Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17
#333809 28/06/2005 10:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
mi też wywala już od wczoraj za trzecim podejściem weszło

Bonus: Unibet
#333810 28/06/2005 11:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
ale jebie im się ta strona Boże

#333811 29/06/2005 18:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzisiaj bloknęli mi konto na expie, a właściwie nie mi a mojej dziewczynie. Założyłem konto wpłaciłem 100zł, zagrałem za tą 100zł i napisałem mejla o bonus. No i zablokowali mi konto, w mejlu napisali ze ktos ktos juz korzysta z tego ip, problem w tym że ja mam zmienne ip, korzystam z net24. I teraz pytanie, czy oni mogą do tego dojść że korzystamy z jednego kompa. A nawet czy jest to niezgodne z regulaminem, tam pisało takie coś (... z promocji moga korzystac tylko raz z jednego domostwa(ip) heh, a ja mam przecież zmienne.
Moja dziewczyna ma teraz wyslać skan dowodu i napisać wyjaśnienie.
Czy mam szansze na odblokowanie konta i co mam im napisać w wyjaśnieniach?

Ps. Miał już ktoś kiedyś taką sytuację i jak to się skończyło?

pozdro

#333812 29/06/2005 21:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
jesli masz mozliwosc wyslania im skanu tego dowodu to nie masz sie co martwic a swoja kase i o to konto poniewaz nie tylko je odblokuja ale jeszcze przeproszą chociaz miom zdaniem jedt to zbyteczne :/ problem jest dopiero jak nie masz skana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no ale z tym tez sobie mozna poradzic.
wyslij sam skan i nie pisz nic w wyjasnieniach zobaczysz co powqiedza, u mnie podzialalo.

Pozdr

#333813 30/06/2005 13:53
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
mam pytanie czy expekt zaklada jakies limity na konto czy wszystkie zaklady powyzej 150zl musza przejsc przez ich weryfikacje?
skorzystalem z ich promocji dostalem 100 gratis teraz mam na koncie ponad 500zl i jakies problemy sie zaczely, moge stawiac po 100zl........

#333814 02/07/2005 23:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
witam!
ta promocja dla nowo zarejstrowanych to byla do 2 lipca bodajze?!... i teraz jesli do tej pory nie zagralem i nie napisalem o bonusa do nich mailem... to bede mial jeszcze prawo do tego bonusa?.. zarejstrowalem sie w czasie kiedy wyswietlali ta promocje na swojej stronie( jakos 3 dekada czerwca)

#333815 03/07/2005 09:20
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
jedynym war. koniecznym do otrzymania bonusu byla aktywacja wplaconych pieniazkow na koncie gracza przed 2 lipca, w regulaminie nic nie pisalo o tym kiedy trzeba postawic zaklad i kiedy napisac maila wiec powinienes go dostac... no ale expekt ostatnio cos kreci, nie zaksiegowali znajomemu pieniedzy na konto a wplacil w kredyt banku w piatek i zawsze mi pieniazki dochodzily na wieczor a tu masz...

#333816 03/07/2005 17:46
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
faktycznie..ten expekt cos swiruje..zagralem kupon a po chwili uznali ze za ta kwote nie moge zagrac i postanowili sami sobie zmienic moja stawke(zmniejszyli ja)o 20 procent...o czym powiadomili mnie mailowo..to w expie sa jakies limity?choc to byl pierwszy zaklad...dziwne!?
mial ktos cos podobnego?

pozdrawiam

#333817 04/07/2005 09:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Quote
faktycznie..ten expekt cos swiruje..zagralem kupon a po chwili uznali ze za ta kwote nie moge zagrac i postanowili sami sobie zmienic moja stawke(zmniejszyli ja)o 20 procent...o czym powiadomili mnie mailowo..to w expie sa jakies limity?choc to byl pierwszy zaklad...dziwne!?
mial ktos cos podobnego?

pozdrawiam



A za ile zagrałes jesli moge wiedziec ??

#333818 04/07/2005 17:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
No kurwa moja matka miała zrobić przelew na konto expa ale oczywiście coś spier***** bo w miejscu Tytułem wpisała :Wpłata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> I teraz mam pytanie Konto z którego robiła przelew i konto expa jest na to samo imie i nazwisko czy jest szansa że kasa dojdzie poprzez fakt zgodności nazwiska i imienia (nie wierze) a jak nie to czy chociaż zwrócą jej chajs na konto?
ps.Co za lipa.

#333819 04/07/2005 17:34
Dołączył: May 2005
Posty: 94
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 94
Quote
No kurwa moja matka miała zrobić przelew na konto expa ale oczywiście coś spier***** bo w miejscu Tytułem wpisała :Wpłata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> I teraz mam pytanie Konto z którego robiła przelew i konto expa jest na to samo imie i nazwisko czy jest szansa że kasa dojdzie poprzez fakt zgodności nazwiska i imienia (nie wierze) a jak nie to czy chociaż zwrócą jej chajs na konto?
ps.Co za lipa.
Napisz do nich i przedstaw zaistniałą sytuację, tzn. że chciałeś zrobić wpłatę ale się pomyliłeś wpisując zły Tytuł. Kiedyś zrobiłem podobny błąd i po wyjaśnieniu kasa znalazła się na moim koncie w Expekcie po kilku dniach.

#333820 04/07/2005 17:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
dobra a jakis adres mailowy? i jakbyś mógł to powiedz co im napisałeś zebym sie nie produkował myślowo za bardzo bo mnie dyńka napiernicza dzięki wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#333821 04/07/2005 17:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
aha no z tym adresem to chodzi mnie o to żebym mógł po polskiemu pisać...

#333822 04/07/2005 17:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
support@expekt.com tu po polskiemu możesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#333823 04/07/2005 17:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
Quote
support@expekt.com tu po polskiemu możesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dzięki już im coś tam naskrobałem zobaczym co zrobią

#333824 04/07/2005 20:46
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
pamietaj to co mozesz zrobic sam rob sam a nie dajesz matce i jeszce poniej jedziesz ze sie pomylila :-P Trzeba bylo jej dac juz wypisany przelew to by nic nie zjebala hehe.

#333825 05/07/2005 06:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
Quote
pamietaj to co mozesz zrobic sam rob sam a nie dajesz matce i jeszce poniej jedziesz ze sie pomylila :-P Trzeba bylo jej dac juz wypisany przelew to by nic nie zjebala hehe.
no ale setki razy powtarzałem żeby spojrzała na poprzednie przelewy na konto expa a ona później: -o!!! nie zauważyłam tych numerków(moje id).Biorąc pod uwagę fakt że od paru lat pracuje w banku to chyba mogę wymagać że wie jak ważne jest pole "Tytułem" i stąd moje nerwy.A sam nie mogłem zrobic przelewu...

#333826 05/07/2005 11:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
czy w expekcie przy pierwszej wyplacie trzeba wysylac im skan dowodu tak ja np w BAW?

#333827 05/07/2005 11:43
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
nie trzeba skanu ani nic takiego

#333828 08/07/2005 08:46
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Postawilem na spotkanie MLB NYY-Clevland powyzej 9. Wynik byl 7-2, wiec dokladnie 9. Co teraz? Czy kupon jest przegrany, czy bedzie zwrot?

Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 2,274 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,198
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1