Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17
#333869 11/07/2005 18:07
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399
Quote
Quote
a po co sie bylo odzywac ........ ja juz nic nie psize..........

No cóż człowiek tez głupi ze sie dal wciagnac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dał sie wciągnąć człowiekowi który jest przekonany że urząd skarbowy to taki co pilnuje skarbów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#333870 11/07/2005 20:26
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
nie mozna sie logowac z jedno kompa na kilka kont? Jest to gdzies napisane w regulaminie czy co? Np. mam brata i on tez gra u tego samego buka oczywiscie z mojego kompa ale na swoje naziwsko i dane, to czy moga byc jakies problemy?

#333871 11/07/2005 20:31
Dołączył: Jun 2005
Posty: 157
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 157
ktoś może mi powiedzieć, zalogowałem sie w Expekcie po raz pierwszy, czy po wpłacie pieniędzy mam szanse na jakis bunus?? i czy ktoś zna firme bukmacherską gdzie jest najlepsza oferta tenisa tzn najwiekszy wybór, turnieje główne i challengery??

#333872 11/07/2005 20:31
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
wg mnie bez bolu moze grac kilka osob z jednego kompa, o tym samym nazwisku [ja tak gram od 2 lat] itd, ograniczenia dotycza chyba jedynie promocji roznego typu i np z dwoch kont nie mozna zrobic wyplaty na jedno konto bankowe

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

#333873 11/07/2005 20:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Quote
wg mnie bez bolu moze grac kilka osob z jednego kompa, o tym samym nazwisku [ja tak gram od 2 lat] itd, ograniczenia dotycza chyba jedynie promocji roznego typu i np z dwoch kont nie mozna zrobic wyplaty na jedno konto bankowe

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

chodzi o promocje wiekszosc zastrzega sobie na jedno gospodarstwo domowe jeden bonus

#333874 13/07/2005 20:31
Dołączył: Jul 2005
Posty: 16
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 16
hej
kto mi wytlumaczy o co chodzi w niektorych spotkaniach z ta polowa czasu ?sa tam takie rozne oznaczenia niech ktos napisze o co chodzi z tym ??

#333875 14/07/2005 04:12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Quote
hej
kto mi wytlumaczy o co chodzi w niektorych spotkaniach z ta polowa czasu ?sa tam takie rozne oznaczenia niech ktos napisze o co chodzi z tym ??


chyba chodzi ci kto bedzie prowadzil po 45 minutach ?

#333876 14/07/2005 06:59
Dołączył: Jul 2005
Posty: 16
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 16
no tak ale o co chodzi z tymi wszystkimi znaczkami ?

#333877 14/07/2005 08:10
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam

Mam takie pytanko... Jakiś czas temu zleciłem wpłate do Expektu kartą Inteligo, jak to zwykle bywa w Inteligo blok na tydzień tejże kwoty. Po tygodniu kasa odblokowana wraca na moje bankowe konto, ale Expekt sobie jej nie ściąga nawet po 4 już w sumie dniach. Miał już ktoś podobny przypadek?

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#333878 14/07/2005 11:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
pamietam jakis czas temu kumpel wyslal im skan karty z inteligo do rejestracji i odpisali ze nie honoruja jej


wyglada na to ze transakcja nie doszla do skutku

#333879 14/07/2005 11:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Quote
no tak ale o co chodzi z tymi wszystkimi znaczkami ?


jakimi znaczkami wszedlem na strone expekta, az sprawdzilem jest tam tylko polowa czasu, polowaczasu/pelny czas wiec o jakie znaczki chodzi ?

#333880 14/07/2005 15:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
tak przeczytalem dyskusje tego Pana ktory zarejestrowal zone i dziwi mnie reakcja niektorych, nie wiem jak jest(bylo) w regulaminie promocji expekta, ale wiekszosc bukow ma zasade ze 1 promocja na 1 domostwo i 1 promocja na 1 adres IP, ale nawet jesli expekt stwierdzil (majac pelne prawo) ze zasady promocji zostaly naruszone i zamyka konto, powinien od razu zwrocic zonie tego Pana 100zl jakie tam wplacila, smieszy mnie tez troche opinia, ze jak tak dalej pojdzie to expekt zwinie manatki z RP, a prosze bardzo mamy wolny rynek, mysle jednak, ze robia tu calkiem dobry interes i im sie nie spieszno ku temu, jednak 38 000 000 ludzi to spory rynek zbytu, zdziwila mnie ta historia i tak zla reakcja expekta z tego powodu, ze jest to pierwszy bukmacher internetowy z jakim mialem do czynienia i gram tam do dzis, ze wszystkich bukow z jakimi mialem do czynienia (ok 10 firm) mam do nich najwieksze zaufanie i najbardziej ich szanuje, wyplata prawie zawsze na 2 dzien od zlecenia, nigdy nie mialem z nimi problemow, pozostaje mi ufac, ze byl to incydentalny przypadek

#333881 14/07/2005 19:57
Dołączył: Jul 2005
Posty: 16
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 16
np to

1/1 ? 1.55
1/X ? 24.00
1/2 ?50.00
X/1 ?4.15
X/X ? 7.25
X/2 ? 17.00
2/1 26.00
2/X ? 20.00
2/2 ? 19.00

#333882 14/07/2005 20:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
pierwszy zaklad (1X2) oznacza wynik do przerwy natomiast drugi wynik koncowy np 1/X oznacza, ze do przerwy bedzie prowadzic gospodarz a mecz zakonczy sie wynikiem

#333883 14/07/2005 20:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
wynikiem remisowym (do posta wyzej)

#333884 15/07/2005 23:54
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
np to

1/1 ? 1.55
1/X ? 24.00
1/2 ?50.00
X/1 ?4.15
X/X ? 7.25
X/2 ? 17.00
2/1 26.00
2/X ? 20.00
2/2 ? 19.00



mamy mecz Brazylia-Polska
no wiec 1/1 tzn ze Brazylia bedzie prowadzic do przerwy i wygra caly mecz

1/2 ze Brazylia bedzie prowadzic do przerwy a le wygra Poolska

X/1 ze bedzie remis do przerwy ale wygra mecz Brazylia

juz jasniej niemozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#333885 16/07/2005 12:44
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Gral ktos moze na noc MLB Toronto-Tampa Bay?
Toront wygralo 11-6,ale expekt rozliczyl mi mecz po kursi 1,00...

Wie ktos o co biega ???

#333886 16/07/2005 13:13
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Gral ktos moze na noc MLB Toronto-Tampa Bay?
Toront wygralo 11-6,ale expekt rozliczyl mi mecz po kursi 1,00...

Wie ktos o co biega ???
Przeczytaj regulamin, porownaj pitcherow ktorych obstawiles z tymi ktorzy wystapili i wtedy bedziesz mial jasnosc.

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
No to expekt dla mnie wyciął numer stulecia !!! Mają kolejnego klienta mniej (to ja ). Gram tam gdzieś od prawie dwoch lat, niejednokrotnie wpłacałem kasę (i przelewem i kartą), nieraz też i wypłacałem. I mimo narzekań niektórych ja do nich nie miałem żadnych zastrzeżeń.
Dziś chciałem u nich zagrać pewien zakład bo kurs mieli piękny więc usiłuję wpłacić kartą. No ale mam nową bo ta którą wpłacałem w zeszłym miesiącu straciła ważność, więc rejestruję ją i ... oczom moim pojawia się komunikat że aby wpłacić (???) coś tą nową kartą muszę im przesłać skany: obu stron tej karty kredytowej (żartownisie) i (sic) ksero z mojego dowodu osobistego.
No to ja już im kurwa dziękuje za współpracę...
Skreślam tego buka.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
takie sa przepisy przy kartach, a co bedzie jelsi karta jest kradziona ?

jezeli chodzi o karty to zlodziejstwo na jeden grosz jest tak samo scigane jak na tysiace, wiec sie nie dziw


co was ciagnie do tego expekta ? jedyne co mi sie tam podoba to ofeta, dlatego ze jest przejrzysta nic poza tym

Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow), 770 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1