|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
mi też wywala już od wczoraj za trzecim podejściem weszło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
ale jebie im się ta strona Boże
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzisiaj bloknęli mi konto na expie, a właściwie nie mi a mojej dziewczynie. Założyłem konto wpłaciłem 100zł, zagrałem za tą 100zł i napisałem mejla o bonus. No i zablokowali mi konto, w mejlu napisali ze ktos ktos juz korzysta z tego ip, problem w tym że ja mam zmienne ip, korzystam z net24. I teraz pytanie, czy oni mogą do tego dojść że korzystamy z jednego kompa. A nawet czy jest to niezgodne z regulaminem, tam pisało takie coś (... z promocji moga korzystac tylko raz z jednego domostwa(ip) heh, a ja mam przecież zmienne. Moja dziewczyna ma teraz wyslać skan dowodu i napisać wyjaśnienie. Czy mam szansze na odblokowanie konta i co mam im napisać w wyjaśnieniach?
Ps. Miał już ktoś kiedyś taką sytuację i jak to się skończyło?
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
jesli masz mozliwosc wyslania im skanu tego dowodu to nie masz sie co martwic a swoja kase i o to konto poniewaz nie tylko je odblokuja ale jeszcze przeproszą chociaz miom zdaniem jedt to zbyteczne :/ problem jest dopiero jak nie masz skana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no ale z tym tez sobie mozna poradzic. wyslij sam skan i nie pisz nic w wyjasnieniach zobaczysz co powqiedza, u mnie podzialalo.
Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
mam pytanie czy expekt zaklada jakies limity na konto czy wszystkie zaklady powyzej 150zl musza przejsc przez ich weryfikacje? skorzystalem z ich promocji dostalem 100 gratis teraz mam na koncie ponad 500zl i jakies problemy sie zaczely, moge stawiac po 100zl........
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
witam! ta promocja dla nowo zarejstrowanych to byla do 2 lipca bodajze?!... i teraz jesli do tej pory nie zagralem i nie napisalem o bonusa do nich mailem... to bede mial jeszcze prawo do tego bonusa?.. zarejstrowalem sie w czasie kiedy wyswietlali ta promocje na swojej stronie( jakos 3 dekada czerwca)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
jedynym war. koniecznym do otrzymania bonusu byla aktywacja wplaconych pieniazkow na koncie gracza przed 2 lipca, w regulaminie nic nie pisalo o tym kiedy trzeba postawic zaklad i kiedy napisac maila wiec powinienes go dostac... no ale expekt ostatnio cos kreci, nie zaksiegowali znajomemu pieniedzy na konto a wplacil w kredyt banku w piatek i zawsze mi pieniazki dochodzily na wieczor a tu masz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
faktycznie..ten expekt cos swiruje..zagralem kupon a po chwili uznali ze za ta kwote nie moge zagrac i postanowili sami sobie zmienic moja stawke(zmniejszyli ja)o 20 procent...o czym powiadomili mnie mailowo..to w expie sa jakies limity?choc to byl pierwszy zaklad...dziwne!? mial ktos cos podobnego?
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
faktycznie..ten expekt cos swiruje..zagralem kupon a po chwili uznali ze za ta kwote nie moge zagrac i postanowili sami sobie zmienic moja stawke(zmniejszyli ja)o 20 procent...o czym powiadomili mnie mailowo..to w expie sa jakies limity?choc to byl pierwszy zaklad...dziwne!? mial ktos cos podobnego?
pozdrawiam A za ile zagrałes jesli moge wiedziec ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
No kurwa moja matka miała zrobić przelew na konto expa ale oczywiście coś spier***** bo w miejscu Tytułem wpisała :Wpłata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> I teraz mam pytanie Konto z którego robiła przelew i konto expa jest na to samo imie i nazwisko czy jest szansa że kasa dojdzie poprzez fakt zgodności nazwiska i imienia (nie wierze) a jak nie to czy chociaż zwrócą jej chajs na konto? ps.Co za lipa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 94 |
No kurwa moja matka miała zrobić przelew na konto expa ale oczywiście coś spier***** bo w miejscu Tytułem wpisała :Wpłata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> I teraz mam pytanie Konto z którego robiła przelew i konto expa jest na to samo imie i nazwisko czy jest szansa że kasa dojdzie poprzez fakt zgodności nazwiska i imienia (nie wierze) a jak nie to czy chociaż zwrócą jej chajs na konto? ps.Co za lipa. Napisz do nich i przedstaw zaistniałą sytuację, tzn. że chciałeś zrobić wpłatę ale się pomyliłeś wpisując zły Tytuł. Kiedyś zrobiłem podobny błąd i po wyjaśnieniu kasa znalazła się na moim koncie w Expekcie po kilku dniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
dobra a jakis adres mailowy? i jakbyś mógł to powiedz co im napisałeś zebym sie nie produkował myślowo za bardzo bo mnie dyńka napiernicza dzięki wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
aha no z tym adresem to chodzi mnie o to żebym mógł po polskiemu pisać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
support@expekt.com tu po polskiemu możesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
support@expekt.com tu po polskiemu możesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzięki już im coś tam naskrobałem zobaczym co zrobią
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
pamietaj to co mozesz zrobic sam rob sam a nie dajesz matce i jeszce poniej jedziesz ze sie pomylila :-P Trzeba bylo jej dac juz wypisany przelew to by nic nie zjebala hehe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
pamietaj to co mozesz zrobic sam rob sam a nie dajesz matce i jeszce poniej jedziesz ze sie pomylila :-P Trzeba bylo jej dac juz wypisany przelew to by nic nie zjebala hehe. no ale setki razy powtarzałem żeby spojrzała na poprzednie przelewy na konto expa a ona później: -o!!! nie zauważyłam tych numerków(moje id).Biorąc pod uwagę fakt że od paru lat pracuje w banku to chyba mogę wymagać że wie jak ważne jest pole "Tytułem" i stąd moje nerwy.A sam nie mogłem zrobic przelewu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
czy w expekcie przy pierwszej wyplacie trzeba wysylac im skan dowodu tak ja np w BAW?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
nie trzeba skanu ani nic takiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Postawilem na spotkanie MLB NYY-Clevland powyzej 9. Wynik byl 7-2, wiec dokladnie 9. Co teraz? Czy kupon jest przegrany, czy bedzie zwrot?
|
|
|
Link skopiowany do schowka