Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Tak slucham waszych opinii i zaczynam bać się o swoje finanse na koncie.

Na odpowiedz na maile czekam dluzej niz Dawid na przelew bankowy.

A wracajÄ…c do Ani to wiem ze oprocz niej jescze jest Pan JAN - ale on chyba nie wie o naszym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 31,415
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,415
Likes: 2
Jest pozytyw,po powtórnym wyśłaniu faxu pieniądze są na koncie.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Hura dostałem @ z Unibetu którego napisała Ania wyjaśniają że kasę wysłali 4 paździenika i pieniądze powinienem mieć na początku tego tygodnia

Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Dostałem kasę tak więc wszystko ok

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Zatem jestem już spokojniutki...

Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Czy w rubryce Sort code nalezy podac SWIFT?
I jeszcze jedno pytanie jesli unibet nie pobiera prowizji od przelewu moze wie ktos ile pobiera bank?

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał SKORPION:
[qb]Czy w rubryce Sort code nalezy podac SWIFT?
I jeszcze jedno pytanie jesli unibet nie pobiera prowizji od przelewu moze wie ktos ile pobiera bank?[/qb]
w kredytbanku nic nie wzieli przy wplacie

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Skorp nie wyplacalem jescze na konto bankowe ale bardzo mozliwe ze moze byc prowizaj za przeliczenia USD->ZÅ‚

Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
dzieki

Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Forty albo David powiedzcie co wpisaliscie w rubryce sort code przy wyplacia kasy z unibet?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Skorpion przy wypłacaniu nie widziałem żadnej rubryki sort code
Przy wypłacaniu wchodzę na konto następnie wypłata, pojawia się pole suma do wypłacenia, następnie nazwa banku, nastepnie adres banku, następnie kraj, następnie kod (może to to?), jeżeli tak to nic tam nie wpisuję bo nie ma tam czerwonej gwiazdki, następnie jest numer konta i więcej już nic nie ma. Nie wiem czy Ci pomogłem jak nie to wytłumacz mi dokładniej gdzie jest ten sort code

Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
tak chodzi o code ale wpisze tam SWIFT nie zaszkodzi.Dzieki

Dołączył: May 2001
Posty: 31,415
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,415
Likes: 2
Tak jak mówi David,nic trzeba wpisywać
.Kasa jest przelewana w 10 dni. Bank nic nie pobiera prócz niewielkich prowizji.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy ktoś wie czemu niemożna połączyć się z unibetem od soboty??????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
A czy Unibet - czyli Ania mogła by ustosunkować się do tematu na forum granie np. w Unibecie a Urząd Skarbowy - tak rzeby można spokojnie spać.

Wolałbym nie zakopywać tego co wygrałem w ogródku przed fiskusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam!!!

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
unibet przeniosl druzyne Zaglebia z Lubina do Lublina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
CZESC WSZYSTKIM CZY MÓGLBY MI KTOŚ POWIEDZIEC CZY W UNIBECIE HANDICAPY NA LIGĘ ANGIELSKĄ I WLOSKA SĄ NA WSYSTKIE MECZE CZY TYLKO NA WYBRANE ZDARZENIA
DZIEKI

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał SLAW:
[qb]CZESC WSZYSTKIM CZY MÓGLBY MI KTOŚ POWIEDZIEC CZY W UNIBECIE HANDICAPY NA LIGĘ ANGIELSKĄ I WLOSKA SĄ NA WSYSTKIE MECZE CZY TYLKO NA WYBRANE ZDARZENIA
DZIEKI[/qb]


Na Premiership, Bunde , Hiszpanie i Makaroniarzy sa handiacapy ale tylko z polowkami i calkowite. Na Asian chyba sie niz znaja... Przewaznie na cala kolejke sa handi.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
Mam pytanie chce zalozyc konto w Unibecie i nie wiem co nalezy wpisac w polu kod premii. Czy w ogole dostaje sie u nich jakies wpisowe?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Zagrałem dzisiaj w Unibecie mecz Tampere - Atlantis gdzie w ofercie było tak jak podałem na pierwszym miejscu Tampere tak jak by to oni byli gospodarzami. A przeglądając teraz wyniki live na różnych stronach to gospodarzem jest Atlantis. Postawiłem nieszczęśliwie na Tampere które wmoczyło. Czy oni będą robić na to zwroty czy nie. Pewnie jak bym postawił na Atlantis to by zrobili

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, haczyk, aker, forty, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, betowiec, ANZELMO), 1,793 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,320
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1