|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 370 |
U mnie tez Expekt strasznie opornie chodzi i mi mecze w koszykowke uciekly. Ale MLB jakims cudem udalo sie postawic 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 370 |
ehhh durny ten expekt, postawic zaklady sie udalo, ale przez ich durne zasady cofneli mi zaklad na toronto z oakland bo sie pitcherzy zmienili...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202 |
dlaczego durny, akurat takie zasady ma wiekszosc bukow (nie wiem cz czsem nie wszystkie), a pitcher to najwazniejszy zawodnik tak buki wystawiaja zaklady dla mlb z konkretnymio pitcherami
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
ehhh durny ten expekt, postawic zaklady sie udalo, ale przez ich durne zasady cofneli mi zaklad na toronto z oakland bo sie pitcherzy zmienili... mi rowniez cofneli zaklad w sportingbet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a bylo by conieco do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Najlepiej grac mlb w unibet, maja takie info: Dodatkowy czas liczy się, jeśli jest to konieczne. Pitcher nie jest znany. Zakłady ważne niezależnie od zaczynającego pitchera. Czyli nie ma takich restrykcji jak w expie i sportingbecie, wiec nie powinni cofac zakladow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 63 |
ehhh durny ten expekt, postawic zaklady sie udalo, ale przez ich durne zasady cofneli mi zaklad na toronto z oakland bo sie pitcherzy zmienili... No mnie kiedys zagotowalo, jak mi cofneli trafiony zaklad na 4 stopniu progresji..., naszczescie za 5 razem tez sie udalo, o wysokie stawki w MLB gram w Unibecie i baw (tu musze uwazac, bo ich ostatnio mocno ogralem i wyplacilem kaske (czekam juz tydzien na wyplate na karte, wrrrr) wiec pewnie limity sie zblizaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> BTW expekt ograniczyl mi stawki do 500 PLN, barany
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
nie hula ten pieprzony expekt, Wam też?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115 |
U mnie to samo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1 |
Mam problem z Expektem. Dokladnie tydzien temu w sobote przeslalem do nich pieniadze za posrednictwem Western Union i po prostu one zaginely.3-4 razy wczesniej dokonywalem wplaty w ten sposob i zawsze bylo o.k kasa po kilku minutach na koncie,ale tym razem ona nie dotarla. Przez kilka dni pisalem do nich w tej sprawie,wyslalem skan dowodu wplaty,bylem nawet u agenta ktory przyjmowal wplate,zadzwonil do centrali i potwierdzil ze kasa dotarla. Od kilku dni support expektu wogole nie odpowiada na moje maile.Tak jakby wogole nie bylo zadnej sprawy. No i teraz nie wiem co ja mam robic. Moze ktos mi pomoze w tej sprawie. Pozdrawiam..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539 |
co jesy do cholery z tym bukiem, nie mozna sie wogole zalogowac, a jak juz to jestem zalogowany to widze tylko pasek z moim loginem i kasa a rreszta wyglada tak jabym byl niezalogowany, juz nie pierwszy raz mam taka akcje z tymi lipiarzami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
...no to chyba kolego masz co z siecią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo mnie wchodzi wszystko bez problemów ... ale wiem co czujesz -miałem kilka razy takie sceny ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142 |
Teraz dziala (poza livebettngiem, który wcale nie dziala),ale jeszcze ok.10 minut temu strona nie działała. Chce sobie poczytac o news'ach sportowych i jak wchodze na taki http://sport.interia.pl/ to widze zabanerowaną stronke tym bukiem. Chyba przesadzili. Reklama reklamą, ale trzeba wiedzieć co się reklamuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298 |
Chodzi Wam expekt"gotowe ale wystapil blad na stronie"pisze na dole po lewej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 63 |
Musicie pamietac, zeby na expa wchodzic przez pelny adres z https na poczatku, czesto maja takie zwalki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
Siemka wszystkim !
Mam pytanie bo o godzinie 14 przelałem z internetu 50zł na konto w expetkcie i chciałbym wiedzieć czy to będzie trwało tak jak pisze w regulaminie do 5 dni bankowych czy jak kiedys od kogos słyszałem to trwa pare godzin ????????
Z góry dzięki za odpowiedz !!
Pozdro !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
sluchajcie mam problem patrze wlasnie na kotno w expekcie i barkuje mi okolo 100 zl na koncie i nie wime co jest grane czy w niedziele nei dochodzi wygrana kasa czy co??? odpiszccie prosze bo nei wiem aha i jeszcze jedno piszac do nich na maila support@expekt.com to musze po angliesku czy moge po polsku
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
raul17- we wtorek bedziesz mial kase na koncie gracza zwykle przelew trwa 2 dni
geremi- mozesz pisac na polski support maile po polsku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Siemka wszystkim !
Mam pytanie bo o godzinie 14 przelałem z internetu 50zł na konto w expetkcie i chciałbym wiedzieć czy to będzie trwało tak jak pisze w regulaminie do 5 dni bankowych czy jak kiedys od kogos słyszałem to trwa pare godzin ????????
Z góry dzięki za odpowiedz !!
Pozdro !! Ja kiedyś jeszcze jak nie posiadałem konta w banku robiłem przelew ręcznie w banku to jak zrobiłem rano to wieczorem tego samego dnia miałem na koncie w expie, natomiast jak teraz robie przelew z konta to zazwyczaj mam po 2 dniach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
W czwartek w nocy dokonałem wypłaty 200zł na konto bankowe.Do tej pory dochodził chajs na konto następnego dnia po południu a tym razem nie mam chajsu?Mam sie czego obawiać czy chajs dojdzie w poniedziałek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
skoro dokonałeś wypłaty w czwartkową noc, to zweryfikowano wypłatę w piątek i prawdopodobnie wieczorem w piątek zlecono wypłatę Twoich pieniędzy, w sobotęi niedzielę pieniądze nie dotrą na Twoje konto bankowe, ale w poniedziałek a zapewne najpóźniej we wtorek będziesz mógł cieszyć się wygraną... Wypłaty trwają do 5 dni roboczych, a Tobie minął narazie 1 ... Z expekt wypłacałem wiele razy i nigdy problemów nie było...
|
|
|
Link skopiowany do schowka