Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
dzieki ale nie chodzi mi o taki link bo w sumie mam linki do kazdej druzyny tylko nie moge sie polapac z tym szwedzkim a chcialem gdzies wejsc na jakies forum albo na jakas konkretna stronke gdzie moge sledzic mecze elitserien live to jak amcie konkretne linki to dajcie .DZieki
http://www.speedway.nu/2005/today.asp?elit

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Panowie ,w zeszlym roku wyskakiwala ramka z meczami na live.W tej ramce bylo napisane ile bylo wyscigow,wynik,po wcisnieciu wyniku wyskakiwaly dokladne opisy wyjazdow,czy ta strona juz nie istnieje??????????

Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
dzieki ale masrna w dupia ale jaja i juz wtopa na najwiekszym pewniaku

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
moje typ na dzis
Piraterna - Smederna
Damian Balinski (Pir) - Over/Under Points - Typ: Over 7,5
1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
damian pojedzie pewnie 6 razy piraterna bedzie stosowala ZZ wiec linia nie jest za wysoko ustawiona
Kaparna - Luxo Stars
Spread - Typ: Luxo Stars -5,5
1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
"Gwiazdki" z luxo maja silnych prowadzacych pare maxa jonssona i andersena do tego dochodzi peter karlsson i 2 polakow sa w stanie wygrac z najbardziej polskim zespolem nawet z handi
i 3 typ Vetlanda - Indianerna
Spread - Typ: Indianerna +21,5
1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
mysle ze protas henka laukannen i zettestrom sa w stanie wywalczyc 38 pkt
ogolnie katastrofa jednak poza protasem i henka w indianaternie jezdza same "leszcze"

Dołączył: Jan 2005
Posty: 40
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40
katastrofa to z masarna dzisiaj ;/ znowu adams zawalil ostatni bieg ehh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132


Witam wszystkich,

Dzis Kaparna chyba nieco rozczarowała. Zagralem dzis handi +7,5 i niestety zakonczylo sie roznica 16 pkt. Rospigarna roztrwonila olbrzymia przewage, lecz i tak remis pozwolil na "wygrana" u buka==>przypominam +4.5.Panowie z Vastervik i Vetlandy wspaniale rozgromili rywali..........

Ja gralem dzis tak:

Kupon 1: Rospa, Kaparna, Vastervik i VMS
Kupon 2: Rospa, VAstervik
Kupon 3: KAparna Vastervik
Kupon 4: Kaparna VMS

Jeden kupon dal prawie caly zwrot .........szkoda Kaparny!!

Pzdr.Mlody

Dołączył: May 2005
Posty: 143
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 143
Witam wszystkich.

Jestem tu nowy ale zuzlem interesuje sie od zawsze.

Wczoraj zagralem

1.Kaparna-LUXO 2 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
2.PIRATERNA-Smederna 1 1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
3.ROSPIGGARNA(+5.5)-Masarna 1 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
4.VASTERVIK-Vargarna(+14.5) 1 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
5.Vetlanda-INDIANERNA(+20.5) 2 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Nie wiem co mnie pokusilo zeby dac ta Indianerne.
Przeciez oni sa tak slabi ze z Rawiczem(bez urazy) dostaliby w leb.

No ale trudno nie pierwszy to i nie ostatni raz kiedy jeden typ zawodzi.

Oby dzisiaj w angielskiej bylo lepiej
Pozdro

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
A ja ci powiem, że ta 'tak slaba' Indianerna spokojnie utrzymałaby się w naszej Ekstraklasie[co nie znaczy, że nie są zagrozeni spadkiem w Eliteserien]. Inna sprawa, że Vetlanda raczej nie miała by kłopotu by być najlepsza. Zresztą nie odnosi się to do wyniku, typu, a do tego, że w pierwszym zdaniu swojego posta kreujesz się na megaznawce, a tu wychodzi na to, że nie do końca tak jest.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
bushmen,bez takich tekstow,kolega wcale nie uznajke sie za znawce,wspomnial ze interesuje go zuzel i przedstawil swoje typy.Czy kiedys skoncza sie glupie uwagi na mecz.pl,wyzywanie i szydzenie.Czesc ludzi zachowuje sie jak dzieci.Mozna somentowac czyjas wypowiedz,ale na poziomie doroslego czlowieka a nie szczeniaka.Podziwiam zachowanie np Vonseba i Jarko,to ludzie o wysokiej kulturze osobistej.pozdrawiam wszystkich normalnych i ANTEK nie przejmuj sie ludzmi.Niestety czesc jest tu zeby innym sprawic przykrosc

Dołączył: May 2005
Posty: 143
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 143
italodisco ja naprawde nie przejmuje sie takimi tekstami bo wlasciwie czemu bym mial.
w koncu napisal go BUSZMEN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
no jo, to niech dalej ANTEK wmawia ludziom ze Indianerna jest na załosnie niskim poziomie - po co prostowac głupie wypowiedzi?

Potem przyjdzie jakis laik, przeczyta post Antka i zagra smiało na Kaparne w meczu z Indianerną w Kumli i taki bedzie biznes.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Bushmen,nie o to chodzi,ale wszystko mozna wyrazic innymi slowami,a nie obrazac ludzi.kazdy moze tu napisac swoja uwage,ale nie znaczy to zeby szydzic,tylko argumentami podwazyc zdanie,pozdrawiam

Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
w BW juz sa kursy na dzisiejsze mecze narazie jest jeden mecz Vargarna - Vastervik 2

Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
no i tak juz jest wszytko w b&w
Kasprzak under 11.5

Walasek over 10.5 6 startow

Masarna -11,5 1.71 1 pewniak moj

Jason Lyons (Var) +2,5 1.90 Bjarne Pedersen (Vas) -2,5 1

Lukas Dryml (Var) -0,5 Sebastian Ulamek (Vas) +0,5 2

A w stsie
Masarna - Rospiggarna (+18.5) 1.80 1.80 dostana ale nie az tyle 2

Vargarna - Vastervik 2.50 9.00 1.45 2

Smederna - Piraterna (+8.5) 1.80 1.80 2 dla mnie wyrownany mecz

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
var-vas
b&w 1 2.35
b&w x 18
expekt 2 1,95

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
no i tak juz jest wszytko w b&w
Walasek over 10.5 6 startow
Na jakiej podstawie sadzisz ze Walasek pojedzie 6 startow ? Na podstawie tego ze beda dostawac wpierdol i w ramach zastepstwa pojedzie Walasek ? Czy tez jakies R/R ?

Jakby znal ktos oficjalne (mniej oficjalne) sklady na dzis - niech wrzuci badz rzuci linkiem !?

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
A juz chyba znalazlem sklady - tylko ten szwedzki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Smederna - Piraterna:
Scott Nicholls 7,62 7,38 Grzegorz Walasek 6,40 6,59
Billy Janniro 5,89 - Mark Loram 7,23 7,23
Krzysztof Kasprzak 6,48 6,51 Kenneth Bjerre 6,80 6,51
Jesper B Jensen 4,87 4,69 Damian Balinski 4,77 5,18
Nicki Pedersen 9,57 9,66 Ryan Sullivan 8,79 8,24
Morten Risager 3,81 3,84 Leigh Lanham 3,63 3,58
David Howe 4,79 4,63 Stefan Andersson 4,98 4,98
Erik Andersson 2,38 2,33 Vakant - -

Totalt: 43,03 36,71 Totalt: 42,60 42,31

Calkiem dobrze wyglada sklad Piratow , handi +7,5 powinni wytrzymac, ciekawe jak Loramski w tym roku jeszcze chyba nie jezdzil ?

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Masarna - Rospiggarna
Tony Rickardsson 9,42 9,52 Greg Hancock 8,93 8,38
Gary Havelock 4,91 5,04 Robert Kosciecha 4,82 5,20
Antonio Lindbäck 7,91 7,79 Jonas Davidsson 5,52 5,77
Fredrik Lindgren 5,59 5,45 Mariusz Staszewski 5,31 4,92
Leigh Adams 8,60 8,58 Robert Sawina 6,33 6,27
Sebastian Aldén 4,41 4,20 Chris Slabon 4,34 4,54
Pontus Herou (F) 2,00 1,66 Daniel Davidsson 4,71 4,62
Vakant - - Vakant - -

Totalt: 42,84 42,24 Totalt: 39,96 39,70

Powinnen byc maly pogromik gosci ( kilkanascie na korzysc Masarny ), bardzo wyrownany sklad Masarny mysle ze -11,5 jak najbardziej do przejscia.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Loram ma kontuzje, nie jedzie w tym mecuz, stad Walasek i jego ziomale pojada 6 razy.

Handi 8.5 na Piratów z STS do wziecia;]

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1