Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17
#333669 20/05/2005 15:27
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Jako osoba zajmująca się webmasteringiem tylko amatorsko pozwolę sobie wyrazić również wielki podziw. W głowie mi się nie mieści jak można tak diametralnie odmienić interfejs strony. I to zaledwie w dwa dni! Widać, że nad tym pracowali profesjonaliści. Jednak co klasa to klasa..

Bonus: Unibet
#333670 20/05/2005 15:58
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
zamienil stryjek siekierke na kijek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#333671 21/05/2005 17:09
Dołączył: May 2005
Posty: 370
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 370
ehhh, oszusci z Expekta!!! byl wlasnie mecz arsenal manchester. mecz byl na Live betting i postawilem, ze manchester nie strzeli drugiego karnego, a potem, ze arsenal strzeli 3 karnego.Wszystko zostalo ladnie zaakceptowane, system przyjal zaklady. I rzeczywiscie tak sie stalo jak obstawilem. Czlowiek zadowolony troche kaski wpadlo. Patrze za chwile a oni anulowali zaklady!!! szkoda slow, po co robic live betting jak nie mozna wygrac...

#333672 21/05/2005 20:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
eh, wlansie jak daje zdarzenie do expekt, wyskakuja mi ajkies czesci w nawiasie i pisze ze pelna stawka musi zostac zaakceptowana :| to znaczy ze zaczynaja sie mnie bac i ciluac? Brac kase i uciekac?? Pzodrawiam

#333673 22/05/2005 14:44
Dołączył: Jul 2003
Posty: 207
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 207
Salvador

Spoko jest. Mi już dłuższy czas przechodzą stawki do akceptacji i jak na razie za każdym razem wszystko przyjmowali.

#333674 22/05/2005 14:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221
choroba mnie ten Expekt doprowadzi do szaleństwa . Dziś przez pół dnia znowu nie mogę wysłać zakładu bo strona tego buka nie działa . przecież to już zakrawa o kpinę . Już wolę oglądać Gołotę niż grac w tej firmie . A wam działa ?

#333675 22/05/2005 15:09
Dołączył: May 2004
Posty: 216
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 216
mi tez nie dziala,a jeszcze 30minut temu dzialala.mam nadzieje ze zmienija wyglad:)

#333676 22/05/2005 15:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221
zmienia wygląd ? chyba na logo pijaczka z knajpy . Mam juz dośc tego Expa i grania u nich . totalna olewka Polaków .

#333677 22/05/2005 15:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221
w dodatku na głupie 10 zeta czekam juz kilka dni

#333678 22/05/2005 16:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
no dobra poraz pierwszy od tygodnia udało mi sie wejść na ich strone,ale jakoś zmian niewidze:-(

#333679 22/05/2005 16:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
a ja na strone wejść nie moge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#333680 22/05/2005 16:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221
panowie ja juz nie mogę .Chciałem wyslać hiszpańską a tu kicha , naprawdę ta firma to pomyłka światowa , ale lecą w głupa .

#333681 22/05/2005 19:40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
11:55 Nadal-Parera - Burgsmuller French Open 1.00 13.50

Pytam na powaznie. Czy zaklad na Nadala po kursie 1.00 (!) liczy sie do obrotu bonusem ?

#333682 22/05/2005 20:54
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Quote
11:55 Nadal-Parera - Burgsmuller French Open 1.00 13.50

Pytam na powaznie. Czy zaklad na Nadala po kursie 1.00 (!) liczy sie do obrotu bonusem ?
Nie mow zebys byl gotow zagrac nadala tylko dal obrotu bonusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#333683 23/05/2005 15:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
wpaciłem w sobote depozyt 80zł do expa jeszcze nie dotarł ale chciałbym wiedzieć czy są teraz w expie jakieś bonusy od depozytu (to jest mój pierwszy depozyt)

#333684 23/05/2005 16:22
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Wpłaciłeś w sobote, a przelewy w sobotę i niedziele nie sa dokonywane, wiec tak naprawde Twoje pieniądze zostały dziś rano wysłane, wiec dojdą jutro, no przy bardzo dobrym układzie dziś.

#333685 23/05/2005 16:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
teraz nie ma promocji, ale jak wprowadza nowa strone to bedzie 30% od bonusu chybaz ze cos pozmieniaja

#333686 23/05/2005 17:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
Dzięki panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#333687 23/05/2005 18:06
Dołączył: May 2005
Posty: 104
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 104
Czy ktoś wie, kiedy zostanie wprowadzona nowa strona Expekta? Chcę wpłacić swój pierwszy depozyt, ale czekam na promocje, które mają zostać wprowadzone wraz z nową stroną, jednak nie wiem kiedy to nastąpi. Pisałem do supportu w tej sprawie, jednak otrzymałem odpowiedź treści: "Proszę o cierpliwość". Jeżeli ktoś wie coś więcej, to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#333688 23/05/2005 23:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
V
member
member
V Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
Cos szwankuje mi expekt loguje sie normalnie ale nie moge obstawić na Miami choć mecz dopero za godzine inne mecze zresztą także, tez ktos tak ma????????????????

Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1