|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
dzieki ale nie chodzi mi o taki link bo w sumie mam linki do kazdej druzyny tylko nie moge sie polapac z tym szwedzkim a chcialem gdzies wejsc na jakies forum albo na jakas konkretna stronke gdzie moge sledzic mecze elitserien live to jak amcie konkretne linki to dajcie .DZieki http://www.speedway.nu/2005/today.asp?elit
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Panowie ,w zeszlym roku wyskakiwala ramka z meczami na live.W tej ramce bylo napisane ile bylo wyscigow,wynik,po wcisnieciu wyniku wyskakiwaly dokladne opisy wyjazdow,czy ta strona juz nie istnieje??????????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 98 |
dzieki ale masrna w dupia ale jaja i juz wtopa na najwiekszym pewniaku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
moje typ na dzis Piraterna - Smederna Damian Balinski (Pir) - Over/Under Points - Typ: Over 7,5 1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> damian pojedzie pewnie 6 razy piraterna bedzie stosowala ZZ wiec linia nie jest za wysoko ustawiona Kaparna - Luxo Stars Spread - Typ: Luxo Stars -5,5 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> "Gwiazdki" z luxo maja silnych prowadzacych pare maxa jonssona i andersena do tego dochodzi peter karlsson i 2 polakow sa w stanie wygrac z najbardziej polskim zespolem nawet z handi i 3 typ Vetlanda - Indianerna Spread - Typ: Indianerna +21,5 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> mysle ze protas henka laukannen i zettestrom sa w stanie wywalczyc 38 pkt ogolnie katastrofa jednak poza protasem i henka w indianaternie jezdza same "leszcze"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40 |
katastrofa to z masarna dzisiaj ;/ znowu adams zawalil ostatni bieg ehh
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132 |
Witam wszystkich,
Dzis Kaparna chyba nieco rozczarowała. Zagralem dzis handi +7,5 i niestety zakonczylo sie roznica 16 pkt. Rospigarna roztrwonila olbrzymia przewage, lecz i tak remis pozwolil na "wygrana" u buka==>przypominam +4.5.Panowie z Vastervik i Vetlandy wspaniale rozgromili rywali..........
Ja gralem dzis tak:
Kupon 1: Rospa, Kaparna, Vastervik i VMS Kupon 2: Rospa, VAstervik Kupon 3: KAparna Vastervik Kupon 4: Kaparna VMS
Jeden kupon dal prawie caly zwrot .........szkoda Kaparny!!
Pzdr.Mlody
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 143 |
Witam wszystkich.
Jestem tu nowy ale zuzlem interesuje sie od zawsze.
Wczoraj zagralem
1.Kaparna-LUXO 2 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> 2.PIRATERNA-Smederna 1 1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> 3.ROSPIGGARNA(+5.5)-Masarna 1 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> 4.VASTERVIK-Vargarna(+14.5) 1 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> 5.Vetlanda-INDIANERNA(+20.5) 2 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Nie wiem co mnie pokusilo zeby dac ta Indianerne. Przeciez oni sa tak slabi ze z Rawiczem(bez urazy) dostaliby w leb.
No ale trudno nie pierwszy to i nie ostatni raz kiedy jeden typ zawodzi.
Oby dzisiaj w angielskiej bylo lepiej Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
A ja ci powiem, że ta 'tak slaba' Indianerna spokojnie utrzymałaby się w naszej Ekstraklasie[co nie znaczy, że nie są zagrozeni spadkiem w Eliteserien]. Inna sprawa, że Vetlanda raczej nie miała by kłopotu by być najlepsza. Zresztą nie odnosi się to do wyniku, typu, a do tego, że w pierwszym zdaniu swojego posta kreujesz się na megaznawce, a tu wychodzi na to, że nie do końca tak jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
bushmen,bez takich tekstow,kolega wcale nie uznajke sie za znawce,wspomnial ze interesuje go zuzel i przedstawil swoje typy.Czy kiedys skoncza sie glupie uwagi na mecz.pl,wyzywanie i szydzenie.Czesc ludzi zachowuje sie jak dzieci.Mozna somentowac czyjas wypowiedz,ale na poziomie doroslego czlowieka a nie szczeniaka.Podziwiam zachowanie np Vonseba i Jarko,to ludzie o wysokiej kulturze osobistej.pozdrawiam wszystkich normalnych i ANTEK nie przejmuj sie ludzmi.Niestety czesc jest tu zeby innym sprawic przykrosc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 143 |
italodisco ja naprawde nie przejmuje sie takimi tekstami bo wlasciwie czemu bym mial. w koncu napisal go BUSZMEN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
no jo, to niech dalej ANTEK wmawia ludziom ze Indianerna jest na załosnie niskim poziomie - po co prostowac głupie wypowiedzi?
Potem przyjdzie jakis laik, przeczyta post Antka i zagra smiało na Kaparne w meczu z Indianerną w Kumli i taki bedzie biznes.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Bushmen,nie o to chodzi,ale wszystko mozna wyrazic innymi slowami,a nie obrazac ludzi.kazdy moze tu napisac swoja uwage,ale nie znaczy to zeby szydzic,tylko argumentami podwazyc zdanie,pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 98 |
w BW juz sa kursy na dzisiejsze mecze narazie jest jeden mecz Vargarna - Vastervik 2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 98 |
no i tak juz jest wszytko w b&w Kasprzak under 11.5
Walasek over 10.5 6 startow
Masarna -11,5 1.71 1 pewniak moj
Jason Lyons (Var) +2,5 1.90 Bjarne Pedersen (Vas) -2,5 1
Lukas Dryml (Var) -0,5 Sebastian Ulamek (Vas) +0,5 2
A w stsie Masarna - Rospiggarna (+18.5) 1.80 1.80 dostana ale nie az tyle 2
Vargarna - Vastervik 2.50 9.00 1.45 2
Smederna - Piraterna (+8.5) 1.80 1.80 2 dla mnie wyrownany mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
var-vas b&w 1 2.35 b&w x 18 expekt 2 1,95
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
no i tak juz jest wszytko w b&w Walasek over 10.5 6 startow Na jakiej podstawie sadzisz ze Walasek pojedzie 6 startow ? Na podstawie tego ze beda dostawac wpierdol i w ramach zastepstwa pojedzie Walasek ? Czy tez jakies R/R ? Jakby znal ktos oficjalne (mniej oficjalne) sklady na dzis - niech wrzuci badz rzuci linkiem !?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
A juz chyba znalazlem sklady - tylko ten szwedzki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Smederna - Piraterna: Scott Nicholls 7,62 7,38 Grzegorz Walasek 6,40 6,59 Billy Janniro 5,89 - Mark Loram 7,23 7,23 Krzysztof Kasprzak 6,48 6,51 Kenneth Bjerre 6,80 6,51 Jesper B Jensen 4,87 4,69 Damian Balinski 4,77 5,18 Nicki Pedersen 9,57 9,66 Ryan Sullivan 8,79 8,24 Morten Risager 3,81 3,84 Leigh Lanham 3,63 3,58 David Howe 4,79 4,63 Stefan Andersson 4,98 4,98 Erik Andersson 2,38 2,33 Vakant - - Totalt: 43,03 36,71 Totalt: 42,60 42,31
Calkiem dobrze wyglada sklad Piratow , handi +7,5 powinni wytrzymac, ciekawe jak Loramski w tym roku jeszcze chyba nie jezdzil ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Masarna - Rospiggarna Tony Rickardsson 9,42 9,52 Greg Hancock 8,93 8,38 Gary Havelock 4,91 5,04 Robert Kosciecha 4,82 5,20 Antonio Lindbäck 7,91 7,79 Jonas Davidsson 5,52 5,77 Fredrik Lindgren 5,59 5,45 Mariusz Staszewski 5,31 4,92 Leigh Adams 8,60 8,58 Robert Sawina 6,33 6,27 Sebastian Aldén 4,41 4,20 Chris Slabon 4,34 4,54 Pontus Herou (F) 2,00 1,66 Daniel Davidsson 4,71 4,62 Vakant - - Vakant - - Totalt: 42,84 42,24 Totalt: 39,96 39,70
Powinnen byc maly pogromik gosci ( kilkanascie na korzysc Masarny ), bardzo wyrownany sklad Masarny mysle ze -11,5 jak najbardziej do przejscia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Loram ma kontuzje, nie jedzie w tym mecuz, stad Walasek i jego ziomale pojada 6 razy.
Handi 8.5 na Piratów z STS do wziecia;]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|