|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
w B&W Luxo Stars -19.5 1 9/10 grajcie śmiało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 222 |
a w Bet365 Luxo(-18) po 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Luxo Stars -19.5 zagrane, coś czuje, że znowu będą nerwy na QUASI CHACIE:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
LUXO STARS-KAPARNA H(0-22) 1 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Luxo Stars naszpikowane gwiazdami , a Kaparna nie dość ze wyniki marne , sklad marny , to teraz podpora - Hampel nie jedzie.Będzieeee bicie , i tego to ja jestem pewien. SMEDERNA-PIRATERNA 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wyrównany skład , i własny tor to atuty które powinny dać dzisiaj Smedernie zwycięstwo.O to że wygrają jestem spokojny ale hcp sie nie odważe grać. INDIANERNA-VMS ELIT H(8-0) 1 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak ciezko sie jezdzi na wyjezdzie mogla sie Vetlanda przekonac w Kaparnie gdzie ledwo ledwo wygrali.Dzisiaj przeciwnik lepszy i o zwyciestwo bedzie ciezko , zapowiada sie bardzo wyrownany mecz i handicap +8 pkt jest jak znalazł.
<8/10> Luxo dało ciała Kaparna pojechała niemożliwie dobrze i wygrali tylko 16stoma , ehhh w życiu nie przypuszczałbym że Hlib z Miśkowiakiem będą tak trzymać wynik
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 98 |
te tory w szwecji sa takie ze taki Hlib zdobywa 10pkt to sa jaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132 |
Witam,
Po raz kolejny musze przyznac,ze to co wyprawiaja niektóre gwiazdy w Elitserien to jakas pata. Uczestnik GP Sz.P Hans Andersen przywozi u siebie 6 pkt!!! Chyba zaczne grac na "plusy"!!
pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Dzis WIELKI wybor bukow (BAW,expekt,toto,Sts) Po kolei: BAW: Masarna (-11,5) - Rospiggarna 1 1,65 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> D.Howe - D.Balinski (-1,5) 2 1,90 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Paluch under 8,5 1,80 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Expekt: Luxo Stars (-16,5) - Kaparna 1 1,55 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Vagarna - Vastervik 1 1,85 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Smerderna - Piraterna (+9,5) 2 3/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Toto: Indianterna (+8) - Vetland 1 1,85 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Smerderna - Piraterna 1 1,40 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Postawa Szwedoli ponizej krytyki od dzis koniec z nimi ( albo bede gral przeciwnie do tego co mi wychodzi ),od dzis tylko Anglia sie liczy. Juz po raz drugi na 2 wystepy mnie zalatwili bye Szwecjo .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132 |
Oto dzisiejsze spotkania:
Indianerna - Västervik Masarna - Piraterna Luxo Stars - Smederna Rospiggarna - VMS Elit Vargarna - Kaparna
i wstepnie podaje sklady (oczyswiscie sa tutaj nazwiska osob,ktore na pewno nie pojada np.J.Hampel)
Indianerna 1. Roman Povazhny 2. Henrik Gustafsson 3. Kaj Laukkanen 4. Magnus Zetterström 5. Piotr Protasiewicz 6. Rory Schlein 7. Adrian Miedzinski
Västervik 1. Niels Kristian Iversen 2. Peter Ljung 3. Tomasz Gollob 4. Bjarne Pedersen 5. Matej Ferjan 6. Tomasz Chrzanowski 7. Robert Johansson 8. Johan Engman
Masarna 1. Tony Rickardsson 2. Gary Havelock 3. Antonio Lindbäck 4. Fredrik Lindgren 5. Leigh Adams 6. Sebastian Aldén 7. Pontus Herou
Piraterna 1. Grzegorz Walasek 2. Mark Loram 3. Kenneth Bjerre 4. Damian Balinski 5. Ryan Sullivan 6. Leigh Lanham 7. Stefan Andersson
Luxo Stars 1. Hans Andersen 2. Peter Karlsson 3. Mikael Max 4. Sam Ermolenko 5. Andreas Jonsson 6. Tomas Topinka 7. Christian Isomettä 8. Ricky Kling
Smederna 1. Krzysztof Kasprzak 2. David Howe 3. Scott Nicholls 4. Billy Janniro 5. Nicki Pedersen 6. Freddie Eriksson 7. Morten Risager 8. Erik Andersson
Rospiggarna 1. Greg Hancock 2. Robert Kosciecha 3. Jonas Davidsson 4. Mariusz Staszewski 5. Robert Sawina 6. Chris Slabon 7. Daniel Davidsson
VMS Elit 1. Lee Richardsson 2. David Ruud 3. Ales Dryml 4. Marcin Rempala 5. Rune Holta 6. Tomasz Jedrzejak 7. Piotr Paluch
Vargarna 1. Steve Johnston 2. Lukas Dryml 3. Niklas Klingberg 4. Adam Shields 5. Matej Zagar 6. Joe Screen 7. Andreas Bergström 8. Viktor Bergström Kaparna 1. Jaroslaw Hampel 2. Tomasz Gapinski 3. Robert Miskowiak 4. Pawel Hlib 5. Joonas Kylmäkorpi 6. Kim Jansson 7. Emil Kramer (F) 8. Sebastian Bengtsson
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132 |
ciekawie zapowiada sie mecz Vargarny z Kaparna. Co tu duzo ukrywac Kaparna bez Hampela, Miska(wczoraj upadek).Gapa poobijany i zostaje tylko Kylmakorpi.
Co sadzicie o innych meczach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132 |
BAW:
Indianerna 2.20 Vastervik 1.65 X 18.00 Vastervik 1.65
Indianerna +3.5 dla mnie jedynka!!
Masarna 1.10 X 18.00 Piraterna 6.50 Masarna -7.5 no bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
mnie zaciekawil ten zaklad Head-to-Head Piotr Protasiewicz (Ind) -2,5 1.90 Tomasz Gollob (Vas) +2,5 1.80 na golloba jest cos czego ja niewiem ale jakos niewierze ze protas zdobedzie o 3 pkt wiecej od tomka chyba ze w druzynie gospodarzy bedzie ZZ
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132 |
Pepe szaleje w szwedzkiej,zdobywa nawet po 13 pkt a TG jednak slabiutko, okolo 10 to max co przywiezie.Ponadto pepe u siebie a TG na obcym torze moze dac plame.Dla mnie no bet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132 |
Tony Rickardsson -0,5 - Sulli +0,5 . Wydaje mi sie,ze Sulliego w tej formie nie stac na remis punktowy z Tonym.Mimo tego,ze Sulli swietnie jezdzi w Szwecji sadze,ze zdobedzie max.10-12 pkt. a Tony spkojnie 13.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132 |
Sts. Brak handicapow.Ewidentnie sciagniete po BAW i CB.
252 19:00 Indianerna - Vastervik 2.25 9.00 1.50 253 19:00 Masarna - Piraterna 1.20 12.00 3.60 254 19:00 Luxo Stars - Smederna 1.10 15.00 6.00 255 19:00 Rospiggarna - Vetlanda 2.40 10.00 1.45 256 19:00 Vargarna - Kaparna 1.40 10.00 2.70
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
w smedernie niepojedzie nicki pedersen czyli gwiazdy z luxo pojada wysoko smederne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Ja w STS handicapy widzę.
Masarna - Piraterna [+9.5] 1.8 - cóż Masarna zdecydowanie zawodzi, nie wiadomo do końca co jest z Rickarssonem. Lindback, Adams - owszem wielka siła, ale przy 'normalnej' formie Rickardssona mogąca dać co najwyżej minimalne zwyciestwo. Warto dac za mniejszą stawkę na Piratów czysto.
Vargarna - Kaparna 1.40/ Vargarna -7.5 1.80 - Kaparna osłabiona bardzo mocno, bo na bank nie pojedzie Hampel. Nie wiadomo co z Miskowiakiem, a na uraz narzeka tez Gapiński. W takich okolicznosciach nawet słaba Vargarna powinna rozbic przyjezdych z Goeteborga w pyłek.
Do tego spokojna wygrana Luxo, 14 pkt tez może pęknąć bo Smederna bez Nickiego i Risagera.
Na styku w Halstaviik, VMS bez Jagusia, za to wzmocnili się na pozycji z nr 7, bo jest tam Jędrzejak. Mysle ze w okolicach remisu, z leciutkim wskazaniem na gosci.
Vastervik nie będzie mial łatwo, powinien jednak wygrac. Liczę się z tym ze słabo w Indianernie pojedzie Miedziak - ile można wytrzymac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Dla mnie Indianerna to najciekawszy typ dzisiaj. Wczoraj opracowałem sobie rozpiske , miałem stawiać na nich wogóle że wygrają w meczu a tutaj dostali jeszcze hcp. mniam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Tony Rickardsson -0,5 - Sulli +0,5 . Wydaje mi sie,ze Sulliego w tej formie nie stac na remis punktowy z Tonym.Mimo tego,ze Sulli swietnie jezdzi w Szwecji sadze,ze zdobedzie max.10-12 pkt. a Tony spkojnie 13. tylko, ze Ryan pojedzie dodatkowo jako R/R i mimo wszystko mozliwa jest jeszcze rezerwa taktyczna
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
vasterviku nie lekceawzylbym az tak, w koncu wyniki mowia same za siebie.Loram nie pojezie w Piraternie,czy Sullivan moze 6 razy? jesli tak to moze dlatego na Rickardsona w parze z nim jest az 1.9! Czekam na odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
vasterviku nie lekceawzylbym az tak, w koncu wyniki mowia same za siebie.Loram nie pojezie w Piraternie,czy Sullivan moze 6 razy? jesli tak to moze dlatego na Rickardsona w parze z nim jest az 1.9! Czekam na odp jezeli juz mowimy o mowiących wynikach to wygrane Indianerny z moim zdaniem dwoma najlepszymi ekipami i to dosyc gladkie wygrane : 54-42 ze Smederną 52-44 z Vetlandą też mowią same za siebie. A Vastervick narazie na wyjeździe wygrana ze słabszą od Indianerny , Rospigarną i wysoka wygrana na wyjeździe z Vargarną która ma co prawda wyrównany skład ale poziom do którego równają ci zawodnicy jest co najwyżej średni. Wyjazd to wyjazd , licze na moc własnego toru , w Kumli jeden bieg jeździ się około 7-8 sek dłużej niż w Vastervick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|