|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nie wiem, co brali pod uwagę przedstawiciele Unibetu i Expekt, gdy otwierając konto w Polsce wybrali Kredyt Bank, ale napewno nie ułatwienie nam życia... Dzisiaj, aby przy wpłatach nie pobierano ode mnie prowizji, założyłem sobie konto złotówkowe i dolarowe. Niedość, że trwało to dość długo, to po wpłacie dolarów na SWOJE konto i złożeniu dyspozycji przelewu na konto Unibetu, dowiedziałem się, że po potwierdzenie tego przelewu mam przyjśc w poniedziałek!!! Gdybym natomiast chciał od razu, to muszę zapłacić prowizję!!!! Oni nie wykonują przelewu od razu, tylko "później"... Czy ktoś z Was miał taki przypadek? Pan powiedział także, że do tej pory, to oni nie mieli przelewów, tylko same wpłaty gotówkowe i zapytał, czy będe wpłacał jeszcze kiedyś dolary, bo muszą się zaopatrzyć w odpowiednie druczki (mieli tylko na PLN). Czy to napewno europejski bank????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Czy może mi ktoś powiedzieć ile procent sumy wypłacanej w Unibet dociera na konto jeśli nie jest to konto w Kredyt Banku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał PROCHU: [qb]Nie wiem, co brali pod uwagę przedstawiciele Unibetu i Expekt, gdy otwierając konto w Polsce wybrali Kredyt Bank, ale napewno nie ułatwienie nam życia... Dzisiaj, aby przy wpłatach nie pobierano ode mnie prowizji, założyłem sobie konto złotówkowe i dolarowe. Niedość, że trwało to dość długo, to po wpłacie dolarów na SWOJE konto i złożeniu dyspozycji przelewu na konto Unibetu, dowiedziałem się, że po potwierdzenie tego przelewu mam przyjśc w poniedziałek!!! Gdybym natomiast chciał od razu, to muszę zapłacić prowizję!!!! Oni nie wykonują przelewu od razu, tylko "później"... Czy ktoś z Was miał taki przypadek? Pan powiedział także, że do tej pory, to oni nie mieli przelewów, tylko same wpłaty gotówkowe i zapytał, czy będe wpłacał jeszcze kiedyś dolary, bo muszą się zaopatrzyć w odpowiednie druczki (mieli tylko na PLN). Czy to napewno europejski bank????[/qb] w kredyt banku calkowicie nic nie wiedzą pamiętaj że to oni są dla ciebie a nie ty dla nich i upieraj się przy swoim a co do druczków to wystarczy skreślić pln o napisać usd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Ja nie wiem skad Wy wzieliscie te druczki! U mnie w oddziale wszystko realizuje się słownie- stajesz w kolejce i dyktujesz numer konta, sowje dane i koniec.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
To masz szczęście... U mnie wszyscy są zagubieni... A robisz przelew z konta czy wplacasz gotówkę?I po jakim czasie dostajesz potwierdzenie przelewu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
strona unibetu mi się otwiera ale nie mogę się zalogować czy tylko ja mam taki problem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja wplaciłem kasę na konto unibetu za pomocą karty kredytowej. Mój bank zaliczył to nie jako zapłatę za produkt tylko jako pobór pieniędzy (jak z bankomatu). W związku z tym bank pobrał procent od przelewu (gdyby potraktował to jako normalny zakup procentu by nie było), a teraz jeszcze musiałem zapłacić za kredyt, ponieważ uregulowałem kwotę po przysciu rachunku (jakies 2 tygodnie od przelewu) i do tego czasu został policzony kredyt. Nie wiem czyja to wina, unibetu czy banku, ale to s****ysyństwo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał PROCHU: [qb]To masz szczęście... U mnie wszyscy są zagubieni... A robisz przelew z konta czy wplacasz gotówkę?I po jakim czasie dostajesz potwierdzenie przelewu?[/qb] Wplata gotowkowa - Potwierdzenie przelewu? Wogole nie dostaje! Dostaje tylko kwit wplaty.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czesc.. Dostajesz tylko kwit i to wysyłasz? No właśnie, a po jakim czasie od wysłania faxu z kserem potwierdzenia wpłaty macie kasę na koncie? Ja dzisiaj wysłałem ten fax, ok. 9.30 i jeszcze nic nie mam... Życzę Wszystkim Wesołych Świąt!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60 |
Wczoraj chciałem w Kredytbanku wpłacić pieniądze, aby załapać się jeszcze na dodatkowe 20$, jako właściciela konta wpisałem Unibet, kobietka powiedziała że to nie ta firma!!!. Więc kto jest właścicielem tego konta, kogo muszę wpisać jako posiadacza rachunku. Dzięki
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Fowler masz pewnie konto w Citibanku. To wyjątkowe sukinsyny. Kredyty po 40 % itp Oczywiście na folderach liczby są inne.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał cytrus: [qb]Wczoraj chciałem w Kredytbanku wpłacić pieniądze, aby załapać się jeszcze na dodatkowe 20$, jako właściciela konta wpisałem Unibet, kobietka powiedziała że to nie ta firma!!!. Więc kto jest właścicielem tego konta, kogo muszę wpisać jako posiadacza rachunku. Dzięki[/qb] Firstclear Ltd !!! wystarczylo przeczytac instrukcje na stronie Unibetu :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60 |
Wysłełem do nich 2 godziny temu fax z przekazem i nie mam jeszcze tego na moim koncie wraz tymi dodatkowymi 20$ z promocji. Czy ktoś wie jak długo może to trwać. Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Cytrus.
Po wysłaniu faxa pieniązki powinny byc na koncie po około 30min (tak przynajmniej twierdzą ci z unibetu) ale zdarzyło mi sie ze konto mialem załadowane nawet po 5h !!! ..wiec radze cierpliwie czekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
PS: z tego co mi wiadomo to juz nie ma promocji 20$ tylko promocja dla nowych userów i wynosi ona 5 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60 |
Promocja jeszcze wczoraj była po naciśnięciu na stronie startowej meczu.pl, banerka z ich promocją, tak więc mam nadzieję że może zdążyłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60 |
Uaktualnili moje konto wraz z dodatkowymi 20$
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak z ciekawości to czy wpłacając pieniądze kartą VISA płacimy w Unibecie prowizję?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
ej jak chce wyplacic kase z unibetu to konto moge miec w byle jakim banku ???????.polskim. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam jestem nowy i mam kilka pytan Jaka jest minimalna kwota ktora moge wplacic przelewem na konto w kredyt banku ? CZy jesy to 25 Euro ? 50 Euro ? czy moze inna suma ? Jaki jest dokladny numer konta na jakie nalezy wplacac pieniadze..
I pytanie to juz wczesniej wplacajacych ? Czy mieliscie jakies klopoty przy wplacie ? i czy dlugo sie czeka na pojawienie sie pieniedzey na moim koncie na stronie unibetu ?
Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|