Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17
#333629 16/05/2005 10:20
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
no ja wlasnie tez musze cos dzisiaj zagrac, macie moze jakies pewniaczka ;-) ?

Bonus: Unibet
#333630 16/05/2005 10:33
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
powiem krotko - za malo czerwonego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
jak dla mnie na pierwszy rzut oka niezla kicha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#333631 16/05/2005 10:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Ile wynosi maksymalny bonus (do jakiej kwoty wplaconej max)?

#333632 16/05/2005 10:34
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
J
Jas Offline
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
pewnie ze jest pewniaczek Brentford - Sheffield Wednesday X2 i po bólu :-) a stronka spoko

#333633 16/05/2005 10:35
Dołączył: Apr 2005
Posty: 20
Y
stranger
stranger
Y Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 20
Quote
aha i jeszcze takie pytanie...


Kurwa gdzie jest tenis? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

A co Ci z tenisa, skoro nie można się zalogować? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Szkoda, że tych przenosin nie przetestowali sobie na jakimś innym serwerze i potem tylko by przełączyli, a tak to bawią się on-line, ludzie wkurwieni itp.. źle to zaplanowali.

#333634 16/05/2005 10:52
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Mam nadzieje ze zrobili backup.

#333635 16/05/2005 11:13
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
Quote
Ile wynosi maksymalny bonus (do jakiej kwoty wplaconej max)?

itamy Serdecznie

Szanowny Kliencie, nie jestesmy w te chwili w stanie sprawdzic regulaminu
konkursu poniewaz wciaz trwaja problemu z podlaczeniem strony.

Prosimy o cierpliwosc. Regulamin konkursu, z dokladnymi informacjami
tyczacymi sie bonusow beda zamieszczone na stronie naszego serwisu.

#333636 16/05/2005 12:30
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
u Was tez strona sie slimaczy okropnie?

#333637 16/05/2005 12:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
mi dalej sie nie loguje

#333638 16/05/2005 12:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221
Panowie co jest z tym Expektem bo się załamie . nie moge się zalogować , strona na kompie wyświetla mi się dziesieć minut . Ogólnie wszystkie zmiany na gorsze. O co tu chodzi?

#333639 16/05/2005 12:55
Dołączył: May 2005
Posty: 108
J
member
member
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 108
mnie tez już szlag trafia !! Nie wiem jak kupony itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Lipa !!

#333640 16/05/2005 12:56
Dołączył: May 2005
Posty: 108
J
member
member
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 108
mam jeszcze takie pytanko w jaki sposób ( jesli sie da oczywiscie ) stawia sie 1x lub x2 ??

#333641 16/05/2005 12:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
u mnie wogole teraz nie dziala nic :-(

Jedenx - odpowiedzialem ci juz na to pytanie strone wczesniej :-P

#333642 16/05/2005 13:10
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
może to nie wygląda gorzej, ale...

...chodzi strasznie ta ich strona teraz :/

Tragedia

#333643 16/05/2005 13:19
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Wrrrrr...Co z tą stroną expekt!!:[ Streszczac się !!!!Kiedy bedzie to wyszstko dałało??!!:[

#333644 16/05/2005 13:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Kurwa, u mnie w ogóel nie chodzi - uruchamia się i 1000 błędów na stronie w pizdu !!
a tak poza tym to ten bonus był 20 % (HAPPPY HOURS) i max 200 PLN
Jak wpłaciłem 1000 PLN to nic mi nie dodali, ale po interwencji mailowej pojawiło się dodatkowe 200 PLN na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i fajnie
teraz tylko następny bonusik, podobno 30% ale kurwa ne moge przeczytac !! bo strona nie chodzi!!
I do tego w pizdu koniecznie chciałem dzisiaj zagrać piłę ręczną na Nordhorn po pięknym kursiku !!!
i KURWA pewnie nie zdążę !!!!!!!!!!

#333645 16/05/2005 14:00
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Wkurwiają mnie....... takie mecze dziś są ! ja to dooopce qrwa mac ;/

#333646 16/05/2005 14:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
Lubie ten napis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dear Customer,
We are currently upgrading software. We will be back online as soon as possible.

Best Regards
Expekt.com Ltd

#333647 16/05/2005 14:06
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
u mnie cos takiego tym razem:

"page not found

Return to our main page: www.expekt.com [expekt.com]
If this problem persists then please contact us.


Kind Regards

Expekt.com Support "

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#333648 16/05/2005 14:06
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
pojeby, jakby nie mogli przetestować wcześniej, a nie - bawią się na klientach wieśniaki !!!!

Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, burbon, betowiec, aker, Sensei), 590 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,571
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1