|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Jako osoba zajmująca się webmasteringiem tylko amatorsko pozwolę sobie wyrazić również wielki podziw. W głowie mi się nie mieści jak można tak diametralnie odmienić interfejs strony. I to zaledwie w dwa dni! Widać, że nad tym pracowali profesjonaliści. Jednak co klasa to klasa..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202 |
zamienil stryjek siekierke na kijek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 370 |
ehhh, oszusci z Expekta!!! byl wlasnie mecz arsenal manchester. mecz byl na Live betting i postawilem, ze manchester nie strzeli drugiego karnego, a potem, ze arsenal strzeli 3 karnego.Wszystko zostalo ladnie zaakceptowane, system przyjal zaklady. I rzeczywiscie tak sie stalo jak obstawilem. Czlowiek zadowolony troche kaski wpadlo. Patrze za chwile a oni anulowali zaklady!!! szkoda slow, po co robic live betting jak nie mozna wygrac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
eh, wlansie jak daje zdarzenie do expekt, wyskakuja mi ajkies czesci w nawiasie i pisze ze pelna stawka musi zostac zaakceptowana :| to znaczy ze zaczynaja sie mnie bac i ciluac? Brac kase i uciekac?? Pzodrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 207 |
Salvador
Spoko jest. Mi już dłuższy czas przechodzą stawki do akceptacji i jak na razie za każdym razem wszystko przyjmowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221 |
choroba mnie ten Expekt doprowadzi do szaleństwa . Dziś przez pół dnia znowu nie mogę wysłać zakładu bo strona tego buka nie działa . przecież to już zakrawa o kpinę . Już wolę oglądać Gołotę niż grac w tej firmie . A wam działa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 216 |
mi tez nie dziala,a jeszcze 30minut temu dzialala.mam nadzieje ze zmienija wyglad:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221 |
zmienia wygląd ? chyba na logo pijaczka z knajpy . Mam juz dośc tego Expa i grania u nich . totalna olewka Polaków .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221 |
w dodatku na głupie 10 zeta czekam juz kilka dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
no dobra poraz pierwszy od tygodnia udało mi sie wejść na ich strone,ale jakoś zmian niewidze:-(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
a ja na strone wejść nie moge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221 |
panowie ja juz nie mogę .Chciałem wyslać hiszpańską a tu kicha , naprawdę ta firma to pomyłka światowa , ale lecą w głupa .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
11:55 Nadal-Parera - Burgsmuller French Open 1.00 13.50
Pytam na powaznie. Czy zaklad na Nadala po kursie 1.00 (!) liczy sie do obrotu bonusem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
11:55 Nadal-Parera - Burgsmuller French Open 1.00 13.50
Pytam na powaznie. Czy zaklad na Nadala po kursie 1.00 (!) liczy sie do obrotu bonusem ? Nie mow zebys byl gotow zagrac nadala tylko dal obrotu bonusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
wpaciłem w sobote depozyt 80zł do expa jeszcze nie dotarł ale chciałbym wiedzieć czy są teraz w expie jakieś bonusy od depozytu (to jest mój pierwszy depozyt)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Wpłaciłeś w sobote, a przelewy w sobotę i niedziele nie sa dokonywane, wiec tak naprawde Twoje pieniądze zostały dziś rano wysłane, wiec dojdą jutro, no przy bardzo dobrym układzie dziś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
teraz nie ma promocji, ale jak wprowadza nowa strone to bedzie 30% od bonusu chybaz ze cos pozmieniaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
Dzięki panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 104 |
Czy ktoś wie, kiedy zostanie wprowadzona nowa strona Expekta? Chcę wpłacić swój pierwszy depozyt, ale czekam na promocje, które mają zostać wprowadzone wraz z nową stroną, jednak nie wiem kiedy to nastąpi. Pisałem do supportu w tej sprawie, jednak otrzymałem odpowiedź treści: "Proszę o cierpliwość". Jeżeli ktoś wie coś więcej, to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110 |
Cos szwankuje mi expekt loguje sie normalnie ale nie moge obstawić na Miami choć mecz dopero za godzine inne mecze zresztą także, tez ktos tak ma????????????????
|
|
|
Link skopiowany do schowka