|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Ermolek mam nadzieję, ze Kanada nie wygra z Łotwą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Ermolek mam nadzieję, ze Kanada nie wygra z Łotwą  <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Ermolek mam nadzieję, ze Kanada nie wygra z Łotwą  Kanada nie przegrala ale Rosja mnie wykonczyla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tak wiec nigdy wiecej pokazywania kuponow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... ehhhhhhhhhhhhhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Bjarne-Chrzanowski typ 1 9/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 113 |
Kanada nie przegrala ale Rosja mnie wykonczyla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tak wiec nigdy wiecej pokazywania kuponow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... ehhhhhhhhhhhhhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Przeciez wygrali to o co chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Kanada nie przegrala ale Rosja mnie wykonczyla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tak wiec nigdy wiecej pokazywania kuponow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... ehhhhhhhhhhhhhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Przeciez wygrali to o co chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W chwili pisania posta byla 17 minuta 3 tercji i wynik 2-2 myslalem ze nic sie nie zmieni ale i tak Krzysiu pojechal GP zycia i zdobyl niesamowita zdobycz 4 pkt zupelnie taka sama jak Chrzanowski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Trzeba przywołac temat do porządku. Jeszcze dużo buków nie wystawiło oferty ale już można zwracać uwage na wystawioną oferte przez BaW.Na zwycięstwo Rickardssona , który bedzie jechał dodatkowo zmotywowany przed własną publicznością (chociaż nie wiem czy jego da sie bardziej zmotywować już <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w BAW jest 3,35. To co zaprezentowął Ricki we Wrocławiu już pokazało że jak zwykle jego maszyny GP są jak piepszone rakiety.Gołym okiem widać jak reszta odstaje.Dlatego sądze że jutro może się po prostu powtórzyć scenariusz z Wrocławia gdzie Ricky był genialny. Teraz jest własny graj , własne GP.Da z siebie wszystko a 3,35 wygląda ładnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
z BAW: Andreas Jonsson (SWE) - Scott Nicholls (GBR) 1 7/10 Andreas wraca do wysokiej formy.Problemy ze sprzetem z poczatku sezonu wydaja sie juz byc zazegnane i wydaje mi sie ze od anglika spokojnie powinien byc lepszy i zajac jakies dobre miejsce w zawodach. Rune Holta (NOR) - Bjarne Pedersen (DEN) 1 6/10 Tutaj licze ze Holta sie pokaze.Jest spokojnie w stanie objezdzac Bjarne , Holta ma potencjal , lubie sie dobrze pokazac , licze ze bedzie czarnym koniem imprezki. Hans Andersen (DEN) - Kenneth Bjerre (DEN) 1 7/10 Po prosty roznica klas , wieksze doswiadczenie Andersena na takiej arenie.Nie spodziewam sie wiele po Bjerre Tony Rickardsson (SWE) - Nicki Pedersen (DEN) 1 8/10 Tony poza zasiegiem.Jeszcze u siebie w Szwecji... Jason Crump (AUS) - Greg Hancock (USA) 1 9/10 Crumpie powinien trzymac sie czolowki.Greg niewiadomo jak bedize sie czul.Mysle ze pojedzie dobrze , jak zawsze na poziomie ale bez jakis wielkich niespodzianek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
szkoda tylko ze nie mozna laczyc tych typow ze soba jedynie dorzucajac zdarzenia z innym dyscyplin mozna ulozyc jakis sensowny kupon
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Może być ciekawie, konkretnie wypowiedzieć się bedzie mozna jutro, ale dla mnie faworytem jest chyba Pedersen.
I tutaj warto wziac pod uwage, że jest on u siebie bardziej niż Rickardsson, bowiem w barwach Smederny jezdzi juz ładnych pare latek. Na pewno tor bedzie jego sprzymierzeńcem, a sprzęt, formę i determinacje tez ma. Choć oczywiscie jesli Tony pokaze to, co we Wrocławiu to na nic to Nickiemu się zda.
I apropo pary Jonsson - Nicholls. Niby wszystko OK, ale Jonsson jest mocno poobijany po upadku Goeteborgu i jego wystep przez moment stał nawet pod znakiem zapytania. Inna sprawa, że na treningu był podobno jednym z najszybszych. Co do Nichollsa - trzeba pamietac ze jest u siebie, choc nie wierze by Scott nagle wszystkich zaskoczył.
Zgadzam się, że Holta może być czarnym koniem, jemu powinna słuzyc nowa formuła GP. Wszystko zalezy oczywiscie tez od tego jak on sam potraktuje wystep w tym GP. Mi się wydaje, że będzie chcial pokazać, że miejsce w elicie mu się nalezy.
tak pomijajac typowanie to prywatnie licze, ż odnajdą się Gollob i Sullivan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436 |
dla mnie zuzel to tylko przypadkiem natrafione transmisje w TV, wiec pojecia o nim nie mam... ale z tego co napisaliscie to sensownie chyba przedsyawiaja sie te 2 pary z expekta:
Jason Crump - Tony Rickardsson 2.05 [/b]1.65 Leigh Adams - Nicki Pedersen 1.90 [/b]1.77
jakies wasze sugestie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Nicki jedzie na wlasnym torze i czuje sie tu znakomicie. Tor jest sypki i on takie lubi. Ale wiadomo, ze nawierzchnie ustawia kto inny i bedzie podobna jak we Wroclawiu i bedzie sie liczyc najbardziej start i jak Nicki mowi final w zasiegu reki. Adams ostatnio w znakomitej formie, jest bardzo zadowolony i walczy o wygranie. Bedzie ciezko, ale kto wie.... Ta para bardzo ciezka jak dla mnie i lepiej jednym slowem OLAC to...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
macie gdzis program zawodow do dzisiejszego GP?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
co myslicie o parze
A.Jonsson - A. Lindback ... 1 ... 1,65
R.Sullivan - T.Chrzanowski ... 1 ... 1,35
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
i pytanie o kolejne dwie pary
N. Pedersen - G. Hancock ... 1 ... 1,45
H.Andersen - K.Bjeerre ... 1 ... 1,60
do tego pary z poprzedniego postu
A.Jonsson - A. Lindback ... 1 ... 1,65
R.Sullivan - T.Chrzanowski ... 1 ... 1,35
Piszcie bo chce to zagrac dosyc grubo , po jednej parze na jednym kuponie, wypowiadajcie sie co sadzicie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Mam pytania odnosnie zakladow w toto-mixie .
Czy mozna wiazac zdarzenia M4 z parami zawodnikow ? Ile pozycji na kuponie trzeba wtedy minimalnie zawrzec ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
dlaczego nikt nie napisal ani slowa o golobie w toto-mix jest zaklad czy wjedzie w przedzialach 1-3, 4-8, dalej mysle ze chyba ta ostatnia opcja najbardziej realna
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
dlaczego nikt nie napisal ani slowa o golobie w toto-mix jest zaklad czy wjedzie w przedzialach 1-3, 4-8, dalej mysle ze chyba ta ostatnia opcja najbardziej realna oczywiscie chodzi tu o miejsce poza 8-ka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Ciezko cokoliwek powiedziec na temat Tomka. Lubi takie tory i moze byc szybki. Jesli Jonson sie tam dobrze spisuje to uwazam ze Tomek tez moze. Lepiej szerokim lukiem olac ta pare. LAdnie wyglada Nichols z Richardsonem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|