Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Indianerna - VMS Elit
Roman Povazhny 5,84 5,57 Lee Richardson 7,89 7,96
Henrik Gustafsson 5,24 5,30 David Ruud 4,98 5,48
Kaj Laukkanen 5,06 5,29 Wieslaw Jagus 7,65 7,61
Rory Schlein 6,02 5,62 Ales Dryml 4,76 4,98
Piotr Protasiewicz 7,73 7,88 Rune Holta 9,17 9,06
Magnus Zetterström 5,20 4,92 Stefan Ekberg (F) 3,02 3,07
Adrian Miedzinski 5,00 5,01 Piotr Paluch 5,05 5,27
Vakant - - Vakant - -

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
sorki nie sprawdzilem mysallem ze Loramski nie bedzie jechal ale jedzie ale Licze na walasa i mysle ze w 5 zrobi 11 ale z handim sie zgodze nie powinni wiecej dostac niz 8-oma

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Vargarna - Västervik
Daniel Nermark 5,68 - Peter Ljung 5,61 5,73
Lukas Dryml 6,30 6,34 Sebastian Ulamek 7,00 7,00
Niklas Klingberg 6,65 6,64 Tomasz Gollob 8,28 8,41
Steve Johnston 5,35 5,08 Bjarne Pedersen 5,85 6,11
Jason Lyons 5,54 5,55 Matej Ferjan 6,95 6,77
Joe Screen 4,78 4,79 Robert Johansson (F) 3,79 4,26
Adam Shields 4,97 5,05 Niels Kristian Iversen 5,49 5,70
Viktor Bergström 2,00 2,00 Vakant - -

Vargarna bardzo dobre wystepy z silna Masarna, pierwszy mecz z Vastervik im zupelnie nie wyszedl 33-63 , teraz czas na rewanz, ciekawe co pokaze po wyleczeniu kontuzji Ulamek , drugi start po meczu w Czechach poltora tygodnia temu.
Zaryzykuje chyba +5,5 Vargarna , choc wielka niewiadoma, ktora zadecyduje o wyniku to jaka bedzie postawa Golloba i Ulamka

Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
ciekawe czemu wycofali Vargarna - Vastervik czyzby ktos nie jechal jak ktos bedzie cos wiedzial niech da znac

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Luxo Stars - Kaparna
Hans Andersen 6,58 6,50 Jaroslaw Hampel (??) 7,17 7,37
Peter Karlsson 7,73 7,86 Tomasz Gapinski 5,80 5,72
Mikael Max 8,06 8,13 Emil Kramer (F) 4,93 4,67
Sam Ermolenko 4,92 - Robert Miskowiak 5,88 5,53
Andreas Jonsson 8,31 8,65 Joonas Kylmäkorpi 7,04 6,97
Tomas Topinka 4,51 - Pawel Hlib 5,00 4,88
Ricky Kling 2,00 2,00 Kim Jansson 4,74 4,54
Christian Isomettä (F) 2,00 2,00 Vakant - -

Chyba gwiazdy nie zrobia dziadostwa jak 2 tygodnie temu, w zasadzie to mecz Szwecja (Karlsson,Max,Jonsson) kontra Polska (Hampel ? - tylko on chyba nie pojedzie, Gapinski, Miskowiak, Hlib). Wysoko dla Luxo Stars

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
tak, bez Małego Kaparna;

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
W takim wypadku nie do konca nalezy chyba wierzyc tym skladom. Ciekawe jak z Loramskim. Czy pojedzie czy nie ?. Sklady bralem z jedynej slusznej strony: http://www.speedway.nu/

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Hehe w BAW teraz za to Indianerne dodali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
W takim wypadku nie do konca nalezy chyba wierzyc tym skladom. Ciekawe jak z Loramskim. Czy pojedzie czy nie ?. Sklady bralem z jedynej slusznej strony: http://www.speedway.nu/

Loram wystartuje dopiero na poczatku czerwca.Dzisiaj ZZ ( lub RR jak kto woli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
oto oferta na dzisiaj z sts :

Indianerna (+7.5) - Vetlanda 1.8 1.8
Luxo Stars - Kaparna (+20.5) 1.8 1.8
Masarna - Rospiggarna (+18.5) 1.8 1.8
Smederna - Piraterna (+8.5) 1.8 1.8
Vargarna (+5.5) - Vastervik 1.8 1.8

co byscie z tego zagrali ?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
na sklady patrz na www.masarna.nu [masarna.nu]; tak Loramsky ma wrocic w czerwcu;

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
na sklady patrz na www.masarna.nu [masarna.nu]; tak Loramsky ma wrocic w czerwcu;
ale tam tez twardo jest Hampel w Kaparnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
Hampela nie bedzie

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
wiem ze Hampela nie bedzie

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
w opisie cos tam szwargocza, ale to nawet niewazne co jest tam napisane, bo Jarek zapewne nie wystartuje jeszcze w najblizszym meczu w naszej lidze, najszybciej mozemy sie go raczej spodziewac na GP;

Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
a co jest z Vastervik kto tam nie jedzie?????ze tak kursy sie zmienily

Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
Vastervik bez TG

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
LUXO STARS-KAPARNA H(0-22) 1 1.85
Luxo Stars naszpikowane gwiazdami , a Kaparna nie dość ze wyniki marne , sklad marny , to teraz podpora - Hampel nie jedzie.Będzieeee bicie , i tego to ja jestem pewien.
SMEDERNA-PIRATERNA 1 1.40
Wyrównany skład , i własny tor to atuty które powinny dać dzisiaj Smedernie zwycięstwo.O to że wygrają jestem spokojny ale hcp sie nie odważe grać.
INDIANERNA-VMS ELIT H(8-0) 1 1.85
Jak ciezko sie jezdzi na wyjezdzie mogla sie Vetlanda przekonac w Kaparnie gdzie ledwo ledwo wygrali.Dzisiaj przeciwnik lepszy i o zwyciestwo bedzie ciezko , zapowiada sie bardzo wyrownany mecz i handicap +8 pkt jest jak znalazł.

<8/10>

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Tomek ma rozpsrawe w sadzie i dzis pauza z jego strony

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Dzis WIELKI wybor bukow (BAW,expekt,toto,Sts)
Po kolei:
BAW:
Masarna (-11,5) - Rospiggarna 1 1,65 5/10
D.Howe - D.Balinski (-1,5) 2 1,90 2/10
Paluch under 8,5 1,80 2/10

Expekt:
Luxo Stars (-16,5) - Kaparna 1 1,55 8/10
Vagarna - Vastervik 1 1,85 4/10
Smerderna - Piraterna (+9,5) 2 3/10

Toto:
Indianterna (+8) - Vetland 1 1,85 4/10
Smerderna - Piraterna 1 1,40 4/10

Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, burbon, rafal08, betowiec, aker, Sensei, rymoholik, $-man, forty, Lukasz111, Akhu), 2,698 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,054
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1