|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
no ja wlasnie tez musze cos dzisiaj zagrac, macie moze jakies pewniaczka ;-) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
powiem krotko - za malo czerwonego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak dla mnie na pierwszy rzut oka niezla kicha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Ile wynosi maksymalny bonus (do jakiej kwoty wplaconej max)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23 |
pewnie ze jest pewniaczek Brentford - Sheffield Wednesday X2 i po bólu :-) a stronka spoko
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 20 |
aha i jeszcze takie pytanie...
Kurwa gdzie jest tenis? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> A co Ci z tenisa, skoro nie można się zalogować? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Szkoda, że tych przenosin nie przetestowali sobie na jakimś innym serwerze i potem tylko by przełączyli, a tak to bawią się on-line, ludzie wkurwieni itp.. źle to zaplanowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Mam nadzieje ze zrobili backup.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
Ile wynosi maksymalny bonus (do jakiej kwoty wplaconej max)? itamy Serdecznie Szanowny Kliencie, nie jestesmy w te chwili w stanie sprawdzic regulaminu konkursu poniewaz wciaz trwaja problemu z podlaczeniem strony. Prosimy o cierpliwosc. Regulamin konkursu, z dokladnymi informacjami tyczacymi sie bonusow beda zamieszczone na stronie naszego serwisu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
u Was tez strona sie slimaczy okropnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221 |
Panowie co jest z tym Expektem bo się załamie . nie moge się zalogować , strona na kompie wyświetla mi się dziesieć minut . Ogólnie wszystkie zmiany na gorsze. O co tu chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 108 |
mnie tez już szlag trafia !! Nie wiem jak kupony itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Lipa !!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 108 |
mam jeszcze takie pytanko w jaki sposób ( jesli sie da oczywiscie ) stawia sie 1x lub x2 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
u mnie wogole teraz nie dziala nic :-(
Jedenx - odpowiedzialem ci juz na to pytanie strone wczesniej :-P
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
może to nie wygląda gorzej, ale...
...chodzi strasznie ta ich strona teraz :/
Tragedia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Wrrrrr...Co z tą stroną expekt!!:[ Streszczac się !!!!Kiedy bedzie to wyszstko dałało??!!:[
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Kurwa, u mnie w ogóel nie chodzi - uruchamia się i 1000 błędów na stronie w pizdu !! a tak poza tym to ten bonus był 20 % (HAPPPY HOURS) i max 200 PLN Jak wpłaciłem 1000 PLN to nic mi nie dodali, ale po interwencji mailowej pojawiło się dodatkowe 200 PLN na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i fajnie teraz tylko następny bonusik, podobno 30% ale kurwa ne moge przeczytac !! bo strona nie chodzi!! I do tego w pizdu koniecznie chciałem dzisiaj zagrać piłę ręczną na Nordhorn po pięknym kursiku !!! i KURWA pewnie nie zdążę !!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Wkurwiają mnie....... takie mecze dziś są ! ja to dooopce qrwa mac ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109 |
Lubie ten napis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dear Customer, We are currently upgrading software. We will be back online as soon as possible.
Best Regards Expekt.com Ltd
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
u mnie cos takiego tym razem: "page not found Return to our main page: www.expekt.com [ expekt.com] If this problem persists then please contact us. Kind Regards Expekt.com Support " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
pojeby, jakby nie mogli przetestować wcześniej, a nie - bawią się na klientach wieśniaki !!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka