Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
#334069 30/04/2005 08:28
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Ma ktos moze rozklad biegow dzisiejszego GP ?

Bonus: Unibet
#334070 30/04/2005 08:28
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
pomoże ktoś??

#334071 30/04/2005 08:31
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
http://www.speedway.gp.prv.pl

w dziale pliki jest do sciagniecia program z dzisiejszych zawodow

a moze mi ktos powiedziec co to jest dokladnie w totomixie
M1 i M4 , bo jak zwykle nie wiadomo jakie to przedziały powymyślali

#334072 30/04/2005 08:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
www.speedway.gp.prv.pl [speedway.gp.prv.pl] . w linkach znajdziecie program

#334073 30/04/2005 08:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
spróbuj pawcio world.speedway.org

#334074 30/04/2005 08:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
czy ktoś wie coś o tym. Na sportowych faktach pisali, że Tony R. ma kontuzje, oczywiscie wiadomo, ze pojedzie, ale mozna obawiać się o jego formę. Chodzi bodajże o bóle przy siadaniu na motocyklu. Wie ktoś coś wiecej o tym, tak nie powiedziałbym, że Tony jest takim pewniakiem w dzisiejszych parach.

#334075 30/04/2005 08:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Na stronie rickardssona takie cos sie pojawilo:
28.04.2005

Painful!

Tonys lower back, or "black", is a better word. The lower back is completely black.

How will it be possible to sit on the bike?
- As it looks and feels now I will have to skip practise tomorrow.

Is there anything you can do to recover a bit faster, massage etc?
- I´m trying a couple of things but I need some luck as well.

You are normally leaving thursdays going to GP:s?
- I will have to wait until tomorrow, I´m better off staying at home right now.

Mysle ze to nie przeszkodzi jakos wydatnie Tony'emu...

Poza tym kontuzjowany jest Chrzanowski [jesli ktos nie wie], ma jakies problemy z ręką (nawet istnialo zagrozenie ze tu nie pojedzie)

Czy ktos moze mi powiedziec jakie sa oznaczenia w STSie na klasyfikacje koncowa? co oznacza 1, x, 2, 1x, x2 itd. ?

#334076 30/04/2005 08:52
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
1 win
X 1-4
2 1-8 tak było dawniej moze być równeiż tak
1 win
X 1-2
2 1-4
1X 1-8

#334077 30/04/2005 08:55
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
dla mnie dzisiaj tylko jeden typ Crump V-4.5 sts
najrowniej jezdzi w lidze polskiej ,angielskiej ,na podium powinni sie znalesc ktos z 4 Nicki Pedersen ,Adams ,Rickardson <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#334078 30/04/2005 08:59
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
a moze mi ktos powiedziec co to jest dokladnie w totomixie
M1 i M4 , bo jak zwykle nie wiadomo jakie to przedziały powymyślali

Z tego co czytałem to M4 to miejsca 1-8 i 9-16.
A M1 to przedział 1-4 5-8 i powyżej 8 - ale to spawdzam jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#334079 30/04/2005 09:07
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
STS:
Sullivan - Chrzanowski 1 @1.35

Roznica doswiadczenia, ale przede wszystkim aktualnego ZDROWIA. Chrzanoś ledwo trzyma motor, pewnie jedzie sobie tylko po punkty jakieś, nie mysli o ósemce, a Ryan raczej tak... Sullivan moze jakas wysmienita forma, ale powinno spokojnie wystarczyc na Tomasza Ch. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

[jesli oznaczenia sa dobre]
Nicki Pedersen 1x (1-8) @1.3
nic dodac nic ujac, swietna forma u progu sezonu, moze byc dzis nawet w finale - przy 5 biegach odjechanych nie wierze ze nie bedzie w czolowce

Andersen - Nicholls 1 @1.4
Co jeździ Nicholls? A Andersen zdazyl juz nieco poznac ten tor + swietna forma jak dotychczas, nie widze zadnych 'ale'

Crump - Hampel (bieg 16) 1 @1.35
Troche czekania, ale jakos nie wierze w Jarka, a Crump bedzie wozil pewnie same '2' i '3', nie wierze ze kosztem Hampela...

#334080 30/04/2005 09:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
CZy ktoś ma jakies wiesci po treningu?????????????ktory mial sie odbyc wczoraj-jaki jest tor i jak sie czuli poszczególni zawodnicy

#334081 30/04/2005 09:54
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Bjarne-Chrzanowski typ 1 9/10

#334082 30/04/2005 10:08
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
M1:
1 1-3
0 4-8
2 9-do ostatniego
M4:
1 1-8
2 9-ost

dlatego też w oczy od razu rzuciło mi sie wyrzucenie Jonssona z pierwszej ósemki..Niestety ale jest tam full zawodników którzy mogą go objeżdżać przy jego obecnym przygotowaniu sprzętowym
Jonnson M1 2
Do tego wyrzuciłem Sullivana który jakby nie patrzeć - cieniuje i ciężko mu będzie się załapać na półfinały
Sullivan M4 2
B.Pedersen-Lindback 1
Lindback to jeden z najslabszych zawodnikow w stawce i wydaje mi sie ze w pojedynku bezposrednim to Bjarne będzie górą a i w innych biegach uda mu sie uzbierać więcej pkt
Crump-Gollob 1
Emocje na bok.Crump dobry jak zawsze , napewno na GP przygotuje sie szczegolnie dobrze , a Tomek....kazdy by chciał żeby było jak najlepiej ale obiektywnie patrząc to Crump należy do zawodników po prostu lepszych na obecną chwile.
Richardsson M4 2
mały kurs ... tak samo mały jak małe jest grono zawodników z którymi Lee sobie dzisiaj poradzi.

#334083 30/04/2005 10:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
CRUMP-GOLLOB-INNY KL B11 EUROPY 2.20 2.40 2.60 o co chodzi w tym zakladzie jak chcem dac na 1 ze crump bedzie lepszy od golloba i .... no wlasnie niewiem co to B11 jest ? ktos pomoze mi?

#334084 30/04/2005 10:27
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
B11 to jest Bieg 11 a inny oznacza opcje że inni (pozostali 2) zawodnicy w tym biegu , go wygrają
w tym przypadku :
Nicki Pedersen i Lee Richardsson
rozpiska biegów na górze tej strony , zczaj sobie

#334085 30/04/2005 10:29
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
B11 to jest Bieg 11 a inny oznacza opcje że inni (pozostali 2) zawodnicy w tym biegu , go wygrają
w tym przypadku :
Nicki Pedersen i Lee Richardsson
rozpiska biegów na górze tej strony , zczaj sobie

wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> araz obczaje i podam typki na biegi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#334086 30/04/2005 10:43
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18
Jonnson M1 1
Richardsson M4 2
B.Pedersen-Lindback 1
K.Kacprzak-T.Chrzanowski 1
Crump-Gollob 1
Sullivan M4 2

Typy By Toto-mix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdr.

#334087 30/04/2005 11:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
STS
Gollob do ósemki
Hancock do ósemki
H.Andersen-Nichols 1
Dziś pierwsza runda i moze sypnąc niespodziankami.Obecna formułą rozgrywek o IMŚ będzie promowała zawodników równo puntujących, dobrze wychodzących ze startu.Dlatego liczę, że Gollob świetny startowiec spokojnie będzie w 8, to samo Hancock, który niekiedy startuje jak rakieta.Andersen we Wrocławiu ponoć czuje sieznakomicie, Nicholls; no włąsnie to nie startowiec i tutaj upatruje wyższe akcje Andersena.

#334088 30/04/2005 11:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
A to moje kuponiki na dzisiaj.Niektorzy mowia ze pokazywanie przed zawodami wrozy przegrana ja jednak w takie cuda nie wierze.Co ma byc to bedzie .........

[img=http://img228.echo.cx/img228/4708/skanuj00022yk.th.jpg] [img228.echo.cx]

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Sensei, rymoholik, Lukasz111, alfa), 1,716 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,304
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1