|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399 |
a po co sie bylo odzywac ........ ja juz nic nie psize.......... No cóż człowiek tez głupi ze sie dal wciagnac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dał sie wciągnąć człowiekowi który jest przekonany że urząd skarbowy to taki co pilnuje skarbów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
nie mozna sie logowac z jedno kompa na kilka kont? Jest to gdzies napisane w regulaminie czy co? Np. mam brata i on tez gra u tego samego buka oczywiscie z mojego kompa ale na swoje naziwsko i dane, to czy moga byc jakies problemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 157 |
ktoś może mi powiedzieć, zalogowałem sie w Expekcie po raz pierwszy, czy po wpłacie pieniędzy mam szanse na jakis bunus?? i czy ktoś zna firme bukmacherską gdzie jest najlepsza oferta tenisa tzn najwiekszy wybór, turnieje główne i challengery??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
wg mnie bez bolu moze grac kilka osob z jednego kompa, o tym samym nazwisku [ja tak gram od 2 lat] itd, ograniczenia dotycza chyba jedynie promocji roznego typu i np z dwoch kont nie mozna zrobic wyplaty na jedno konto bankowe
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
wg mnie bez bolu moze grac kilka osob z jednego kompa, o tym samym nazwisku [ja tak gram od 2 lat] itd, ograniczenia dotycza chyba jedynie promocji roznego typu i np z dwoch kont nie mozna zrobic wyplaty na jedno konto bankowe
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca* chodzi o promocje wiekszosc zastrzega sobie na jedno gospodarstwo domowe jeden bonus
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 16 |
hej kto mi wytlumaczy o co chodzi w niektorych spotkaniach z ta polowa czasu ?sa tam takie rozne oznaczenia niech ktos napisze o co chodzi z tym ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
hej kto mi wytlumaczy o co chodzi w niektorych spotkaniach z ta polowa czasu ?sa tam takie rozne oznaczenia niech ktos napisze o co chodzi z tym ?? chyba chodzi ci kto bedzie prowadzil po 45 minutach ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 16 |
no tak ale o co chodzi z tymi wszystkimi znaczkami ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam
Mam takie pytanko... Jakiś czas temu zleciłem wpłate do Expektu kartą Inteligo, jak to zwykle bywa w Inteligo blok na tydzień tejże kwoty. Po tygodniu kasa odblokowana wraca na moje bankowe konto, ale Expekt sobie jej nie ściąga nawet po 4 już w sumie dniach. Miał już ktoś podobny przypadek?
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
pamietam jakis czas temu kumpel wyslal im skan karty z inteligo do rejestracji i odpisali ze nie honoruja jej
wyglada na to ze transakcja nie doszla do skutku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
no tak ale o co chodzi z tymi wszystkimi znaczkami ? jakimi znaczkami wszedlem na strone expekta, az sprawdzilem jest tam tylko polowa czasu, polowaczasu/pelny czas wiec o jakie znaczki chodzi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
tak przeczytalem dyskusje tego Pana ktory zarejestrowal zone i dziwi mnie reakcja niektorych, nie wiem jak jest(bylo) w regulaminie promocji expekta, ale wiekszosc bukow ma zasade ze 1 promocja na 1 domostwo i 1 promocja na 1 adres IP, ale nawet jesli expekt stwierdzil (majac pelne prawo) ze zasady promocji zostaly naruszone i zamyka konto, powinien od razu zwrocic zonie tego Pana 100zl jakie tam wplacila, smieszy mnie tez troche opinia, ze jak tak dalej pojdzie to expekt zwinie manatki z RP, a prosze bardzo mamy wolny rynek, mysle jednak, ze robia tu calkiem dobry interes i im sie nie spieszno ku temu, jednak 38 000 000 ludzi to spory rynek zbytu, zdziwila mnie ta historia i tak zla reakcja expekta z tego powodu, ze jest to pierwszy bukmacher internetowy z jakim mialem do czynienia i gram tam do dzis, ze wszystkich bukow z jakimi mialem do czynienia (ok 10 firm) mam do nich najwieksze zaufanie i najbardziej ich szanuje, wyplata prawie zawsze na 2 dzien od zlecenia, nigdy nie mialem z nimi problemow, pozostaje mi ufac, ze byl to incydentalny przypadek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 16 |
np to
1/1 ? 1.55 1/X ? 24.00 1/2 ?50.00 X/1 ?4.15 X/X ? 7.25 X/2 ? 17.00 2/1 26.00 2/X ? 20.00 2/2 ? 19.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
pierwszy zaklad (1X2) oznacza wynik do przerwy natomiast drugi wynik koncowy np 1/X oznacza, ze do przerwy bedzie prowadzic gospodarz a mecz zakonczy sie wynikiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
wynikiem remisowym (do posta wyzej)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
np to
1/1 ? 1.55 1/X ? 24.00 1/2 ?50.00 X/1 ?4.15 X/X ? 7.25 X/2 ? 17.00 2/1 26.00 2/X ? 20.00 2/2 ? 19.00 mamy mecz Brazylia-Polska no wiec 1/1 tzn ze Brazylia bedzie prowadzic do przerwy i wygra caly mecz 1/2 ze Brazylia bedzie prowadzic do przerwy a le wygra Poolska X/1 ze bedzie remis do przerwy ale wygra mecz Brazylia juz jasniej niemozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
Gral ktos moze na noc MLB Toronto-Tampa Bay? Toront wygralo 11-6,ale expekt rozliczyl mi mecz po kursi 1,00...
Wie ktos o co biega ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Gral ktos moze na noc MLB Toronto-Tampa Bay? Toront wygralo 11-6,ale expekt rozliczyl mi mecz po kursi 1,00...
Wie ktos o co biega ??? Przeczytaj regulamin, porownaj pitcherow ktorych obstawiles z tymi ktorzy wystapili i wtedy bedziesz mial jasnosc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
No to expekt dla mnie wyciął numer stulecia !!! Mają kolejnego klienta mniej (to ja ). Gram tam gdzieś od prawie dwoch lat, niejednokrotnie wpłacałem kasę (i przelewem i kartą), nieraz też i wypłacałem. I mimo narzekań niektórych ja do nich nie miałem żadnych zastrzeżeń. Dziś chciałem u nich zagrać pewien zakład bo kurs mieli piękny więc usiłuję wpłacić kartą. No ale mam nową bo ta którą wpłacałem w zeszłym miesiącu straciła ważność, więc rejestruję ją i ... oczom moim pojawia się komunikat że aby wpłacić (???) coś tą nową kartą muszę im przesłać skany: obu stron tej karty kredytowej (żartownisie) i (sic) ksero z mojego dowodu osobistego. No to ja już im kurwa dziękuje za współpracę... Skreślam tego buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
takie sa przepisy przy kartach, a co bedzie jelsi karta jest kradziona ?
jezeli chodzi o karty to zlodziejstwo na jeden grosz jest tak samo scigane jak na tysiace, wiec sie nie dziw
co was ciagnie do tego expekta ? jedyne co mi sie tam podoba to ofeta, dlatego ze jest przejrzysta nic poza tym
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|