|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Witam oto regulamin ELIMINACJI EXTRALIGI TYPERÓW !!!
[color:"red"] Na czerwono sa zmiany wprowadzone w tym etapie gry !!! [/color]
[color:"red"] Prosze szczegolnie nowe osoby o przeczytanie bo naprawde nie bede tolerowal bledow ani pomylek wynikajacych z nieczytania regulaminu !!![/color]
1.UWAGA !!!
1.Z uwagi na czeste błedy pojawiajace sie w typach zawodników informuje ze 1 raz powiadomie zawsze zawodnika ze podał zle typ i bedzie to ostrzezenie a 2 raz juz nie uznam typu nawet na najmniejszy brak czegos !!! jezeli typ bedzie podanny inaczej niz tu w regulaminie po prostu nie bedzie przyjmowany i typer zostanie danego dnia bez typu spowodowane to jest tym ze regulamin jasno wszystko pokazuje oraz tym ze kilka tych samych pomylek po rzad moze pozniej juz naprawde irytowac wiec prosze wszystko dokladnie czytac !!! 2.Podajemy 1 typ dziennie w poniedzialki i czwartki a 2 typy we wtorek i srode oraz piatku do niedzieli !!! Mamy 7 dni od poniedzialku do niedzieli a wiec podac mozna 12 typow w 7 dni a limit jest minimum 9 typow w tym etapie !!! Jesli ktos poda 9(w tym etapie) typow to niemusi juz typowac. 3.Podajemy typ w granicach od kursu 1.30-... 4.Jak wiadomo postow niemozna edytowac a wiec jesli ktos zrobi blad ma 30 minut na poprawienie go w nastepnym poscie cytujac zly post !!!Zmienianie typu na inny moze odbyc sie tylko wtedy gdy ktos wczesniej podal ten typ !!! 5.Jesli typer niepoda 9 typow w tym etapie przyznam mu punkty karne ktore rownoznaczne beda z nietrafionym typem !!! [color:"red"] 3 pudła karne = usunieciu zawodnika z gry !!![/color] 6.Gramy tylko u buków naziemnych:Profesjonal,Sts,Toto-mix !!! Nieodliczamy podatku !!! 7. Niemozna podawac tych samych meczy chodzi o osoby z tych samych grup !!!jesli typy osob z innych grup beda sie powtarzaly dosc czesto osoby te typowac beda na prive !!!mozna podac ten sam mecz ...chyba ze inny typ np 1 osoba mecz 2 ilosc goli 1 polowa albo cos innego... 8.typy podajemy wedle grafiku: numer grupy do ktorej typer zostal przydzielony*dzien miesiac zdarzenia*godzina*numer dnia czyli poniedzialek-1 sroda -3 piatek-5 itd*mecz*typ*kurs*buk*nick*dyscyplina kraj liiga przyklad: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> [color:"blue"] grupa2*10.02*17.00*1*Barcelona-Real*typ-1*kurs-1.30*sts*Ronaldinho*Pilka nozna Hiszpania 1 liga [/color] jesli zastawienie bedzie inaczej ulozone typ nie bedzie uwzgledniony !!!Przypominam tez ze jezeli bedzie brakowalo nawet jednego elementu glupiej godziny czy *1*(dnia) nie uznam typow !!! Prosze tez podawac zamiast dnia poniedzialek po prostu numer 1 wtorek to 2 itd. [color:"red"] 10. prosze o pogrubienie wystawionego typu oraz wpisanie go na kolor niebieski by latwiej bylo go znalezc !!! [/color] [color:"red"] 12. Typujemy od poniedzialku od 12 !!!Koniec gry nastapi w przyszła niedziele !!![/color] Zdarzenia podajemy z oferty waznej danego dnia czyli jesli chodzi o mecze Nba Nhl to jesli w ofercie mecz jest na wtorek podajemy go na wtorek a nie na srode mimo ze w srode nad ranem u nas gra !!!Tak jak Nba gra np. o godzinie 3 w nocy tak typowac mozemy do 8 rano !!!mecze zaczynajace sie po 9 rano kwalifikuja sie na nastepny dzien !!!tak wiec typ zaczyna sie od godziny 9 kazdego dnia a konczy o 8.59 nastepnego !!! 13. typy podajemy do godziny 16 w poniedzialki do godziny 17 od wtorku do piatku i do 13.15 w soboty i niedziele !!!kazdego dnia lub jesli mecz jest wczesniej patrz 15 podajemy na 45minut przed przekroczenie czasu = nieuwzglednienie typu !!! 14. w kazda niedziele czyli w dzien podsumowania tygodnia nie mozna !!!podac wyniku ktory nie rozstrzygnie sie przed godzina 23 !!!czyli sporty amerykanskie i tym podobne !!!jesli ktos poda mecz ktory konczy sie po 23 niebedzie typ uznany !!! [color:"red"] 15.Jezeli ktos poda mecz z tenisa ktory w ofercie jest w srode a mecz odbedzie sie w czwartek o 10 to mecz ten przechodzi na czwartkowy dzien tym samym typer w srode pozostaje bez jednego typu i analogicznie w czwartek podaje typ mniej !!! Jezeli jednak mecz jest przelozony lub odwolany i nie odbywa sie nastepnego dnia to typ zostaje wykreslony tak jakby nie bylo go !!! [/color]
ZASADY PUNKTOWANIA decydujace kto wygra bedzie skutecznosc !!! -w przypadku takiej samej skutecznosc kolejnosc bedzie usalana po 1 za wieksza ilosc typow trafionych po 2 za wiekszy kurs podawanych typow czyli przyklad 1.typerA 3/3 100% KURS SREDNI 1.5 2.typerB 3/3 100% KURS SREDNI 1.4 LUB 1.typerA 4/4 100% KURS SREDNI 1.35 2.typerB 3/3 100% KURS SREDNI 2.00
-oprocz procentu skutecznosci liczony jest rowniez kurs tylko wygranego meczu !!!
Rywalizacja w Eliminacjach potrwa tydzien !!!Do konkursu glownego awansuje 10 osob !!!Podzial bedzie 4 grupy po 8 graczy !!!Awans wywalcza liderzy grup oraz 6 osob z miejsc 2-8 z najlepszym bilansem procentowym !!!
15. Kazdy typer ma OBOWIAZEK !!! podac wyniki swoich meczy nastepnego dnia przy podawaniu typow na kolejny dzien !!!Ma to wygladac tak ...z powodu klopotow z podaniem wyniku w eliminacjach niech to wyglada tylko tak :
Barcelona - Real 10-0
(czyli nazwa druzyn wynik i mina w zaleznosci czy typ trafiony czy nie )
-to chyba juz nie jest trudne !!!
Z powodu wprowadzenia zmiany odnosnie godziny podawania typow na nastepny dzien typer ktorego emcze trwaja w nocy a podaje typy na nastepny dzien po 22 godzinie ma prawo podac typy bez wynikow !!!Wtedy gdy bedzie znal rezultaty podaje je w oddzielnym poscie !!!
Typy na nastepny dzien mozna podawac juz tego samego dnia po godzinie 22.00 !!! Czyli w poniedzialek o 22.01 mozna podac typy juz na WTOREK !!! Jednak nie mozna podac w poniedzialek o 23 np.meczu NBA lub tenisa ktory zacznie sie tej samej nocy czyli w poniedzialek podajemy typ ktory zacznie sie najwczesniej o 9 rano we wtorek
Pozdrawiam i zycze udanych typów !!! [color:"red"] p.s. jesli ktorys punkt jest nieczytelny lub blednie napisany prosze o kontakt ze mna na gg-2590382 lub na forum !!! [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Grupa 1
1.Ronni Ahonen 2.skoczek 3.Snajper2 4.kaczors 5.manfred78 6.Diabełek86 7.jarek_bb 8.Baracuda
Grupa 2 9.tuttur 10.Cezar 11.Cypryjczyk 12.dworak 13.sotr* 14.bakuś 15.sajmon_mowi 16.luka601
Grupa 3 17.Camp_Nou 18.heymen 19.Maras 20.loipop 21.Salvador Dali 22.Nostradamus 23.sergiusz 24.panna
Grupa 4 25.Rivaldinho 26.frees 27.globus 28.Ziomek 29.jamez 30.TeRMiNaL 31.oset 32.Prer
Typy podajemy od 12 dzisiaj !!!<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Prosze chociaz zerknac w regulamin zeby nie bylo nieporozumien !!!<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Awans otrzyma 10 osob 4 liderzy grup + 6 najlepszych z pozostalych grup !!!
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Troche historii Extraligi... oto wyniki ostatnich 2 konkursów granych nowym systemem !!!
[color:"red"] 1 konkurs Extraligi w nowej formule !!! Najlepsza "8"... [/color]
[color:"blue"] 1. AnJay...15/18...83,33%...1,42...21,32 2. cuasm...15/19...78,94%...1,43...21,57 3. Layonik...14/18...77,77%...1,43...20,01 [/color] 4. okan...14/19...73,68%...1,41...19,81 5. Ziomek...16/22...72,72...1,41...22,69 6. zarluk...15/21...71,42%...1,58...23,7 7. citizen...11/19...57,89%...1,58...17,44 8. Ronaldinho...10/18...55,55%...1,59...15,99
[color:"red"] 2 konkurs Extraligi w nowej formule !!! Najlepsza "8" [/color]
[color:"blue"] 1.okan(4)...17/22...77,27...1.37...23.25 2.Prezes_1...16/21...76,19...1,45...23.14 3.cuasm (2) ...13/18...72,22...1.45...18.82 [/color] 4.zarluk (6) ...15/21...71,43...1.62...24.30 5.sebkos...15/21...71,43...1.48...22.28 6.Ziomek (5) ...14/20...70,0...1.46...20.49 7.citizen (7) ...14/21...66,66...1.50...20.94
[color:"red"] 3 konkurs Extraligi w nowej formule !!! Najlepsza "8" [/color]
[color:"blue"] 1.cuasm(3)...18/18...100,0...1,39...25,08 2.panna(8)...19/21...90,4...1,49...28,40 3.okan(1)...16/20...80,0...1,43...23,02 [/color] 4.wafel...15/19...78,9...1,53...16,91 5.AlexDelPiero...16/21...76,1...1,43...22,93 6.Emilio...13/18...72,2...1,35...17,65 7.Snajper...13/21...61,9...1,56...20,29 8.citizen(6)...13/22...59,0...1,48...19,35
[color:"red"] 4 konkurs Extraligi w nowej formule !!! Najlepsza "8" [/color]
[color:"blue"] 1.Emilio(6)...16/18...88,8%...1,38...22,09 2.Bobsley...15/20...75,0%...1,41...21,24 3.tomch0...13/18...72,2%...1,44...18,76 [/color] 4.prer...14/20...70,0%...1,47...20,64 5.Bolec ...14/20...70,0%...1,40...19,72 6.cuasm(1)...12/18...66,6%...1,35...16,30 7.okan(3)...13/20...65,0%...1,38...17,69 8.AlexDelPiero(5)...11/19...57,8%...1,75...19,25
[color:"red"] 5 konkurs Extraligi w nowej formule !!! Najlepsza "8" [/color]
[color:"blue"]1.Cuasm(6)...16/18...88,8...1,36...21,81 2.Okan(7)...16/20...80,0...1,36...21,77 3.Radmanovic...15/19...78,9...1,49...22,41[/color] 4.Tomch0(3)...14/19...76,4...1,47...20,71 5.Bobsley(2)...13/18...72,2...1,38...17,96 6.Slawek_kk...15/21...71,4...1,37...20,58 7.Prezes...14/20...70,0...1,37...19,26 8.sebkos...12/19...63,1...1,65...19,82
##########################################################
[color:"red"] Procentowo najlepsi zawodnicy w Tabeli Wszechczasów !!! [/color]
[color:"blue"] 1. cuasm...18/18...100,0 2. panna...19/21...90,4 3. Emilio...16/18...88,8 4. Cuasm...16/18...88,8 5. AnJay...15/18...83,33 6. okan...16/20...80,0 7. Okan...16/20...80,0 8. Radmanovic...15/19...78,9
[color:"red"] Najlepszy średni kurs w Tabeli Wszechczasów !!! [/color]
[color:"blue"] 1 .AlexDelPiero...1,75 2. Sebkos....1,64 3. zarluk (6)...1.62 4. Ronaldinho...1,59 [/color] 5. citizen...1,58 6. zarluk...1,58 7. Snajper...1,56 8. citizen...1,55
[color:"red"] Najwiekszy wspolny kurs z calego turnieju !!! [/color]
[color:"blue"] 1. panna...28,40 2. cuasm...25,08 3. zarluk...24.30[/color] 4. zarluk...23,70 5. okan...23.25 6. Prezes...23.14 7. Ziomek...23,05 8. okan...23,02
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487 |
[color:"blue"]grupa 3*25.04*20.15*1* FC Köln - Unterhaching*typ-1*kurs-1.46*prof*Nostradamus*piłka nożna Niemcy 2 liga [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487 |
ŻEBY NIEBYŁO, ŻE PRZED CZASEM [color:"blue"]grupa 3*25.04*20.15*1* FC Köln - Unterhaching*typ-1*kurs-1.46*prof*Nostradamus*piłka nożna Niemcy 2 liga [/color] [/quote]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
[color:"blue"]Grupa 4*25.04*21:00*1*Jose Antonio Reyes*Typ: NIE strzeli gola*Kurs 1.50*TotomiX*Rivadinho* - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Premiership <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [/color]
Dotyczy meczu : Arsenal vs Tottenham
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 821
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 821 |
[color:"blue"]grupa 3*25.04*19.00*1* Viktoria Zizkov - Prachatice *typ-1*kurs-1.32*prof*panna*piłka nożna Czechy 2 liga [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311 |
[b] [color:"blue"] grupa1*25,04*19,00*1*BRANN-TROMSO*typ-1*kurs-1,67*Toto-Mix*manfred78*Pilka 1 NORWEGIA*[b]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 387 |
[color:"blue"] Grupa 4*25.04*19:00*1*SEDAN(strzeli/niestrzeli)*Typ:1*Kurs 1.55*TotomiX*oset*piłka nożna francja 2 [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
[color:"blue"]grupa1*25.04*16.30*1*Berdych-Tabara*typ-1*kurs-1.46*profesjonal*skoczek*tenis Estoril-M-antuka[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 225
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 225 |
[color:"blue"] grupa1*25.04*21.00*1*Arsenal-Tottenham*typ-1*kurs-1.50*sts*jarek_bb*Pilka nozna Anglia [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
[color:"blue"] grupa1*25.04*16.40*1*Jablonec - Liberec*typ-x2*kurs-1.38*sts*Ronni Ahonen*Pilka nozna Czechy[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 58 |
grupa1*25.04*17.30*1* [color:"blue"] Arsenal - Szachtar [color:"black"]*typ-2*kurs-1.40*sts* [color:"red"] Diabełek86 [color:"black"]* <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Ukraina 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670 |
grupa2*25.IV*15.00*1*Ant.Serra Z.-Pratt*typ-1*kurs-1.55*Profesjonal*luka601*Tenis
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
[color:"blue"] grupa1*25.04*15.00*1*Zib T. - Sluiter*typ-1*kurs-1.40*sts*Baracuda*Tenis ziemny mężczyźni Monachium - singiel
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
[color:"blue"] grupa 2*25.04*17:30*1*Arsenal (+1.5) - Szachtar*typ-1*kurs-1.80*sts*Cypryjczyk*piłka nożna Ukraina 1 liga[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714 |
[color:"blue"] [/color] grupa4*25.04*21.00*1*Arsenal-Tottenham*typ-1*kurs-1.50*sts*jamez*Pilka nozna Anglia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
grupa1*25.04*19.00*1*NOWITZKI-MCGRADY KL*typ-2*kurs-1.80*toto-mix*Snajper2*NBA
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Typ Heymena z gg ....
grupa(3)*25.04*21.00*1*Arsenal-Tottenham*typ-1*kurs-1.50*sts*heymen*Pilka nozna Anglia 1 liga
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 255 |
[color:"blue"]grupa 1*25.04*20.15*1* FC Köln - Unterhaching*typ-1*kurs-1.46*prof*Kaczors*piłka nożna Niemcy 2 liga [/color]
Wiem, że 20 minut po czasie ale teraz dopiero regulamin przeczytałem i sie zorientowałem. Proszę o wyjątkowe zaakceptowanie mojego typu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|