Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Wracając do handicapów w Unibecie to mają wersję light Asian. Nie spotkałem się jescze z ćwiartkami - choć mogliby wystawić dziś na Lazio 1/4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Witam wszystkich serdecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pytanko mam takie... mam konto zlotowkowe w Kredyt Banku. Czy moge wplacic z tego konta $ do Unibet'u? Czy musze zalozyc nowe konto w $ ?

Przy okazji pozdrawiam Anie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Wogóle Ci nie jest potrzebne konto dolarowe
idziesz do Kredyt Banku i mówisz że chcesz wpłacić tyle i tyle waluty na konto wiadomo jakie i wpłacasz gotówkę
Jeżeli będziesz chciał wypłaćić wygraną to Ci przeliczą dolary w banku na złotówki

Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Pytanko?

Jak to jest z tym "hazardzistą" bo ja np. uważam że jak gram koło 2 lat i jak w tygodniu czegoś nie puszcze to głupio się czuje - czyli jestem hazardzistą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Czy unibet nie wyrzuca członków którzy za dużo wygrywają - bo wtedy jest dla nich hazardzistą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Chciałem wypłacić pieniądze z Unibetu wszystko elegancko wypełniłem i taki komunikat wyskoczył
"Twoje żądanie zostało zaakceptowane, ale pieniądze nie zostaną wypłacone dopóki wielkość Twojego depozytu nie zostanie potwierdzona."
Czy jest wszystko ok?
Na koncie zniknęła ta kasa którą chciałem wypłacić
Co to znaczy dopóki wielkość twojego depozytu nie zostanie potwierdzona?

Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
W
member
member
W Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
Quote
Oryginalnie wysłał Dawid:
[qb]Chciałem wypłacić pieniądze z Unibetu wszystko elegancko wypełniłem i taki komunikat wyskoczył
"Twoje żądanie zostało zaakceptowane, ale pieniądze nie zostaną wypłacone dopóki wielkość Twojego depozytu nie zostanie potwierdzona."
Czy jest wszystko ok?
Na koncie zniknęła ta kasa którą chciałem wypłacić
Co to znaczy dopóki wielkość twojego depozytu nie zostanie potwierdzona?[/qb]
To oznacza że dopóki nie zaksiegują twojej wpłaty poczekasz na swoją kaskę. Wysłany fax z dowodem wpłaty tylko przyspiesza twoją grę ale i tak trzeba poczekac az oficjalnie kaska wplynie z kredyt banku do banku Unibetu

Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
A długo oni potwierdzają wielkość mojego depozytu bo wpłaciłem do nich kasę w poprzedni poniedziałek. Dzisiaj znowu chciałem wypłacić i znowu ten głupi tekst z depozytem. Jakoś mnie powiadomia o tym że już tą kasę wypłacili czy mają to w nosie?
I wcale im sie z tym nie spieszy

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał Dawid:
[qb]A długo oni potwierdzają wielkość mojego depozytu bo wpłaciłem do nich kasę w poprzedni poniedziałek. Dzisiaj znowu chciałem wypłacić i znowu ten głupi tekst z depozytem. Jakoś mnie powiadomia o tym że już tą kasę wypłacili czy mają to w nosie?
I wcale im sie z tym nie spieszy[/qb]

zamiast czekac zadzwon do nich!

Dołączył: May 2001
Posty: 31,448
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448
Likes: 2
David,dostałeś kasę?jak tak to ile to trwało?Ja też czekam już tydzień,mało tego przedwczoraj wpłaciłem trochę kasy,wysłałem fax z dowodem wpłaty a moje konto w Unibet nadal ze stanem zerowym.Nie wiem co o tym myśleć.Na razie żadnych pieniędzy im nie wyślę.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Forty jeszcze nie dostałem, chciałem do nich zadzwonić ale teraz tam gadają po węgiersku!!!!. Czekam na swoje 200$ na razie cierpliwie.
Może wyślę @ z zapytaniem o co chodzi.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,448
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448
Likes: 2
Gorzej jak tego maila też dostaniesz po węgiersku.W każdym razie wygląda na to że zachwyty nad tym bukiem były zdecydowanie na wyrost. Aha, to znaczy że czekasz już 2 tygodnie?A jest Ktoś Kto dostał jakieś kwoty z unibetu?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Tylko żeby Ania nie powiedziała że dostała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał Dawid:
[qb]Tylko żeby Ania nie powiedziała że dostała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
cos Ani tutaj ostatnio nie widac...
Aniu zapraszamy i oczekujemy ustosunkowania sie do powyzszych problemow z wyplata!

Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Ja wam podam na pocieszenie ze ja czekam za kasa z gamebookers tez 2 tygodnie ale zadzwonilem do mojego banku(powiedzieli ze moze to potrwac nawet 21 dni!!!)tak to jest z naszymi bankami

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Skorpion, czy chodzi Ci o zdeponowanie czeku zagranicznego? Jeśli tak to powiedz w jakim jesteś banku, bo u mnie w Pekao mówią, że może to potrfać do 6-ciu tygodni!

Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Conrad chodzi o zwykly przlew bankowy i zadzwonilem do gowlnej siedziby InVEST BANKU ktora miesci sie w Poznaniu.tam mi powiedzieli ze przlew moze potrwac do 21 dni.
Chyba rezygnuje z tego banku dla mnie oni sa smieszni.W gamnebookers napisali ze przelew ma trwac 3-5 dni a ja czekam juz 16 !!!.Mysle ze wiem co moze byc powodem tak dlugeigeio czasu oczekiwania.W momencie gdy chcialem wyplacic kase w byla rubryka check digits czyli cyfry kontrolne ktorych niestety moj bank nie posiada.Napisalem wiec do gamebookers o tym i zlikwidowali te rubryke.Byc moze przez to przeciaga sie ten przelew ale trace juz cierpliwosc.A przy okzji napisalem do gamebookers prosbe o wyjasnienie tego dlaeczego przlew tak dlugo trwa(nawet dwukrtonie).Widze ze buki nas sobie troche lekcewaza

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zgadzam się, że można wybrać lepszy bank od Invest Banku. Osobiście żywam Peako SA i jestem zadowolony, ale myśle też o WBK - Banku Zachodnim.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Aniu, czy pracujesz jeszcze w Unibet'ie?

Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Conrad a przy okazji sprawdz Handlobank tam podobno realizuja czek w ciagu 10 dni

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dzięki, na pewno to sprawdzę bo te czekanie jest zbyt mocnym sprawdzianem na moje nerwy. Tak przy okazji to ostatnio chciałem Ci odpowiedzieć na pytania na chacie ale zawsze się spóźniałem i nie byłeś już zalogowany. Cholera ten polchat nie ma powiadamiania dzwiękowego przy nadchodzących wiadomościach. Czy można to w jakiś sposób ustawić...?

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, burbon, forty, Sensei, bukma, latajaca_holenderka), 802 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,638
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1