Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Quote
Witam oto regulamin ELIMINACJI EXTRALIGI TYPERÓW !!!

[color:"red"] Na czerwono sa zmiany wprowadzone w tym etapie gry !!! [/color]

[color:"red"] Prosze szczegolnie nowe osoby o przeczytanie bo naprawde nie bede tolerowal bledow ani pomylek wynikajacych z nieczytania regulaminu !!![/color]

1.UWAGA !!!

1.Z uwagi na czeste błedy pojawiajace sie w typach zawodników informuje ze 1 raz powiadomie zawsze zawodnika ze podał zle typ i bedzie to ostrzezenie a 2 raz juz nie uznam typu nawet na najmniejszy brak czegos !!!
jezeli typ bedzie podanny inaczej niz tu w regulaminie po prostu nie bedzie przyjmowany i typer zostanie danego dnia bez typu spowodowane to jest tym ze regulamin jasno wszystko pokazuje oraz tym ze kilka tych samych pomylek po rzad moze pozniej juz naprawde irytowac wiec prosze wszystko dokladnie czytac !!!
2.Podajemy 1 typ dziennie w poniedzialki i czwartki a 2 typy we wtorek i srode oraz piatku do niedzieli !!!
Mamy 7 dni od poniedzialku do niedzieli a wiec podac mozna 12 typow w 7 dni a limit jest minimum 9 typow w tym etapie !!!
Jesli ktos poda 9(w tym etapie) typow to niemusi juz typowac.
3.Podajemy typ w granicach od kursu 1.30-...
4.Jak wiadomo postow niemozna edytowac a wiec jesli ktos zrobi blad ma 30 minut na poprawienie go w nastepnym poscie cytujac zly post !!!Zmienianie typu na inny moze odbyc sie tylko wtedy gdy ktos wczesniej podal ten typ !!!
5.Jesli typer niepoda 9 typow w tym etapie przyznam mu punkty karne ktore rownoznaczne beda z nietrafionym typem !!! [color:"red"] 3 pudła karne = usunieciu zawodnika z gry !!![/color]
6.Gramy tylko u buków naziemnych:Profesjonal,Sts,Toto-mix !!!
Nieodliczamy podatku !!!
7. Niemozna podawac tych samych meczy chodzi o osoby z tych samych grup !!!jesli typy osob z innych grup beda sie powtarzaly dosc czesto osoby te typowac beda na prive !!!mozna podac ten sam mecz ...chyba ze inny typ np 1 osoba mecz 2 ilosc goli 1 polowa albo cos innego...
8.typy podajemy wedle grafiku:
numer grupy do ktorej typer zostal przydzielony*dzien miesiac zdarzenia*godzina*numer dnia czyli poniedzialek-1 sroda -3 piatek-5 itd*mecz*typ*kurs*buk*nick*dyscyplina kraj liiga
przyklad:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> [color:"blue"] grupa2*10.02*17.00*1*Barcelona-Real*typ-1*kurs-1.30*sts*Ronaldinho*Pilka nozna Hiszpania 1 liga [/color]
jesli zastawienie bedzie inaczej ulozone typ nie bedzie uwzgledniony !!!Przypominam tez ze jezeli bedzie brakowalo nawet jednego elementu glupiej godziny czy *1*(dnia) nie uznam typow !!!
Prosze tez podawac zamiast dnia poniedzialek po prostu numer 1 wtorek to 2 itd.
[color:"red"] 10. prosze o pogrubienie wystawionego typu oraz wpisanie go na kolor niebieski by latwiej bylo go znalezc !!! [/color]
[color:"red"] 12. Typujemy od poniedzialku od 12 !!!Koniec gry nastapi w przyszła niedziele !!![/color]
Zdarzenia podajemy z oferty waznej danego dnia czyli jesli chodzi o mecze Nba Nhl to jesli w ofercie mecz jest na wtorek podajemy go na wtorek a nie na srode mimo ze w srode nad ranem u nas gra !!!Tak jak Nba gra np. o godzinie 3 w nocy tak typowac mozemy do 8 rano !!!mecze zaczynajace sie po 9 rano kwalifikuja sie na nastepny dzien !!!tak wiec typ zaczyna sie od godziny 9 kazdego dnia a konczy o 8.59 nastepnego !!!
13. typy podajemy do godziny 16 w poniedzialki do godziny 17 od wtorku do piatku i do 13.15 w soboty i niedziele !!!kazdego dnia lub jesli mecz jest wczesniej patrz 15 podajemy na 45minut przed przekroczenie czasu = nieuwzglednienie typu !!!
14. w kazda niedziele czyli w dzien podsumowania tygodnia nie mozna !!!podac wyniku ktory nie rozstrzygnie sie przed godzina 23 !!!czyli sporty amerykanskie i tym podobne !!!jesli ktos poda mecz ktory konczy sie po 23 niebedzie typ uznany !!!
[color:"red"] 15.Jezeli ktos poda mecz z tenisa ktory w ofercie jest w srode a mecz odbedzie sie w czwartek o 10 to mecz ten przechodzi na czwartkowy dzien tym samym typer w srode pozostaje bez jednego typu i analogicznie w czwartek podaje typ mniej !!! Jezeli jednak mecz jest przelozony lub odwolany i nie odbywa sie nastepnego dnia to typ zostaje wykreslony tak jakby nie bylo go !!! [/color]

ZASADY PUNKTOWANIA
decydujace kto wygra bedzie skutecznosc !!!
-w przypadku takiej samej skutecznosc kolejnosc bedzie usalana po 1 za wieksza ilosc typow trafionych po 2 za wiekszy kurs podawanych typow
czyli przyklad
1.typerA 3/3 100% KURS SREDNI 1.5
2.typerB 3/3 100% KURS SREDNI 1.4
LUB
1.typerA 4/4 100% KURS SREDNI 1.35
2.typerB 3/3 100% KURS SREDNI 2.00

-oprocz procentu skutecznosci liczony jest rowniez kurs tylko wygranego meczu !!!

Rywalizacja w Eliminacjach potrwa tydzien !!!Do konkursu glownego awansuje 10 osob !!!Podzial bedzie 4 grupy po 8 graczy !!!Awans wywalcza liderzy grup oraz 6 osob z miejsc 2-8 z najlepszym bilansem procentowym !!!

15. Kazdy typer ma OBOWIAZEK !!! podac wyniki swoich meczy nastepnego dnia przy podawaniu typow na kolejny dzien !!!Ma to wygladac tak ...z powodu klopotow z podaniem wyniku w eliminacjach niech to wyglada tylko tak :

Barcelona - Real 10-0

(czyli nazwa druzyn wynik i mina w zaleznosci czy typ trafiony czy nie )

-to chyba juz nie jest trudne !!!

Z powodu wprowadzenia zmiany odnosnie godziny podawania typow na nastepny dzien typer ktorego emcze trwaja w nocy a podaje typy na nastepny dzien po 22 godzinie ma prawo podac typy bez wynikow !!!Wtedy gdy bedzie znal rezultaty podaje je w oddzielnym poscie !!!

Typy na nastepny dzien mozna podawac juz tego samego dnia po godzinie 22.00 !!! Czyli w poniedzialek o 22.01 mozna podac typy juz na WTOREK !!! Jednak nie mozna podac w poniedzialek o 23 np.meczu NBA lub tenisa ktory zacznie sie tej samej nocy czyli w poniedzialek podajemy typ ktory zacznie sie najwczesniej o 9 rano we wtorek

Pozdrawiam i zycze udanych typów !!!
[color:"red"] p.s. jesli ktorys punkt jest nieczytelny lub blednie napisany prosze o kontakt ze mna na gg-2590382 lub na forum !!! [/color]

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Grupa 1

1.Ronni Ahonen
2.skoczek
3.Snajper2
4.kaczors
5.manfred78
6.Diabełek86
7.jarek_bb
8.Baracuda

Grupa 2
9.tuttur
10.Cezar
11.Cypryjczyk
12.dworak
13.sotr*
14.bakuś
15.sajmon_mowi
16.luka601

Grupa 3
17.Camp_Nou
18.heymen
19.Maras
20.loipop
21.Salvador Dali
22.Nostradamus
23.sergiusz
24.panna

Grupa 4
25.Rivaldinho
26.frees
27.globus
28.Ziomek
29.jamez
30.TeRMiNaL
31.oset
32.Prer


Typy podajemy od 12 dzisiaj !!!<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Prosze chociaz zerknac w regulamin zeby nie bylo nieporozumien !!!<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Awans otrzyma 10 osob 4 liderzy grup + 6 najlepszych z pozostalych grup !!!

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Quote
Quote
Troche historii Extraligi...
oto wyniki ostatnich 2 konkursów granych nowym systemem !!!

[color:"red"] 1 konkurs Extraligi w nowej formule !!! Najlepsza "8"... [/color]

[color:"blue"] 1. AnJay...15/18...83,33%...1,42...21,32
2. cuasm...15/19...78,94%...1,43...21,57
3. Layonik...14/18...77,77%...1,43...20,01 [/color]
4. okan...14/19...73,68%...1,41...19,81
5. Ziomek...16/22...72,72...1,41...22,69
6. zarluk...15/21...71,42%...1,58...23,7
7. citizen...11/19...57,89%...1,58...17,44
8. Ronaldinho...10/18...55,55%...1,59...15,99

[color:"red"] 2 konkurs Extraligi w nowej formule !!! Najlepsza "8" [/color]

[color:"blue"] 1.okan(4)...17/22...77,27...1.37...23.25
2.Prezes_1...16/21...76,19...1,45...23.14
3.cuasm (2) ...13/18...72,22...1.45...18.82 [/color]
4.zarluk (6) ...15/21...71,43...1.62...24.30
5.sebkos...15/21...71,43...1.48...22.28
6.Ziomek (5) ...14/20...70,0...1.46...20.49
7.citizen (7) ...14/21...66,66...1.50...20.94


[color:"red"] 3 konkurs Extraligi w nowej formule !!! Najlepsza "8" [/color]

[color:"blue"] 1.cuasm(3)...18/18...100,0...1,39...25,08
2.panna(8)...19/21...90,4...1,49...28,40
3.okan(1)...16/20...80,0...1,43...23,02 [/color]
4.wafel...15/19...78,9...1,53...16,91
5.AlexDelPiero...16/21...76,1...1,43...22,93
6.Emilio...13/18...72,2...1,35...17,65
7.Snajper...13/21...61,9...1,56...20,29
8.citizen(6)...13/22...59,0...1,48...19,35

[color:"red"] 4 konkurs Extraligi w nowej formule !!! Najlepsza "8" [/color]

[color:"blue"] 1.Emilio(6)...16/18...88,8%...1,38...22,09
2.Bobsley...15/20...75,0%...1,41...21,24
3.tomch0...13/18...72,2%...1,44...18,76 [/color]
4.prer...14/20...70,0%...1,47...20,64
5.Bolec ...14/20...70,0%...1,40...19,72
6.cuasm(1)...12/18...66,6%...1,35...16,30
7.okan(3)...13/20...65,0%...1,38...17,69
8.AlexDelPiero(5)...11/19...57,8%...1,75...19,25

[color:"red"] 5 konkurs Extraligi w nowej formule !!! Najlepsza "8" [/color]

[color:"blue"]1.Cuasm(6)...16/18...88,8...1,36...21,81
2.Okan(7)...16/20...80,0...1,36...21,77
3.Radmanovic...15/19...78,9...1,49...22,41[/color]
4.Tomch0(3)...14/19...76,4...1,47...20,71
5.Bobsley(2)...13/18...72,2...1,38...17,96
6.Slawek_kk...15/21...71,4...1,37...20,58
7.Prezes...14/20...70,0...1,37...19,26
8.sebkos...12/19...63,1...1,65...19,82


##########################################################

[color:"red"] Procentowo najlepsi zawodnicy w Tabeli Wszechczasów !!! [/color]

[color:"blue"]
1. cuasm...18/18...100,0
2. panna...19/21...90,4
3. Emilio...16/18...88,8
4. Cuasm...16/18...88,8
5. AnJay...15/18...83,33
6. okan...16/20...80,0
7. Okan...16/20...80,0
8. Radmanovic...15/19...78,9





[color:"red"] Najlepszy średni kurs w Tabeli Wszechczasów !!! [/color]

[color:"blue"]
1 .AlexDelPiero...1,75
2. Sebkos....1,64
3. zarluk (6)...1.62
4. Ronaldinho...1,59 [/color]
5. citizen...1,58
6. zarluk...1,58
7. Snajper...1,56
8. citizen...1,55




[color:"red"] Najwiekszy wspolny kurs z calego turnieju !!! [/color]

[color:"blue"]
1. panna...28,40
2. cuasm...25,08
3. zarluk...24.30[/color]
4. zarluk...23,70
5. okan...23.25
6. Prezes...23.14
7. Ziomek...23,05
8. okan...23,02

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
[color:"blue"]grupa 3*25.04*20.15*1* FC Köln - Unterhaching*typ-1*kurs-1.46*prof*Nostradamus*piłka nożna Niemcy 2 liga [/color]

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
ŻEBY NIEBYŁO, ŻE PRZED CZASEM
[color:"blue"]grupa 3*25.04*20.15*1* FC Köln - Unterhaching*typ-1*kurs-1.46*prof*Nostradamus*piłka nożna Niemcy 2 liga [/color] [/quote]

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
[color:"blue"]Grupa 4*25.04*21:00*1*Jose Antonio Reyes*Typ: NIE strzeli gola*Kurs 1.50*TotomiX*Rivadinho* - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Premiership <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [/color]


Dotyczy meczu : Arsenal vs Tottenham

Dołączył: Apr 2003
Posty: 821
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 821
[color:"blue"]grupa 3*25.04*19.00*1* Viktoria Zizkov - Prachatice *typ-1*kurs-1.32*prof*panna*piłka nożna Czechy 2 liga [/color]

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
[b] [color:"blue"] grupa1*25,04*19,00*1*BRANN-TROMSO*typ-1*kurs-1,67*Toto-Mix*manfred78*Pilka 1 NORWEGIA*[b]

Dołączył: May 2004
Posty: 387
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 387
[color:"blue"] Grupa 4*25.04*19:00*1*SEDAN(strzeli/niestrzeli)*Typ:1*Kurs 1.55*TotomiX*oset*piłka nożna francja 2 [/color]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
[color:"blue"]grupa1*25.04*16.30*1*Berdych-Tabara*typ-1*kurs-1.46*profesjonal*skoczek*tenis Estoril-M-antuka[/color]

Dołączył: Feb 2005
Posty: 225
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 225
[color:"blue"] grupa1*25.04*21.00*1*Arsenal-Tottenham*typ-1*kurs-1.50*sts*jarek_bb*Pilka nozna Anglia [/color]

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
[color:"blue"] grupa1*25.04*16.40*1*Jablonec - Liberec*typ-x2*kurs-1.38*sts*Ronni Ahonen*Pilka nozna Czechy[/color]

Dołączył: Apr 2005
Posty: 58
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 58
grupa1*25.04*17.30*1* [color:"blue"] Arsenal - Szachtar [color:"black"]*typ-2*kurs-1.40*sts* [color:"red"] Diabełek86 [color:"black"]* <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Ukraina 1

Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
grupa2*25.IV*15.00*1*Ant.Serra Z.-Pratt*typ-1*kurs-1.55*Profesjonal*luka601*Tenis

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
[color:"blue"] grupa1*25.04*15.00*1*Zib T. - Sluiter*typ-1*kurs-1.40*sts*Baracuda*Tenis ziemny mężczyźni Monachium - singiel

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749

[color:"blue"] grupa 2*25.04*17:30*1*Arsenal (+1.5) - Szachtar*typ-1*kurs-1.80*sts*Cypryjczyk*piłka nożna Ukraina 1 liga[/color]

Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
[color:"blue"] [/color] grupa4*25.04*21.00*1*Arsenal-Tottenham*typ-1*kurs-1.50*sts*jamez*Pilka nozna Anglia

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
grupa1*25.04*19.00*1*NOWITZKI-MCGRADY KL*typ-2*kurs-1.80*toto-mix*Snajper2*NBA

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Typ Heymena z gg ....

grupa(3)*25.04*21.00*1*Arsenal-Tottenham*typ-1*kurs-1.50*sts*heymen*Pilka nozna Anglia 1 liga

Dołączył: Mar 2005
Posty: 255
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 255
[color:"blue"]grupa 1*25.04*20.15*1* FC Köln - Unterhaching*typ-1*kurs-1.46*prof*Kaczors*piłka nożna Niemcy 2 liga [/color]

Wiem, że 20 minut po czasie ale teraz dopiero regulamin przeczytałem i sie zorientowałem. Proszę o wyjątkowe zaakceptowanie mojego typu.

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker, Lukasz111), 1,723 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,276
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1