Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nie wiem, co brali pod uwagę przedstawiciele Unibetu i Expekt, gdy otwierając konto w Polsce wybrali Kredyt Bank, ale napewno nie ułatwienie nam życia... Dzisiaj, aby przy wpłatach nie pobierano ode mnie prowizji, założyłem sobie konto złotówkowe i dolarowe. Niedość, że trwało to dość długo, to po wpłacie dolarów na SWOJE konto i złożeniu dyspozycji przelewu na konto Unibetu, dowiedziałem się, że po potwierdzenie tego przelewu mam przyjśc w poniedziałek!!! Gdybym natomiast chciał od razu, to muszę zapłacić prowizję!!!! Oni nie wykonują przelewu od razu, tylko "później"... Czy ktoś z Was miał taki przypadek? Pan powiedział także, że do tej pory, to oni nie mieli przelewów, tylko same wpłaty gotówkowe i zapytał, czy będe wpłacał jeszcze kiedyś dolary, bo muszą się zaopatrzyć w odpowiednie druczki (mieli tylko na PLN). Czy to napewno europejski bank????

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Czy może mi ktoś powiedzieć ile procent sumy wypłacanej w Unibet dociera na konto jeśli nie jest to konto w Kredyt Banku

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał PROCHU:
[qb]Nie wiem, co brali pod uwagę przedstawiciele Unibetu i Expekt, gdy otwierając konto w Polsce wybrali Kredyt Bank, ale napewno nie ułatwienie nam życia... Dzisiaj, aby przy wpłatach nie pobierano ode mnie prowizji, założyłem sobie konto złotówkowe i dolarowe. Niedość, że trwało to dość długo, to po wpłacie dolarów na SWOJE konto i złożeniu dyspozycji przelewu na konto Unibetu, dowiedziałem się, że po potwierdzenie tego przelewu mam przyjśc w poniedziałek!!! Gdybym natomiast chciał od razu, to muszę zapłacić prowizję!!!! Oni nie wykonują przelewu od razu, tylko "później"... Czy ktoś z Was miał taki przypadek? Pan powiedział także, że do tej pory, to oni nie mieli przelewów, tylko same wpłaty gotówkowe i zapytał, czy będe wpłacał jeszcze kiedyś dolary, bo muszą się zaopatrzyć w odpowiednie druczki (mieli tylko na PLN). Czy to napewno europejski bank????[/qb]

w kredyt banku calkowicie nic nie wiedzą
pamiętaj że to oni są dla ciebie a nie ty dla nich i upieraj się przy swoim
a co do druczków to wystarczy skreślić pln o napisać usd

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Ja nie wiem skad Wy wzieliscie te druczki! U mnie w oddziale wszystko realizuje się słownie- stajesz w kolejce i dyktujesz numer konta, sowje dane i koniec.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
To masz szczęście... U mnie wszyscy są zagubieni... A robisz przelew z konta czy wplacasz gotówkę?I po jakim czasie dostajesz potwierdzenie przelewu?

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
strona unibetu mi się otwiera ale nie mogę się zalogować czy tylko ja mam taki problem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Nie tylko ty Juan_carlos

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja wplaciłem kasę na konto unibetu za pomocą karty kredytowej. Mój bank zaliczył to nie jako zapłatę za produkt tylko jako pobór pieniędzy (jak z bankomatu). W związku z tym bank pobrał procent od przelewu (gdyby potraktował to jako normalny zakup procentu by nie było), a teraz jeszcze musiałem zapłacić za kredyt, ponieważ uregulowałem kwotę po przysciu rachunku (jakies 2 tygodnie od przelewu) i do tego czasu został policzony kredyt. Nie wiem czyja to wina, unibetu czy banku, ale to s****ysyństwo!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał PROCHU:
[qb]To masz szczęście... U mnie wszyscy są zagubieni... A robisz przelew z konta czy wplacasz gotówkę?I po jakim czasie dostajesz potwierdzenie przelewu?[/qb]

Wplata gotowkowa - Potwierdzenie przelewu? Wogole nie dostaje! Dostaje tylko kwit wplaty.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czesc.. Dostajesz tylko kwit i to wysyłasz? No właśnie, a po jakim czasie od wysłania faxu z kserem potwierdzenia wpłaty macie kasę na koncie? Ja dzisiaj wysłałem ten fax, ok. 9.30 i jeszcze nic nie mam... Życzę Wszystkim Wesołych Świąt!!

Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
Wczoraj chciałem w Kredytbanku wpłacić pieniądze, aby załapać się jeszcze na dodatkowe 20$, jako właściciela konta wpisałem Unibet, kobietka powiedziała że to nie ta firma!!!.
Więc kto jest właścicielem tego konta, kogo muszę wpisać jako posiadacza rachunku.
Dzięki

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Fowler masz pewnie konto w Citibanku. To wyjątkowe sukinsyny. Kredyty po 40 % itp
Oczywiście na folderach liczby są inne.

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał cytrus:
[qb]Wczoraj chciałem w Kredytbanku wpłacić pieniądze, aby załapać się jeszcze na dodatkowe 20$, jako właściciela konta wpisałem Unibet, kobietka powiedziała że to nie ta firma!!!.
Więc kto jest właścicielem tego konta, kogo muszę wpisać jako posiadacza rachunku.
Dzięki[/qb]

Firstclear Ltd !!!
wystarczylo przeczytac instrukcje na stronie Unibetu :-)

Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
Wysłełem do nich 2 godziny temu fax z przekazem i nie mam jeszcze tego na moim koncie wraz tymi dodatkowymi 20$ z promocji.
Czy ktoś wie jak długo może to trwać.
Dzięki

Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Cytrus.

Po wysłaniu faxa pieniązki powinny byc na koncie po około 30min (tak przynajmniej twierdzą ci z unibetu) ale zdarzyło mi sie ze konto mialem załadowane nawet po 5h !!!
..wiec radze cierpliwie czekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

PS: z tego co mi wiadomo to juz nie ma promocji 20$ tylko promocja dla nowych userów i wynosi ona 5 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
Promocja jeszcze wczoraj była po naciśnięciu na stronie startowej meczu.pl, banerka z ich promocją, tak więc mam nadzieję że może zdążyłem.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 60
Uaktualnili moje konto wraz z dodatkowymi 20$

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak z ciekawości to czy wpłacając pieniądze kartą VISA płacimy w Unibecie prowizję?

Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
ej jak chce wyplacic kase z unibetu to konto moge miec w byle jakim banku ???????.polskim.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam jestem nowy i mam kilka pytan
Jaka jest minimalna kwota ktora moge wplacic przelewem na konto w kredyt banku ?
CZy jesy to 25 Euro ? 50 Euro ? czy moze inna suma ?
Jaki jest dokladny numer konta na jakie nalezy wplacac pieniadze..

I pytanie to juz wczesniej wplacajacych ?
Czy mieliscie jakies klopoty przy wplacie ? i czy dlugo sie czeka na pojawienie sie pieniedzey na moim koncie na stronie unibetu ?

Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam..

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1