|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Panowie to jak to w koncu jest z tym unibetem?? Otoz jutro wybieram sie do kredyt banku zeby wplacic cos do unibetu i chce sie przygotowac na wszystkie ewentualnosci. Tak wiec minimalny depozyt to ile? na stronie jest podane, ze 50 euro, wy mowicie cos o 25 wiec jak to jest..? Ja nie bede sie bawil w zlotowki tylko kupie euro i od razu w tej walucie bede wplacal.. Kolejna sprawa o ktorej slyszalem, ze sa jakies problemy to: co mam wpisac w rubrycue "tytulem"? Ktos kiedys pisal ze: "swiadczenie uslug bukmacherskich", ktos inny: "swiadczenie uslug interenetowych" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiec jak bedzie najlepiej..? Prosilbym zeby ktos sie odniosl do moich rozterek bo chcialbym wiedziec jak to w koncu jest, a z wami pewnie pojdzie mi latwiej niz z unibetem. Swoja droga dziwie sie, ze cywilizowanym kraju, w XXI wieku sa w ogole jakies problemy przy takiej transakcji.. Po tym co STS odwalil w weekend (kolejny raz poblokowane spotkania), oraz ten cholerny podatek dojrzalem w koncu do grania przez net i innych rowniez do tego zachecam.. Aha jeszcze jedno:
Polska Kredyt Bank - to rozumiem, bank. Firstclear Ltd. - to tez rozumiem, wlasciciel konta. 15 00 10 12 - tego nie rozumie, co to za kod? po co to..? 121 010 106 062 - to rozumiem, nr. konta.
Co dokladnie musi zawierac ten druk przelewu?? Czekam na odpowiedz!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
a wiec robisz tak (ale tylko w kredytb inczej bulisz jak zagraniczny czyli 50 ZL a to nie jest smieszne) Idziesz do kredyt banku, prosisz (polecenie przelewu /wpłata gotówkowa) i wypelniasz 1.nazwa odbiorcy piszesz/FIRSTCLEAR LTD 2.numer rachunku odbiorcy/15001012-121010102804 3.pod tym masz W i P skreslasz P i skreslasz PLN piszesz obok np.USD i kwota np.50 min 25 4.nazwa zleceniodawcy/piszesz imie nazwisko adres 5.tytulem/organizowanie zakladow UNIBET i swoj numer w unibecie z tym kwitkiem to by bylo na tyle,idziesz zaplacic i wszystko.(opłata ok.3.5 zl) nastepnie faksujesz dowod wplaty pod numer 008004611226 bezplatnie powodzenia drugi drozszy ale latwiejszy sposb to wirtualna mastercard inwestbanku konta start min wplaty miesieczne 50 zl czas 14 dni koszt 25 zl oplata roczna za konto 30 zl POWODZENIA zycze wygranych
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
ps nie ma klopotu jak wiesz co i jak banki teraz maja tak dobrze ze maja gdzies twoje 100 zl w przelewie inczej jest z lokatami tu skacza wokol ciebie jak kroliczki to tyle powodzonka raz jeszcze www.expekt.com [ expekt.com] tez jest po Polsku tez warto
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
moja rada jest taka zaloz sobie RAF konto w inteligo graj w expekt i innych dodatkowo dostaniesz 50 zl bonusa oto warunki i jak to zrobic prowadzenie konta 0zl musisz miec 100 zl inaczej 5 zl na koncie wplywu co miesiac przelewy 1 zl karta 1% do 2,5% akceptowana przez wielu bukow bank internetowy wszystko zalatwiasz przez komputer dodatkowo bonus 50 zl za otwarcie po uzbieraniu 1 zl zapiszesz sie z mojego linka ja tez dostane 50zl oprocentowanie 10,5 % jak to zrobic chcesz wiedziec to ci pomoge przy okazji zarobie 50 zl ty tez mozesz polecac warto jestem zadowolny podac ci link i szczegoly ???????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Toro dzieki za wyczerpujace odpowiedzi:) Narazie nie skorzystam z oferty inteligo. Na poczatku chce zaczac od unibetu, potem zaloze sobie jakies konto, karta itd. Tak wiec jeszcze raz dzieki, jutro przelewam kase i zaczne na poczatek na probe przygode z unibetem.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
:rolleyes: Raf ? I jak poszlo w banku dzisiaj ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Oryginalnie wysłał the betman: [qb] :rolleyes: Raf ? I jak poszlo w banku dzisiaj ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Nie poszlo, bo nie mialem czasu zeby pojsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale jutro mam nadzieje, ze sie uda. A czemu tak Cie to interesuje Betman? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kibicujesz mi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał raf: [qb] Oryginalnie wysłał the betman: [qb] :rolleyes: Raf ? I jak poszlo w banku dzisiaj ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Nie poszlo, bo nie mialem czasu zeby pojsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale jutro mam nadzieje, ze sie uda. A czemu tak Cie to interesuje Betman? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kibicujesz mi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] pytalem ot tak sobie, bo moze i w unibecie zaloze konto, dlatego interesuja mnie prowizje banku przy wplacie waluty na konto unibetu a od ciebie mozna miec informacje z pierwszej reki pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Tak wiec w koncu dzis rano udalo mi sie zakupic walute i udalem sie do Kredyt Banku, gdzie bez zadnych problemow wypelnilem przelew. Prowizja za ta wplate wyniosla mnie 7zl. Ok. 16.00 puscilem fax z dowodem wplaty i teraz wlasnie obejrzalem sobie moje konto w Unibecie i pieniazki juz sa. Ogolnie jak na pierwszy raz jestem zadowolony, teraz pozostaje pomyslec nad jakims rozsadnym kuponem i wziac na jakis czas rozwod z STSem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954 |
raf,
czy mozesz napisac na jaki nr konta wplacales euro? Chce sie tylko upewnic, bo dzis chcialem wplacic na nr, ktory znalazlem w tym temacie, ale pani z okienka powiedziala mi (po pol godzinnym sprawdzaniu czegos w kompie), ze to konto dolarowe i ona nie moze przyjac euro. Z kolei w innym Kredyt Banku powiedzieli, ze cos im ta wplata smierdzi i chcieli zaczerpnac opinii radcy prawnego. Smieszne! Bede wdzieczny jesli jeszcze powiesz, w ktorym oddziale kradyt banku w w-wie wplacales?
Z gory dzieki!
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
El_Macho postaram sie odpowiedziec na twoje pytania, wiec po kolei:
Konto, ktore bylo podane w tym temacie to faktycznie jest zle, tzn. chyba dolarowe, a chodzi o euro. Nr. konta prawidlowy: Kredyt Bank Firstclear Ltd 15001012-121010106062
Ja wplacalem w IX oddziale Kredyt Banku przy Al. Krakowskiej w Wawie (Ochota-okolice Rakowca). Nie bylo zadnych problemow, w ogole sie nie pytali gdzie, jak i po co. Mila, fachowa, malo wiedzaca, malo interesujaca sie (i o to chodzi w tym przypadku) obsluga. To chyba tyle, jak masz jeszcze jakies pytania to pisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137 |
Witam!
Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi w formularzu rejestracyjnym z tym:
"Jeśli posiadasz Kod premii, proszę wpisz go tutaj by otrzymać premię za wpisowe"
Co to za premia? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954 |
dzieki wielkie , raf, za wyczerpujaca odpowiedz. wplacilem w filii IX oddzialu przy Grojeckiej. wszystko zajelo 2 min i obylo sie bez zadnych zbednych pytan. jednym slowem szybko i bez bolu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Cześć Mam pytanie czy przy zakładaniu konta jako telefon kontaktowy możma podać "komórkę"
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|