Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Mam pytanie do osob grajacych w Unibecie czy ktos z was wplacal i wyplacal pieniadze do Unibetu przez mBank? Jesli tak to jak wyglada sprawa z kodem tzw. SWIFT

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał Wojtek:
[qb]Mam pytanie do osob grajacych w Unibecie czy ktos z was wplacal i wyplacal pieniadze do Unibetu przez mBank? Jesli tak to jak wyglada sprawa z kodem tzw. SWIFT[/qb]

bylo to juz poruszane w temacie Banki internetowe.

ja sie wczoraj od operatora mLinii dowiedzialem, ze nie ma SWIFT'u i na razie i przewiduja wprowadzenia. Vincent'owi powiedzieli cos innego...
jak przelewalem na konto dolarowe w KredytBanku z mBanku to mi wrocilo

Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Mam pytanie dotyczące wpłat:
Wpłacał ktoś kiedyś do nich przy użyciu eKarty mBanku?
Udało się? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Czy ktos skorzystal z aktualnej promocji UNIBETU? Bo ja dostalem od nich maila ze podwoja moja nastepna wplate do 20 EURO, wiec wplacilem a bonusa jak nie bylo tak nie ma! I nie odpowiadaja na moje maile. czy ktos tez tak mial? :rolleyes:

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Wlasnie tu jest bardzo ziwna sprawa. Bo ja nie moge sie nigdy z ich obsluga dogadac. Sa jak Lepper ja zadaje im pytanie o oni kurde swoje dalej robia. Zadalem im pytanie do kiedy jest wazna ta promocja- Nie padla odpowidz. Powiedzialem ze jestem kilentem Unibetu i czy promocja obejmuje nietylko nowych userow. Padla odpowiedz czy dostalem free 5 euro czy skaldalem depozyt. Powiedzialem ze robilem depozyt - kazali przyslac numer klienta i powidzieli ze podejma decyzje co do mnie. Odpowidzi nie ma! stop

Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
Rymoholik a jak wpłacałeś wogole?TO strasznie trudne jest!Zadzwoń do nich najlepije!Wogole to Unibet straaaaasznei mnie dzisiaj wqrwil!Nie sposob od nich kasy wpłacic nie majac konta w walucie!Do mnie przyszedl ten sam mail!Nie martw sie napewno Ci dopisza to 20!Pozatym podobno minimalna wpłata to 25 Euro ale to dotyczy chyba tylko przelewowo bankowych!Karta minimum to 15 Euro bodajze!Niestety jedyna karta jaka ja posiadam to VE INTELIGO-a oni oczywiscie tego nie chonoruja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> grrrrrrrrr!Pozatym najbardziej wkurzylo mnie to:
Minimalny depozyt wynosi 25USD lub EUR. Przelew musi byc dokonany w walucie, wplaty w zlotowkach nie sa akceptowane.
Dlaczego?To po jakiego c***a (za przeproszeniem )maja to konto w Polskim banku?
Chcialem zrobic prwadopodobnie to co ty!Wplacic 20 i dostac 40 ale ja nie mam mozliwosci aby to zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
MAŁY

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Czy ktos skorzystal z aktualnej promocji UNIBETU? Bo ja dostalem od nich maila ze podwoja moja nastepna wplate do 20 EURO, wiec wplacilem a bonusa jak nie bylo tak nie ma! I nie odpowiadaja na moje maile. czy ktos tez tak mial? :rolleyes: [/qb]

Mam to samo rymokolik. Gram w GB i jeszcze ani razu ine czekalem na odpowiedz na mail dluzej niz godzine. Ostatnio Unibet przyslal mi to ze mi podwoja nastepny depozyt, wiec chociaz zrezygnowalem juz z nich mysle sobie czemu by tego nie wykorzystac i 49 godzin czekam na odpowiedz. To jet nie do przyjecia wiec sobie ich forever odpuszczam.

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał tysio111:
[qb]

Mam to samo rymokolik. Gram w GB i jeszcze ani razu ine czekalem na odpowiedz na mail dluzej niz godzine.[/qb]

Na moj odpowiedzieli po 15 minutach. Reklamowalem w nim to, ze cofneli mi zaklad na surebeta o ktorym dzisiaj pisalem. Odpisali, ze co prawda zaklad cofneli bo takie maja prawo ale na pocieszenie dali mi 10 euro. Jakos ich coraz bardziej lubie :-)

A do Unibetu chyba nie wplace kasy bo jak widze z bonusem sa trudnosci a do tego wplata przelewem to z tego co wiem co najmniej 50$ (czy euro) a max bonus 20 euro?

Wojtek

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Mnie Unibet nie przyjął wpłaty kartą Inteligo, co jest dla mnie dużym zaskoczeniem. A napewno nie polecę do banku, żeby wpłacić pieniądze do firmy, która dwa dni nie potrafi mi odpowiedzieć na mail i której strona ładuje się niewiele krócej
pozdrawiam

Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Juz spoko jest chlopaki! Dostalem bonusa wraz z przeprosinami za dlugie oczekiwanie na odpowiedz. Co dziwne nigdy nie przelewalem do nich kasy. Kiedys zalozylem u nich konto za darmowe 5 EURO i niezle ich ogolilem a tu znowu nadarza sie taka okazja. Przede wszystkim bardzo ich lubie za to, ze czesto myla sie z kursami wiec naprawde warto u nich grac, chociaz strone maja kijowa i do tego dlugo sie wgrywa, ale co tam, kto patrzy na strone, liczy sie kasa. Pozdrawiam i zycze trafnych typow! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam z innej beczki kiedy nowa promocja w UNIBECIE ktos sie orientuje ???

POZDROWKA
oli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Jakie są prowizje przy wypłacie w Unibet?

Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał maly:
[qb]Rymoholik a jak wpłacałeś wogole?TO strasznie trudne jest!MAŁY[/qb]

No ja uzywam wirtualnej mastercard i jak dotad nie mialem z nia problemow nigdzie ani u hilla, ani w unibecie ani w gamebookers. Wszedzie kasa pojawia sie po paru sekundach. Visa electron nic nie zrobisz, ta karta nadaje sie jedynie do placenia w supermarkecie, akurat masz farta i ta twoja inteligo czasami gdzies przyjma! Lepiej pomysl nad wyrobieniem jakiejs innej, zwyklej Visy albo mastercard. Zycze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
Witam serdecznie ,
Fortis Bank jest bankiem polskim , wiec nie bedzie mial Pan problemu ze zlozeniem depozytu .

Dzis rozpoczela sie kolejna promocja , nazwana rowniez podwojeniem depozytu max. do 20 euro , ktora obejmuje wszystkich klientow Unibet a wiec i Pana.
Minimalny depozyt to 20 euro .
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
To mail od nich z dzisiaj!Pytanie apropo min depozytu bankowego bylo itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a to jest odpowiedz na moje problemy!Jesli chcecie wplacac zlotowkami to na konto Fortisu!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
To juz jest SKANDAL. Pisalem kiedys ze w Legnicy jest blokada na konto Unibetu i Expektu w Kredyt banku. Jednym slowem nikomu tam sie nie udalo wplacic (poza moja pierwsza i chyba jedyna wplata) poszedlem dzis aby skorzystac z promocji 20=40 (myslalem ze juz kredyt bank zmadrzal) i kuwa co... Znowu naczelnika babka zawolala i znowu dupa zbita i do domu wrocilem. Wstapilem po drodze do PKO. Tam to dopiero są głąby!!! Powiedzieli ze mi nie przyjma i juz!!! SKANDAL!!!

maly powiedz mi jedno - z tego co piszesz wynika ze masz konto w euro. Czy robiles wplate PLN i przeliczyli ci na EURO? Tylko szczerze. Albo moze ktos inny wie co jest kuwa grane!!!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Szakal ja wpłacałem na konto Unibet w dolarach, po prostu panie w Banku nie wiedziały jak zrobić wpłatę złotówkami na konto dolarowe, więc najpierw sprzedawały mi dolary a później dokonywały wpłaty. Oczywiście najpierw latały po całym banku i się pytały koleżanek jak zrobić taką wpłatę. Ale w sumie to bez żadnych problemów szło

A swoją drogą zastanawialiście się nad tym czy Unibet i Expekt to nie są te same firmy
wpłaty dokonujemy na konto w pierwszym wypadku First Clear
a w drugim na IClear
czy te I to nie jest rzymska jedynka?
To tak z ciekawości

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
To wcale nie jest głupia teoria, tylko po co by im bylo dzielenie sie na 2 firmy ????????. A jak na forum jest przedstawiciel Expekt, to w wypadku gdyby to byla jedna firma powienien tez byc przedstwiciel Unibet. Sam nie wiem.......

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Dawid tylko u mnie w Kredyt Banku nie wplacisz na konto do Unibetu ani Expektu. Po prostu sa wpisan na czarna liste! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A inne banki tez sa wrogo nastawione do mnie...

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
>Moze Pan dokonac wplaty w Fortis w zlotowkach
>(Kredyt bank nie przyjmie
>zlotowek), bank przeliczy sume po wlasnym >kursie. Jezeli przesle Pan kwit
>wplaty faksem my przeliczamy po kursie dnia na stronie www.oanda.com. [oanda.com.]
>
>Pozdrawiamy,
>

Siara i wszystko jasne...

Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Po co mają się dzielić na kilka firm, ano po to samo co robi dirma Procter and Gamble która to firma jest niekwestionowanym liderem wiadomo na jakim rynku. Załóżmy kupujesz jeden proszek, nie spodoba Ci się więc idziesz kupić inny ale kupujesz i tak w tej samej firmie, proste.

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1