|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Wracając do handicapów w Unibecie to mają wersję light Asian. Nie spotkałem się jescze z ćwiartkami - choć mogliby wystawić dziś na Lazio 1/4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Witam wszystkich serdecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pytanko mam takie... mam konto zlotowkowe w Kredyt Banku. Czy moge wplacic z tego konta $ do Unibet'u? Czy musze zalozyc nowe konto w $ ?
Przy okazji pozdrawiam Anie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Wogóle Ci nie jest potrzebne konto dolarowe idziesz do Kredyt Banku i mówisz że chcesz wpłacić tyle i tyle waluty na konto wiadomo jakie i wpłacasz gotówkę Jeżeli będziesz chciał wypłaćić wygraną to Ci przeliczą dolary w banku na złotówki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Pytanko?
Jak to jest z tym "hazardzistą" bo ja np. uważam że jak gram koło 2 lat i jak w tygodniu czegoś nie puszcze to głupio się czuje - czyli jestem hazardzistą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Czy unibet nie wyrzuca członków którzy za dużo wygrywają - bo wtedy jest dla nich hazardzistą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Chciałem wypłacić pieniądze z Unibetu wszystko elegancko wypełniłem i taki komunikat wyskoczył "Twoje żądanie zostało zaakceptowane, ale pieniądze nie zostaną wypłacone dopóki wielkość Twojego depozytu nie zostanie potwierdzona." Czy jest wszystko ok? Na koncie zniknęła ta kasa którą chciałem wypłacić Co to znaczy dopóki wielkość twojego depozytu nie zostanie potwierdzona?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154 |
Oryginalnie wysłał Dawid: [qb]Chciałem wypłacić pieniądze z Unibetu wszystko elegancko wypełniłem i taki komunikat wyskoczył "Twoje żądanie zostało zaakceptowane, ale pieniądze nie zostaną wypłacone dopóki wielkość Twojego depozytu nie zostanie potwierdzona." Czy jest wszystko ok? Na koncie zniknęła ta kasa którą chciałem wypłacić Co to znaczy dopóki wielkość twojego depozytu nie zostanie potwierdzona?[/qb] To oznacza że dopóki nie zaksiegują twojej wpłaty poczekasz na swoją kaskę. Wysłany fax z dowodem wpłaty tylko przyspiesza twoją grę ale i tak trzeba poczekac az oficjalnie kaska wplynie z kredyt banku do banku Unibetu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
A długo oni potwierdzają wielkość mojego depozytu bo wpłaciłem do nich kasę w poprzedni poniedziałek. Dzisiaj znowu chciałem wypłacić i znowu ten głupi tekst z depozytem. Jakoś mnie powiadomia o tym że już tą kasę wypłacili czy mają to w nosie? I wcale im sie z tym nie spieszy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał Dawid: [qb]A długo oni potwierdzają wielkość mojego depozytu bo wpłaciłem do nich kasę w poprzedni poniedziałek. Dzisiaj znowu chciałem wypłacić i znowu ten głupi tekst z depozytem. Jakoś mnie powiadomia o tym że już tą kasę wypłacili czy mają to w nosie? I wcale im sie z tym nie spieszy[/qb] zamiast czekac zadzwon do nich!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448 Likes: 2 |
David,dostałeś kasę?jak tak to ile to trwało?Ja też czekam już tydzień,mało tego przedwczoraj wpłaciłem trochę kasy,wysłałem fax z dowodem wpłaty a moje konto w Unibet nadal ze stanem zerowym.Nie wiem co o tym myśleć.Na razie żadnych pieniędzy im nie wyślę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Forty jeszcze nie dostałem, chciałem do nich zadzwonić ale teraz tam gadają po węgiersku!!!!. Czekam na swoje 200$ na razie cierpliwie. Może wyślę @ z zapytaniem o co chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448 Likes: 2 |
Gorzej jak tego maila też dostaniesz po węgiersku.W każdym razie wygląda na to że zachwyty nad tym bukiem były zdecydowanie na wyrost. Aha, to znaczy że czekasz już 2 tygodnie?A jest Ktoś Kto dostał jakieś kwoty z unibetu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Tylko żeby Ania nie powiedziała że dostała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał Dawid: [qb]Tylko żeby Ania nie powiedziała że dostała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] cos Ani tutaj ostatnio nie widac... Aniu zapraszamy i oczekujemy ustosunkowania sie do powyzszych problemow z wyplata!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
Ja wam podam na pocieszenie ze ja czekam za kasa z gamebookers tez 2 tygodnie ale zadzwonilem do mojego banku(powiedzieli ze moze to potrwac nawet 21 dni!!!)tak to jest z naszymi bankami
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Skorpion, czy chodzi Ci o zdeponowanie czeku zagranicznego? Jeśli tak to powiedz w jakim jesteś banku, bo u mnie w Pekao mówią, że może to potrfać do 6-ciu tygodni!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
Conrad chodzi o zwykly przlew bankowy i zadzwonilem do gowlnej siedziby InVEST BANKU ktora miesci sie w Poznaniu.tam mi powiedzieli ze przlew moze potrwac do 21 dni. Chyba rezygnuje z tego banku dla mnie oni sa smieszni.W gamnebookers napisali ze przelew ma trwac 3-5 dni a ja czekam juz 16 !!!.Mysle ze wiem co moze byc powodem tak dlugeigeio czasu oczekiwania.W momencie gdy chcialem wyplacic kase w byla rubryka check digits czyli cyfry kontrolne ktorych niestety moj bank nie posiada.Napisalem wiec do gamebookers o tym i zlikwidowali te rubryke.Byc moze przez to przeciaga sie ten przelew ale trace juz cierpliwosc.A przy okzji napisalem do gamebookers prosbe o wyjasnienie tego dlaeczego przlew tak dlugo trwa(nawet dwukrtonie).Widze ze buki nas sobie troche lekcewaza
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zgadzam się, że można wybrać lepszy bank od Invest Banku. Osobiście żywam Peako SA i jestem zadowolony, ale myśle też o WBK - Banku Zachodnim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Aniu, czy pracujesz jeszcze w Unibet'ie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
Conrad a przy okazji sprawdz Handlobank tam podobno realizuja czek w ciagu 10 dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dzięki, na pewno to sprawdzę bo te czekanie jest zbyt mocnym sprawdzianem na moje nerwy. Tak przy okazji to ostatnio chciałem Ci odpowiedzieć na pytania na chacie ale zawsze się spóźniałem i nie byłeś już zalogowany. Cholera ten polchat nie ma powiadamiania dzwiękowego przy nadchodzących wiadomościach. Czy można to w jakiś sposób ustawić...?
|
|
|
Link skopiowany do schowka