|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
aha gdy w wyskakujacym bledzie klikne na tak, wyskakuje mi po chwili ze nie moge sie polaczyc z serwerem pokerowym
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971 |
Mialem kiedys cos podobnego w poker770, po jakims tygodniu ten blad ustapil. Wczesniej pisalem kilka @ do nich w tej sprawie to odpisywali mi, ze u nich wszystko jest ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Gram dubble, jestem 5/7, chiplider ma ponad 5k na sb, koles 7/7 na bb 600 , chiplider daje pass. i tak 3 razy zrobil chyba, ja dostalem AK siuted all in, on call z QQ i wygral.... rozdupi mnie zaraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
AK vs A6, na flopie 6, KK vs A6 river A, podkur.. K8 siuted to mi pokazuje typ AA, czarna sobota
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
sorry ze tak post pod postem, ale odechcialo mi sie grac w pokera.
Gram dubble, zostało 6 osob, blindy 800/400 zostalo 1200chipsów wiec all in, koles ze srednim stackiem call z J9 i strit po turnie, nosz k.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
mi juz sie 2 tygodnie temu odechcialo po kilku akcjach! a teraz malo gram i nic nie wygrywam. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Nie wiem czy ktos z was gra w party poker i ma takie same odczucia co ja, ale ten soft jest chyba najbardziej zakrecony ze wszystkich poker room'ow w sieci. Wygrywa sie tam chyba tylko stritami i kolorami, wygrana z reka AA, AK, KK, AQ praktycznie graniczy z cudem. Dla porownania na sofcie pokerstars ciezko trafic nawet 2 pary czy cos wyzszego i ten soft jest dla mnie jak najbardziej realistyczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
oj i tu bym sie nie zgodzil z gra na sofcie partypoker po tygodniu jestem zadowolony
zero jakichs losowych przypadkow
zazwyczaj zwyciestwa z mocniejsza karta na reku
z AA czy KK nie pamietam kiedy przegralem z czyms slabszym z allin pre flop
a soft pokerstarsa to obrosl elgendami nie bez kozery nazywany riverstars
tam wygra z aa czy kk to jest dopiero cukces
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Party i River Stars  jak dla mnie na obu sie gra nazwijmy to dziwnie  Do tego na Party po godzinie gry miałem zawsze dosc ,jakos ten soft tak na mnie dziala .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
U mnie wyglada to inaczej, wlasnie na pokerstars brak problemow z wygraniem przy mocnej rece, na party potroilem budzet glownie dzieki stritom, ale pozniej porazka na ukladach typu AA, KK czy AK. Moze to zalezy tez od typu gry, ja w obu gram akurat limit holdem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 100 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
3 razy w ciagu 5minut mialem AA i 3 razy przegralem, potem kolor na A , koles pokazuje karete. Tylko w ipoker takie cuda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Rzeczywiście ostro, odpuścił bym w takiej sytuacji dalsze granie w dniu dzisiejszym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
myslalem ze przerwa pomoze ale nie, w GP 2,000$ odpadlem z JJ vs TT na riverze spada T 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463 |
Bardzo ciekawą sytuację miałem na kingsolomom, w HU ja mam 9990 żetonów a przeciwnik 10żetonów i z 10x pod rząd że mną wygrał i w końcu na drugim miejscu skończyłem. Wkurzyć się idzie hrrrrr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Tez tak mialem kilka razy z 10 - 50 zetonow ,ale najczesciej w coolerach wiec to zadnego znaczenia nie mialo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
alliny na flopie  ja call allin za 1,3K dlatego nie lubie iPoker [Linked Image] [ img144.imagevenue.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309 |
Na stolach scandica Panowie dopiero dzieja sie cuda. Regularnie mozna dostac w plecy majac silna karte, a rywal z reguly wygrywa 2 3 . Po paru takich pociagnieciach awersja do pokera scandica murowana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
4 all iny przed flopem, trzech gości ma KQ ja mam 1010, i oczywiscie musiała się pojawić czwarta dama na flopie, just my luck
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Turniej HU, 3 zwycięstwa po drodze, gra o wejście w kasę, przewagę mam prawie 2:1 i all iny 88 vs 77 na flopie 7, parę rozdań później,gdy mamy równo kolejny all QT vs 99 na flopie Q, river oczywiście 9 i jak tu mam się nie wkur... skoro w tym CakePoker co chwilę takie akcje odchodzą, to jest bardziej poryte od b2b 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|