|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Tak slucham waszych opinii i zaczynam bać się o swoje finanse na koncie.
Na odpowiedz na maile czekam dluzej niz Dawid na przelew bankowy.
A wracajÄ…c do Ani to wiem ze oprocz niej jescze jest Pan JAN - ale on chyba nie wie o naszym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,415 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,415 Likes: 2 |
Jest pozytyw,po powtórnym wyśłaniu faxu pieniądze są na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Hura dostałem @ z Unibetu którego napisała Ania wyjaśniają że kasę wysłali 4 paździenika i pieniądze powinienem mieć na początku tego tygodnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Dostałem kasę tak więc wszystko ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Zatem jestem już spokojniutki...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
Czy w rubryce Sort code nalezy podac SWIFT? I jeszcze jedno pytanie jesli unibet nie pobiera prowizji od przelewu moze wie ktos ile pobiera bank?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał SKORPION: [qb]Czy w rubryce Sort code nalezy podac SWIFT? I jeszcze jedno pytanie jesli unibet nie pobiera prowizji od przelewu moze wie ktos ile pobiera bank?[/qb] w kredytbanku nic nie wzieli przy wplacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Skorp nie wyplacalem jescze na konto bankowe ale bardzo mozliwe ze moze byc prowizaj za przeliczenia USD->ZÅ‚
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
Forty albo David powiedzcie co wpisaliscie w rubryce sort code przy wyplacia kasy z unibet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Skorpion przy wypłacaniu nie widziałem żadnej rubryki sort code Przy wypłacaniu wchodzę na konto następnie wypłata, pojawia się pole suma do wypłacenia, następnie nazwa banku, nastepnie adres banku, następnie kraj, następnie kod (może to to?), jeżeli tak to nic tam nie wpisuję bo nie ma tam czerwonej gwiazdki, następnie jest numer konta i więcej już nic nie ma. Nie wiem czy Ci pomogłem jak nie to wytłumacz mi dokładniej gdzie jest ten sort code
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
tak chodzi o code ale wpisze tam SWIFT nie zaszkodzi.Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,415 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,415 Likes: 2 |
Tak jak mówi David,nic trzeba wpisywać .Kasa jest przelewana w 10 dni. Bank nic nie pobiera prócz niewielkich prowizji.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czy ktoś wie czemu niemożna połączyć się z unibetem od soboty??????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
A czy Unibet - czyli Ania mogła by ustosunkować się do tematu na forum granie np. w Unibecie a Urząd Skarbowy - tak rzeby można spokojnie spać.
Wolałbym nie zakopywać tego co wygrałem w ogródku przed fiskusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
unibet przeniosl druzyne Zaglebia z Lubina do Lublina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851 |
CZESC WSZYSTKIM CZY MÓGLBY MI KTOŚ POWIEDZIEC CZY W UNIBECIE HANDICAPY NA LIGĘ ANGIELSKĄ I WLOSKA SĄ NA WSYSTKIE MECZE CZY TYLKO NA WYBRANE ZDARZENIA DZIEKI
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał SLAW: [qb]CZESC WSZYSTKIM CZY MÓGLBY MI KTOŚ POWIEDZIEC CZY W UNIBECIE HANDICAPY NA LIGĘ ANGIELSKĄ I WLOSKA SĄ NA WSYSTKIE MECZE CZY TYLKO NA WYBRANE ZDARZENIA DZIEKI[/qb] Na Premiership, Bunde , Hiszpanie i Makaroniarzy sa handiacapy ale tylko z polowkami i calkowite. Na Asian chyba sie niz znaja... Przewaznie na cala kolejke sa handi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199 |
Mam pytanie chce zalozyc konto w Unibecie i nie wiem co nalezy wpisac w polu kod premii. Czy w ogole dostaje sie u nich jakies wpisowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Zagrałem dzisiaj w Unibecie mecz Tampere - Atlantis gdzie w ofercie było tak jak podałem na pierwszym miejscu Tampere tak jak by to oni byli gospodarzami. A przeglądając teraz wyniki live na różnych stronach to gospodarzem jest Atlantis. Postawiłem nieszczęśliwie na Tampere które wmoczyło. Czy oni będą robić na to zwroty czy nie. Pewnie jak bym postawił na Atlantis to by zrobili
|
|
|
Link skopiowany do schowka