Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17
#333709 03/06/2005 23:32
Dołączył: May 2005
Posty: 370
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 370
U mnie tez Expekt strasznie opornie chodzi i mi mecze w koszykowke uciekly. Ale MLB jakims cudem udalo sie postawic tongue

Bonus: Unibet
#333710 04/06/2005 10:22
Dołączył: May 2005
Posty: 370
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 370
ehhh durny ten expekt, postawic zaklady sie udalo, ale przez ich durne zasady cofneli mi zaklad na toronto z oakland bo sie pitcherzy zmienili...

#333711 04/06/2005 10:29
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
dlaczego durny, akurat takie zasady ma wiekszosc bukow (nie wiem cz czsem nie wszystkie), a pitcher to najwazniejszy zawodnik tak buki wystawiaja zaklady dla mlb z konkretnymio pitcherami

#333712 04/06/2005 11:35
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Quote
ehhh durny ten expekt, postawic zaklady sie udalo, ale przez ich durne zasady cofneli mi zaklad na toronto z oakland bo sie pitcherzy zmienili...

mi rowniez cofneli zaklad w sportingbet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a bylo by conieco do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Najlepiej grac mlb w unibet, maja takie info:

Dodatkowy czas liczy się, jeśli jest to konieczne.
Pitcher nie jest znany. Zakłady ważne niezależnie od zaczynającego pitchera.

Czyli nie ma takich restrykcji jak w expie i sportingbecie, wiec nie powinni cofac zakladow.

#333713 04/06/2005 12:09
Dołączył: Jun 2005
Posty: 63
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 63
Quote
ehhh durny ten expekt, postawic zaklady sie udalo, ale przez ich durne zasady cofneli mi zaklad na toronto z oakland bo sie pitcherzy zmienili...

No mnie kiedys zagotowalo, jak mi cofneli trafiony zaklad na 4 stopniu progresji..., naszczescie za 5 razem tez sie udalo, o wysokie stawki w MLB gram w Unibecie i baw (tu musze uwazac, bo ich ostatnio mocno ogralem i wyplacilem kaske (czekam juz tydzien na wyplate na karte, wrrrr) wiec pewnie limity sie zblizaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

BTW expekt ograniczyl mi stawki do 500 PLN, barany

#333714 04/06/2005 15:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
nie hula ten pieprzony expekt, Wam też?

#333715 04/06/2005 15:53
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
2
member
member
2 Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
U mnie to samo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#333716 04/06/2005 16:01
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
u mnie dziala

#333717 04/06/2005 16:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1
Mam problem z Expektem.
Dokladnie tydzien temu w sobote przeslalem do nich pieniadze za posrednictwem Western Union i po prostu one zaginely.3-4 razy wczesniej dokonywalem wplaty w ten sposob i zawsze bylo o.k kasa po kilku minutach na koncie,ale tym razem ona nie dotarla.
Przez kilka dni pisalem do nich w tej sprawie,wyslalem skan dowodu wplaty,bylem nawet u agenta ktory przyjmowal wplate,zadzwonil do centrali i potwierdzil ze kasa dotarla.
Od kilku dni support expektu wogole nie odpowiada na moje maile.Tak jakby wogole nie bylo zadnej sprawy.
No i teraz nie wiem co ja mam robic.
Moze ktos mi pomoze w tej sprawie.
Pozdrawiam..

#333718 04/06/2005 17:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
co jesy do cholery z tym bukiem, nie mozna sie wogole zalogowac, a jak juz to jestem zalogowany to widze tylko pasek z moim loginem i kasa a rreszta wyglada tak jabym byl niezalogowany,
juz nie pierwszy raz mam taka akcje z tymi lipiarzami
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#333719 04/06/2005 17:34
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
...no to chyba kolego masz co z siecią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo mnie wchodzi wszystko bez problemów ... ale wiem co czujesz -miałem kilka razy takie sceny ;/

#333720 04/06/2005 18:00
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
L
Lee Offline
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
Teraz dziala (poza livebettngiem, który wcale nie dziala),ale jeszcze ok.10 minut temu strona nie działała.

Chce sobie poczytac o news'ach sportowych i jak wchodze na taki http://sport.interia.pl/ to widze zabanerowaną stronke tym bukiem. Chyba przesadzili.

Reklama reklamą, ale trzeba wiedzieć co się reklamuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#333721 04/06/2005 20:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
Chodzi Wam expekt"gotowe ale wystapil blad na stronie"pisze na dole po lewej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#333722 04/06/2005 20:42
Dołączył: Jun 2005
Posty: 63
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 63
Musicie pamietac, zeby na expa wchodzic przez pelny adres z https na poczatku, czesto maja takie zwalki.

#333723 05/06/2005 13:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Siemka wszystkim !


Mam pytanie bo o godzinie 14 przelałem z internetu 50zł na konto w expetkcie i chciałbym wiedzieć czy to będzie trwało tak jak pisze w regulaminie do 5 dni bankowych czy jak kiedys od kogos słyszałem to trwa pare godzin ????????





Z góry dzięki za odpowiedz !!


Pozdro !!

#333724 05/06/2005 13:07
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
sluchajcie mam problem patrze wlasnie na kotno w expekcie i barkuje mi okolo 100 zl na koncie i nie wime co jest grane czy w niedziele nei dochodzi wygrana kasa czy co??? odpiszccie prosze bo nei wiem aha i jeszcze jedno piszac do nich na maila support@expekt.com to musze po angliesku czy moge po polsku

#333725 05/06/2005 13:17
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
raul17- we wtorek bedziesz mial kase na koncie gracza zwykle przelew trwa 2 dni

geremi- mozesz pisac na polski support maile po polsku

#333726 05/06/2005 13:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Siemka wszystkim !


Mam pytanie bo o godzinie 14 przelałem z internetu 50zł na konto w expetkcie i chciałbym wiedzieć czy to będzie trwało tak jak pisze w regulaminie do 5 dni bankowych czy jak kiedys od kogos słyszałem to trwa pare godzin ????????





Z góry dzięki za odpowiedz !!


Pozdro !!
Ja kiedyś jeszcze jak nie posiadałem konta w banku robiłem przelew ręcznie w banku to jak zrobiłem rano to wieczorem tego samego dnia miałem na koncie w expie, natomiast jak teraz robie przelew z konta to zazwyczaj mam po 2 dniach

#333727 05/06/2005 17:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
W czwartek w nocy dokonałem wypłaty 200zł na konto bankowe.Do tej pory dochodził chajs na konto następnego dnia po południu a tym razem nie mam chajsu?Mam sie czego obawiać czy chajs dojdzie w poniedziałek?

#333728 05/06/2005 17:14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
skoro dokonałeś wypłaty w czwartkową noc, to zweryfikowano wypłatę w piątek i prawdopodobnie wieczorem w piątek zlecono wypłatę Twoich pieniędzy, w sobotęi niedzielę pieniądze nie dotrą na Twoje konto bankowe, ale w poniedziałek a zapewne najpóźniej we wtorek będziesz mógł cieszyć się wygraną...
Wypłaty trwają do 5 dni roboczych, a Tobie minął narazie 1 ... Z expekt wypłacałem wiele razy i nigdy problemów nie było...

Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, forty, burbon, Lukasz111, alfa, $-man, aker, rafal08, betowiec, Sensei, kamel, bukma, 11kera11), 3,193 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,641
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1