w tym meczu. Słowacja jest chyba na nich za silna. Wystarczy tylko popatrzeć na wyniki spotkań tych drużyń. Kwestia jest taka - Czy Słowacji zależy bardzo, żeby wyjść z I miejsca w grupie i zdobyć łącznie 5 pkt? Czy Pkt są dodawane do następnej rundy???? PZDRW
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
ze Szwjacarami troche strachu bylo, ale najwazniejsze, ze weszli. Jutro dosc ciekawe opcje:), wojna skandynawska, walka o zapewnienie sobie bytu itd, itp., na chwile obecna chyba sie skusze: UKR - DEN 1 - Ukraincy to druzyna raczej lepsza od Dunczykow, mimo, ze Ukr oraz Kaz byly przed MŚ faworytami do spadku, to teraz trzeba zmienic te opinie. Ukraina powinna spokojnie wygrac ten mecz, a poza tym to bedzie rozwiazanie lepsze dla nas, gdyz na mecze faworytow z Ukraina beda kursy wyzsze niz na mecze ze slabymi, niepodejmujacymi walki Dunczykami. RUS-BEL x2 - po takim kursiku az grzech nie zaryzykowac, co prawda szanse nie sa wielkie, ale jak gdzies 1 z 7 wielkich druzyn ma stracic punkty to najwieksze szanse daje chyba tutaj. Rosjanie nie przekonuja, co prawda w moim przekonaniu byli wczoraj ciut lepsza druzyna od Slowacji, ale pamietamy jak Slowacy sie meczyli, a poza tym Bialorusini mieli pelno w gaciach w tamtym meczu, a szkoda. Kolejny aspekt to nasze kochane ZSRR, ambichi Bialym Ruskom raczej nie zabraknie, a forma najwiekszych rosyjskich gwiazd oraz bramkarza nie napawaja tak wcale optymizmem. Na razie najwiecej dymu pod bramka rywala robia najmlodsi w kadrze sbornej. i tu akurat nie zgadzam sie z toba kolego -mecz rosja -bialorus posiada tylko jednego faworyta ROSJAN sa to dwie szkoly radzieckie ten sam styl gry i za rosja przemawia wiele czynnikow ale przedewszystkim to ze jest to druzyna o wiele mocniejsza lepiej zgrana itd. a wygrana bialorusi nad austria byla efektem tego ze austria jest poprostu slaba!!-pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Jak sam napisalem szanse nie sa wielkie, ale kurs 3,73<wow> z taka forma Merzina. Weim, ze Austriacy sa salbi, ale ktos musi byc, poza tym Bialorus przynajmniej powalczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
a czemu chcecie dawac na danie z w meczu z ukraina bo ja dalbym tu na ukraine
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283 |
Nie uważam, żeby Austria coś wywalczyła w tym meczu. Słowacja jest chyba na nich za silna. Wystarczy tylko popatrzeć na wyniki spotkań tych drużyń. Kwestia jest taka - Czy Słowacji zależy bardzo, żeby wyjść z I miejsca w grupie i zdobyć łącznie 5 pkt? Czy Pkt są dodawane do następnej rundy???? PZDRW z tego co ja wiem to do drugiej rundy druzynie ktora uzyska awans zaliczane sa jedynie punkty wywalczone z druzynami, ktore zajely w grupie dwa pozostale premiowane awansem miejsca. Tak wiec przy zalozeniu ze Austria z tej grupy nie wyjdzie - Słowacja bedzie ich miala 3 (2 z BLR i 1 z RUS), Bialorusini maja w tej chwili 0, a Rosja 1. Nie wydaje mi sie zeby Austriacy byli w stanie ograc Slowakow, nawet sciany im nie pomoga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a co do bitwy ZSRR to chyba mozna grac Underek... W Skadynawskiej grupie dzis gram raczej na Szwedów i Ukraincow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629 |
Mnie dzisiejsze mecze wyglądają underkowo, zwłaszcza Ukraina-Dania, Szwecja-Finlandia. Co wy na to? Myślę, że najlepiej jest grać na undery na tych mistrzostwach, bo na razie pada mało goli, a stawki są o niebo (albo i dwa nieba) lepsze od tych na zwycięstwa faworytów, a i nie ma takiego stresu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
jak dla mnie mecze Finlandi na under, a tym bardziej gdy bedzie to mecz walki ze Szwecja to powinno pasc malo bramek under 5.5 w toto-mix za 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Denmark - Ukraine 2 kurs 1,9
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Szwecja - Finlandia 1 kurs 2.05
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
wklejone z pewnego serwisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Rosja (-2,5) - Białoruś 1 @1,92 Pinnacle
Handicap jest wysoku, Rosja musi wygrać 3 bramkami.. Jest to możliwe, jesli chca wyjsć z grupy na 1 miejscu muszą dziś nastrzelać jak najwięcej bramek.. Słowacja wygrała z Białorusią po męczarniach tylko 1 golem, w meczu na szczycie Rosja - Słowacja padł remis 3-3, bramki więc będą się liczyć w bezpośrednim rozrachunku.. Rosja ma świetny zespół, Białoruś superbramkarza Merzina i wybijającego się Grabowskiego... Stawiam na Rosję -2,5..i liczę na młode trio Ovechkin-Malkin-Afinogenov. Powodzenia!
Ukraina - Dania 1 @1,86 Pinnacle
Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie i decydujący mecz o wejscie do dalszej fazy.. Przegrany będzie musiał walczyć o pozostanie w elicie hokeja.. Ogladałem w akcji oba teamy w meczach z potentatami, Dania z Finami jeszcze walczyła ale za Szwecją to była tragedia. Porażka 0-7 to i tak najniższy wymiar kary.. Dania to chyba najgorszy zespół grupy A w tym momencie.. Zwycięstwo Ukraińców, średnia stawka... Powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ostatnia predykcja na dziś...
Słowacja (-2,5) - Austria 1 @1,75 fonbet
Analogiczna sytuacja jak w meczu Rosji... Słowacy powinni wygrać jak najwyżej z Austrią aby przeskoczyć Rosję w tabeli i zapewnić sobie lepszą sytuację przed drugą fazą turnieju.. Bedą znali już wynik Rosjan z Białorusią.. Potęga ofensywna Słowaków o czym pisałem już na forum jest niesamowita.. Jeśli Białoruś strzela Austrii 5 goli nie tracąc żadnej to Słowacja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Powodzenia!
Nie tykam skandynawskiej wojny.. może się zdarzyć wszystko, kursowo postawiłbym na underdoga czyli Finów...
Stawki:
Rosja -2,5 4/10 Ukraina 6/10 Słowacja -2,5 8/10
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|