|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dawid to był final pucharu finlandii i prawdopodobnie byl rozegrany na neutralnym terenie i w tym wypadku nie jest wazne ktora druzyna jest na pierwszej pozycji w ofercie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199 |
Mam problem z logowaniem się na stronę Unibetu, za każdym razem, gdy wpiszę nazwę użytkownika i hasło i próbuję się zalogować wyskakuje mi ciągle strona startowa. Jeśli, ktoś wie jak sobie z tym poradzić, proszę o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Mam do Was pytanko. Czy przelewał ktos pieniadze z banku Nordea albo Intelligo na konto Unibetu??? Z jakich bankow internetowych najlepiej i najszybciej sa przesylane pieniazki na konto gracza ??? POZdrawiaM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Najszybciej sa potwierdzane operacje miedzyoddzialowe. W przypadku Unibetu jest to Kredyt Bank. Przelew jest dokonywany za pomoca impulsu. Oznacza to ze po nacisnieciu klawisza Enter (chyba) pieniadze znajduja sie juz na ich koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Dzieki SZAkal. A nie wiesz czy jesli wpłace kase w złotówkach a konto gracza mam w dolarach czy pieniadze beda automatycznie przeliczone ????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał sawi: [qb]Dzieki SZAkal. A nie wiesz czy jesli wpłace kase w złotówkach a konto gracza mam w dolarach czy pieniadze beda automatycznie przeliczone ????[/qb] przy wplacie w oddziale KredytBanku przelicza Ci PLN na USD wg swojego kursu - chyba bardziej oplaca sie kupic w kantorze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2001
Posty: 43 |
mam pytanie do wszystkich wpacajacych przelewem, co piszecie w polu TYTUŁEM bo je napisalem organizowanie zakadow i wczesniej takie przelewy szly i nie bylo problemow, dzisiaj poszedlem do kredyt banku i mi powiedzieli ze nie moze byc taki tytul, a oni sami nie wiedza jaki ma byc i mi $ mnie przeleja, prosze o odpowiedz,a najlepiej to czy jest jakis inny sposob wplaty niz ten.pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Ja odkad byla awantura w banku odnosnie prawa dewizowego i zakladów bukmacherskich podaje ze kasa jest wplacana na moje konto tytulem "zwrot kosztow uczestnictwa w sportowym systemie internetowym" A przy wplacie podaje " Koszta uczestnictwa w j.w."
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
CZE @ll. Czy jest tu na forum jakis przedstawiciel Unibetu????? Jesli takowy sie znajdzie to prosze aby odpowiedział na kilka pytan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> # Czy mozna dokonywac przelewów z mBanku? # Czy mozna wypłacać wygrane na konta w bankach internetowych (np Intelligo,mBank itp)? # Czy przy dokonywaniu depozytów kartą ,mozna kozystac tylko i wyłącznie z Visa Classic i MasterCard??? (czy sa jakies inne z ktorych mozna kozystac) # Ilę sie czeka na przelew wygranej na konto bankowe, a ile sie czeka na aktywacje konta po zrobieniu przelewu?
Z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Na pisz lepiej na @ info-pl@unibet.com Szybciej znajdziesz odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
heheh Szakal no co TY ......
juz 6 dni czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> i nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851 |
SAVI Pisz do nich kilka maili ja zeby dostac odpowiedz przed załozeniem konta napisałem za szypka odpowiedz pomoże mi podjac szybką decyzje i odpisli w 2 godziny ale zeby doprosic sie o bonus wysłałem chyba z10 maili a kumpel napisał tylko raz i dopiero przyznali mu go jak zaczoł pisac do nich 5 dni po mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Czesc. Słyszeliscie o nowej promocji w Unibecie????? Kazdy kto sie zarejestruje dostanie dopłate do zrobionego depozytu w wysokości 20USD !!!!!! promocja nie dotyczy starych klientow oraz kolejnych depozytow nowych klientow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60 |
Czy to znaczy że muszę wpłacić do nich jakieś dolary i wtedy dostanę od nich 20 zielonych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Oryginalnie wysłał sawi: [qb]Czesc. Słyszeliscie o nowej promocji w Unibecie????? Kazdy kto sie zarejestruje dostanie dopłate do zrobionego depozytu w wysokości 20USD !!!!!! promocja nie dotyczy starych klientow oraz kolejnych depozytow nowych klientow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Szczegóły znajdziesz w dziale "Promocje." Możesz też tam lub na stronie głownej serwisu kliknąć na banner by dowiedzieć się wszystkiego na temat promocji i zarejestrować się! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Conrad . A jesli juz jestem zarejestrowany i chcialbym stworzyc sobie drugie konto aby promocja objela mnie , czy jest to mozliwe i czy jest to zgodne z regulaminem . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Raczej prawie na pewno nie. Regułą wsród bukmacherów jest to, że możesz tylko posiadać u nich jedno konto. Tego typu promocja jest po to by zachęcić Cię do zapoznania się z ich ofertą i do grania z nimi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
nie moge znalezc tego banerka promocje, juz nie aktualne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeden jest na stronie głównej, drugi w dziale Promocje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
mam pytanie do użytkowników unibetu co się dzieje w wypadku przełożenia meczu czy ktoś już mial taką sytuację? chodzi mi konkretnie o DEL dzisiejszy mecz koeln frankfurt dzięki za odpowiedź
|
|
|
Link skopiowany do schowka