|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Ma ktos moze rozklad biegow dzisiejszego GP ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
http://www.speedway.gp.prv.plw dziale pliki jest do sciagniecia program z dzisiejszych zawodow a moze mi ktos powiedziec co to jest dokladnie w totomixie M1 i M4 , bo jak zwykle nie wiadomo jakie to przedziały powymyślali
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
spróbuj pawcio world.speedway.org
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361 |
czy ktoś wie coś o tym. Na sportowych faktach pisali, że Tony R. ma kontuzje, oczywiscie wiadomo, ze pojedzie, ale mozna obawiać się o jego formę. Chodzi bodajże o bóle przy siadaniu na motocyklu. Wie ktoś coś wiecej o tym, tak nie powiedziałbym, że Tony jest takim pewniakiem w dzisiejszych parach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Na stronie rickardssona takie cos sie pojawilo: 28.04.2005
Painful!
Tonys lower back, or "black", is a better word. The lower back is completely black.
How will it be possible to sit on the bike? - As it looks and feels now I will have to skip practise tomorrow.
Is there anything you can do to recover a bit faster, massage etc? - I´m trying a couple of things but I need some luck as well.
You are normally leaving thursdays going to GP:s? - I will have to wait until tomorrow, I´m better off staying at home right now.
Mysle ze to nie przeszkodzi jakos wydatnie Tony'emu...
Poza tym kontuzjowany jest Chrzanowski [jesli ktos nie wie], ma jakies problemy z ręką (nawet istnialo zagrozenie ze tu nie pojedzie)
Czy ktos moze mi powiedziec jakie sa oznaczenia w STSie na klasyfikacje koncowa? co oznacza 1, x, 2, 1x, x2 itd. ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361 |
1 win X 1-4 2 1-8 tak było dawniej moze być równeiż tak 1 win X 1-2 2 1-4 1X 1-8
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
dla mnie dzisiaj tylko jeden typ Crump V-4.5 sts najrowniej jezdzi w lidze polskiej ,angielskiej ,na podium powinni sie znalesc ktos z 4 Nicki Pedersen ,Adams ,Rickardson <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
a moze mi ktos powiedziec co to jest dokladnie w totomixie M1 i M4 , bo jak zwykle nie wiadomo jakie to przedziały powymyślali Z tego co czytałem to M4 to miejsca 1-8 i 9-16. A M1 to przedział 1-4 5-8 i powyżej 8 - ale to spawdzam jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
STS: Sullivan - Chrzanowski 1 @1.35
Roznica doswiadczenia, ale przede wszystkim aktualnego ZDROWIA. Chrzanoś ledwo trzyma motor, pewnie jedzie sobie tylko po punkty jakieś, nie mysli o ósemce, a Ryan raczej tak... Sullivan moze jakas wysmienita forma, ale powinno spokojnie wystarczyc na Tomasza Ch. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[jesli oznaczenia sa dobre] Nicki Pedersen 1x (1-8) @1.3 nic dodac nic ujac, swietna forma u progu sezonu, moze byc dzis nawet w finale - przy 5 biegach odjechanych nie wierze ze nie bedzie w czolowce
Andersen - Nicholls 1 @1.4 Co jeździ Nicholls? A Andersen zdazyl juz nieco poznac ten tor + swietna forma jak dotychczas, nie widze zadnych 'ale'
Crump - Hampel (bieg 16) 1 @1.35 Troche czekania, ale jakos nie wierze w Jarka, a Crump bedzie wozil pewnie same '2' i '3', nie wierze ze kosztem Hampela...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15 |
CZy ktoś ma jakies wiesci po treningu?????????????ktory mial sie odbyc wczoraj-jaki jest tor i jak sie czuli poszczególni zawodnicy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Bjarne-Chrzanowski typ 1 9/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
M1: 1 1-3 0 4-8 2 9-do ostatniego M4: 1 1-8 2 9-ost
dlatego też w oczy od razu rzuciło mi sie wyrzucenie Jonssona z pierwszej ósemki..Niestety ale jest tam full zawodników którzy mogą go objeżdżać przy jego obecnym przygotowaniu sprzętowym Jonnson M1 2 Do tego wyrzuciłem Sullivana który jakby nie patrzeć - cieniuje i ciężko mu będzie się załapać na półfinały Sullivan M4 2 B.Pedersen-Lindback 1 Lindback to jeden z najslabszych zawodnikow w stawce i wydaje mi sie ze w pojedynku bezposrednim to Bjarne będzie górą a i w innych biegach uda mu sie uzbierać więcej pkt Crump-Gollob 1 Emocje na bok.Crump dobry jak zawsze , napewno na GP przygotuje sie szczegolnie dobrze , a Tomek....kazdy by chciał żeby było jak najlepiej ale obiektywnie patrząc to Crump należy do zawodników po prostu lepszych na obecną chwile. Richardsson M4 2 mały kurs ... tak samo mały jak małe jest grono zawodników z którymi Lee sobie dzisiaj poradzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
CRUMP-GOLLOB-INNY KL B11 EUROPY 2.20 2.40 2.60 o co chodzi w tym zakladzie jak chcem dac na 1 ze crump bedzie lepszy od golloba i .... no wlasnie niewiem co to B11 jest ? ktos pomoze mi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
B11 to jest Bieg 11 a inny oznacza opcje że inni (pozostali 2) zawodnicy w tym biegu , go wygrają w tym przypadku : Nicki Pedersen i Lee Richardsson rozpiska biegów na górze tej strony , zczaj sobie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
B11 to jest Bieg 11 a inny oznacza opcje że inni (pozostali 2) zawodnicy w tym biegu , go wygrają w tym przypadku : Nicki Pedersen i Lee Richardsson rozpiska biegów na górze tej strony , zczaj sobie wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> araz obczaje i podam typki na biegi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18 |
Jonnson M1 1 Richardsson M4 2 B.Pedersen-Lindback 1 K.Kacprzak-T.Chrzanowski 1 Crump-Gollob 1 Sullivan M4 2
Typy By Toto-mix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361 |
STS Gollob do ósemki Hancock do ósemki H.Andersen-Nichols 1 Dziś pierwsza runda i moze sypnąc niespodziankami.Obecna formułą rozgrywek o IMŚ będzie promowała zawodników równo puntujących, dobrze wychodzących ze startu.Dlatego liczę, że Gollob świetny startowiec spokojnie będzie w 8, to samo Hancock, który niekiedy startuje jak rakieta.Andersen we Wrocławiu ponoć czuje sieznakomicie, Nicholls; no włąsnie to nie startowiec i tutaj upatruje wyższe akcje Andersena.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|