Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 12 1 2 10 11 12
Goget #3345189 19/08/2009 17:55
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Originally Posted by Goget
Originally Posted by artbledo
Originally Posted by DOMINICCA
Chciałabym mieć boota , jakie oprogramowanie powinnam kupić?

Tutaj jest dużo różnych programów botów do betfair ... [solutions.betfair.com]

Wie ktoś, który z tych programów potrafi automatycznie zamieniać kursy back na jednego zawodnika na kursy lay na drugiego ?

Czyli mamy np. mecz Nadal-Federer i ktoś wystawia kurs back @1,5 na Nadala. W interfejsie Betfair oprócz tego kursu pojawia się także automatycznie kurs lay @3,0 na Federera.

Osobiście korzystałem jedynie z Betfair Rapida oraz Fairbota i w obu tych programach w wymienionej wyżej sytuacji pojawia się tylko wystawiony kurs back @1,5.



ja chciałabym bota na linii lustrzanej grin Pin-bf
i nie mam pojęcia , który to miałby być z w/w programów.

Bonus: Unibet
Sylwiaa #3352809 22/08/2009 19:54
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
działa Wam dobrze betfair? Mam problemy z wejściem, załadowaniem się strony...

XsebaX #3352878 22/08/2009 20:37
Dołączył: Aug 2009
Posty: 17
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 17
czy Betfair to porzadna firma czy tez zdarza im sie wałki robic ??

nanoV #3352879 22/08/2009 20:37
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Poważnie pytasz?

oli #3352969 22/08/2009 21:40
Dołączył: Aug 2009
Posty: 17
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 17
no. wiem że to giełda ale różnie to bywa...

noel #3352982 22/08/2009 21:48
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
CO im trzeba wysłac by móc wyplacic kase?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 17
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 17
w betfair jest dalej ten program partnerski że jak kogoś zarekomenduje czyli polecę , i on wpłaci 30 euro i wygra lub straci 30 euro to na moje konto wpisane jest 30 euro ?? laugh

nanoV #3354851 23/08/2009 21:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
nigdy takiego nie było, na takich zasadach laugh

zmarcin #3355481 24/08/2009 01:07
Dołączył: Aug 2009
Posty: 17
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 17
a na jakiej jest teraz ?? smile
że musi obstawić łączną kwotę 200 euro ??

nanoV #3355557 24/08/2009 01:32
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Tak, kiedyś trzeba było ileśtam punktów Betfair zdobyć

nanoV #3355565 24/08/2009 01:33
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Originally Posted by nanoV
a na jakiej jest teraz ?? smile
że musi obstawić łączną kwotę 200 euro ??

http://referandearn.betfair.com/sports/terms_and_conditions.html

3. Bonus w wysokości €30 zostanie wpłacony na konto Betfair, kiedy nowy użytkownik obstawi zakłady o łącznej wartości €200 w ciągu 12 miesięcy od momentu założenia konta. W przypadku Giełdy Zakładów Sportowych wyłącznie zakłady przyjęte kwalifikują się do obliczenia łącznej sumy €200 (zakłady nieprzyjęte oraz anulowane nie wliczają się do obliczeń).

grey #3355572 24/08/2009 01:35
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Originally Posted by grey
Originally Posted by nanoV
a na jakiej jest teraz ?? smile
że musi obstawić łączną kwotę 200 euro ??

http://referandearn.betfair.com/sports/terms_and_conditions.html

3. Bonus w wysokości €30 zostanie wpłacony na konto Betfair, kiedy nowy użytkownik obstawi zakłady o łącznej wartości €200 w ciągu 12 miesięcy od momentu założenia konta. W przypadku Giełdy Zakładów Sportowych wyłącznie zakłady przyjęte kwalifikują się do obliczenia łącznej sumy €200 (zakłady nieprzyjęte oraz anulowane nie wliczają się do obliczeń).

grey #3355583 24/08/2009 01:37
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
kurde, jeszcze raz

http://referandearn.betfair.com/sports/terms_and_conditions.html

3. Bonus w wysokości 30 euro zostanie wpłacony na konto Betfair, kiedy nowy użytkownik obstawi zakłady o łącznej wartości 200 euro w ciągu 12 miesięcy od momentu założenia konta. W przypadku Giełdy Zakładów Sportowych wyłącznie zakłady przyjęte kwalifikują się do obliczenia łącznej sumy 200 euro (zakłady nieprzyjęte oraz anulowane nie wliczają się do obliczeń).

obydwa posty wyzej do usuniecia

noel #3365473 29/08/2009 18:36
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
witam mam pytanie, polecilem pewna osobe , doladowala konto kwota 35 euro, a lacznie dostepnych ma €34.47, poniewaz prowizja, czy aby otrzymac bonus 35 po zagraniu zakaldu, musi to byc 35 czy moze to byc mniejsza kwota tj €34.47 ?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Betfair zrezygnowało z rynku Siatkówki?

nanoV #3390025 09/09/2009 04:10
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by nanoV
czy Betfair to porzadna firma czy tez zdarza im sie wałki robic ??
Z odpowiedzią na pierwszą część pytania się wstrzymam. A jeśli chodzi o wałki to zdarza się. Nie są to może popełnione z premedytacją oszustwa, ale właśnie "wałki" wynikające z kombinacji chciwości, bałaganu i niekompetencji. Kilka takich wałków jest nawet opisanych na forum. W sąsiednim dziale jest nawet cały temat temu poświęcony. Mi też zdarzyło się paść ofiarą.

Dołączył: May 2009
Posty: 1,263
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,263
Nie no to już przegięcie żeby czekać 45 minut a tu nadal nie rozliczyli meczu Polska-Bułgaria

luck951 #3397468 13/09/2009 02:02
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Ostatnio chcialem karte kredytowa dodac i jakis blad wystepowal i 3x tak zrobilem i blokada konta laugh wtedy stwierdzilem ze im juz podziekuje, przerzucilem sie na bet365 ktory zaklady live ma na podobnym poziomie co BF i ni musze sie martwic kursem zlotowki co roznie z tym bywa i nie trace na przewalutowaniach

Yakeri #3397901 13/09/2009 04:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
zorro te oplaty premium to sa kiedy osiagamy zysk w euro w jakiej kwocie i w ile czasu ???????

Yakeri #3398221 13/09/2009 07:55
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
G
G Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
Originally Posted by Yakeri
przerzucilem sie na bet365 ktory zaklady live ma na podobnym poziomie co BF i ni musze sie martwic kursem zlotowki co roznie z tym bywa i nie trace na przewalutowaniach

Nie rozumiesz roznicy live miedzy bf a b365... W bf w kazdym momencie mozesz uwolnic pieniadze w b365 musisz dokladac chcac odgrywac... Ale w miare uplywu czasu wrocisz do bf.


Strona 12 z 12 1 2 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, aker, forty, 11kera11), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1