Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
#334089 30/04/2005 12:55
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Ermolek mam nadzieję, ze Kanada nie wygra z Łotwą tongue

Bonus: Unibet
#334090 30/04/2005 12:59
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
Ermolek mam nadzieję, ze Kanada nie wygra z Łotwą tongue

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#334091 30/04/2005 16:35
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
Ermolek mam nadzieję, ze Kanada nie wygra z Łotwą tongue

Kanada nie przegrala ale Rosja mnie wykonczyla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tak wiec nigdy wiecej pokazywania kuponow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... ehhhhhhhhhhhhhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#334092 01/05/2005 07:35
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Quote
Bjarne-Chrzanowski typ 1 9/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#334093 01/05/2005 09:10
Dołączył: Feb 2004
Posty: 113
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 113
Quote
Kanada nie przegrala ale Rosja mnie wykonczyla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tak wiec nigdy wiecej pokazywania kuponow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... ehhhhhhhhhhhhhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Przeciez wygrali to o co chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#334094 01/05/2005 09:13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
Quote
Kanada nie przegrala ale Rosja mnie wykonczyla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tak wiec nigdy wiecej pokazywania kuponow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... ehhhhhhhhhhhhhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Przeciez wygrali to o co chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

W chwili pisania posta byla 17 minuta 3 tercji i wynik 2-2 myslalem ze nic sie nie zmieni ale i tak Krzysiu pojechal GP zycia i zdobyl niesamowita zdobycz 4 pkt zupelnie taka sama jak Chrzanowski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#334095 13/05/2005 20:59
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Trzeba przywołac temat do porządku.
Jeszcze dużo buków nie wystawiło oferty ale już można zwracać uwage na wystawioną oferte przez BaW.Na zwycięstwo Rickardssona , który bedzie jechał dodatkowo zmotywowany przed własną publicznością (chociaż nie wiem czy jego da sie bardziej zmotywować już <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w BAW jest 3,35.
To co zaprezentowął Ricki we Wrocławiu już pokazało że jak zwykle jego maszyny GP są jak piepszone rakiety.Gołym okiem widać jak reszta odstaje.Dlatego sądze że jutro może się po prostu powtórzyć scenariusz z Wrocławia gdzie Ricky był genialny.
Teraz jest własny graj , własne GP.Da z siebie wszystko a 3,35 wygląda ładnie.

#334096 13/05/2005 21:59
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
z BAW:
Andreas Jonsson (SWE) - Scott Nicholls (GBR) 1 7/10
Andreas wraca do wysokiej formy.Problemy ze sprzetem z poczatku sezonu wydaja sie juz byc zazegnane i wydaje mi sie ze od anglika spokojnie powinien byc lepszy i zajac jakies dobre miejsce w zawodach.
Rune Holta (NOR) - Bjarne Pedersen (DEN) 1 6/10
Tutaj licze ze Holta sie pokaze.Jest spokojnie w stanie objezdzac Bjarne , Holta ma potencjal , lubie sie dobrze pokazac , licze ze bedzie czarnym koniem imprezki.
Hans Andersen (DEN) - Kenneth Bjerre (DEN) 1 7/10
Po prosty roznica klas , wieksze doswiadczenie Andersena na takiej arenie.Nie spodziewam sie wiele po Bjerre
Tony Rickardsson (SWE) - Nicki Pedersen (DEN) 1 8/10
Tony poza zasiegiem.Jeszcze u siebie w Szwecji...
Jason Crump (AUS) - Greg Hancock (USA) 1 9/10
Crumpie powinien trzymac sie czolowki.Greg niewiadomo jak bedize sie czul.Mysle ze pojedzie dobrze , jak zawsze na poziomie ale bez jakis wielkich niespodzianek.

#334097 13/05/2005 22:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
szkoda tylko ze nie mozna laczyc tych typow ze soba jedynie dorzucajac zdarzenia z innym dyscyplin mozna ulozyc jakis sensowny kupon

#334098 13/05/2005 23:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Może być ciekawie, konkretnie wypowiedzieć się bedzie mozna jutro, ale dla mnie faworytem jest chyba Pedersen.

I tutaj warto wziac pod uwage, że jest on u siebie bardziej niż Rickardsson, bowiem w barwach Smederny jezdzi juz ładnych pare latek. Na pewno tor bedzie jego sprzymierzeńcem, a sprzęt, formę i determinacje tez ma. Choć oczywiscie jesli Tony pokaze to, co we Wrocławiu to na nic to Nickiemu się zda.

I apropo pary Jonsson - Nicholls. Niby wszystko OK, ale Jonsson jest mocno poobijany po upadku Goeteborgu i jego wystep przez moment stał nawet pod znakiem zapytania. Inna sprawa, że na treningu był podobno jednym z najszybszych. Co do Nichollsa - trzeba pamietac ze jest u siebie, choc nie wierze by Scott nagle wszystkich zaskoczył.

Zgadzam się, że Holta może być czarnym koniem, jemu powinna słuzyc nowa formuła GP. Wszystko zalezy oczywiscie tez od tego jak on sam potraktuje wystep w tym GP. Mi się wydaje, że będzie chcial pokazać, że miejsce w elicie mu się nalezy.

tak pomijajac typowanie to prywatnie licze, ż odnajdą się Gollob i Sullivan.

#334099 14/05/2005 06:08
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436
J
JfK Offline
addict
addict
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436
dla mnie zuzel to tylko przypadkiem natrafione transmisje w TV, wiec pojecia o nim nie mam... ale z tego co napisaliscie to sensownie chyba przedsyawiaja sie te 2 pary z expekta:

Jason Crump - Tony Rickardsson 2.05 [/b]1.65
Leigh Adams - Nicki Pedersen 1.90 [/b]1.77

jakies wasze sugestie??

#334100 14/05/2005 06:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Nicki jedzie na wlasnym torze i czuje sie tu znakomicie. Tor jest sypki i on takie lubi. Ale wiadomo, ze nawierzchnie ustawia kto inny i bedzie podobna jak we Wroclawiu i bedzie sie liczyc najbardziej start i jak Nicki mowi final w zasiegu reki.
Adams ostatnio w znakomitej formie, jest bardzo zadowolony i walczy o wygranie. Bedzie ciezko, ale kto wie....
Ta para bardzo ciezka jak dla mnie i lepiej jednym slowem OLAC to...

#334101 14/05/2005 07:33
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
macie gdzis program zawodow do dzisiejszego GP?

#334102 14/05/2005 07:34
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
co myslicie o parze

A.Jonsson - A. Lindback ... 1 ... 1,65

R.Sullivan - T.Chrzanowski ... 1 ... 1,35

#334103 14/05/2005 07:39
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
i pytanie o kolejne dwie pary

N. Pedersen - G. Hancock ... 1 ... 1,45

H.Andersen - K.Bjeerre ... 1 ... 1,60

do tego pary z poprzedniego postu

A.Jonsson - A. Lindback ... 1 ... 1,65

R.Sullivan - T.Chrzanowski ... 1 ... 1,35


Piszcie bo chce to zagrac dosyc grubo , po jednej parze na jednym kuponie, wypowiadajcie sie co sadzicie

#334104 14/05/2005 07:41
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Quote
macie gdzis program zawodow do dzisiejszego GP?

http://www.speedwayworld.tv/sweden2005/swed_draw_2005.htm

#334105 14/05/2005 07:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Mam pytania odnosnie zakladow w toto-mixie .

Czy mozna wiazac zdarzenia M4 z parami zawodnikow ?
Ile pozycji na kuponie trzeba wtedy minimalnie zawrzec ?

#334106 14/05/2005 08:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
dlaczego nikt nie napisal ani slowa o golobie w toto-mix jest zaklad czy wjedzie w przedzialach 1-3, 4-8, dalej mysle ze chyba ta ostatnia opcja najbardziej realna

#334107 14/05/2005 08:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
dlaczego nikt nie napisal ani slowa o golobie w toto-mix jest zaklad czy wjedzie w przedzialach 1-3, 4-8, dalej mysle ze chyba ta ostatnia opcja najbardziej realna
oczywiscie chodzi tu o miejsce poza 8-ka

#334108 14/05/2005 08:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Ciezko cokoliwek powiedziec na temat Tomka. Lubi takie tory i moze byc szybki. Jesli Jonson sie tam dobrze spisuje to uwazam ze Tomek tez moze. Lepiej szerokim lukiem olac ta pare. LAdnie wyglada Nichols z Richardsonem

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, $-man, Lukasz111, forty, 11kera11, aker, kamel), 874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1