Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,963
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,963
Ja dorzuciłem jeszcze undera w meczu Niemcy-Czechy.. Jakos nie chce mi sie wierzyc w festiwal bramek w tym meczu.. Kurs 1,75 STS wart był grzechu!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590
juz 8-0 tongue

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
juz 8-0 tongue
jednak slowenia wyraznie odstaje!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
nie bylo mnie i nie puscilem se szwajcarii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />:( szkoda, ale coz , dzis chyba hokej puszcze ale te sciepki na czeszki i amerykanki chyba nie sa warte grania, jeszcze zobacze, zis proponuje sie all skupic na liv - chelsea 1 na awnas liv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
ze Szwjacarami troche strachu bylo, ale najwazniejsze, ze weszli. Jutro dosc ciekawe opcje:), wojna skandynawska, walka o zapewnienie sobie bytu itd, itp., na chwile obecna chyba sie skusze:
UKR - DEN 1 - Ukraincy to druzyna raczej lepsza od Dunczykow, mimo, ze Ukr oraz Kaz byly przed MŚ faworytami do spadku, to teraz trzeba zmienic te opinie. Ukraina powinna spokojnie wygrac ten mecz, a poza tym to bedzie rozwiazanie lepsze dla nas, gdyz na mecze faworytow z Ukraina beda kursy wyzsze niz na mecze ze slabymi, niepodejmujacymi walki Dunczykami.
RUS-BEL x2 - po takim kursiku az grzech nie zaryzykowac, co prawda szanse nie sa wielkie, ale jak gdzies 1 z 7 wielkich druzyn ma stracic punkty to najwieksze szanse daje chyba tutaj. Rosjanie nie przekonuja, co prawda w moim przekonaniu byli wczoraj ciut lepsza druzyna od Slowacji, ale pamietamy jak Slowacy sie meczyli, a poza tym Bialorusini mieli pelno w gaciach w tamtym meczu, a szkoda. Kolejny aspekt to nasze kochane ZSRR, ambichi Bialym Ruskom raczej nie zabraknie, a forma najwiekszych rosyjskich gwiazd oraz bramkarza nie napawaja tak wcale optymizmem. Na razie najwiecej dymu pod bramka rywala robia najmlodsi w kadrze sbornej.

Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
no i jak pisalem na luzaku over canday szkoda ze tenis do dupy jeden typ wszedl pozdrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
A ja postawiłem, że Białoruś wygra grupę, co przy odrobinie szczęścia może się zdarzyć. Zobaczymy, okaże się jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Witam!

Co sądzicie o meczu

Slowacja - Austria

Można to grać grubo na Słowację, czy węszycie tu jakąś niespodziankę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />???
PZDRW

Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
ja bym jutro nie gral slowacjji, roznie moze byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, pewnie wygraja ale.. maja 3 pkt, bialorus 2 austria 0 i rosja ma 3 pkt, wiec prtzy odrobinie szczescia gospodarze moga wyjsc z grupy, no ale szczesciu bedzie chyba trza pomoc, mhm trudno cos powiedziec, a z drugiej strony moga tez ruskie jutro odpuscic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, bardziej bym sie skupil na finach i dunczykach - ale to zwykle przeczucie, chyab zagram finow 1x i danie 1, ale to jak moiwe trudno przeiwidziec, podfobnie jak dzisiejszy polfinal LM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Nie uważam, żeby Austria coś wywalczyła w tym meczu. Słowacja jest chyba na nich za silna. Wystarczy tylko popatrzeć na wyniki spotkań tych drużyń.
Kwestia jest taka - Czy Słowacji zależy bardzo, żeby wyjść z I miejsca w grupie i zdobyć łącznie 5 pkt?
Czy Pkt są dodawane do następnej rundy????
PZDRW

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
ze Szwjacarami troche strachu bylo, ale najwazniejsze, ze weszli. Jutro dosc ciekawe opcje:), wojna skandynawska, walka o zapewnienie sobie bytu itd, itp., na chwile obecna chyba sie skusze:
UKR - DEN 1 - Ukraincy to druzyna raczej lepsza od Dunczykow, mimo, ze Ukr oraz Kaz byly przed MŚ faworytami do spadku, to teraz trzeba zmienic te opinie. Ukraina powinna spokojnie wygrac ten mecz, a poza tym to bedzie rozwiazanie lepsze dla nas, gdyz na mecze faworytow z Ukraina beda kursy wyzsze niz na mecze ze slabymi, niepodejmujacymi walki Dunczykami.
RUS-BEL x2 - po takim kursiku az grzech nie zaryzykowac, co prawda szanse nie sa wielkie, ale jak gdzies 1 z 7 wielkich druzyn ma stracic punkty to najwieksze szanse daje chyba tutaj. Rosjanie nie przekonuja, co prawda w moim przekonaniu byli wczoraj ciut lepsza druzyna od Slowacji, ale pamietamy jak Slowacy sie meczyli, a poza tym Bialorusini mieli pelno w gaciach w tamtym meczu, a szkoda. Kolejny aspekt to nasze kochane ZSRR, ambichi Bialym Ruskom raczej nie zabraknie, a forma najwiekszych rosyjskich gwiazd oraz bramkarza nie napawaja tak wcale optymizmem. Na razie najwiecej dymu pod bramka rywala robia najmlodsi w kadrze sbornej.
i tu akurat nie zgadzam sie z toba kolego -mecz rosja -bialorus posiada tylko jednego faworyta ROSJAN sa to dwie szkoly radzieckie ten sam styl gry i za rosja przemawia wiele czynnikow ale przedewszystkim to ze jest to druzyna o wiele mocniejsza lepiej zgrana itd. a wygrana bialorusi nad austria byla efektem tego ze austria jest poprostu slaba!!-pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Jak sam napisalem szanse nie sa wielkie, ale kurs 3,73<wow> z taka forma Merzina. Weim, ze Austriacy sa salbi, ale ktos musi byc, poza tym Bialorus przynajmniej powalczy.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
a czemu chcecie dawac na danie z w meczu z ukraina bo ja dalbym tu na ukraine

Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
Quote
Nie uważam, żeby Austria coś wywalczyła w tym meczu. Słowacja jest chyba na nich za silna. Wystarczy tylko popatrzeć na wyniki spotkań tych drużyń.
Kwestia jest taka - Czy Słowacji zależy bardzo, żeby wyjść z I miejsca w grupie i zdobyć łącznie 5 pkt?
Czy Pkt są dodawane do następnej rundy????
PZDRW

z tego co ja wiem to do drugiej rundy druzynie ktora uzyska awans zaliczane sa jedynie punkty wywalczone z druzynami, ktore zajely w grupie dwa pozostale premiowane awansem miejsca. Tak wiec przy zalozeniu ze Austria z tej grupy nie wyjdzie - Słowacja bedzie ich miala 3 (2 z BLR i 1 z RUS), Bialorusini maja w tej chwili 0, a Rosja 1. Nie wydaje mi sie zeby Austriacy byli w stanie ograc Slowakow, nawet sciany im nie pomoga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a co do bitwy ZSRR to chyba mozna grac Underek...

W Skadynawskiej grupie dzis gram raczej na Szwedów i Ukraincow

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Mnie dzisiejsze mecze wyglądają underkowo, zwłaszcza Ukraina-Dania, Szwecja-Finlandia. Co wy na to? Myślę, że najlepiej jest grać na undery na tych mistrzostwach, bo na razie pada mało goli, a stawki są o niebo (albo i dwa nieba) lepsze od tych na zwycięstwa faworytów, a i nie ma takiego stresu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
jak dla mnie mecze Finlandi na under, a tym bardziej gdy bedzie to mecz walki ze Szwecja to powinno pasc malo bramek under 5.5 w toto-mix za 1.5

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Denmark - Ukraine 2
kurs 1,9

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Szwecja - Finlandia 1
kurs 2.05

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
wklejone z pewnego serwisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Rosja (-2,5) - Białoruś 1 @1,92 Pinnacle

Handicap jest wysoku, Rosja musi wygrać 3 bramkami.. Jest to możliwe, jesli chca wyjsć z grupy na 1 miejscu muszą dziś nastrzelać jak najwięcej bramek.. Słowacja wygrała z Białorusią po męczarniach tylko 1 golem, w meczu na szczycie Rosja - Słowacja padł remis 3-3, bramki więc będą się liczyć w bezpośrednim rozrachunku.. Rosja ma świetny zespół, Białoruś superbramkarza Merzina i wybijającego się Grabowskiego... Stawiam na Rosję -2,5..i liczę na młode trio Ovechkin-Malkin-Afinogenov. Powodzenia!

Ukraina - Dania 1 @1,86 Pinnacle

Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie i decydujący mecz o wejscie do dalszej fazy.. Przegrany będzie musiał walczyć o pozostanie w elicie hokeja.. Ogladałem w akcji oba teamy w meczach z potentatami, Dania z Finami jeszcze walczyła ale za Szwecją to była tragedia. Porażka 0-7 to i tak najniższy wymiar kary.. Dania to chyba najgorszy zespół grupy A w tym momencie.. Zwycięstwo Ukraińców, średnia stawka... Powodzenia!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ostatnia predykcja na dziś...

Słowacja (-2,5) - Austria 1 @1,75 fonbet

Analogiczna sytuacja jak w meczu Rosji... Słowacy powinni wygrać jak najwyżej z Austrią aby przeskoczyć Rosję w tabeli i zapewnić sobie lepszą sytuację przed drugą fazą turnieju.. Bedą znali już wynik Rosjan z Białorusią.. Potęga ofensywna Słowaków o czym pisałem już na forum jest niesamowita.. Jeśli Białoruś strzela Austrii 5 goli nie tracąc żadnej to Słowacja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Powodzenia!

Nie tykam skandynawskiej wojny.. może się zdarzyć wszystko, kursowo postawiłbym na underdoga czyli Finów...

Stawki:

Rosja -2,5 4/10
Ukraina 6/10
Słowacja -2,5 8/10

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1