Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dawid to był final pucharu finlandii i prawdopodobnie byl rozegrany na neutralnym terenie i w tym wypadku nie jest wazne ktora druzyna jest na pierwszej pozycji w ofercie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
Mam problem z logowaniem się na stronę Unibetu, za każdym razem, gdy wpiszę nazwę użytkownika i hasło i próbuję się zalogować wyskakuje mi ciągle strona startowa. Jeśli, ktoś wie jak sobie z tym poradzić, proszę o pomoc.

Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Mam do Was pytanko. Czy przelewał ktos pieniadze z banku Nordea albo Intelligo na konto Unibetu???
Z jakich bankow internetowych najlepiej i najszybciej sa przesylane pieniazki na konto gracza ???
POZdrawiaM

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Najszybciej sa potwierdzane operacje miedzyoddzialowe. W przypadku Unibetu jest to Kredyt Bank. Przelew jest dokonywany za pomoca impulsu. Oznacza to ze po nacisnieciu klawisza Enter (chyba) pieniadze znajduja sie juz na ich koncie.

Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Dzieki SZAkal.
A nie wiesz czy jesli wpłace kase w złotówkach a konto gracza mam w dolarach czy pieniadze beda automatycznie przeliczone ????

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał sawi:
[qb]Dzieki SZAkal.
A nie wiesz czy jesli wpłace kase w złotówkach a konto gracza mam w dolarach czy pieniadze beda automatycznie przeliczone ????[/qb]
przy wplacie w oddziale KredytBanku przelicza Ci PLN na USD wg swojego kursu - chyba bardziej oplaca sie kupic w kantorze...

Dołączył: Jan 2001
Posty: 43
K
kow Offline
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 43
mam pytanie do wszystkich wpacajacych przelewem, co piszecie w polu TYTUŁEM bo je napisalem organizowanie zakadow i wczesniej takie przelewy szly i nie bylo problemow, dzisiaj poszedlem do kredyt banku i mi powiedzieli ze nie moze byc taki tytul, a oni sami nie wiedza jaki ma byc i mi $ mnie przeleja, prosze o odpowiedz,a najlepiej to czy jest jakis inny sposob wplaty niz ten.pozdr.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Ja odkad byla awantura w banku odnosnie prawa dewizowego i zakladów bukmacherskich podaje ze kasa jest wplacana na moje konto tytulem "zwrot kosztow uczestnictwa w sportowym systemie internetowym" A przy wplacie podaje " Koszta uczestnictwa w j.w."

Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
CZE @ll.
Czy jest tu na forum jakis przedstawiciel Unibetu?????
Jesli takowy sie znajdzie to prosze aby odpowiedział na kilka pytan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
# Czy mozna dokonywac przelewów z mBanku?
# Czy mozna wypłacać wygrane na konta w bankach internetowych (np Intelligo,mBank itp)?
# Czy przy dokonywaniu depozytów kartą ,mozna kozystac tylko i wyłącznie z Visa Classic i MasterCard??? (czy sa jakies inne z ktorych mozna kozystac)
# Ilę sie czeka na przelew wygranej na konto bankowe, a ile sie czeka na aktywacje konta po zrobieniu przelewu?

Z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Na pisz lepiej na @ info-pl@unibet.com Szybciej znajdziesz odpowiedź.

Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
heheh Szakal no co TY ......

juz 6 dni czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> i nic

Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
SAVI Pisz do nich kilka maili ja zeby dostac odpowiedz przed załozeniem konta napisałem za szypka odpowiedz pomoże mi podjac szybką decyzje i odpisli w 2 godziny
ale zeby doprosic sie o bonus wysłałem chyba z10 maili a kumpel napisał tylko raz i dopiero przyznali mu go jak zaczoł pisac do nich 5 dni po mnie

Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Czesc.
Słyszeliscie o nowej promocji w Unibecie?????
Kazdy kto sie zarejestruje dostanie dopłate do zrobionego depozytu w wysokości 20USD !!!!!!
promocja nie dotyczy starych klientow oraz kolejnych depozytow nowych klientow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
Czy to znaczy że muszę wpłacić do nich jakieś dolary i wtedy dostanę od nich 20 zielonych?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Oryginalnie wysłał sawi:
[qb]Czesc.
Słyszeliscie o nowej promocji w Unibecie?????
Kazdy kto sie zarejestruje dostanie dopłate do zrobionego depozytu w wysokości 20USD !!!!!!
promocja nie dotyczy starych klientow oraz kolejnych depozytow nowych klientow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]

Szczegóły znajdziesz w dziale "Promocje." Możesz też tam lub na stronie głownej serwisu kliknąć na banner by dowiedzieć się wszystkiego na temat promocji i zarejestrować się! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Conrad .
A jesli juz jestem zarejestrowany i chcialbym stworzyc sobie drugie konto aby promocja objela mnie , czy jest to mozliwe i czy jest to zgodne z regulaminem .
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
dzieki za odpowiedz

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Raczej prawie na pewno nie. Regułą wsród bukmacherów jest to, że możesz tylko posiadać u nich jedno konto. Tego typu promocja jest po to by zachęcić Cię do zapoznania się z ich ofertą i do grania z nimi.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
nie moge znalezc tego banerka promocje, juz nie aktualne?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeden jest na stronie głównej, drugi w dziale Promocje.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
mam pytanie do użytkowników unibetu
co się dzieje w wypadku przełożenia meczu czy ktoś już mial taką sytuację?
chodzi mi konkretnie o DEL dzisiejszy mecz koeln frankfurt
dzięki za odpowiedź

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, $-man, Lukasz111, forty, 11kera11, aker, kamel), 874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1